Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Polityka

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• W Faktach pokazali Beger. Stwierdziła, że "podejrzewa, że mogły być sfałszowane". A na czym ja na czym, ale na fałszowaniu ona się zna...
    "Możesz sprzedawać Lewandowskiego, mamy Arruabarrenę" - Mirosław Trzeciak, najbardziej profesjonalny z profesjonalnych

Komentarz

• Zamieszczone przez Fizi

chyba poczekam ze zmianą :

Zdaniem Gowina, w parlamencie powinna też powstać komisja, która wyjaśni, czy nie było nieprawidłowości podczas akcji CBA w tzw. aferze gruntowej i w sprawie b. posłanki PO Beaty Sawickiej
      :P

chyba jednak trzeba bedzie zmienic :P

bo jakos nie widze zwiazku miedzy powolaniem komisji dotyczacej afery gruntowej czy ewentualnie Sawickiej z ewentualnymi probami podciagniecia Kamiskiego do cytowanego wyzej art. 7 i 8 rozdzialu 2 ustawy o CBA?

ps
      swoja droga to ja sie zastanawiam po **** komisja w sprawie Sawickiej?
      brala lapowke to do sadu i dowidzenia...
      a to ze Kaminski odwalil polityczna szopke to juz bardziej kwestia moralnej oceny ktora kazdy dokonal oddajac tak a nie innaczej glos i nie widze czemu niby mial sie tym zajmowac Sejm

[ Dodano: 22 Październik 2007, 19:23 ]
      Zamieszczone przez daimler
      Zamieszczone przez Fizi
      spokojnie - tam jest trochę dalej niż na Ursynów
      Ustawa daje im czas do DZIŚ do 21.00 (dwudziestej pierwszej zero zero).
      Concordy już nie latają

ustawa daje czas 24 godzin od zakonczenia glosowania w danej komisji...

Komentarz

• Zamieszczone przez daimler
        Jeśli głosy z Wielkiej Brytanii, Francji czy Szwecji będą unieważnione, to będzie skandal nad skandale

Brawo MSZ
        To fakt, ale skandal w końcu przeminie i pójdzie w zapomnienie, a głosów, które najprawdopodobniej zostaną unieważnione, nikt nam nie zwróci i to najbardziej wkurza . No nic, może dotrą..... choć to zastanawiające ze z USA jakoś nie było problemów
        "I tak Legia panowie, i tak Legia mistrzem"

Komentarz

• Zamieszczone przez e(L)egion
          choć to zastanawiające ze z USA jakoś nie było problemów
          na tych sprawach najlepiej zna się Nazgul

a tak poza wszystkim, to byłoby to zwyczajne skurwysyństwo w stosunku do ludzi, którzy godzinami stali żeby oddać swój głos.

Komentarz

• Zamieszczone przez jasin

[ Dodano: 22 Październik 2007, 20:13 ]
            Zamieszczone przez Fizi
            uważaj, żeby Ci urna z nieba nie spadła na Okęciu :\
            uważnie obserwuję niebo wypatrując milionów POwracających - mogę przy okazji lukać i na urny

[ Dodano: 22 Październik 2007, 19:42 ]
            Zamieszczone przez szczepan
            Zamieszczone przez Fizi

chyba poczekam ze zmianą :

Zdaniem Gowina, w parlamencie powinna też powstać komisja, która wyjaśni, czy nie było nieprawidłowości podczas akcji CBA w tzw. aferze gruntowej i w sprawie b. posłanki PO Beaty Sawickiej
            :P

chyba jednak trzeba bedzie zmienic :P

bo jakos nie widze zwiazku miedzy powolaniem komisji dotyczacej afery gruntowej czy ewentualnie Sawickiej z ewentualnymi probami podciagniecia Kamiskiego do cytowanego wyzej art. 7 i 8 rozdzialu 2 ustawy o CBA?

ps
            swoja droga to ja sie zastanawiam po **** komisja w sprawie Sawickiej?
            brala lapowke to do sadu i dowidzenia...
            a to ze Kaminski odwalil polityczna szopke to juz bardziej kwestia moralnej oceny ktora kazdy dokonal oddajac tak a nie innaczej glos i nie widze czemu niby mial sie tym zajmowac Sejm
            Komisja ma służyć własnie temu , żebym nie musiał zmieniać optyka

czyli stwierdzeniu, że działania w sprawie Sawickiej były polityczna prowokacją, co będzie podstawą odwołania Kamińskiego przezd upływem kadencji

tak to widzę , tak też to widzi mój optyk
            "No pasaran!" ???

HEMOS PASADO !!!

