Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Polityka

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• dziwisz sie?

Komentarz

• oczywiście,że nie

tak samo jak nie dziwi mnie brak konstruktywnej krytyki ze strony niektórych.
      "Pytałem później kolegów, skąd w ogóle wziął się ten Miklas. Podobno sprzedawał samochody w FSO. Może lepiej, żeby przy tym został..."

Komentarz

• No własnie po takim poście to trudno się życzliwości spodziewać Flip, czekam na post Jaco.

A tak po prawdzie to nie wnikam w te demokracje i pluralizmy ale co do ceny, przjrzystości i innych pierdół to pamietaj, że gówno opakowane w ładny papierek nadal jest gównem.

:P
        Pierdolę to ! Do niczego się nie zmuszam ,chcę to się wybijam - nie chcę no to się nie ruszam !
        Grupa Trzymająca Wagę - Dzieki nam monopolowe nie martwią się o plajtę !!!

Komentarz

• Zamieszczone przez Flip

-przejrzystość graficzna
          -wysoka jakość dodatków
          -niska cena-1zł w promocji "teczkowej" /swoją drogą zabawne/
          -bliskość ideologiczna /bliżej mi do Jarka niż Jacka Kurskiego/
          -przyzwyczajenie
          -szacunek
          -pluralizm,demokracja i wolnośc słowa
          -i nie będe ukrywał środowisko które mam w pamięci z początków lat 90-tych gdy byłem małym chłopcem

Gówno prawda
          Legia

Komentarz

• Zamieszczone przez arczi
            Akurat polityka zagraniczna była najmocniejszym punktem PiSu.
            kpisz czy o drogę pytasz ?

w czym była mocna radosna sprzątaczka Fotyga ? w ośmieszaniu Polski na każdym kroku ? (przykład ostatnich tygodni - awantura o misję OBWE)

w ciągłych kłótniach na forum UE i grożeniu vetem ? (może nie wie, że w Radzie UE istnieje coś takiego jak konsensus - głosuje się naprawdę rzadko, a już veto to skrajność)

w służalczym podejściu do USA (tarcza antyrakietowa za free), a któraś partia ponoć bardzo nie lubi "polityki na kolanach"

może w pouczaniu Niemców, jak powinni wybierać własny parlament albo w odpowiedziach na pytanie o stanowisko Polski wobec TUKE :
            "nie wiem panie ambasadorze, zapytam pana prezydenta"

aaa, wiem - może była dobra w "odzyskiwaniu" MSZ, przez co kilkanaście placówek było nieobsadzonych całymi tygodniami. to oczywiście wredne oszczerstwo reakcyjnej PO, to przezwisko Ministerstwo Spraw Zaległych.

dodajmy jeszcze do tego występy naszej rządzącej pokraki, która odwolała wyjazd do Niemiec, bo się obraziła na satyryczną gazetkę a poprzednich szefów MSZ określiła jako agentów obcych wywiadów i mamy pełny obraz "najmocniejszego punktu"

idź czasem do EMPiKu, sięgnij po jakąś zachodnią gazetkę (polecam "The Economist"). przez ostatnie 2 lata głównie z nas się śmiali - i wcale się nie dziwię.
            bana mu , temu pestu

Komentarz

Zamieszczone przez CywiL
              Zmień lekturę człowieku od razu poziom Twoich żartów podskoczy - naprawdę !!!

A tak serio, to pytanie zadaję już po raz któryś (zresztą nie tylko ja) - po co wy czytacie to GóWno ?
              -przejrzystość graficzna
              -wysoka jakość dodatków
              -przyzwyczajenie
              -szacunek
              -i nie będe ukrywał środowisko które mam w pamięci z początków lat 90-tych gdy byłem małym chłopcem

wystarczy?

zaraz zostanę zjechany przez półforum ')

chyba tow.kiszczaka i tow. jaruzelskiego

Komentarz

-przejrzystość graficzna
                -wysoka jakość dodatków
                -przyzwyczajenie
                -szacunek
                prawie jak trybuna
                Czas kończyć z baranami na forumce

Komentarz

• wiedziałem na co się narażam pisząc tego posta

ale to przecież nie pierwszy raz każdy wie do jakiej opcji mam blisko.

ale może nie rozmywajmy tego tematu,ja swoje,wy swoje a Gazetka wciąż na najwyższym w kraju nakładzie ')

to trochę jak z kibicowaniem Legii wszyscy naokoło cię linczują ale ty i tobie podobni wiecie,że to wy macie rację /specjalnie tak się spiąłem to celowa prowokacja/

EOT-nie ma co rozmywać każden jeden wie swoje.
                  "Pytałem później kolegów, skąd w ogóle wziął się ten Miklas. Podobno sprzedawał samochody w FSO. Może lepiej, żeby przy tym został..."

