Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Polityka

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• crolick - podczas wieczoru wyborczego w tvp info były wrzucane tego typu tablice - na tym się opieram w swoich twierdzeniach

generalnie wynika z tego, że o wyniku zadecydowała raczej nie ilość głosów ,,przerzutów,, od innych ugrupowań, ale własnie tych, którzy wcześniej nie głosowali

co do późniejszych wyborów - masz rację . trochę wróżę w fusów, ale mam nadzieję , że raczej rozwojem społeczno-politycznym będziemy równać do US niż do Iraku, stąd moje przekonanie o ty, ze w kolejnych wyborach frekwencja może wrócić do normy na poziomie zdecydowanie ponizej 50 %
    "No pasaran!" ???

HEMOS PASADO !!!

Komentarz

• Fizi - większość dyskusji w tym temacie w pewnym momencie przeradza się w "osobiste wycieczki" bo niektóre poglądy czy słowa bardziej dają się odnieść do autora niż ogólnej "ideologii". Wiele zależy od ujęcia pewnych spraw i dletego np. Foxx ma (mówię to bez cienia przesady) duży szacunek wśród wielu politycznych oponentów. Z gościem można się nie zgadzać ale jego posty nigdy nie schodzą poniżej pewnego poziomu i przede wszyskim nie przekraczają granic dobrego smaku. Zupełnie inaczej wygląda sprawa z Nazgulem, ale olać to
      Ty przez ostatnie tygodnie zajmowałeś się wyszukiwaniem linków i wpadek Tuska co w pewnym momencie zaczęło być dla mnie (i nie tylko) żanujące dlatego mieliśmy parę wymian postów :>
      Czasem trudno uniknąć wzajemnych i osobistych uszczypliwości.

Kiedy parę stron odpowiadałem na posta Casuala i radziłem mu przerzucić się na wiejskie dyskoteki, nie miałem na myśli tego, że wszyscy PiSowcy z tego forum to wieśniaki tylko była to humorystyczna aluzja do tego, że kaczory mają zdecydownaie większe popracie na wsi niż PO. Część osób skumała żart, jeden forumowicz "średnio" i zaczęły się wzajemne wrzuty.
      Nie mówię tego po to żeby się wybielać tylko powiedzieć, że tak kurewski temat jak polityka zawsze będzie generował konflikty.
      jest cynizm w skurwysynach...

Komentarz

• Rolniku - no to fajnie , że to sobie wyjaśniliśmy
        "No pasaran!" ???

HEMOS PASADO !!!

Komentarz

• http://wiadomosci.onet.pl/wybory2007...4,0,forum.html

Komentarz

• Po **** wklejasz komentarze z onetu ?
            Pierdolę to ! Do niczego się nie zmuszam ,chcę to się wybijam - nie chcę no to się nie ruszam !
            Grupa Trzymająca Wagę - Dzieki nam monopolowe nie martwią się o plajtę !!!

Komentarz

• Zamieszczone przez daimler
              Nazgul, jesteś takim zwolennikiem teorii spiskowych, to czemu nie piszesz jeszcze o tym, że wyników z Wysp jeszcze nie ma, a z USA czy Włoch na przykład już są?

Oczywiście to wypadek przypadek, ale opinie że PKW zignoruje te głosy i poda oficjalne wyniki bez nich są lekko szokujące
              Moze dlatego ze w USA wybory odbyly sie dzien wczesniej w sobote 20-ego

Komentarz

• Zamieszczone przez CywiL
                Po **** wklejasz komentarze z onetu ?
                Myślę że komentarz jest warty uwagi bez nerwów

Komentarz

• Chyba jestem przykładem osoby o której trochę tu wspominacie, ale pewnie za to co powiem mnie zjecie zaraz. Nie chcę się zagłębiać w szczegóły i powody, więc krótko: na wyborach nie byłem. Przez ostatnie tygodnie śledziłem debaty, programy, artykuły w ramach możliwości czasowych. Przez ostatni tydzień miotałem się czy iść czy nie iść, do ostatniej chwili. Stety czy niestety nie poszedłem, nie żałuję i nie uważam siebie za gorszego ani mniejszego patriotę. Odkąd mogę głosować i byłem w kraju to zawsze głosowałem. Teraz mogłem i nie chciałem.

W zasadzie najbliżej mi było do PO i chciałem żeby to PO wygrało, ale jednak nie na tyle żeby na nich głosować, chyba bym czuł że jestem właśnie osobą która głosuje przeciw czemuś niż na coś. Alternatywą była demokratyczna część LiDu ale odechciało mi się w ostatnich tygodniach. PSL? może, ale nie dla mnie. Jestem po prostu zajebiście zniesmaczony tym co widziałem przez ostatnie lata, 2 lata zarówno z lewej jak i z prawej. Dla mnie rządy PISu mimo wielkiej krytyki ani nie były dobre ani złe. Dla mnie oprócz wprowadzenia łamiących podstawowe prawa sądów 24h i tego że muszę jeździć na światłach (pozdro osoby z tematu smochodowego) nie zmieniło się nic. NIC. Denerwowała mnie pycha i rządza władzy pana Premiera ale to nie jest powód żeby głosować niejako wbrew sobie.

Cieszę się że presja otoczenia, znajomych, rodziny, mediów mówiących że tylko świnia nie głosuje jeszcze bardziej mnie zobojętniała. Atmosfera jak przed referendum do wejścia do UE.

