Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Polityka

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• ***** niech ktoś kupi od niego w koncu ten pierścionek bo nam się zaczyna Niedźwiedź denerwować. ')

Pjona Niedźwiedź, bez nerw panie starszy - ***** politykę i polityków.
    Pierdolę to ! Do niczego się nie zmuszam ,chcę to się wybijam - nie chcę no to się nie ruszam !
    Grupa Trzymająca Wagę - Dzieki nam monopolowe nie martwią się o plajtę !!!

Komentarz

• Zamieszczone przez CywiL
      ***** niech ktoś kupi od niego w koncu ten pierścionek bo nam się zaczyna Niedźwiedź denerwować. ')

Pjona Niedźwiedź, bez nerw panie starszy - ***** politykę i polityków.
      Ależ oczywiście bez nerw Tylko mnie takie rozentuzjazmowane barany wpieniają w TV - niezależnie od ich preferencji politycznych

A co do pierścienie to rzeczywiście mógłby się ktoś zdecydować
      ...ta ziemia do Polski należy
      choć Polska daleko jest stąd,
      bo wolność krzyżami się mierzy
      historia ten jeden ma błąd!!!!

Better Dead Than Red!!!

Komentarz

• Mój komentarz do wyniku wyborów:

http://foxx.salon24.pl/41704,index.html

My ludzkie bydło, ludzki gnój, z suteren i poddaszy, my chcemy herb mieć swój, na zgubę wrogom naszym.

Komentarz

• Zamieszczone przez Foxx
          obniżkę stawek do wysokości 18/32%
          co dla zdecydowanej większości społeczeństwa będzie "prawie" podatkiem liniowym
          Jasne, że "prawie" robi różnicę, ale jaki procent podatników przeskoczy na wyższy próg?

Komentarz

• Ok. 100 tyś. os. Wszak z jakiegoś powodu, jako liberał gospodarczy głosowałem na PiS - przychodzi czas "sprawdzam" .
            My ludzkie bydło, ludzki gnój, z suteren i poddaszy, my chcemy herb mieć swój, na zgubę wrogom naszym.

Komentarz

• Nie piję tutaj do Twoich poglądów ekonomicznych, tylko poPiSkiwania niektórych polityków jaki to podatek liniowy jest be i w ogóle niesprawiedliwy. Brak konsekwencji nie uważasz?
              No chyba że rozgrzeszamy i stawiamy sprawę jasno - "kłamaliśmy na potrzeby kampanii żeby dokopać PO"
              Śmiem twierdzić, że większość z tych 100 tysięcy osób to ludzie nie wpływający w sposób wielki na rynek pracy. Średni i mali przedsiębiorcy napędzający zatrudnienie albo rozliczają się ryczałtem, albo zmieszczą się spokojnie w tych 18%.

Komentarz

• Zamieszczone przez mort
                Przepraszam,że wam wejdę w wątek ale zaraz się wyrzygam oglądaniem patriotycznych emigrantów z Londynu i Dublina

Wszyscy tacy lepsi, ładniejsi i bardziej europejscy bo zagłosowali na Pana Donalda.

A MNIE TO **** OBCHODZI!!!

Jak sobie CywiL, Daimos czy Szczepan chce wybrać PO to niech wybiera. A jak Nazgul jutro przerzuci się na wybór Belzebuba to też ma prawo dać mu kreskę.

Ale nie jakiś rozentuzjazmowany fagas, który organizuje oglądanie wyników w pubie bo właśnie kraj uratował. Nie wiem - może i kraj ocalił ale jak za rok będzie głosowanie nad poprawką zwiększającą dotację na metro to NAM wszystkim jeden poselski głos zabrał.

A teraz niech już wracają i wybierają sobie Ziobrów i Gowinów, Gilowskie i Dzikowskich, Nowaków i Kurskich.

I niech skończą pierdolić o wieczorkach w pubach bo tutaj jakoś zauważyłem wszyscy w domach oglądali wyniki. Niezależnie od opcji politycznej.
                Akurat tutaj się zgadzam. Zupełnie nie wiem na jakiej podstawie ludzie pracujący i płacący wszystkie daniny publiczne za granicą (nie tylko podatki) mają prawo głosów w kraju.

Komentarz

• Zamieszczone przez Fizi
                  za zniesienie podatku Belki : brawo, ale poczkamy i zobaczymy, czy rzeczywiście zostanie zniesiony
                  No ja też ciekaw jestem bardzo jeśli wziąć pod uwagę że na ministra finansów typowany jest gość, który był ministrem finansów u... Belki

[ Dodano: 22 Październik 2007, 20:53 ]
                  Daimos, gdyby chcieli zrobić jakiś myk to karty już od dawna "były by" w kraju. A tamte by wpadły w wentylator.
                  From flood into the fire
                  One thousand voices sing
                  We're in this together
                  For whatever fate may bring

Komentarz

• głosy zza granicy już spłynęły

"Jednocześnie informujemy, długi czas oczekiwania na przekazanie wyników wynikał z wadliwego Kalkulatora Wyborczego przekazanego nam przez PKW"
                    "No pasaran!" ???

