Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Polityka

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez szczepan
    Zamieszczone przez Jaco
    Nie będę pisał, które media, żeby znowu ktoś się nie oburzył, że się przypierdalam do gazietki.
    Z tego miejsca modlę się za wszystkich czytelników "niektórych mediów". Niech Bóg ma Ich w swojej opiece.
    a tak swoja droga o tym czy stacje benzynowe beda czynne 1 listopada pisal tez "Dziennik" a i Jaco bo mam wrazenie ze do mnie "uderzasz"
    Szczepan! Ja jeśli się modlę, to czynię to za wszystkich wymienionych. Nie wymagaj ode mnie, żebym poświęcał swoje posty wyłącznie Tobie.
    Z Tobą, owszem, lubię się poprzekomarzać, ale to z czystej sympatii. Jeśli czepiam się kogoś na siłę, to staram się to robić raczej w sposób kulturalny a nie z ubłoconymi butami, jak czynią to niektórzy "w nienawiści do PiS-u wychowani".
    Tak przynajmniej m się wydaje. Reklamacje na priv poproszę.
    "Lecz przyjdą czasy, że te kutasy będą przed nami na baczność stać,
    Ręka nie zadrży jak liść osiki, gdy będziem w głupie mordy prać.
    Więc pijmy zdrowie szwoleżerowie niech smutki zginą w rozbitym szkle,
    Gdy nas nie będzie nikt się nie dowie czy dobrze było nam czy źle.
    "
    Janusz Waluś - czekaMY!

Komentarz

• Reklamacji brak

Komentarz

• Zamieszczone przez daimler
        Zamieszczone przez kiubz
        znaczy ustawa: http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomos...9,4607372.html

Z tego miejsca pozdrawiam wszystkich co się wybierali na 1. listopada poza miejsce swojego zamieszkania... szczególnie tych mieszkających na codzień w Warszawie
        Zakaz działania placówek handlowych przez 12 dni w roku Sejm uchwalił w czasie ostatnich wakacji głosami wszystkich - poza PO - partii. Ustawa wchodzi w życie w piątek.
        jakim debilem trzeba być żeby takie ustawy wprowadzać?
        przecież to jest jakaś paranoja. Że niby co, mam teraz bombę w bagażniku wozić, żeby w razie czego nie stanąć w szczerym polu?

Poza tym nie lubię jednego - uszczęśliwiania ludzi na siłę. Jak ktoś prowadzi sobie sklep, i ma kaprys prowadzić go w niedzielę czy dni świąteczne3, to jest jego ***** mać zasrane prawo i wszelkie próby wprowadzenia tu jakichkolwiek regulacji są dla mnie pojebane.
        Ja jestem zdania że ludzie powinni się nawzajem szanować. Dotyczy to głównie rządu i pracownika bo jak n a razie to wszystko skupia się na pracodawcy i kliencie. Praca w markecie czy na stacji benzynowej jest dobrowolna, umowy o pracę nikt nie podpisuje z lufą przy skroni. Każdy kto się zatrudnia powinien zdawać sobie sprawę z tego, że może wypaść mu praca w dzień świąteczny a jeśli to mu się nie podoba to powinien poszukać sobie innej. A Państwo nei powinno się do tego wcinać żeby się koncerny n ie zajeżyly i nie zrobiły stacji automatycznych bo skończy się to pokazaniem drzwi wszystkim ajentom i zwolnieniem wszystkich sprzedawców, pompiarzy i myjkowych. Jak o to chodzi to proszę bardzo, nie mam pytań. Przedsiębiorstwo ZAWSZE wyjdzie na swoje.

Dobrze Drzymała kiedyś powiedział:
        "Ja nie prowadzę działalności charytatywnej tylko biznes a jak się rządowi nie podoba że zatrudniam ludzi i płacę im pensje to ja mogę zamknąć fabrykę i wyprowadzić produkcję na Ukrainę albo do Chin a w Grodzisku zostanie tylko centrum logistyczne".

