Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Polityka

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Ciekawe fragmenty z papierowego wydania dzisiejszego "Wprost". Nie ma ich śladu na tzw. "największych portalach" - zupełnie przeciwnie, niż w przypadku sobotniej wkrętki ze "spowiedzią agenta CBA".

C.V. aktualnych kadr mających zająć się gospodarką:

HGW o co chodzi:

PS Fizi - mi w sprawie Piechy wystarczy jego kłamstwo oraz fakt, że się omal nie popłakał w słuchawkę w rozmowie z gościem z TVN. Tak nie zachowuje się człowiek, który robił wszystko OK.
    My ludzkie bydło, ludzki gnój, z suteren i poddaszy, my chcemy herb mieć swój, na zgubę wrogom naszym.

Komentarz

• Zamieszczone przez Foxx
      PS Fizi - mi w sprawie Piechy wystarczy jego kłamstwo oraz fakt, że się omal nie popłakał w słuchawkę w rozmowie z gościem z TVN. Tak nie zachowuje się człowiek, który robił wszystko OK.
      nie słyszałem tej rozmowy - jest to gdzieś do odsłuchania w sieci ?
      "No pasaran!" ???

HEMOS PASADO !!!

Komentarz

• Na TVN24.pl i Onecie na razie nie widać. W każdym razie żenada po maksie. I tekst Piechy do dziennikarza w odpowiedzi na info, że był widziany w towarzystwie gościa z firmy Servier (a wcześniej zaprzeczył) w konkretnej sytuacji: "I co ja mam teraz zrobić?".
        My ludzkie bydło, ludzki gnój, z suteren i poddaszy, my chcemy herb mieć swój, na zgubę wrogom naszym.

Komentarz

• "No pasaran!" ???

HEMOS PASADO !!!

Komentarz

• Powitanie Tuska chlebem i solą w "Teraz my"
            Przepytywanie Tuska z cen artykułów spożywczych
            Only You

Komentarz

• Zamieszczone przez yusta
              Powitanie Tuska chlebem i solą w "Teraz my"
              Przepytywanie Tuska z cen artykułów spożywczych
              Tusk w młynie Lechii, Tusk wyjazdowicz, Tusk bijący się z Jagą, Tusk prowadzący doping

[ Dodano: 19 Listopad 2007, 23:12 ]
              ciekawe co na to stek

Komentarz

• Doda śpiewa dla Tuska "to jest on"
                Only You

Komentarz

Z tego co w zeszłym tygodniu mówili to specjalnie zrobili taki cyrk bo Tusk nie chciał przyjąc zaproszenia do programu więc postawili go pod ścianą, chyba, że mówisz o czym innym.
                  Pierdolę to ! Do niczego się nie zmuszam ,chcę to się wybijam - nie chcę no to się nie ruszam !
                  Grupa Trzymająca Wagę - Dzieki nam monopolowe nie martwią się o plajtę !!!

Komentarz

• Zamieszczone przez Foxx
                    "I co ja mam teraz zrobić?".
                    A najpierw nie powiedział coś w stylu : 'i co Pan proponuje?' ? tak mi się wydawało.
                    Jeszcze nigdy tak wielu nie zawdzięczało tak wiele, tak nielicznym.

Komentarz

• Zamieszczone przez CywiL
                      Zamieszczone przez yusta

Z tego co w zeszłym tygodniu mówili to specjalnie zrobili taki cyrk bo Tusk nie chciał przyjąc zaproszenia do programu więc postawili go pod ścianą, chyba, że mówisz o czym innym.
                      Jak go postawili pod tą ścianą?
                      Powiedzieli "Donek jak przyjdziesz to powitamy Cię chlebem i solą?"
                      Niezły cyrk odstawili. Te powitanie, później przepytywanie Donka, który znał ceny jajek małych, średnich, dużych oraz ceny mleka w zależności od zawartości tłuszczu i na koniec Doda - chyba jako podsumowanie tej żenady.
                      Only You

Komentarz

• Nie ma sensu analizować teraz jakie wybełkotał zdanie. Zagoniony pod ścianę średnio wiedział co powiedzieć (choć pewnie Gosiewski zacząłby litanię o brudnym ataku "układu"). Tak jak powiedział Foxx - kłamstwo jest ewidentne i to się liczy.
                        jest cynizm w skurwysynach...

