Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Polityka

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Tak na poważnie i po ochłonieciu dla Szczecina dobrze sie stało, że wygrał PiS, bo u nas rządzi PO wiec zawsze u centrali byliśmy na II planie, wiec teraz powinno się coś ruszyć.
    Jeśli chodzi o ogół to nie wiem co o tym mysleć...
    Najważniejsze by nie było koalicji z LiD, to nie powinno być tragicznie, naród wybrał tak wiec tak musi być. :P
    Pogoń Szczecin, sami przeciwko wszystkim.

Komentarz

• Zamieszczone przez Ziemniak_mks
      Tak na poważnie i po ochłonieciu dla Szczecina dobrze sie stało, że wygrał PiS, bo u nas rządzi PO wiec zawsze u centrali byliśmy na II planie, wiec teraz powinno się coś ruszyć.
      (...)
      To tam jakieś inne wybory były?

OLD FASHION MAN CLUB

Komentarz

• Ciekawe zestawienie newsów dot. wyników wyborów:

http://maryla.salon24.pl/41916,index.html

Zagadka: z jakich powodów tak cieszą się z nich media rosyjskie, niemieckie oraz Al-Ja-Zeera?

My ludzkie bydło, ludzki gnój, z suteren i poddaszy, my chcemy herb mieć swój, na zgubę wrogom naszym.

Komentarz

• Zamieszczone przez Beny
          Poza netem jest tu wiele bardzo dobrych znajomości, czy przyjaźni, nie psujmy tego dyskusją z dymiącymi powyborczo głowami. Bo naprawdę można powiedzieć o jedno słowo za dużo i żałować.
          Beny bez przesady, to jest zwykla dyskusja i ja jakos nie widze problemu w tym ze ktos ma inne zdanie ode mnie i jakos nie zauwazylem zeby ktos tu pojechal po bandzie?

Nieraz w tym temacie spieralem sie z Jaco i potem jakos nigdy nie mielismy problemow zeby podac sobie reke i usiasc przy jednym stoliku np.: w Zrodle...

wiec nie popadajmy w przesade...

a wracajac do tematu:

Arczi napisales wczesniej:

Zamieszczone przez arczi
          Dzień PO. Można ochłonąć. Przeanalizować.
          Jestem wysoce zdegustowany. Choć można było się spodziewać takiego wyniku. Czym kierowali się ludzie oddając głos na PO? Ano niewiedzą, powierzchowością i antykaczowatością. Wszystkim, tylko nie programem PO.
          [...]
          Stwierdziłem, że większość wyborców PO nie ma pojęcia o programie Platformy. Nie wie nic o przeszłości niektórych jej członków. Nie wie dosłownie o niczym. Zagłosowali powierzchownie bo dali się zmanipulować.
          [...]
          Zagłosowaliście na ładne opakowane pudełko, które jest puste w środku.

i teraz tak sobie czytam tego newsa wrzuconego przez Artyche:

Zamieszczone przez Pan Artysta
          lepszy kfiatek

Za gazeta.pl

Stanisław Ziobro, nikomu nieznany kandydat Polskiej Partii Pracy, zdobył w niedzielnych wyborach 7978 głosów. Magia nazwiska sprawiła, że zanotował wynik lepszy niż sześciu krakowskich kandydatów PO i PiS, którzy weszli do Sejmu. Pokonał nawet Zbigniewa Wassermanna.
          i tak sie zastanawiam jak to jest ze Ci wspaniali wyborcy PiSu ktorzy tak wnikliwie analizuja program wyborczy swojej partii, Ci dla ktorych nie jest wazne opakowanie ale to co jest w srodku, Ci ktorzy nie dali sie zmanipulowac i nie glosowali powierzchownie, jak to jest mozliwe ze nawet nie spojrzeli na jakiego Ziobre glosuja

Komentarz

• Szczepan, ale to wyborcy PPP głosowali na pana Stasia. Wyborcy PiS-u głosowali na Wassermana
            Nota bene z LiD-u w Krakowie wszedł niejaki Widacki, o którym kiedyś Foxx był łaskaw skreślić kilka słów. Pewnie jeszcze o nim usłyszymy.
            "Lecz przyjdą czasy, że te kutasy będą przed nami na baczność stać,
            Ręka nie zadrży jak liść osiki, gdy będziem w głupie mordy prać.
            Więc pijmy zdrowie szwoleżerowie niech smutki zginą w rozbitym szkle,
            Gdy nas nie będzie nikt się nie dowie czy dobrze było nam czy źle.
            "
            Janusz Waluś - czekaMY!

Komentarz

• Zamieszczone przez Foxx
              Ciekawe zestawienie newsów dot. wyników wyborów:

http://maryla.salon24.pl/41916,index.html

Zagadka: z jakich powodów tak cieszą się z nich media rosyjskie, niemieckie oraz Al-Ja-Zeera?

bo ,, zapanował spokój w Warszawie ,,
              "No pasaran!" ???

HEMOS PASADO !!!

Komentarz

• To ja może się zapytam: które media zagraniczne rozpaczają z powodu porażki PiSu?
                jest cynizm w skurwysynach...