Krótko i na temat.
        From flood into the fire
        One thousand voices sing
        We're in this together
        For whatever fate may bring

Komentarz

• http://pl.youtube.com/watch?v=rPCgaGKEWec

Komentarz

• Zamieszczone przez Nazgul
            Zamieszczone przez daimler
            Zamieszczone przez kiubz
            znaczy ustawa: http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomos...9,4607372.html

Z tego miejsca pozdrawiam wszystkich co się wybierali na 1. listopada poza miejsce swojego zamieszkania... szczególnie tych mieszkających na codzień w Warszawie
            Zakaz działania placówek handlowych przez 12 dni w roku Sejm uchwalił w czasie ostatnich wakacji głosami wszystkich - poza PO - partii. Ustawa wchodzi w życie w piątek.
            jakim debilem trzeba być żeby takie ustawy wprowadzać?
            przecież to jest jakaś paranoja. Że niby co, mam teraz bombę w bagażniku wozić, żeby w razie czego nie stanąć w szczerym polu?

Poza tym nie lubię jednego - uszczęśliwiania ludzi na siłę. Jak ktoś prowadzi sobie sklep, i ma kaprys prowadzić go w niedzielę czy dni świąteczne3, to jest jego ***** mać zasrane prawo i wszelkie próby wprowadzenia tu jakichkolwiek regulacji są dla mnie pojebane.
            Ja jestem zdania że ludzie powinni się nawzajem szanować. Dotyczy to głównie rządu i pracownika bo jak n a razie to wszystko skupia się na pracodawcy i kliencie. Praca w markecie czy na stacji benzynowej jest dobrowolna, umowy o pracę nikt nie podpisuje z lufą przy skroni. Każdy kto się zatrudnia powinien zdawać sobie sprawę z tego, że może wypaść mu praca w dzień świąteczny a jeśli to mu się nie podoba to powinien poszukać sobie innej. A Państwo nei powinno się do tego wcinać żeby się koncerny n ie zajeżyly i nie zrobiły stacji automatycznych bo skończy się to pokazaniem drzwi wszystkim ajentom i zwolnieniem wszystkich sprzedawców, pompiarzy i myjkowych. Jak o to chodzi to proszę bardzo, nie mam pytań. Przedsiębiorstwo ZAWSZE wyjdzie na swoje.

Dobrze Drzymała kiedyś powiedział:
            "Ja nie prowadzę działalności charytatywnej tylko biznes a jak się rządowi nie podoba że zatrudniam ludzi i płacę im pensje to ja mogę zamknąć fabrykę i wyprowadzić produkcję na Ukrainę albo do Chin a w Grodzisku zostanie tylko centrum logistyczne".

Krótko i na temat.
            Świat się kończy podpisuję się pod postem Nazgula

Komentarz

• ja tak w kwestii formalnej.

a jak ktoś jest np. wyznawcą buddy (chyba można być) i pierwszy listopada to nie święto dla niego - to może mieć otwarty sklep czy nie?

albo ktoś prawosławny - przecież może 25 grudnia pracować i krzywda mu się nie dzieje (w zamian sobie 6-ego stycznia wolne weźme).

już choćby to pokazuje absurd wszelakich regulacji
              Mortui sunt, ut liberi vivamus

Komentarz

• Zamieszczone przez jasin
                ja tak w kwestii formalnej.

a jak ktoś jest np. wyznawcą buddy (chyba można być) i pierwszy listopada to nie święto dla niego - to może mieć otwarty sklep czy nie?

albo ktoś prawosławny - przecież może 25 grudnia pracować i krzywda mu się nie dzieje (w zamian sobie 6-ego stycznia wolne weźme).