Komentarz

Zamieszczone przez CywiL
                          Zamieszczone przez yusta

Jak go postawili pod tą ścianą?
                          Powiedzieli "Donek jak przyjdziesz to powitamy Cię chlebem i solą?"
                          Niezły cyrk odstawili. Te powitanie, później przepytywanie Donka, który znał ceny jajek małych, średnich, dużych oraz ceny mleka w zależności od zawartości tłuszczu i na koniec Doda - chyba jako podsumowanie tej żenady.

A no widzisz, jednak mówimy o czyms innym. Rozumie, że dziś była jakas akcja z chlebem i solą ?
                          Bo dzis nie oglądałem ale w zeszłym tygodniu dorwali go gdzieś jak wychodził z rodziną z jakiegos hotelu i podbili do niego własnie z chlebem i solą i kamerami żeby nie mógł odmówić na zaproszenie do programu. Minę miał niezłą.
                          Co do dzisiaj to nie wypowiadam się bo nie wiem ocb.
                          Pierdolę to ! Do niczego się nie zmuszam ,chcę to się wybijam - nie chcę no to się nie ruszam !
                          Grupa Trzymająca Wagę - Dzieki nam monopolowe nie martwią się o plajtę !!!

Komentarz

na koniec Doda - chyba jako podsumowanie tej żenady.
                            Pierwszy nius na gazecie

:O

Komentarz

• Jaki Kennedy taka Marylin
                              "No pasaran!" ???

HEMOS PASADO !!!

Komentarz

• Zamieszczone przez Fizi
                                Jaki Kennedy taka Marylin

Z innej beczki...

O psychozach psychiatrów

Gościnne łamy „Rzeczpospolitej” otworzyły się ostatnio przed „Newsweekiem”, czyli jego redaktorem Wojciechem Maziarskim, który postanowił tchnąć w nas wielką dawkę optymizmu. Zawiadomił, że nastąpił „Koniec zbiorowej psychozy”.

Swój sążnisty elaborat rozpoczyna obrazem szpitala psychiatrycznego. Pacjenci napędzają się w zbiorowym szaleństwie, kres czemu położyć potrafi jedynie zimny prysznic. Szpital to Polska, pacjenci to Polacy, a prysznic to ostatnie wybory. Przywykliśmy już do tego, że komentatorzy III RP postawy, których nie rozumieją, określają jako amok, obłęd, psychozę itd. Nie zadają sobie pytania, kim jest osobnik za wariata uznający każdego, kogo nie potrafi zrozumieć. Szał zbiorowy ma wywoływać w Polakach „wirtuoz grania na polskich lękach, wieloletni dyrygent polskich frustracji”, czyli już wiemy kto. Nie do końca jednak. Bo czy „paranoiczny obsesjonat” i schizofrenik może być tak doskonałym wirtuozem i dyrygentem? Pytanie do lekarza, ale przecież Maziarski et consortes przywdziali fartuchy narodowych psychiatrów.

