Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Polityka

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez Pan Artysta
    PAWLAK na premiera

Donald wie jak to zrobić
    Policzyć głosy

Foxx, jesteś do weryfikacji No częściowo bo prezydentem jest wciąż Kaczyński

http://foxx.salon24.pl/2631,index.html

[ Dodano: 22 Październik 2007, 09:28 ]
    Zamieszczone przez rolnik
    Zamieszczone przez Nazgul
    Zamieszczone przez Jaco
    Mam jednocześnie nadzieję, że wyniki ostateczne nie pozwolą na sojusz PO z komuną z LiD-u. Szmajdzińskiego jako ministra chyba bym nie zdzierżył.
    A Komorowski to lepszy?
    To ja już bez kitu wolałbym Szmajdzińskiego.
    Sztandarowy przykład wielkiego antykomunisty
    Uważasz że jest gorszy od Komorowskiego? Ja nie.

Obydwaj powinni być na śmietniku.
    From flood into the fire
    One thousand voices sing
    We're in this together
    For whatever fate may bring

Komentarz

• Komorowski na pewno będzie lepszym marszałkiem niż Dorn.

Prawie każdy byłby lepszy zresztą.
      "Pytałem później kolegów, skąd w ogóle wziął się ten Miklas. Podobno sprzedawał samochody w FSO. Może lepiej, żeby przy tym został..."

Komentarz

• Dzień PO. Można ochłonąć. Przeanalizować.
        Jestem wysoce zdegustowany. Choć można było się spodziewać takiego wyniku. Czym kierowali się ludzie oddając głos na PO? Ano niewiedzą, powierzchowością i antykaczowatością. Wszystkim, tylko nie programem PO.

Druzgodząca większość moich znajomych, a także spora część rodziny (cóż za rozczarowanie) rozwierało oczy ze ździwienia na wieść o moim poparciu dla PiS. "Ale jak to?" "Dlaczego?" "Zwariowałeś? Nie widzisz co się dzieje?".
        Na moje jedno tylko pytanie "Dlaczego PO" nie otrzymałem ani jednej satysfakcjonującej mnie odpowiedzi. Przeważnie padało "bo nie mogę patrzeć na mordy Kaczyńskich". Zero racjonalnego argumentu. Mało tego. Stwierdziłem, że większość wyborców PO nie ma pojęcia o programie Platformy. Nie wie nic o przeszłości niektórych jej członków. Nie wie dosłownie o niczym. Zagłosowali powierzchownie bo dali się zmanipulować.

I tu właśnie wielki minus dla PiSu. Dali sobie przyczepić łatkę zacofanych bufonów, kojarzonych z radiem Maryja, Rydzykiem i bandą moherów. Zupełnie niepotrzebnie. Fatalna taktyka. Młodzi ludzie nawet jak po cichu zgadzali się z polityką PiSu, to wstydzili się na nich oddać swój głos. Wstydzili się do tego przyznać przed znajomymi. Wiedzieli, że zostali by wyśmiani i zwyzywani od wieśniaków. PO umiejętnie ten fakt wykorzystala. A 'elyta' tego kraju i zdecydowana większość 'niezależnych' mediów umiejętnie, choć bez kszty dyskrecji, podsycało atmosfere. W necie pojawiały się co i raz ośmieszające Kaczyńskich wierszyki, przerabiane zdjęcia, sruszki łancuszki. Dostawałem tego setki dzień w dzień. Nic. Dosłownie nic na PO. 100% antyPiS.

To, plus kiepska kampania PiS spowodowało, że Kaczyńscy przegrali. Szkoda, choć większość się tu wpisujących nawet nie wie co właśnie straciliśmy. Uwieżyliście w populistyczne wypowiedzi Tuska. Powiedział wszystko to co chcieliście usłyszeć. Zagłosowaliście na ładne opakowane pudełko, które jest puste w środku. Ale może i dobrze się stało. Bo rozpakokowywując ten ślicznie zapakowany prezent srogo się rozczarujecie dostrzegając jego zawartość. Szkoda tylko, że będzie już wtedy za późno.
        Niech każdy kibic w sercu to wyzna: Bóg, Honor i Ojczyzna

Komentarz

• taki Leper tylko ładnie potrafi mówić (pomijając jego seplenienie ') )
          Czas kończyć z baranami na forumce

Komentarz

• Widzisz Arczi, masz sporo racji ale przedstawiłeś tylko jedną stronę medalu.

" - Warszawa to hołota. Prawdziwej Warszawy już nie ma. Zginęła w Katyniu i Charkowie - krzyczała w kierunku dziennikarzy działaczka PiS podczas wieczoru wyborczego w hotelu Hyatt. "

ja już takich wypowiedzi nie chciałem słuchać,ciągłe kompromitacje władzy,agresja wobec opozycji i liczne kłamstwa sprawiły,że wiele ludzi faktycznie poszła głosować przeciwko PiS.

Ale teraz skoro już mamy taki wynik jaki mamy to może spróbujecie dać od siebie mały procent zaufania.

Tusk nie jest populistą.Nie szedł do tej władzy po trupach.Ma pomysły i mam nadzieję wie jak je realizować.

Ja się wczoraj bardzo podbudowałem oglądając wiadomości jakiejś brytyjskiej chyba stacji.
            Dziennikarze tejże w samych superlatywach mówili o szansach Polski,o przyszłości i o zmianie naszej pozycji w Europie.Nareszcie nie będziemy się musieli wstydzić.

