Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Polityka

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Raffi, wytłumacz mi jak to jest że w miejscu Centralnego nie da się nic "ciężkiego" postawić, a 20 metrów dalej stoi biurowiec ZT, 50 metrów dalej Inter Continental a 100 metrów dalej Warszawskie Centrum Finansowe?

Komentarz

• Zamieszczone przez Raffi

Było nie tak dawno sprawdzane, niestety w tym miejscu są dawne bagna itd. i nie da się nic takiego (na taką skalę)tam postawić. Już obecny Dworzec stoi na palach. Koleje miały ogromną ochotę coś w tym miejscu zrobić, ale byłoby to zbyt kosztowne a i tak nie dałoby się postawić wariantu maksymalnego.

I cały mój genialny plan w pizdu.
      Pierdolę to ! Do niczego się nie zmuszam ,chcę to się wybijam - nie chcę no to się nie ruszam !
      Grupa Trzymająca Wagę - Dzieki nam monopolowe nie martwią się o plajtę !!!

Komentarz

• Zamieszczone przez arczi
        Centralny znow bylby piekny.
        był kiedykolwiek?

Komentarz

• bo tam nie ma podziemnej rzeki a tu jest
          A zbudowanie miniwieżowca nikogo nie interesowało raczej
          Tzn. wszystko się da, ale przy takich nakładach, ze to nie ma sensu. Kiubz już napisał.
          http://infobus.pl/text.php?from=tag&id=13649 - kawałek objaśnienia.
          podpis cyfrowy <--------
          ================
          Zaprawdę powiadam wam, nie ma takiej siły jak ta.... LEGIA! LEGIA! LEGIA!

Komentarz

• Zamieszczone przez Fizi
            e(L)egion - no to powiedz, czemu HGW tak nagle zaczęło zależeć na zostawieniu w budżecie PANSTWA a nie miasta dokładnie takiej kwoty, której nie było na sfinansowanie wyborczej kiełbachy PO ?
            Jak dla mnie to takie myślenie jest po prostu śmieszne. Kiedy się w prawie każdym działaniu pewnej opcji politycznej widzi drugie dno, to o takie interpretacje nie trudno. Już się kilka wpisów wcześniej uczepiłeś składki rentowej, teraz wietrzysz spisek tutaj. Nawet nie mam zamiaru z Tobą polemizować, bo i tak wiesz swoje, Twoje prawo
            "I tak Legia panowie, i tak Legia mistrzem"

Komentarz

• Arczi - weź łopatę i już jutro idź kop metro na Pragę. Potem po godzinach bierz kielnię (mimo iż to symbol masonerii, którą pewnie się brzydzisz) i idź chlap tynki na Ząbkowską. Powodzenia, do 2112 się wyrobisz.
              Nigdzie nie jechałem na Hanię. Napisałem jednego posta, który odnosił się do Łomianek. Poza tym także wolę stadion na Pradze niż na Służewcu co, gdybyś przeczytał mojego posta z tego wątku do końca, to byś zauważył. Hania nie woli, bo słusznie wie że sobie nie poradzi z potrzebnymi do tego inwestycjami. To też starałem się wytłumaczyć.

Komentarz

• Centralny tak ale jak by tak jeszcze Patyka w kosmos wystrzelic to by Benito szczesliwy w koncu byl ')
                ...

Komentarz

Hala dworcowa akurat jest ladna, tylko zaniedbana. Jestem zwolennikiem pozostawienia tego co jest. Nie podoba mi sie wizja budowania tam wiezowca. Dworzec to dworzec. Od zawsze reprezentatywna budowla miasta. Jesli mamy go schowac pod ziemie, to rownie dobrze zakopmy tez cale Stare Miasto z Krakowskim Przedmiesciem na czele.
                  Po gruntownym remoncie hali dworcowej i peronow, Centralny znow bylby piekny.

Ty to serio napisałeś ?

No jeśli ta hala jest ładna to masz specyficzny gust, a już stawianie jej w jednym rzędzie ze Starym Miastem to...

Benito : PKiN już jest wpisany w rejestr zabytków także za późno z tym pomysłem.
                  Pierdolę to ! Do niczego się nie zmuszam ,chcę to się wybijam - nie chcę no to się nie ruszam !

Komentarz

• Zamieszczone przez Tuzin
                    Arczi - weź łopatę i już jutro idź kop metro na Pragę. Potem po godzinach bierz kielnię (mimo iż to symbol masonerii, którą pewnie się brzydzisz) i idź chlap tynki na Ząbkowską. Powodzenia, do 2112 się wyrobisz.
                    Nigdzie nie jechałem na Hanię. Napisałem jednego posta, który odnosił się do Łomianek. Poza tym także wolę stadion na Pradze niż na Służewcu co, gdybyś przeczytał mojego posta z tego wątku do końca, to byś zauważył. Hania nie woli, bo słusznie wie że sobie nie poradzi z potrzebnymi do tego inwestycjami. To też starałem się wytłumaczyć.
                    To chyba sam sobie chciałeś wytłumaczyć - inni wiedzą o tym od dawna. Ba, co więcej wielu ma wątpliwości czy poradziłaby sobie z zasznurowaniem własnego obuwia.