Komentarz

• Zamieszczone przez Nazgul
                    Lis w miejsce Krasowskiego to nie jest Twoim zdaniem skok na tytuł prasowy?

tak jest masz racje :

Axel Springer jako typowe gospodarcze ramie niemieckiego ekspansjonizmu dogada sie z partia reprezentujaca interesy niemiec czyli PO i zmienia redaktora naczelnego gazety ktora do tej pory byla w miare obiektywna z lekkim przechylem w strone PiS na takiego ktory bedzie reprezentowal interesy PO

**** z tym z to sa spekulacje ale co to tam mozna to nazwac skokiem a po za tym co z tego z Lis to jakby nie patrzec bardzo lubiana i cieszaca sie duza popularnoscia wsrod Polakow "marka" ktora moze zwiekszyc liczbe czytajacych, ale co tam przeciez skok to skok

Komentarz

• Zamieszczone przez arczi
                      Dzień PO. Można ochłonąć. Przeanalizować.
                      Jestem wysoce zdegustowany. Choć można było się spodziewać takiego wyniku. Czym kierowali się ludzie oddając głos na PO? Ano niewiedzą, powierzchowością i antykaczowatością. Wszystkim, tylko nie programem PO.

Druzgodząca większość moich znajomych, a także spora część rodziny (cóż za rozczarowanie) rozwierało oczy ze ździwienia na wieść o moim poparciu dla PiS. "Ale jak to?" "Dlaczego?" "Zwariowałeś? Nie widzisz co się dzieje?".
                      Na moje jedno tylko pytanie "Dlaczego PO" nie otrzymałem ani jednej satysfakcjonującej mnie odpowiedzi. Przeważnie padało "bo nie mogę patrzeć na mordy Kaczyńskich". Zero racjonalnego argumentu. Mało tego. Stwierdziłem, że większość wyborców PO nie ma pojęcia o programie Platformy. Nie wie nic o przeszłości niektórych jej członków. Nie wie dosłownie o niczym. Zagłosowali powierzchownie bo dali się zmanipulować.

I tu właśnie wielki minus dla PiSu. Dali sobie przyczepić łatkę zacofanych bufonów, kojarzonych z radiem Maryja, Rydzykiem i bandą moherów. Zupełnie niepotrzebnie. Fatalna taktyka. Młodzi ludzie nawet jak po cichu zgadzali się z polityką PiSu, to wstydzili się na nich oddać swój głos. Wstydzili się do tego przyznać przed znajomymi. Wiedzieli, że zostali by wyśmiani i zwyzywani od wieśniaków. PO umiejętnie ten fakt wykorzystala. A 'elyta' tego kraju i zdecydowana większość 'niezależnych' mediów umiejętnie, choć bez kszty dyskrecji, podsycało atmosfere. W necie pojawiały się co i raz ośmieszające Kaczyńskich wierszyki, przerabiane zdjęcia, sruszki łancuszki. Dostawałem tego setki dzień w dzień. Nic. Dosłownie nic na PO. 100% antyPiS.

To, plus kiepska kampania PiS spowodowało, że Kaczyńscy przegrali. Szkoda, choć większość się tu wpisujących nawet nie wie co właśnie straciliśmy. Uwieżyliście w populistyczne wypowiedzi Tuska. Powiedział wszystko to co chcieliście usłyszeć. Zagłosowaliście na ładne opakowane pudełko, które jest puste w środku. Ale może i dobrze się stało. Bo rozpakokowywując ten ślicznie zapakowany prezent srogo się rozczarujecie dostrzegając jego zawartość. Szkoda tylko, że będzie już wtedy za późno.
                      Arczi, bardzo fajny tekst – pozdrawiam!

A MY swoje – Precz z komuną!

I nie zmienia się nic…

OLD FASHION MAN CLUB

Komentarz

Co do Lisa to napisałem moją opinię wczesniej w tym temacie, a co do skoku to ty powinieneś zrobic skok...na bungee, bez liny.
                        Pierdolę to ! Do niczego się nie zmuszam ,chcę to się wybijam - nie chcę no to się nie ruszam !
                        Grupa Trzymająca Wagę - Dzieki nam monopolowe nie martwią się o plajtę !!!

Komentarz

Zapytałem czy myślisz o tym samym niezależnym fachowcu o którym ja myślę a myślę oczywiście o Wielkim Schładzaczu.