Komentarz

Zamieszczone przez KijekSMK
              Akurat przy inwestowaniu chociazby w funduszach inwestycyjnych podatek mozna bylo ominac, raz dwa.
              to napisz mi w jaki sposób, mi mi 19% zysków niknie jak umarzan jednostki...

\
              Mozna połączyć fundusz z polisa na zycie, ale dokładnej recepty nie pamiętam
              "To trzeba przeżyć, żeby to zrozumieć, żeby w to uwierzyć!"

Bynajmniej to nie przynajmniej!

Komentarz

• Zamieszczone przez Fizi
                Szczepan - być może - tego już się nie dowiemy

jedna dobra rzecz - CBA zostaje w rękach PiS jeszcze około 3 lata
                A nie jest teraz apolityczne...? :O
                http://mocneslowa.com - centrum cytatu politycznego

Komentarz

• Zamieszczone przez cnm
                  Zamieszczone przez Fizi
                  Szczepan - być może - tego już się nie dowiemy

jedna dobra rzecz - CBA zostaje w rękach PiS jeszcze około 3 lata
                  A nie jest teraz apolityczne...? :O
                  POdobno nie :P
                  "No pasaran!" ???

HEMOS PASADO !!!

Komentarz

• "polityka, polityka tu wojenna gra muzyka"

Komentarz

• CNM rażąca niewiedza z Twojej strony
                      Zawiodłem się

Komentarz

• Zamieszczone przez daimler
                        Zamieszczone przez Fizi
                        Ustawa daje im czas do DZIŚ do 21.00 (dwudziestej pierwszej zero zero).
                        Concordy już nie latają
                        a dlaczego do 21:00? skoro wybory zakończyły się o 22:55...?

... http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomos...9,4603626.html

nieważne

Komentarz

Zamieszczone przez KijekSMK
                          Akurat przy inwestowaniu chociazby w funduszach inwestycyjnych podatek mozna bylo ominac, raz dwa.
                          to napisz mi w jaki sposób, mi mi 19% zysków niknie jak umarzan jednostki...
                          Oczywiscie na koniec inwestycji tak czy siak zaplacic Belke musisz ale w trakcie inwestycji nie placisz w przypadku parasolowych. (zeby nie było ze jestem ich wielkim zwolennikiem)

Tak jak napisał Kawa takze.
                          Darek oni wszyscy są chuje oprócz Ciebie!

#TeamVuko

Komentarz

• Zamieszczone przez e(L)egion
                            . No nic, może dotrą..... choć to zastanawiające ze z USA jakoś nie było problemów
                            Hmmm ciekawe czy ma to związek z tym, że w Usa PiS wygrał ?

:\
                            Pierdolę to ! Do niczego się nie zmuszam ,chcę to się wybijam - nie chcę no to się nie ruszam !
                            Grupa Trzymająca Wagę - Dzieki nam monopolowe nie martwią się o plajtę !!!

Komentarz

• Przepraszam,że wam wejdę w wątek ale zaraz się wyrzygam oglądaniem patriotycznych emigrantów z Londynu i Dublina

Wszyscy tacy lepsi, ładniejsi i bardziej europejscy bo zagłosowali na Pana Donalda.

A MNIE TO **** OBCHODZI!!!

Jak sobie CywiL, Daimos czy Szczepan chce wybrać PO to niech wybiera. A jak Nazgul jutro przerzuci się na wybór Belzebuba to też ma prawo dać mu kreskę.

Ale nie jakiś rozentuzjazmowany fagas, który organizuje oglądanie wyników w pubie bo właśnie kraj uratował. Nie wiem - może i kraj ocalił ale jak za rok będzie głosowanie nad poprawką zwiększającą dotację na metro to NAM wszystkim jeden poselski głos zabrał.

A teraz niech już wracają i wybierają sobie Ziobrów i Gowinów, Gilowskie i Dzikowskich, Nowaków i Kurskich.

I niech skończą pierdolić o wieczorkach w pubach bo tutaj jakoś zauważyłem wszyscy w domach oglądali wyniki. Niezależnie od opcji politycznej.
                              ...ta ziemia do Polski należy
                              choć Polska daleko jest stąd,
                              bo wolność krzyżami się mierzy
                              historia ten jeden ma błąd!!!!

Better Dead Than Red!!!

Komentarz

• A mnie ciekawi, co zaczną pisać co poniektórzy tutaj, gdy Wybiórcza jak to ma w zwyczaju, zacznie krytykować rządzących, niezależnie od ich przynależności
                                "Za plecy patrzę non stop, marzę mocno,
                                żeby móc znów się cofnąć na Łazienkowską,
                                w środek meczu, nasze twarze mokną,
                                nieważne, że marznę, daję ponieść się emocjom"

Komentarz

Pracuję...
                                X