Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Polityka

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• W ramach ciekawostki- mój ulubieniec Szymek Niemiec kandyduje do Sejmu z drugiego miejsca list Polskiej Parti Pracy.

Nie zmarnuj głosu- głosuj na Niemca!
    Taki miał dziwny charakter. Tylko raz w życiu sypnął i to był ostatni raz. Starsza siostra uderzyła go w złości, więc pobiegł na skargę do rodziców. Ojciec najpierw zrugał siostrę i dał jej klapsa, a potem jego przełożył przez kolano i waląc w tyłek wymawiał słowa powoli, jedno przy każdym uderzeniu:
    - Kablowanie to charakter, więc ja zamierzam połamiać ci ten charakter! Możesz pracować kiedyś jako alfons, ale nie pozwolę, żebyś miał charakter dziwki!
    Zapamiętał.

Waldemar Łysiak, "Najlepszy".

Komentarz

• Zamieszczone przez casual
      Nie zmarnuj głosu- głosuj na Niemca!
      "Możesz sprzedawać Lewandowskiego, mamy Arruabarrenę" - Mirosław Trzeciak, najbardziej profesjonalny z profesjonalnych

Komentarz

• Hmm to co Foxx wkleił wyjąśnia sprawe. Oczywiście zakładając, ze Kamiński mówi prawdę.

Casual - Rokita tez jest Niemką
        "Kto już raz posiadł w swych granicach Kijów i tyle kroci prawosławnych, ten nie mógł pozwolić, aby za jej granicami tworzył się osobny ośrodek dla tychże i powinien był dotrzeć aż do Kremlu i tak problem rozwiązać."

Komentarz

• Zamieszczone przez Z.
          Ale nie jest gejem.
          Taki miał dziwny charakter. Tylko raz w życiu sypnął i to był ostatni raz. Starsza siostra uderzyła go w złości, więc pobiegł na skargę do rodziców. Ojciec najpierw zrugał siostrę i dał jej klapsa, a potem jego przełożył przez kolano i waląc w tyłek wymawiał słowa powoli, jedno przy każdym uderzeniu:
          - Kablowanie to charakter, więc ja zamierzam połamiać ci ten charakter! Możesz pracować kiedyś jako alfons, ale nie pozwolę, żebyś miał charakter dziwki!
          Zapamiętał.

Waldemar Łysiak, "Najlepszy".

Komentarz

• Zamieszczone przez Jaco
            Zamieszczone przez Nazgul

6% Samoobrony to bardzo zły news. Oby się nei sprawdził...
            Chodziło mi o to, że przeciwko CBA a nie o wynik wyborów.
            To może byś uprzedzał

Nie chce mi się na onet chodzić
            From flood into the fire
            One thousand voices sing
            We're in this together
            For whatever fate may bring

Komentarz

• Zamieszczone przez casual
              Zamieszczone przez Z.
              Ale nie jest gejem.

Ubiera się jak facet.
              "Kto już raz posiadł w swych granicach Kijów i tyle kroci prawosławnych, ten nie mógł pozwolić, aby za jej granicami tworzył się osobny ośrodek dla tychże i powinien był dotrzeć aż do Kremlu i tak problem rozwiązać."

Komentarz

• Zamieszczone przez Pan Artysta
                ważne, że ty błyszczysz poprawnością moralną i polityczną
                Błyskotliwa riposta

Twojej poprawności politycznej nie neguję, a co do moralnej... no cóż robienie sobie jaj z kobity, która popełniła samobójstwo jest rzeczywiście godne poklasku. Ciekawe co na to tatuś Rydzyk?

jest cynizm w skurwysynach...

Komentarz

• Zamieszczone przez rolnik
                  Zamieszczone przez Pan Artysta
                  Błyskotliwa riposta

Twojej poprawności politycznej nie neguję, a co do moralnej... no cóż robienie sobie jaj z kobity, która popełniła samobójstwo jest rzeczywiście godne poklasku. Ciekawe co na to tatuś Rydzyk?

Eeee... Że samobójstwo jest grzechem samym w sobie?
                  From flood into the fire
                  One thousand voices sing
                  We're in this together

Komentarz

• No zapewne Widać propaganda nie poszła w las
                    jest cynizm w skurwysynach...

Komentarz

• http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomos...9,4587811.html

Zoll mnie zaskoczył, myslałem, ze bedzie ział...