I obym za jakiś czas nie musiał odszczekiwać moich słów,ale naprawdę wierzę Tuskowi.
            "Pytałem później kolegów, skąd w ogóle wziął się ten Miklas. Podobno sprzedawał samochody w FSO. Może lepiej, żeby przy tym został..."

Komentarz

• Zamieszczone przez Flip
              Tusk nie jest populistą.Nie szedł do tej władzy po trupach.Ma pomysły i mam nadzieję wie jak je realizować.
              Czas kończyć z baranami na forumce

Komentarz

• ')

śmiej się śmiej szyderco-ten się śmieje kto się śmieje ostatni

Komentarz

Ja się wczoraj bardzo podbudowałem oglądając wiadomości jakiejś brytyjskiej chyba stacji.
                  Dziennikarze tejże w samych superlatywach mówili o szansach Polski,o przyszłości i o zmianie naszej pozycji w Europie.Nareszcie nie będziemy się musieli wstydzić.
                  Wiesz, zawsze lepiej będzie dla Europy mieć w osobie Polski potulnego pudelka, zgadzającego się na wszystko i idącego na ustępstwa, niż równego partnera który potrafi powiedzieć "nie".

Komentarz

No daj spokój. Europa pieje z radości, bo z Platformą będą mogli robić co będą chcieli. Zero oporu. Wcisną nam wszystko. Akurat polityka zagraniczna była najmocniejszym punktem PiSu. I to właśnie tej stanowczości najbardziej będzie mi brakowało. Przykre, że tego nie dostrzegacie.
                    Niech każdy kibic w sercu to wyzna: Bóg, Honor i Ojczyzna

Komentarz

• Pożyjemy zobaczymy.

Na razie obracacie się w kręgu spekulacji.

To,że ktoś jest umiarkowanym liberałem nie znaczy,że na wszystko będzie się godził.

Komentarz

• Zamieszczone przez arczi
                        Dzień PO. Można ochłonąć. Przeanalizować.
                        Jestem wysoce zdegustowany. Choć można było się spodziewać takiego wyniku. Czym kierowali się ludzie oddając głos na PO? Ano niewiedzą, powierzchowością i antykaczowatością. Wszystkim, tylko nie programem PO.
                        A kara za nieznajomość historii jest zawsze taka sama - trzeba ją przeżyć jeszcze raz, osobiście...
                        From flood into the fire
                        One thousand voices sing
                        We're in this together
                        For whatever fate may bring

Komentarz

• Dla wszystkich entuzjastów dnia dzisiejszego:

POmidor!
                          Their fight is your fight their freedom-your freedom WARSAW '44'
                          Miasto, które przeżyło własną śmierć !

Legia Warszawa - nie dla ITIotów !

- Nie ma wykładów o tym co robić z martwą prostytutką - odparł Lash. - To zupełnie inny kurs. Nauki polityczne, zdaje się. C. Moore.

Komentarz

• Zamieszczone przez daimler
                            Rzeczywiście, poziom wieczoru wyborczego TVP żenujący. TVN bije ich pod tym względem o kilka długości...
                            To nie dość ze ciekawiej było wszystko prowadzone, to nawet jakość byla zdecydowanie lepsza!

PO normanie "pobiło na głowe" PIS. Dobrze tak braciom, myslili ze juz wygrali przed wyborami.
                            Ponadto przewodniczacy komisji wyboraczy niepopisali sie, nie zglaszajac szybciej tego ze karty do glosowania sie koncza! bardzo dobrze ze tyle osob poszlo glosowac! to bardzo wazne! moze z czasem zacznie wiecej ludzi brac udzial w wyborach!
                            Trzeba korzystac z przywilejow demokracji.

Komentarz

• Zamieszczone przez arczi
                              Dzień PO. Można ochłonąć. Przeanalizować.
                              Jestem wysoce zdegustowany.

Cholera, naród dał się zmanipulować, omamić i oszukać. W ciemno uwierzyli w populistyczne obiecanki, nie mając pojęcia co robią poszli do urn jak barany na rzeź.
                              Potężny front medialny za pomocą perfidnych, wyrafinowanych, brutalnych i nieustających ataków oczerniał najbardziej profesjonalny, uczciwy i kompetentny rząd w historii Polski.
                              Mimo tego, że Lechistan przypominał już kraine mlekiem i miodem płynącą, a ostatnie dwa lata to najwspanialszy okres w historii tego kraju Polacy z zupełnie nieznanych powodów (prawdopodobnie przez ignorancję i czystą złośliwość) swoim durnym wyborem postanowili wstrzymać całą masę reform mających zmienić kraj nad Wisłą w drugś Japonię.

I tylko szkoda tego jednego, ostatniego z mądrych, oświeconego, załamującego ręce nad losem ojczyzny,tego któremu krajanie wrazili sztylet niewiary prosto w serce..to On - Arczi - sumienie narodu....

Pierdolę to ! Do niczego się nie zmuszam ,chcę to się wybijam - nie chcę no to się nie ruszam !
                              Grupa Trzymająca Wagę - Dzieki nam monopolowe nie martwią się o plajtę !!!

Komentarz

• CywiL kolejny raz,ubrałeś w słowa to czego ja nie byłem w stanie

Komentarz

Pracuję...
                                X