HEMOS PASADO !!!

Komentarz

• Zamieszczone przez daimler
                      Nie piję tutaj do Twoich poglądów ekonomicznych, tylko poPiSkiwania niektórych polityków jaki to podatek liniowy jest be i w ogóle niesprawiedliwy. Brak konsekwencji nie uważasz?
                      Napiszę tak - moim zdaniem jest warstwa powierzchowna i głębsza. No więc w powietzchownej Kaczor wypuszczał na pierwszy plan biernych, miernych, ale miernych (głównie etatystów), którzy pletli przed kamerami swoje bzdury. Finanse (i w dużej częsci gospodarkę) powierzył jednak konserwatywnym liberałom, którzy przygotowywali spójny pakiet: planowana zmiana stawek, kolejne etapy "Pakietu Kluski" (gotowe ustawy), reforma finansów publicznych (gotowa ustawa). Pisaliśmy o tym parokrotnie - postulat liniowego bez reformy finansów to POpulizm. Doszli do władzy i sami to zobaczył. Stąd z zainteresowaniem czekam, co zrobią "liberałowie" pod koniec 2008

Zamieszczone przez daimler
                      Śmiem twierdzić, że większość z tych 100 tysięcy osób to ludzie nie wpływający w sposób wielki na rynek pracy. Średni i mali przedsiębiorcy napędzający zatrudnienie albo rozliczają się ryczałtem, albo zmieszczą się spokojnie w tych 18%.
                      Te 100 tyś od. to np. Solorz, więc trudno mi dyskutować

Komentarz

• No dobra na chlodno...

Nie dalo sie tego wygrac , roznica spora ale...jak ktos glosuje na PO bo jest
                        antyPiS-owcem to rece opadaja poprostu...napisze wprost bo znam wielu takich
                        na PO glosowalo wielu debili ktorzy w ogole nie potrafia wyrazic chocby jedenego
                        swojego pogladu politycznego (jakikolwiek by nie byl) - nie wiem czy to powod do
                        dumy ale ****-taki wybor tzreba go szanowac. Tylko czy warto uzywac gornolotnych
                        slow w stosunky do "wyborcow" ktorzy zaglosowali 1 raz w zyciu bo Kaczor chce do wiezienia wsadzac kryminalistow? Dlatego zygac sie chce sluchajac wypowiedzi politykow
                        PO. PiS nie dostalo czerwonej kartki- ponad 30% z 55 w w stosunku do 26 z 45 po 2 latach rzadow to czerwona kartka? Zejsc na ziemie
                        ...

Komentarz

• Po wypowiedziach niektórych powoli zaczynam odczuwać, ze chyba wielu zwolennikom PiS-u to wręcz zależy na tym by teraz w Polsce było gorzej żebyście mogli sobie złą, lewacką, demagogiczną PO skrytykować

Komentarz

• Swoją drogą wypowiedź Komorowskiego jest jego pierwszą od "niepamiętamkiedy" która mi się podoba.

Komentarz

• Zamieszczone przez b3nito
                              No dobra na chlodno...

Nie dalo sie tego wygrac , roznica spora ale...jak ktos glosuje na PO bo jest
                              antyPiS-owcem to rece opadaja poprostu...napisze wprost bo znam wielu takich
                              na PO glosowalo wielu debili ktorzy w ogole nie potrafia wyrazic chocby jedenego
                              swojego pogladu politycznego (jakikolwiek by nie byl) - nie wiem czy to powod do
                              dumy ale ****-taki wybor tzreba go szanowac. Tylko czy warto uzywac gornolotnych
                              slow w stosunky do "wyborcow" ktorzy zaglosowali 1 raz w zyciu bo Kaczor chce do wiezienia wsadzac kryminalistow?Dlatego zygac sie chce sluchajac wypowiedzi politykow
                              PO. PiS nie dostalo czerwonej kartki- ponad 30% z 55 w w stosunku do 26 z 45 po 2 latach rzadow to czerwona kartka? Zejsc na ziemie
                              Jak to jest ocena na chłodno, to aż strach pomyśleć co Ty myślałeś tuż po ogłoszeniu wyników.Czas przełknąć gorzką pigułkę i darować sobie śmieszniutko - płaczliwe teksty o głosujących debilach, bo to z lekka żenujące. [/quote]
                              "I tak Legia panowie, i tak Legia mistrzem"

Komentarz

• jest cynizm w skurwysynach...

Komentarz

Pracuję...
                                X