Idąc tym tropem to takie osoby nie powinny mieć wogóle wolnego w święta takie jak Boże Narodzenie bo przecież w Boga nie wierzą. Tu chodzi o święta państwowe. Zarówno jest takim 1. listopada, 3. maja jak i 25. grudnia. A to że jesteśmy narodem bardzo związanym z religią katolicką to i przewaga świąt religijnych. Jak ktoś mieszka w Polsce to powinien się dostosowywać do zwyczajów i praw tu panujących i jego wyznanie nie ma tu nic do rzeczy.

Ja też się skłaniam do tego co napisał Nazgul. Jeszcze kilka lat temu były jakieś bariery natury moralnej, te kobity w supermarketach siedzące w pampersach i pracujące w Boże Ciało nie mogły tego dnia iść z rodzina do kościoła, itp. Teraz takich dylematów nie ma, supermarkety same szukają pracowników, a ci wybrzydzają. Jak się komuś taka praca nie podoba to droga wolna, niech szukają innej.

Dla mnie większym absurdem jest np. to że 1. listopada i w inne święta będą zamkniete kwiaciarnie. Jak chce tego dnia kupic kwiat i iść na cmentarz to zapomnij. Jak chce 11. listopada kupić i iść położyc na pomniku to mogę pomarzyć.

Komentarz

• Zamieszczone przez kiubz
                  Zamieszczone przez jasin

Idąc tym tropem to takie osoby nie powinny mieć wogóle wolnego w święta takie jak Boże Narodzenie bo przecież w Boga nie wierzą.
                  Nie wierzą wcale nie oznacza,że nie obchodzą vide casus Molibdena
                  ...ta ziemia do Polski należy
                  choć Polska daleko jest stąd,
                  bo wolność krzyżami się mierzy
                  historia ten jeden ma błąd!!!!

Better Dead Than Red!!!

Komentarz

• Zamieszczone przez Kamilsts
                    http://wybory2007.pkw.gov.pl/SJM/PL/WYN/M/index_pos.htm

tutaj

31. Dzięcioł Janusz
                    Only You

Komentarz

• Zamieszczone przez yusta
                      Zamieszczone przez Kamilsts

tutaj

31. Dzięcioł Janusz
                      Dwie kadencje temu był Sebastian Florek a więc zgodnie z prawem serii za dwie kadencje będzie Manuela
                      ...ta ziemia do Polski należy
                      choć Polska daleko jest stąd,
                      bo wolność krzyżami się mierzy
                      historia ten jeden ma błąd!!!!

Better Dead Than Red!!!

Komentarz

• Zamieszczone przez mort
                        Zamieszczone przez yusta
                        Zamieszczone przez Kamilsts

tutaj

31. Dzięcioł Janusz
                        Dwie kadencje temu był Sebastian Florek a więc zgodnie z prawem serii za dwie kadencje będzie Manuela
                        Najpierw Mięciel. A Manuela za Mięciela

[ Dodano: 24 Październik 2007, 23:01 ]
                        Zamieszczone przez Foxx
                        Problem polega na tym, że Niesiołowski, gdy go Kaczyńscy pogonili - w podskokach poleciał do tej "recydywy tymińszczyzny".
                        To by tłumaczyło jego zaciekłość.

Szkoda że nie on konkurował w Krakowie z Ziobrą

Edit: O FUCK!

http://konradgodlewski.salon24.pl/42415,index.html

From flood into the fire
                        One thousand voices sing
                        We're in this together

Komentarz

• Zamieszczone przez jasin

a jak ktoś jest np. wyznawcą buddy (chyba można być)
                          to niech wypierdala do Tybetu
                          "No pasaran!" ???

HEMOS PASADO !!!

