Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Polityka

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Tyle ze przez caly okres przedwyborczy e(L)egion to wlasnie zwolennicy PO nazywali "rzeczy po imieniu" i mieszali PiS rowno z gownem. To co.. jedni moga, drudzy juz nie?
    Niech każdy kibic w sercu to wyzna: Bóg, Honor i Ojczyzna

Komentarz

• A widziałeś posty Fiziego?
      jest cynizm w skurwysynach...

Komentarz

• Widzialem. Zdecydowanie za lekko z wami jedzie

Komentarz

• Zamieszczone przez arczi
          Tyle ze przez caly okres przedwyborczy e(L)egion to wlasnie zwolennicy PO nazywali "rzeczy po imieniu" i mieszali PiS rowno z gownem. To co.. jedni moga, drudzy juz nie?
          Jak dla mnie to jedni i drudzy sobie jechali, a na tym forum to właśnie PiS ma więcej zwolenników. Do tej pory trzymało to jakiś poziom, bo wszystko się opierało głównie na jakims dogryzaniu i wyśmiewaniu newsów a to z GW, a to z innych źródeł, dodatkowo okraszane dużą ilością "lolów". I nagle kiedy bardzo popularny tu PiS przegrał wybory, niektórym zaczynają puszczać nerwy i zaczynają się sugestie że wyborcy PO to "debile", albo sugerowanie ze ktoś się "onanizuje" przy portrecie Tuska. Dla mnie to akurat żenada.
          "I tak Legia panowie, i tak Legia mistrzem"

Komentarz

• Wiesz Arczi, jazdę jedni na drugich możemy zacząć tylko...po jaki **** ????

Szczerze mówiąc jestem delikatnie zszokowany Twoimi postami od wczoraj, myslełem, że akurat Ty masz dystans do tego wszystkiego, a tu z każdego postu żółć się leje.
            Pierdolę to ! Do niczego się nie zmuszam ,chcę to się wybijam - nie chcę no to się nie ruszam !
            Grupa Trzymająca Wagę - Dzieki nam monopolowe nie martwią się o plajtę !!!

Komentarz

• Ty jak ty.. ale co ja mam powiedziec? Rodzina.. najblizsi znajomi.. Wszyscy na leb pospadali. Niewielu ze zdrowym kregoslupem zostalo. Ale daMY rade

Dobranoc.

Komentarz

• No mnie plecy napierdalają straszliwie, w okolicy łopatek.
                Praca przy kompie wykańcza

Komentarz

• Cywil - Dziwne to wszystko trochę (ktoś zapomniał komentarze po wyborach 2005 ). Ja swój aktualny umieściłem na blogu i jego się bedę trzymał

Swoją drogą po niedawnych tekstach Pesto, czy Tuzina - jest to nieco jednostronna ocena...

Arczi - bez cienia watpienia!
                  My ludzkie bydło, ludzki gnój, z suteren i poddaszy, my chcemy herb mieć swój, na zgubę wrogom naszym.

Komentarz

Widzialem. Zdecydowanie za lekko z wami jedzie
                    Przypomij sobie jak 2 lata temu cytowaliście różne wywiady / artykuły o Tusku i każdą jego krytykę w stosunku do Kaczorów - mieliście wówczas bombę, że "Donalda tak boli porażka, że nie jest w stanie tego znieść i dlatego wścielka atakuje" itd. A dziś patrząc na Twoje wpisy można mieć taką samą polewkę ...
                    jest cynizm w skurwysynach...

Komentarz

• Zamieszczone przez Foxx
                      Cywil - Dziwne to wszystko trochę (ktoś zapomniał komentarze po wyborach 2005 ). Ja swój aktualny umieściłem na blogu i jego się bedę trzymał
                      Foxx chodziło mi tylko i wyłącznie o Arcziego.
                      Komentarze o których wspominasz były jakie były i ja o tym nie zapominam. Wiadomo, że specyfika tego tematu jest taka, a nie inna, mimo to i tak jestem zdziwiony. Tym bardziej, że Arczi do tej pory raczej udziału w tych przepychankach nie brał i wyłącznie to miałem na myśli.
                      Pierdolę to ! Do niczego się nie zmuszam ,chcę to się wybijam - nie chcę no to się nie ruszam !
                      Grupa Trzymająca Wagę - Dzieki nam monopolowe nie martwią się o plajtę !!!

Komentarz

• Zamieszczone przez szczepan
                        Odbylem ze znajomymi wiele rozmow przed wyborami i przynajmniej z moich obserwacji wynika ze wiekszosc mlodych ludzi zastanawiala sie kogo wybrac PiS czy PO i jakos nie mowili ze wstydem o tym ze rozwazaja glosowanie na Kaczynskich...
                        Chyba większość Twoich znajomych.
                        Ja w piątek i w niedzielę spotkałam się z ludźmi w większym gronie i nie zgadniesz. Byłam jedyną osobą, która mówiła że zagłosuje na PiS.
                        Nie zgadniesz też, że żadna z osób z którymi rozmawiałam nie potrafiła mi powiedzieć nic więcej na temat swojego wyboru niż, to że zbiera im się na pawia na widok Kaczyńskich.
                        Ja pierwszy raz w życiu oddałam ważny głos, bo pierwszy raz w życiu doświadczyłam pozytywnych aspektów działań rządzących.
                        Co do wygranej PO, to bardzo mnie zasmucił wczoraj widok śliniącego się ze szczęścia Kwaśniewskiego i nie cieszył go wynik własnej partii.
                        Wielu podobnych do niego odetchnęło z ulgą.
                        Smutne...
                        Only You

