Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Polityka

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• A mnie bardziej wkurwia to :

Zamieszczone przez onet
    Polityk LiD: mamy dylemat - cała pula później, czy ochłapy teraz

PO konsultowała obsadę części posad z Januszem Zemke
    TVN24

"Super Express": Rozgrywający Platformy zaczęli pukać do drzwi lewicy.
    Część polityków LiD dostała propozycję przejścia do PO i budowania lewego skrzydła. Inni zaś przymierzają się do stołków w ministerstwach. W ten sposób Donald Tusk rozpoczął sklejanie większości niezbędnej do odrzucenia prezydenckiego weta.

Przed Donaldem Tuskiem pierwsze starcie z Lechem Kaczyńskim - spór o ustawę medialną. Majstrowanie przy niej skończy się zapewne prezydenckim wetem. Bez poparcia lewicy koalicja rządowa go nie odrzuci. Ale lewica za darmo niczego popierać nie będzie. W zamian może otrzymać stanowiska w radzie nadzorczej i zarządzie TVP.

- PO już zaczyna w tej sprawie podchody. Stoimy przed poważnym dylematem - czy gramy o całą pulę i zdobycie władzy w przyszłości, czy interesują nas ochłapy - mówi gazecie jeden z liderów LiD.

PO stara się wciągać LiD do współpracy w wielu miejscach. - Kilka dni temu pytano Janusza Zemkego o dobrego kandydata na wiceministra MON. Część moich kolegów dostała zaś oferty przejścia do PO - ucina rozmówca "SE".

Jak dowiedział się dziennik, desant osób związanych z lewicą ma zasilić resort zdrowia. Mieliby oni kierować 3 departamentami - prawnym, polityki lekowej i ubezpieczeń zdrowotnych. Ewa Kopacz rozmawiała w tej sprawie z Markiem Balickim (minister zdrowia w rządzie Marka Belki). Według "Super Expressu", propozycję stanowiska sekretarza stanu w resorcie zdrowia otrzymał Maciej Piróg.
    Niby potrzebne te głosy i ogólnie wiadomo o co chodzi ale rzygac mi się chce jak coś takiego czytam. :\
    Pierdolę to ! Do niczego się nie zmuszam ,chcę to się wybijam - nie chcę no to się nie ruszam !
    Grupa Trzymająca Wagę - Dzieki nam monopolowe nie martwią się o plajtę !!!

Komentarz

• Co by nie mówić, obie sprawy są pewnym suplementem do naszej niedawnej wymiany zdań... Np. o cenie poparcia.
      My ludzkie bydło, ludzki gnój, z suteren i poddaszy, my chcemy herb mieć swój, na zgubę wrogom naszym.

Komentarz

• W zasadzie tak, mam tylko nadzieję, że nie stworzą dla LiDu nowego ministerstwa.
        Pożyjemy zobaczymy w końcu to tylko "Super Express" ale na razie jestem zniesmaczony.
        Pierdolę to ! Do niczego się nie zmuszam ,chcę to się wybijam - nie chcę no to się nie ruszam !

Komentarz

• Maciej Piróg był Sekretarzem Stanu za czasów AWS (Śp. Min. Cegielska) z ramienia UW

Komentarz

• festiwal wazeliny trrwa - wiadomości dnia na dzisiejszych portalach:

''Donald Tusk jest wzruszony piłkarzami''

''Premier Tusk jest dumny z piłkarzy''

"No pasaran!" ???

HEMOS PASADO !!!

Komentarz

• jest cynizm w skurwysynach...

Komentarz

• Na których portalach ? Bo na WP i Onecie nic nie ma na ten temat.

Na Onecie jest o powołaniu prokuratora krajowego, a na WP o pozwie PiSu przeciwko Wyborczej, może Ty to na pudelek.pl wyczytałeś...

Komentarz

• gazeta.pl i dziennik .pl

na pudelka jeszcze nie zaglądałem - od ostatnich wyborów calkowicie zastepują mi go dwa www.
                  "No pasaran!" ???

HEMOS PASADO !!!

Komentarz

• oo widze że do grona "ukladowiczów" dołączył, "Dziennik". Ciekawe czy doczeka się równie szyderczych nazw co GW
                    "I tak Legia panowie, i tak Legia mistrzem"

Komentarz

• no i Pani Nie Wiedząca Pitera ma nowa fuszkę

prześwietli CBA

ps:niech tylko ktoś jej powie gdzie oni się mieszczą
                      Czas kończyć z baranami na forumce

Komentarz

• Zamieszczone przez e(L)egion
                        oo widze że do grona "ukladowiczów" dołączył, "Dziennik". Ciekawe czy doczeka się równie szyderczych nazw co GW
                        "Dziennik" latem zmienił linię, więc żarcik umiarkowanie trafny i świeży
                        My ludzkie bydło, ludzki gnój, z suteren i poddaszy, my chcemy herb mieć swój, na zgubę wrogom naszym.

Komentarz

• Zamieszczone przez Foxx
                          Zamieszczone przez e(L)egion
                          oo widze że do grona "ukladowiczów" dołączył, "Dziennik". Ciekawe czy doczeka się równie szyderczych nazw co GW
                          "Dziennik" latem zmienił linię, więc żarcik umiarkowanie trafny i świeży
                          Nieźle, niedługo już nic nam nie zostanie, poza oczywiście jedynie słuszną GP
                          "I tak Legia panowie, i tak Legia mistrzem"

Komentarz

• Zamieszczone przez e(L)egion
                            Nieźle, niedługo już nic nam nie zostanie, poza oczywiście jedynie słuszną GP
                            To skoro kolega już wywołał, to niech leci. Sceptycznie nastawionych do Gazety Polskiej uprzedzam, że artykuł jest kontrowersyjny. ') :

http://www.gazetapolska.pl/?module=content&lead_id=2869
                            "Lecz przyjdą czasy, że te kutasy będą przed nami na baczność stać,
                            Ręka nie zadrży jak liść osiki, gdy będziem w głupie mordy prać.
                            Więc pijmy zdrowie szwoleżerowie niech smutki zginą w rozbitym szkle,
                            Gdy nas nie będzie nikt się nie dowie czy dobrze było nam czy źle.
                            "
                            Janusz Waluś - czekaMY!

Komentarz

• Cóż, wystarczy przytoczyć przykład nowego podejścia "Dziennika": http://foxx.salon24.pl/47462,index.html

Ja piszę o faktach

Komentarz

• z artykułu od Jaco
                                to jest miazga, czy oni zawsze sie tak debilnie tłumaczą

Żaden z życiorysów Brochwicza nie podaje informacji o tym, że opozycjonista z Krakowa pracował w Białymstoku w... zarządzie wojewódzkim ZSMP. W rozmowie z nami zaskoczony Brochwicz przyznał, że zajmował się w ZSMP szkoleniem ideologicznym. Chwilę po tej rozmowie zadzwonił ponownie: – Przypomniałem sobie, jak nazywała się moja funkcja. Sekretarz do spraw kształcenia ideologicznego i propagandy. Jak to możliwe? Jak tłumaczy Brochwicz, działał tam... z ramienia podziemia, pod zmienionym nazwiskiem. Jakie działania na jego rzecz tam prowadził? – M.in. edukowałem to środowisko – odpowiada.

czyli:
                                pracowałem w MO z ramienia podziemia i katowałem ludzi bo walczyłem z ustrojem
                                Czas kończyć z baranami na forumce

Komentarz

Pracuję...
                                X