Komentarz

• Zamieszczone przez Jaco
                  Szczepan, ale to wyborcy PPP głosowali na pana Stasia. Wyborcy PiS-u głosowali na Wassermana
                  No tak

zreszta nie wazne, chcialem poprostu pokazac ze takie podsumowanie o jakim napisal Arczi mozna podpiac do kazdych wyborow jakie do tej pory odbyly sie w Polsce i ze mowienie o tym jako o zarzucie w strone PO a jednoczesnie zapominanie ze tak samo odnosi sie to do zwyciestwa PiS w 2005 jest bledem... i tyle...

ogolnie smutna prawda jest taka ze Polacy niezaleznie na kogo glosuja, nie za bardzo interesuja sie tym co dana partia ma do zaproponowania ale nie mozna czynic z tego zarzuty tylko i wylacznie do wyborcow tylko jednej partii...

wiec mam nadzieje ze Arczi nie poczul sie za bardzo urazony moimi kontrami jakby co to przepraszam i stawiam piwko w zrodle przy nastepnej okazji

Komentarz

• Zamieszczone przez rolnik
                    To ja może się zapytam: które media zagraniczne rozpaczają z powodu porażki PiSu?
                    Rozpaczać, nikt nie rozpacza - ale np. w Stanach, czy na Ukrainie pojawiła się nuta dystansu. Nie wiedzieć, czemu.
                    My ludzkie bydło, ludzki gnój, z suteren i poddaszy, my chcemy herb mieć swój, na zgubę wrogom naszym.

Komentarz

• Zamieszczone przez Foxx
                      Zamieszczone przez rolnik
                      To ja może się zapytam: które media zagraniczne rozpaczają z powodu porażki PiSu?
                      Rozpaczać, nikt nie rozpacza - ale np. w Stanach, czy na Ukrainie pojawiła się nuta dystansu. Nie wiedzieć, czemu.
                      Mówisz mediach polonijnych? :>
                      jest cynizm w skurwysynach...

Komentarz

• Foxx a to nie jest tak ze Ukrainskie media sa "zdystansowane" bo one najbardziej liczyly na wygrana Kwasniewskiego?

Komentarz

• Złożyliśmy wstępną ofertę Balcerowiczowi, czekamy na odpowiedź - przyznaje poseł PO.

Komentarz

• Rolnik - rozumiem "ha, ha, ha i hi, hi, hi", ale czy lektura podanego na tacy linka, to naprawdę duży problem?

Chłodniej w relacjach polsko-amerykańskich?
                            Szef Pentagonu Robert Gates wyraził wczoraj nadzieję, że nowy polski rząd będzie kontynuować współpracę z USA w dziedzinie obrony i walki z terroryzmem. - Musimy jeszcze omówić konkretne kwestie (współpracy) z nowym rządem Polski, ale oczywiście mamy nadzieję, że współpraca w Iraku i Afganistanie z jednej strony oraz współpraca dotycząca obrony przeciwrakietowej z drugiej będzie trwać - powiedział Gates na konferencji prasowej Rady Ministrów Obrony Państw Europy Południowo-Wschodniej w Kijowie. Szef Pentagonu podkreślił, że Polskę i Stany Zjednoczone łączą ścisłe stosunki i wyraził nadzieję, że będą one kontynuowane także po niedzielnych wyborach parlamentarnych, wygranych przez PO.

Prasa w Stanach Zjednoczonych chłodniej ocenia skutki zwycięstwa Platformy i spekuluje, że stosunki polsko-amerykańskie mogą ulec pewnej zmianie - według "New York Timesa", Kaczyńscy to najbardziej lojalni sojusznicy USA, tymczasem Donald Tusk przedstawiany jest przez pryzmat jego wypowiedzi o potrzebie wycofania polskich żołnierzy z Iraku i krytyki zbyt szybkiej zgody PiS na rozmieszczenie elementów tarczy antyrakietowej w Polsce. W podobnym tonie na temat domniemanego wpływu przejęcia rządów przez PO na kwestię lokalizacji baz amerykańskiej obrony antyrakietowej w Polsce pisze "New York Sun".
                            Szczepan - Ukraincy z dystansem komentują zmianę rządu. Dlaczego? Wystarczy wczytać się w pełne entuzjazmu komentarze rosyjskie...

Daimler - niech oni wezmą tego Balcerowicza

Komentarz

• Daimler - niech oni wezmą tego Balcerowicza
                              no to się zgadzamy, nie wierzę!

Co do USA Foxx ja zacytuję po raz drugi Komorowskiego: "jesteśmy członkami UE, nie USA". Nie podoba mi się ta bezwarunkowa uległość wobec Busha. Miały być kontrakty za F-16, miały być za Irak. Wielkie gówno jest.
                              I słusznie Tusk mówi o zmianie podejścia. Tyle lat polski rząd stoi za nimi murem bez względu na okoliczności. NIC z tego nie mamy. Wystarczy, tym bardziej że bezwarunkowe posłuszeństwo wobec USA nie zawsze się opłaca w kontekście stosunków z krajami europejskimi.

Komentarz

• 1. Oczywiście, że się zgadzamy. Taki motyw znacznie przybliżyłby nas do systemu dwupartyjnego. Balcerowicz to jeden z symboli oryginalnej III RP, zarazem doktryner nie potrafiący uczyć się na błędach, posiadający do tego wszystkiego potężny elektorat negatywny.

2. Po takim komentarzu opinii Jankesów, jak skomentujesz orgazm Eriki Steinbach?

Komentarz

Pracuję...
                                X