Może za 3 lata postąpie inaczej, za 4 może też. Dziś przeciw wszystkim powiedziałem pierdolę to! sram na polityków, niezależnie co się zdarzy nie będę swoim nazwiskiem takiego cyrku firmował.

Amen

Komentarz

• Zamieszczone przez kiubz
                    Może za 3 lata postąpie inaczej, za 4 może też. Dziś przeciw wszystkim powiedziałem pierdolę to! sram na polityków, niezależnie co się zdarzy nie będę swoim nazwiskiem takiego cyrku firmował.
                    To trzeba bylo oddac glos nie wazny, napisac na karcie wyborczej markerem "**** wam wszystkim w dupe" i tyle

Zamieszczone przez Subolg
                    Myślę że komentarz jest warty uwagi bez nerwów
                    nie jest wart uwagi

Komentarz

• Zamieszczone przez szczepan
                      Zamieszczone przez kiubz
                      To trzeba bylo oddac glos nie wazny, napisac na karcie wyborczej markerem "**** wam wszystkim w dupe" i tyle
                      To by oznaczało że zadałem sobie mimo wszystko trud pójścia, a napisanie czegoś podobnego (o czym myślałem) spotkało by się jedynie z politowaniem osób liczącyh głosy.

w sumie mogłem opisać że osoba zasiadająca w komisji to pedał ale udaje że nie, to jednak mogłem iść

Komentarz

• wiesz to jest jak z ta reklama "ze moj glos i tak nic nie zmieni" ale jakis wyraz sprzeciwu i dezaprobaty (jak to kurde madrze brzmi ) bys wyrazil...

Komentarz

• Głosy oddane zawsze były traktowane jako wyraz dezaprobaty. Chyba były w historii przypadki unieważnienia wyborów w niektórych właśnie w przypadkach takiego masowego obywatelskiego nieposłuszeństwa.

Jednak do tego typu ackji naprawdę potrzeba zorganizowania większej grupy osób. Może to zabrzmi trywialnie ale jeden mój nieważnie oddany głos by niewiele zmienił skoro była taka mobilizacja na odebranie głosów PiS.

Komentarz

• odnosnie frekwencji wyborczej mam zupełnie odmienne zdanie od wiekszości polityków i komentatorów

szczerze dziwi mnie fetyszyzowanie frekwencji jako wyznacznika ,,poziomu demokratyzacji,,

po pierwsze - zakładanie, że wysoka frekwencja wyborcza jest zjawiskiem charakterystycznym dla ,,dojrzałych demokracji,, jest wg mnie założeniem z gruntu fałszywym - dziwne wydaje mi się podtrzymywanie takiego stanowiska w sytuacji, gdy wysoka , znacznie powyżej 70% frekwencja jest charakterystyczna dla krajów takich jak Irak

w krajach, gdzie demokracja jest rzeczywiście głęboko zakorzeniona wynosi ona z regyłu 40-50 procent - US, WlkBryt, Francja

po drugie - nawoływanie do głosowania ,,za wszelką cenę ,, prowadzi do tego, że do wyborów idą ludzie podejmujący decyzje wyborcze np na podstawie debaty , albo na podstawie tego, co zobaczyły w samej kampanii , czy też w ostatnich jej chwilach, albo wręcz dokonujące przypadkowego wyboru nad samą urną do głosowanie

jeśli decydowanie o rządach krajem na takich przesłankch ma być przejawem demokratyzacji , to sorry, ale dla mnie to jest jakieś nieporozumienie

kwestia druga - dziwi mnie jaranie się tym, że taka a taka opcja to ma zajebiste poparcie ,, wśród młodych,, - wszelkie badania dowodzą, że akurat grupa wyborców kilkunasto-dwudziestokilkuletnich jest grupą najbardziej podatna na populizm, ekstremizm i in tego typu ciekawostki - fajnym przykładem tego było obniżenie progu wiekowego w Austrii - jego bezpośrednim skutkiem okazało się znaczne zwiększenie elektoratu takich ekstremów jak ,,zieloni,, czy partie o znamionach neonazistowskich

to takie moje uwagi trochę a muzo, ale w związku z pewnymi tendencjami w tych wyborach a przy okazji uchylenie kapelusza przed , moim zdaniem, słuszną w związku z brakiem sprecyzowania poglądów na kogo głosować decyzją Kiubz-a
                            "No pasaran!" ???

HEMOS PASADO !!!

Komentarz

• Zamieszczone przez CywiL
                              Wiesz Arczi, jazdę jedni na drugich możemy zacząć tylko...po jaki **** ????
                              Szczerze mówiąc jestem delikatnie zszokowany Twoimi postami od wczoraj, myslełem, że akurat Ty masz dystans do tego wszystkiego, a tu z każdego postu żółć się leje.
                              wiesz Cywil ile można słuchać, że jesteś prawie faszysta a na pewno ******** bo głosowałeś za PiSem -net na dużo pozwala, ale jest jeszcze życie, mecze(źródełko) i ciekaw jestem czy tu co poniektórzy komentujący tekst benito powiedzieli by mu to w cztery oczy wątpie

to tyle odnośnie tej poprawności polityczno-forumowej
                              Czas kończyć z baranami na forumce

Komentarz

• Ja już jestem rozczarowany władzą PO. Jeszcze nie zaczęli, a już spierdolili. Na prawdę trzeba być zdolnym, żeby tak rozpocząć. Zdolni to oni ***** są, nie ma co. Więc pytam:

CO TO ZA TEMPERATURY ZA OKNEM??

skandal, wstyd, oszustwo!

Komentarz

Pracuję...
                                X