Na szczęście istnieje instytucja dymisji. Właśnie dla takich, którzy wiedzą,że sobie nie radzą.

I nie przesadzaj w jazdach personalnych bo to nie forum zaślepionych politycznie aktywistów młodzieżówek LPR i Samoobrony.
                    ...ta ziemia do Polski należy
                    choć Polska daleko jest stąd,
                    bo wolność krzyżami się mierzy
                    historia ten jeden ma błąd!!!!

Better Dead Than Red!!!

Komentarz

• Zamieszczone przez b3nito
                      Centralny tak ale jak by tak jeszcze Patyka w kosmos wystrzelic to by Benito szczesliwy w koncu byl ')
                      niestety jakaś mądra inaczej głowa wpisała to na listę zabytków. nie da rady :/ a tak chciałem brać udział w detonacji ładunków

Komentarz

• Tuzin.
                        Czyli co. Wczoraj mogla, dzis juz nie da rady? Z czego to wynika?

CywiL.
                        Jak najbardziej serio. Jestem wrogiem budowania w tym miejscu wiezowca. Na szczescie ekspertyzy wykazaly ze sie nie da (Choc sa tacy dla ktorych wszystko jest mozliwe). W przeciwnym wypadku mielibysmy powtorke z Warszawy Wilenskiej. Hala Centrala mi sie podoba. Gruntowny remont z drobna przebudowa potrzebny jak najbardziej, ale ogolnie forma i ksztalt daja rade. Sa gorsze i trudniejsze rzeczy do wyeliminowania.. Np. wszedobylski smrod.
                        Niech każdy kibic w sercu to wyzna: Bóg, Honor i Ojczyzna

Komentarz

• Zamieszczone przez Raffi
                          bo tam nie ma podziemnej rzeki a tu jest
                          A zbudowanie miniwieżowca nikogo nie interesowało raczej
                          Tzn. wszystko się da, ale przy takich nakładach, ze to nie ma sensu. Kiubz już napisał.
                          http://infobus.pl/text.php?from=tag&id=13649 - kawałek objaśnienia.
                          może nie koniecznie "podziemna rzeka", po prostu strefa saturacji (szczeliny gruntu są wypełnione wodą) jest znaczniej wyżej niż w budynkach stojących obok. A jest to właśnie spowodowane bliską odległością tych budynków od dworca. I tak na prawdę to nie chodzi o to jak budynek jest wysoki, tylko ile pięter garaży ma pod ziemią, ponieważ cały ten obszar trzeba sztucznie odwodnić, by zapobiec zalaniu. W Centrum jest duży problem z tym, ponieważ jest dużo takich budynków koło siebie, a jak wiadomo poziom wody gruntowej w Warszawie jest wysoki, niedługo możemy mieć z tym niezły problem.

Komentarz

Tuzin.
                            Czyli co. Wczoraj mogla, dzis juz nie da rady? Z czego to wynika?
                            A ja mówiłem że mogła?

Komentarz

• No nie wiem.
                              Dla mnie ta hala jest obleśna, poza tym w tej chwili jest tak, że w Alejach są kamienice, obok wysokościowce, w środku socrealistyczna hala, a obok Pałac Kultury czyli generalnie groch z kapustą.
                              Wywalenie albo przebudowa Centrala trochę by ta sytuację poprawiło.

Komentarz

• Zamieszczone przez CywiL
                                Zamieszczone przez arczi
                                Hala dworcowa akurat jest ladna, tylko zaniedbana. Jestem zwolennikiem pozostawienia tego co jest. Nie podoba mi sie wizja budowania tam wiezowca. Dworzec to dworzec. Od zawsze reprezentatywna budowla miasta. Jesli mamy go schowac pod ziemie, to rownie dobrze zakopmy tez cale Stare Miasto z Krakowskim Przedmiesciem na czele.
                                Po gruntownym remoncie hali dworcowej i peronow, Centralny znow bylby piekny.

Ty to serio napisałeś ?

No jeśli ta hala jest ładna to masz specyficzny gust, a już stawianie jej w jednym rzędzie ze Starym Miastem to...
                                Ta hala jest ładna. Trzeba ją tylko wyremontować i zdjąć reklamy w stylu kapitalizmu moskiewskiego.

Komentarz

Pracuję...
                                X