Komentarz

Zamieszczone przez Pan Artysta
                        Błyskotliwa riposta

ochłoń chłopie bo coś zaczynasz się gubić

nie robie sobie jaj -jaja z jej samobójstwa robią sobie koledzy z sld i tvn nazywając to zabójstwem lub zamachem na demokracje jak to zwykłe samobójstwo było to po 1 i odnosnie tematu sawicka strzelając sobie w banie może stać się kolejną ofiara reźimu braci czekam na jej pomnik

po 2 co ma do tego Rydzyk bo nie kumam bazy-za przeproszeniem Rydzyk mi lata koło .... tak dla twojej informacji i za przeproszeniem zdanie pana Rydzyka mam w głębokim powazaniu

po3 pozwól że sam będę oceniał co mogę, a czego nie mogę pisać czy myśleć-nie musisz myśleć za mnie a swoje komentarze zachowaj dla siebie
                        Czas kończyć z baranami na forumce

Komentarz

• Zamieszczone przez Nazgul
                          Już pomijając umowę ze związkami oferując całkiem konkretne korzyści materialne za poparcie (bo taka jest wymowa artykułu) wciąż nurtuje mnie pytanie: Dlaczego akurat z PGNiG? I jedyne co mi przychodzi do głowy to jakieś plany co do tego przedsiębiorstwa (tak samo jak interes na słyżbie zdrowia i posprzątanie w CBA - jedynej niezinfiltrowanej, praktycznie 100% szczelnej służbie specjalnej - jedyny przeciek miał miejsce gdy trzeba było wtajemniczyć Kaczmarka. Nota bene dlatego tak się CBA boją). A reszta dośpiewuje się sama.
                          A mi przychodzi do głowy, że jest tam duża załoga i eks-załoga (= dużo głosów) i niezrealizowane zobowiązanie rządowe (= można dokopać PiS-owi), więc można upiec dwie pieczenie na jednym ogniu.
                          http://mocneslowa.com - centrum cytatu politycznego

Komentarz

• Zamieszczone przez cnm
                            Zamieszczone przez Nazgul
                            Już pomijając umowę ze związkami oferując całkiem konkretne korzyści materialne za poparcie (bo taka jest wymowa artykułu) wciąż nurtuje mnie pytanie: Dlaczego akurat z PGNiG? I jedyne co mi przychodzi do głowy to jakieś plany co do tego przedsiębiorstwa (tak samo jak interes na słyżbie zdrowia i posprzątanie w CBA - jedynej niezinfiltrowanej, praktycznie 100% szczelnej służbie specjalnej - jedyny przeciek miał miejsce gdy trzeba było wtajemniczyć Kaczmarka. Nota bene dlatego tak się CBA boją). A reszta dośpiewuje się sama.
                            A mi przychodzi do głowy, że jest tam duża załoga i eks-załoga (= dużo głosów) i niezrealizowane zobowiązanie rządowe (= można dokopać PiS-owi), więc można upiec dwie pieczenie na jednym ogniu.
                            No dobra, tylko dlaczego - odczepiając się już od rosyjskiej hipotezy - za pieniądze podatnika? Czyli Twoje i moje?
                            From flood into the fire
                            One thousand voices sing
                            We're in this together

Komentarz

• tak mi się nasunęło pewne skojarzenie:

przy sprawie Kornatowskiego, Kaczmarka, Netzla itd PO gardłowało, że to skandal, że stawioa się zarzut bez ujawnienia materiałów dowodowych szerokiej publice przez CBA

Więc materiały te zostały ujawnione

W sprawie Sawickiej , zgodnie z pragnieniem PO ze sprawy ww. , materiały zostały ujawnione
                              Więc PO gardłuje, że to skandal, że materiały zostały ujawnione

wniosek pierwszy jest taki, ze nie jest ważne co zrobi CBA - PO gardłuje zawsze - jak nie kijem, to pałką

wniosek drugi jest taki, że w sprawach tych PO za każdym razem staje po stronie złodziei
                              "No pasaran!" ???

HEMOS PASADO !!!

Komentarz

No zapewne Widać propaganda nie poszła w las
                                I to jaka.

Jak mój znajomy popełnił samobójstwo (rapowali o tym w Chomiczówka, Chomiczówka) to go ksiądz na Wawrzyszewie pochować nie chciał...

W końcu posmarowali i pochował. Pod murem...
                                From flood into the fire
                                One thousand voices sing
                                We're in this together

Komentarz

Pracuję...
                                X