Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Polityka

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• http://www.wybory2007.pkw.gov.pl/SJM/PL/WYN/W/index.htm

Sprawdzono dotąd 11 z groszem procent wyników. Przewaga PO spada, jest 41.1 - 31.63

LiD podskoczył do 14.04. PSL 8.83
    From flood into the fire
    One thousand voices sing
    We're in this together
    For whatever fate may bring

Komentarz

• Zamieszczone przez Pesto
      44% mówi samo za siebie
      Ile?

Fizi mysle, ze jeszcze moze sie zmienic nawet o 3-4%. W koncu to wyniki z 10% dopiero...
      "Kto już raz posiadł w swych granicach Kijów i tyle kroci prawosławnych, ten nie mógł pozwolić, aby za jej granicami tworzył się osobny ośrodek dla tychże i powinien był dotrzeć aż do Kremlu i tak problem rozwiązać."

Komentarz

• Wyniki PKW: maleje przewaga PO nad PiS
        Wyniki PKW: maleje przewaga PO nad PiS
        AFP
        Według danych PKW z 32,37 proc. komitetów PO uzyskało 40,04 proc. głosów, a PiS 32,63 proc. przy frekwencji 52,62 proc.
        PO uzyskało według ciągle nieoficjalnych danych ma 194 mandaty, PiS - 173 mandaty.

LiD - 12,94 proc. głosów i 49 mandatów.

PSL - 9,78 proc. i 41 mandatów.

Samoobrona - 1,73 proc. poparcia.

LPR - 1,29 proc. poparcia.

PPP - 1,09 proc.

Partia Kobiet - 0,19 proc.
        jeszcze tylko 5 mandacików w dół i będzie ciekawie :

albo trójkoalicja PO-PSL-LiD

albo...

PO-PiS

..albo...

PiS-PSL i rozłamowcy z PO
        "No pasaran!" ???

HEMOS PASADO !!!

Komentarz

• a ja wam wszystkim przypominam że prawie 45% ludzi zostało w domach---i to jest zgroza

ale nic mnie nie omija miłosnicy PO pozostaja w retoryce antykaczyzmu, Tuzin wychwala gazietke jest git no i pojawia sie antydonaldyzm

teraz przez miesiąc będą rozliczenia

a potem Donald może ruszy coś głową
          Czas kończyć z baranami na forumce

Komentarz

• W W-wie frekwencja 70%

Według danych z ponad 73 proc. obwodów, wybory wygrała Platforma Obywatelska, zdobywając 41,24 procent głosów - podała Państwowa Komisja Wyborcza. Na drugim miejscu jest PiS z 32,19 proc. głosów.
            Następne w kolejności są: koalicja Lewicy i Demokratów 13 proc. Do parlamentu wejdzie jeszcze Polskie Stronnictwo Ludowe, które - według cząstkowych wyników - zdobyło 9,17 proc. głosów.

Progu wyborczego nie przekroczyły - Samoobrona, LPR, Partia Kobiet i Polska Partia Pracy.

Na Samoobronę głosowało 1,73 procent wyborców, na LPR - 1, 29 procent, na Polską Partię Pracy - 1,09 procent, a na Partię Kobiet - 0,19 procent. Mniejszość Niemiecka uzyskała 0,3 proc. głosów.

Frekwencja wyniosła 53,34 procent.

Zgodnie z tymi danymi PO uzyskałaby w Sejmie 205 mandatów, PiS - 166, LiD - 52, PSL - 36, a Mniejszość Niemiecka - jeden
            PS. Z Tego co widzę na PKW PO jeszcze może ostro pojechać do przodu. Są już zliczone wyniki z USA, ale z UK wciąż b.d., a tam ponad 70% głosów na PO.

Komentarz

• PAWLAK na premiera

Donald wie jak to zrobić

Komentarz

• Zamieszczone przez Fizi
                Zamieszczone przez CywiL
                Zamieszczone przez Fizi
                Tuzin - do obowiązkowego zestawu fotek do onanizowania wzorowego antykaczysty brak Ci jeszcze wyniku sondażu z noclegowani u brata Alberta - tam PO tez wygrała w cuglach
                Fizi a Ty nie powienies sie dzieckiem zająć zamiast pierdoły po forum wypisywać ? Tym bardziej, że na nic ciekawego Cie nie stać także może szkoda czasu...
                to było mocno poniżej pasa
                To za to...

Zamieszczone przez Fizi
                Tuzin - do obowiązkowego zestawu fotek do onanizowania wzorowego antykaczysty brak Ci jeszcze wyniku sondażu z noclegowani u brata Alberta - tam PO tez wygrała w cuglach
                ...było mocno na poziomie.
                Zresztą nie rozumiem o co Ci chodzi z tym poniżej pasa ?
                Pierdolę to ! Do niczego się nie zmuszam ,chcę to się wybijam - nie chcę no to się nie ruszam !
                Grupa Trzymająca Wagę - Dzieki nam monopolowe nie martwią się o plajtę !!!

Komentarz

• Zamieszczone przez Viola
                  POpieram - bardzo POzytywny wynik głosowania
                  POzytywnie PanOwie, POjechaliśmy PO kaczorach! PO PrOstu POlepszymy POlskę!

POzdrówki POlacy!