Komentarz

• http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomos...9,4603946.html
                          Z tej samej beczki dziś ładnie Lityński w TokFM jechał po Kwachu. Myślałem już że coś jest na rzeczy, ale potem zobaczyłem że oni będą mieć całych 3 posłów, to... niech ***********

Komentarz

Tyle ze przez caly okres przedwyborczy e(L)egion to wlasnie zwolennicy PO nazywali "rzeczy po imieniu" i mieszali PiS rowno z gownem. To co.. jedni moga, drudzy juz nie?
                            To, że ktoś wtedy życzył komuś ***** do dupy to z nie znaczy, że teraz ma być w drugą stronę. Zachowujmy się jak ludzie. Pamiętam taki post w tym temacie, ktoś napisał w tym temacie, że głosował na PO, a że wygrał PiS to życzy im jak najlepiej.
                            Można uszanować decyzję wyborców, albo srać się w tym temacie w myśl zasady oko za oko...
                            Ja bym radził trochę poczekać z osądami.

Komentarz

• Zamieszczone przez rolnik
                              A widziałeś posty Fiziego?
                              heheh... widze, że w oczach dwóch conajmniej forumowiczów wyrosłem tu do rangi prawdziwego siepacza kaczyzmu

Rolniku - rzeczywiście nie trawię POpoulizmu , rzeczywiście robi sie mi niedobrze , gdy słucham liderów tej formacji, lecz zważ , iż , choc moje posty dajesz jako przykład sam w sumie nie wiem czego ( zapewne fanatyzmu ), jakoś unikam osobistych wycieczek np pod Twoim adresem, czego Ty w stosunku do mnie nie czynisz

unikam dlatego, że to, iż z kimś się nie zgadzam, nie oznacza, że mam ,,mu jechać,, - czego w stosunku do mnie chyba nie do końca sam przestrzegasz, zatem ciszej o tej belce

a co do wyniku wyborczego i tego, jaka masa zdecydowała o zwycięstwie Platformy - ,,oczywistą oczywistością,, jest , że szalę przeważytła grupa, która generalnie wszelkie wybory ma w zadzie, pojęcie o zyciu politycznym blade i która poszła zagłosować zapewne jeden z nielicznych razy w życiu, być może i jedyny, żeby odsunąć od władzy Kaczory, które to zjadają kupy i dzieci

oczywiście oprócz tego głosowała cała masa wyborców ,,typowych/niejednorazowych,, , lecz to nie oni przechylili szalę ( to nie oni stanowią te około 10 % różnicy i w frekwencji i w głosach na rzecz PO dziwnym trafem )

a nowemu rządowi życzę jak najlepiej - nie mam zamiaru zniżac się do poziomu dwuletniej kampanii nienawiści , jaką raczeni bylismy w stosunku do rządów pisowskich od 2005
                              "No pasaran!" ???

HEMOS PASADO !!!

Komentarz

• Zamieszczone przez Fizi
                                a co do wyniku wyborczego i tego, jaka masa zdecydowała o zwycięstwie Platformy - ,,oczywistą oczywistością,, jest , że szalę przeważytła grupa, która generalnie wszelkie wybory ma w zadzie, pojęcie o zyciu politycznym blade i która poszła zagłosować zapewne jeden z nielicznych razy w życiu, być może i jedyny, żeby odsunąć od władzy Kaczory, które to zjadają kupy i dzieci

oczywiście oprócz tego głosowała cała masa wyborców ,,typowych/niejednorazowych,, , lecz to nie oni przechylili szalę ( to nie oni stanowią te około 10 % różnicy i w frekwencji i w głosach na rzecz PO dziwnym trafem )
                                No dla mnie ta 'oczywista oczywistość' nie jest tak oczywista

Fakty są takie:
                                W 2007 głosowało 4,5 mln ludzi więcej niż w 2005
                                LPR w porównaniu do 2005 ma 0,7 mln wyborców mniej
                                PiS w porównaniu do 2005 ma 2 mln wyborców więcej
                                PO w porównaniu do 2005 ma 3,7 mln wyborców więcej
                                PSL w porównaniu do 2005 ma 0,6 mln wyborców więcej
                                SO w porównaniu do 2005 ma 1 mln wyborców mniej

Bez dodatkowych danych mówienie, że osoby które po raz pierwszy głosowały to te 10 pkt procentowych (a nie 10%!) jest całkowicie nieuprawnione. Tym bardziej wypowiadanie się na temat ich przyszłych głosowań (no chyba żeś jasnowidz ') ).
                                Żeby potwierdzić to o czym mówiłeś, trzeba by zbadać jaki był % 'przechrztów' oraz jaki rozkład głosów 'newcomerów'. Jak masz jakieś dane w tej kwestii to podrzuć - przekonamy się na ile Twoje twierdzenie jest poprawne

PS. Jeśli założymy, że:
                                a) Wyborcy LPR zagłosowali w 100% na PiS
                                b) Wyborcy SO rozłożyli swoje głosy na PSL i PiS
                                to oznacza, że PiS spośród 4,5 mln nowych wyborców zgarnął 0,7 mln, czyli 20% a PO pozostałe 80%.

Oczywiście całe w/w wyliczenie całkowicie hipotetyczne i niepodparte żadnymi dowodami

Komentarz

Pracuję...
                                X