Komentarz

• Zamieszczone przez Nazgul
                            WałatOmaszowiLiSowi" - zaszyfrowany żart
                            "WałatOmaszowiLiSowi" - taki przekaz zaszyfrowano we wczorajszym warszawskim wydaniu "Dziennika" (Axel Springer Polska) w jednym z tekstów.
                            Artykuł "Rice krytykuje Moskwę za szantaż gazowy" ukazał się na 15. stronie w dziale świat w wydaniu warszawskim. Tekst został złamany na trzy szpalty. Komunikat o Lisie został zaszyfrowany głównie w szpalcie środkowej. Taki zabieg nazywa się akrostychem (pierwsze litery wszystkich wersów składają się w pionie na oddzielny wyraz lub zdanie). W pierwszym wydaniu gazety (jest dystrybuowane poza Warszawą) ten sam tekst został inaczej złamany i nie zawierał ukrytej wiadomości (oba teksty na www.press.pl).

Robert Krasowski, redaktor naczelny ”Dziennika”, nie chce tego zdarzenia komentować, a Andrzej Talaga, szef działu świat mówi: – Słowa niekiedy przypadkiem tak się układają – zaznacza. Dodaje, że chociaż nie wie, kto jest za to odpowiedzialny, to nie będzie w tej sprawie prowadził wewnętrznego śledztwa. – Nie wierzę w przypadek, tym bardziej że żaden czytelnik tego nie zauważy, więc sami dziennikarze tej gazety musieli rozpuścić informacje na temat tej wiadomości. W tym działaniu widać zawziętość, ale jednak dyskretną – mówi Piotr Stasiński, zastępca redaktora naczelnego "Gazety Wyborczej".

– Wygląda to na redakcyjny żart, ale raczej ponury niż śmieszny. Źle jest być adwokatem we własnej sprawie, dlatego do wyrażania własnego zdania w formie takich szarad nie powinno się wykorzystywać własnych łamów. Jest to niesmaczne. Choć wygląda to na próbę puszczenia oka do środowiska – zaznacza Jacek Ziarno, redaktor naczelny ”Pulsu Biznesu”.

Według nieoficjalnych informacji Axel Springer rozmawiał z Tomaszem Lisem na temat jego pracy w ”Dzienniku”. Miałby on objąć stanowisko wydawcy gazety lub redaktora naczelnego. Po ujawnieniu tej informacji Robert Krasowski zagroził we wtorek, że odejdzie z wydawnictwa. Wraz z nim redakcję chcieli opuścić jego zastępcy. Większość zespołu także nie chce zmiany naczelnego. Prawdopodobnie właśnie z powodu dużej niechęci zespołu do proponowanej zmiany na stanowisku naczelnego wydawca się z niej wycofał.

We wtorek wieczorem Michał Fijoł, rzecznik zarządu Axel Springer Polska, oficjalnie zapewnił, że wydawnictwo jest zadowolone z ”Dziennika”, a Robert Krasowski pozostanie szefem tej gazety.
                            podpis cyfrowy <--------
                            ================
                            Zaprawdę powiadam wam, nie ma takiej siły jak ta.... LEGIA! LEGIA! LEGIA!

Komentarz

• Od zakończenia wyborów czuję narastający niepokój. Kiedy się okazało, że PiS nie sfałszowało wyborów, bo chyba nie sfałszowało ich na korzyść PO, czekam na plan B. Plan ten musi być zaiste straszny - pisze w "Rzeczpospolitej" Bronisław Wildstein.

http://wiadomosci.wp.pl/wiadomosc.ht...1193300618.511

Duby smalone plotącym całkiem niedawno, dedykuję.
                              "Lecz przyjdą czasy, że te kutasy będą przed nami na baczność stać,
                              Ręka nie zadrży jak liść osiki, gdy będziem w głupie mordy prać.
                              Więc pijmy zdrowie szwoleżerowie niech smutki zginą w rozbitym szkle,
                              Gdy nas nie będzie nikt się nie dowie czy dobrze było nam czy źle.
                              "
                              Janusz Waluś - czekaMY!

Komentarz

• Hmmmm... Od razu zyskaliśmy miru w Europie...

http://www.youtube.com/watch?v=Keff2roCQz4
                                From flood into the fire
                                One thousand voices sing
                                We're in this together

Komentarz

Pracuję...
                                X