Może się ustosunkujesz? Czy mam sformułować jeszcze prościej?
                          Nie mam zamiaru się ustosunkowywać, bo nie o tym chciałem dyskutować. Ministerstwo Finansów było jedynie przykładem, bo w tym kontekście padło hasło o 'niezależnym ekspercie' na fotelu ministerialnym i to był temat, który poruszyłem, a nie to czy Balcerowicz musi zostać, czy odejść.
                          http://mocneslowa.com - centrum cytatu politycznego

Komentarz

• Zamieszczone przez szczepan
                            Jaco rowiniez Ciebie prosze o wskazanie gdzie popelnilem taki blad?

A z tego ze bedziesz krytyczny opozycjonista to ja sie bardzo ale to bardzo ciesze
                            Szczepan, przeczytaj to wytłuszczonym tekstem w swoim poście i potem spójrz, co napisałeś pod spodem do samego końca oraz porównaj, ile napisałeś w tej reszcie o partii, na którą głosowałeś.
                            "Lecz przyjdą czasy, że te kutasy będą przed nami na baczność stać,
                            Ręka nie zadrży jak liść osiki, gdy będziem w głupie mordy prać.
                            Więc pijmy zdrowie szwoleżerowie niech smutki zginą w rozbitym szkle,
                            Gdy nas nie będzie nikt się nie dowie czy dobrze było nam czy źle.
                            "
                            Janusz Waluś - czekaMY!

Komentarz

• Zamieszczone przez szczepan
                              Zamieszczone przez Nazgul

tak jest masz racje :

Axel Springer jako typowe gospodarcze ramie niemieckiego ekspansjonizmu dogada sie z partia reprezentujaca interesy niemiec czyli PO i zmienia redaktora naczelnego gazety ktora do tej pory byla w miare obiektywna z lekkim przechylem w strone PiS na takiego ktory bedzie reprezentowal interesy PO
                              No jak widzę czytać umiesz

A że skręcił w lewo to już przed wyborami było widać.

[ Dodano: 22 Październik 2007, 14:24 ]
                              Zamieszczone przez cnm
                              Zamieszczone przez Nazgul
                              Zapytałem czy myślisz o tym samym niezależnym fachowcu o którym ja myślę a myślę oczywiście o Wielkim Schładzaczu.

Może się ustosunkujesz? Czy mam sformułować jeszcze prościej?
                              Nie mam zamiaru się ustosunkowywać, bo nie o tym chciałem dyskutować. Ministerstwo Finansów było jedynie przykładem, bo w tym kontekście padło hasło o 'niezależnym ekspercie' na fotelu ministerialnym i to był temat, który poruszyłem, a nie to czy Balcerowicz musi zostać, czy odejść.
                              A według mnie ingerencja w gospodarkę to sprawa o której należy dyskutować w pierwszym rzędzie. Ciekawym jak Tusk chce osiągnąć 15% wzrostu PKB. Mozna osiągnąć papierowy wzrost np. tak komplikując ordynację podatkową aby już kompletnie ŻADEN szarak nie potrafił samodzielnie poprawnie rozliczyć się z fiskusem co zaowocuje że firmy doradztwa podatkowego wyrosną jak grzyby po deszczu i wtedy rząd pochwali się iż przedsiębiorczość rośnie. Taki przykład z dupy wzięty, dla zilustrowania zagadnienia zaś co do ministra finansów to latając po necie natknąłem się na info o tym, że MinFin-em ma być Mirosław Gronicki z rządu Belki.

http://www.tvn24.pl/-1,1525685,wiadomosc.html

Chlebowski wycofuje się z 15%. Mówi o 6% wzroście czyli takim jaki circa about jest teraz. Propozycje podatkowe to też propozycje PiS. Kto liczył na liniówkę musi się niestety wody napić.
                              From flood into the fire
                              One thousand voices sing
                              We're in this together
                              For whatever fate may bring

Komentarz

• Dla mnie wynik tych wyborów to porażka.
                                Mam nadzieję , że się mylę, i że okaże się , że,,pajdokracja,, będzie lepszym czasem, dla Polski niż,, rządy moherów ,,

czekam teraz z nadzieją na te uproszczenia w administracji, obniżki podatków, podwyżki pensji

myślę, że weryfikacja obietnic przyjdzie bardzo szybko

nadal gdzieś tam łudzę się, że , jeśli nie teraz, to może za parę miesięcy , powstanie wreszcie jednak Po-PiS, na który liczyłem dwa lata temu i którego możliwością jakimś cudem powstania nadal się łudzę , choć wiem, że to wiara wbrew faktom
                                "No pasaran!" ???

HEMOS PASADO !!!

Komentarz

Pracuję...
                                X