„Cierpiący na psychozę zazwyczaj nie wiedzą tego, że widziany przez nich obraz świata jest zaburzony” – pisze wychowanek „Wyborczej”. Co prawda, to prawda. Paweł Lisicki napisał felieton parodiujący wywiad Beaty Sawickiej dla „Newsweeka”, który zaprezentował jako zwierzenia jej „nawróconego uwodziciela”. Pomyślałem, że mój naczelny przesadził w grotesce. W tym samym czasie portal Onetu i TVN 24 zrobiły z felietonu ważną informację obrazującą nieprawości PiS. Sprawę podchwyciło wielu dziennikarzy. Jak można opisać stan ducha, w którym najbardziej surrealistyczny żart potraktować można serio tylko dlatego, że „dowala” znienawidzonemu PiS? Jak ocenić dziennikarzy traktujących jako informację wyznania agenta CBA, który opowiada, że „przyłożono mu spluwę do głowy”, aby uwiódł Sawicką, a jego szef obawia się śmierci z rąk Kaczyńskiego? Już wiem. Ten stan ducha to „przywrócona normalność”, a zachowanie dziennikarzy to wyzwolenie od obsesji.
                                http://blog.rp.pl/wildstein/2007/11/...h-psychiatrow/

[ Dodano: 21 Listopad 2007, 09:45 ]
                                Działacze Samoobrony rozważają przejście do PO

"Rzeczpospolita": Lider Samoobrony od kilku dni jednoosobowo kieruje partią, a terenowi działacze coraz odważniej demonstrują niechęć do Andrzeja Leppera. Nieoczekiwanie tę sytuację może wykorzystać PO.

Zbliżenie Samoobrony z Platformą widać na wschodzie kraju. Na Lubelszczyźnie od kilku tygodni trwają intensywne negocjacje w sprawie przejścia radnych sejmiku Samoobrony do PO. W województwie lubelskim od grudnia 2006 r. rządzi koalicja PiS - PO, która ma 17 głosów (11 ma PiS). PO jest jednak dopiero trzecią siłą, bo ośmiu radnych ma opozycyjne PSL. Ale wkrótce ludowcy mogą dołączyć do koalicji.

- W takiej sytuacji mielibyśmy najmniej, bo tylko sześciu radnych. Dlatego warto zwiększyć stan posiadania. Stąd rozmowy z niektórymi radnymi Samoobrony - usłyszał dziennik od działacza lubelskiej PO. "Rz" ustaliła, że w zamian za opuszczenie Samoobrony Platforma obiecała Jackowi Kopciowi funkcję szefa PO w powiecie łukowskim, skąd Kopeć pochodzi. PO zabiega też o jego klubową koleżankę Lucynę Kozaczuk. Informacje te potwierdza Józef Krzyszczak, szef klubu radnych Samoobrony w lubelskim sejmiku. - Rozmowy z naszymi radnymi były, ale na razie nic z nich nie wynika. Nikt z Samoobrony nie przeszedł do PO. Ale oczywiście na siłę nikogo zatrzymywać nie będziemy - dodaje.

Według posła Grzegorza Raniewicza, do niedawna radnego wojewódzkiego PO w Lublinie, rozmowy miały "luźny charakter". A lider lubelskiej PO Janusz Palikot unika jednoznacznej odpowiedzi pytany o kuszenie ludzi Samoobrony. - Nic nie wiem, ale "wszystko dla Lubelszczyzny" - odpowiada swoim ostatnim hasłem wyborczym.

Do PO zbliżył się także Andrzej Sutkowski, wojewódzki radny na Podlasiu. Do sejmiku dostał się z listy Samoobrony, ale po ostatnich wyborach samorządowych - podobnie jak dwaj inni radni tej partii - ogłosił się radnym niezależnym.

- Od niedawna deklaruje wyraźną sympatię do Platformy - mówi gazecie jeden z czołowych białostockich polityków. W kręgu zainteresowań PO znajduje się też były radny Samoobrony Sławomir Gromadzki. Jarosław Dworzański, szef Klubu PO w tamtejszym sejmiku, tłumaczy, że byli radni Samoobrony szukają miejsca na lokalnej scenie politycznej. - Do sejmiku dostali się w bloku z PiS, który obiecywał im koalicję. Zostali oszukani, bo PiS porozumiało się z PSL. Być może ich sympatie do PO biorą się z nadziei, że Platforma ich nie oszuka - mówi "Rzeczpospolitej".
                                http://wiadomosci.onet.pl/1644893,11,item.html

Komentarz

Pracuję...
                                X