Komentarz

• Naród wybrał. Zdecydowanie nie po mojej myśli, ale szanuję ten wybór. 2% od płaczącej Sawickiej i 3 % od prof. Bartoszewskiego zrobiło swoje. Tak to już bywa. Tym razem PO zręczniej od PiS-u wykorzystała możliwości mediów. Za to brawo!
                    Mam jednocześnie nadzieję, że wyniki ostateczne nie pozwolą na sojusz PO z komuną z LiD-u. Szmajdzińskiego jako ministra chyba bym nie zdzierżył.
                    Z jednego powodu humor mi się poprawił. Przechodząc "z urzędu" do opozycji, otwieram sobie furtkę do obserwowania z życzliwym sceptycyzmem poczynań nowego Rządu.
                    Daje mi to mandat do obserwowania poczynań Premiera i ministrów i napisania od czasu do czasu zgryźliwego posta, co uczynię z wielką przyjemnością.
                    A okazje będą na 100%

DZIESIĘĆ ZOBOWIĄZAŃ PO
                    Polska zasługuje na cud gospodarczy

1. Przyspieszymy i wykorzystamy wzrost gospodarczy
                    2. Radykalnie podniesiemy płace dla budżetówki, zwiększymy emerytury i renty
                    3. Wybudujemy nowoczesną sieć autostrad, dróg ekspresowych, mostów i obwodnic
                    4. Zagwarantujemy bezpłatny dostęp do opieki medycznej i zlikwidujemy NFZ
                    5. Uprościmy podatki – wprowadzimy podatek liniowy z ulgą prorodzinną, zlikwidujemy ponad 200 opłat urzędowych
                    6. Przyspieszymy budowę stadionów na Euro 2012
                    7. Szybko wypełnimy naszą misję w Iraku
                    8. Sprawimy, że Polacy z emigracji będą chcieli wracać do domu i inwestować w Polsce
                    9. Podniesiemy poziom edukacji i upowszechnimy Internet
                    10. Podejmiemy rzeczywistą walkę z korupcją.

Donald Tusk

http://www.platforma.org/aktualnosci...latformy-.html
                    "Lecz przyjdą czasy, że te kutasy będą przed nami na baczność stać,
                    Ręka nie zadrży jak liść osiki, gdy będziem w głupie mordy prać.
                    Więc pijmy zdrowie szwoleżerowie niech smutki zginą w rozbitym szkle,
                    Gdy nas nie będzie nikt się nie dowie czy dobrze było nam czy źle.
                    "
                    Janusz Waluś - czekaMY!

Komentarz

• Zamieszczone przez Jaco
                      Mam jednocześnie nadzieję, że wyniki ostateczne nie pozwolą na sojusz PO z komuną z LiD-u. Szmajdzińskiego jako ministra chyba bym nie zdzierżył.

Zamieszczone przez Jaco

Z jednego powodu humor mi się poprawił. Przechodząc "z urzędu" do opozycji, otwieram sobie furtkę do obserwowania z życzliwym sceptycyzmem poczynań nowego Rządu.
                      Daje mi to mandat do obserwowania poczynań Premiera i ministrów i napisania od czasu do czasu zgryźliwego posta, co uczynię z wielką przyjemnością.
                      Pierdolę to ! Do niczego się nie zmuszam ,chcę to się wybijam - nie chcę no to się nie ruszam !
                      Grupa Trzymająca Wagę - Dzieki nam monopolowe nie martwią się o plajtę !!!

Komentarz

A Komorowski to lepszy?
                        To ja już bez kitu wolałbym Szmajdzińskiego.

Tfu tfu.

Poza tym jak nie będzie POLiD-u przegram butelkę whisky.
                        From flood into the fire
                        One thousand voices sing
                        We're in this together
                        For whatever fate may bring

Komentarz

DZIESIĘĆ ZOBOWIĄZAŃ PO
                          Polska zasługuje na cud gospodarczy

1. Przyspieszymy i wykorzystamy wzrost gospodarczy
                          2. Radykalnie podniesiemy płace dla budżetówki, zwiększymy emerytury i renty
                          3. Wybudujemy nowoczesną sieć autostrad, dróg ekspresowych, mostów i obwodnic
                          4. Zagwarantujemy bezpłatny dostęp do opieki medycznej i zlikwidujemy NFZ
                          5. Uprościmy podatki – wprowadzimy podatek liniowy z ulgą prorodzinną, zlikwidujemy ponad 200 opłat urzędowych
                          6. Przyspieszymy budowę stadionów na Euro 2012
                          7. Szybko wypełnimy naszą misję w Iraku
                          8. Sprawimy, że Polacy z emigracji będą chcieli wracać do domu i inwestować w Polsce
                          9. Podniesiemy poziom edukacji i upowszechnimy Internet
                          10. Podejmiemy rzeczywistą walkę z korupcją.

Donald Tusk

http://www.platforma.org/aktualnosci...latformy-.html
                          pkt 2:czekam od 12 lat na to

pkt6:

pkt10:Piskorski wraca do kraju

Komentarz

• 42 do 32 po 90% komisji czyli elegancko,wczorajsze wyniki mówiące o 15proc przewadze okazały się jednak przesadzone.

Mimo wszystko szkoda bo to jednak oznacza prawdopodobną koalicję z ludowcami,szkoda,że same PO nie da rady zrobić rządu.

a Rokita w rządzie
                            "Pytałem później kolegów, skąd w ogóle wziął się ten Miklas. Podobno sprzedawał samochody w FSO. Może lepiej, żeby przy tym został..."

Komentarz

• Zamieszczone przez Tuzin
                              Julcia Pitera? To żeńska wersja Ziobry.
                              oby nie dosłownie i czy aby źeńska :\

Komentarz

• Zamieszczone przez Nazgul
                                Zamieszczone przez Jaco
                                A Komorowski to lepszy?
                                To ja już bez kitu wolałbym Szmajdzińskiego.
                                Sztandarowy przykład wielkiego antykomunisty
                                jest cynizm w skurwysynach...

Komentarz

Pracuję...
                                X