Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Polityka

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez Cypis
    a wracajac do tematu. co to ***** ma znaczyc ze zabraklo kart wyborczyc?? debile. przeciez powinno byc tyle ile jest osob na liscie mogacych glosowac
    Standardowo drukuje się 80% kart do głosowania i rozsyła do poszczególnyhc komisji. Ale ich rozkład jest zgodny z listami głosowania. Natomiast nie uwzględnia się tych osób którzy są zameldowani np. w Pcimiu Dolnym, a mieszkają i głosują w Pcimiu Górnym (jest taka możliwość). Stąd też brak kart w W-wie, bo ludzie którzy mieszkają poza W-wą głosują nie tam gdzie są zameldowani i są na listach, tylko tam gdzie obecnie mieszkają...

Komentarz

• Ale taniec z gwazdami można spokojnie zobacyć kozak

Burdel niezly
      Pogoń Szczecin, sami przeciwko wszystkim.

Komentarz

• Foxx Fizi o co Wy go prosicie?

Crollik tak czy siak lekka zenada

Komentarz

• to jakas parodia! non stop odkladaja koniec ciszy wyborczej!
          oni nieszanuja wyborców! widac jak sobie komisja podeszla do wyborow!

Komentarz

Crollik tak czy siak lekka zenada
            Hmm no nie do końca. Po prostu jest to efekt nie meldowania się ludzi mieszkających w W-wie, w efekcie czego PKW miało nieprawidłowy obraz prawdziwego rozkładu wyborców. No i rekordowa frekwencja w W-wie (chyba ~60%).

Komentarz

• Dlaczego nie drukuje się 100 % kart? A gdyby tak poszło więcej niż 80 % drukowaliby w trypie hiper ekstra pilnym? Wątpię. Unieważnienie wyborów?

Czy to taki problem, żeby dowieźć do każdej komisji dwie ryzy papieru więcej ?? ??
              bez podpisu

Komentarz

• Crolik zgoda ale zwazywszy na wszelkie sondaze itp pownni chyba byc lepiej przygotowani. ja wiem ze sa procedury i nie moga wychodzic przed szereg i wiecej kart dostarczac ale "logistyka" powinna byc lepsza

Komentarz

• http://img113.imageshack.us/img113/9...1211516hw2.jpg

piro, wino i co ino!

Komentarz

• Zamieszczone przez biotronic
                    Dlaczego nie drukuje się 100 % kart?
                    Bo to kosztuje niemałe pieniądze.

Zamieszczone przez biotronic
                    A gdyby tak poszło więcej niż 80 % drukowaliby w trypie hiper ekstra pilnym? Wątpię. Unieważnienie wyborów?
                    Nie wiem czy jest jakakolwiek demokracja, w której nie ma obowiazku głosowania w której frekwencja byłaby wyższa niż 80%(?) więc sądze, że taki próg jest w miarę rozsądny.

Czy to taki problem, żeby dowieźć do każdej komisji dwie ryzy papieru więcej ?? ??
                    A to już jest wina przewodniczących komisji, że nie kontrolowali że zbyt dużo schodzi kart, a ludzi wciąż przybywa i odpowiednio wcześniej nie zażądali dowiezienia rezerwy kart.

Komentarz

• Shark won smarku z tego tematu!

Komentarz

Crolik zgoda ale zwazywszy na wszelkie sondaze itp pownni chyba byc lepiej przygotowani. ja wiem ze sa procedury i nie moga wychodzic przed szereg i wiecej kart dostarczac ale "logistyka" powinna byc lepsza
                        (1) Nie wiem o jakich sondażach mówisz, bo na 55 czy 60% frekwencji żaden z nich nie przewidywał
                        (2) Co do logistyki - pełna zgoda, ale jak już pisałem wyżej IMO zawinił czynnik ludzki

Komentarz

• Zamieszczone przez crolick
                          (...)
                          A gdyby tak poszło więcej niż 80 % drukowaliby w trypie hiper ekstra pilnym? Wątpię. Unieważnienie wyborów?
                          Nie wiem czy jest jakakolwiek demokracja, w której nie ma obowiazku głosowania w której frekwencja byłaby wyższa niż 80%(?) więc sądze, że taki próg jest w miarę rozsądny.
                          we Francji podczas wyborów wyniosła ponad 80% jesli dobrze pamietam bylo to ok 84-85%
                          wybory odbyły sie IV 2007

Komentarz

• Zamieszczone przez KrL
                            http://img113.imageshack.us/img113/9657/20071021211516hw2.jpg
                            ktoś tu zapłaci ładną karę

Komentarz

• ...

Komentarz

• Zamieszczone przez daimler
                                Zamieszczone przez KrL
                                http://img113.imageshack.us/img113/9657/20071021211516hw2.jpg
                                ktoś tu zapłaci ładną karę
                                :O to prawdziwe? czy ktoś sobie zrobił jaja?

a jak tak to płać mordo Ty moja!

Komentarz

Pracuję...
                                X