Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Polityka

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez Jaco
    Tusk żebrzący o głosy komuchów... ')
    Żenada.
    Taka sama jak całe zastępy polityków PiS żebrzący codziennie na antenie radia Maryja i tv Trwam o głosy wyznawców tatusia Rydzyka.
    jest cynizm w skurwysynach...

Komentarz

• Padło konkretne nazwisko: Sikora.
      podpis cyfrowy <--------
      ================
      Zaprawdę powiadam wam, nie ma takiej siły jak ta.... LEGIA! LEGIA! LEGIA!

Komentarz

• Jeszcze jedna refleksja. Jestem zaskoczony, że bądź co bądź tak doświadczony polityk jak Kwaśniewski, tak się wystawia pytaniami o aborcję, eutanazję, kościół i korupcję. Na co on liczył? Że co Tusk powie?

Komentarz

• Zamieszczone przez daimler
          Jaco nie zgadzam się. On nie żebrał o głosy komuszków, tylko głosy tych niezdecydowanych mających dość rządów PiSu. Tak mi się wydaje.
          No cóż.. Podaję za Wyborczą, żeby nie przekręcić czegoś ') :

"...Ważne jest to - mówię do sympatyków LiD-u - że ten, kto wygra, PiS bądź Platforma, będzie rządzić. Tylko PO może coś zmienić - zachęca... zwolenników LiD-u do głosowania na PO. (- Trochę za późno, trzeba było tak od początku - mówi Szopski. - Wygrałby w cuglach.). W tle pożegnalne okrzyki: Olek! i Donald Tusk!..."

http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomos...9,4580616.html

Mam 5 dioptrii. Może źle słyszałem.
          "Lecz przyjdą czasy, że te kutasy będą przed nami na baczność stać,
          Ręka nie zadrży jak liść osiki, gdy będziem w głupie mordy prać.
          Więc pijmy zdrowie szwoleżerowie niech smutki zginą w rozbitym szkle,
          Gdy nas nie będzie nikt się nie dowie czy dobrze było nam czy źle.
          "
          Janusz Waluś - czekaMY!

Komentarz

• Raffi - z ust Kwaśniewskiego.
            "Kto już raz posiadł w swych granicach Kijów i tyle kroci prawosławnych, ten nie mógł pozwolić, aby za jej granicami tworzył się osobny ośrodek dla tychże i powinien był dotrzeć aż do Kremlu i tak problem rozwiązać."

Komentarz

• Zamieszczone przez daimler
              Jeszcze jedna refleksja. Jestem zaskoczony, że bądź co bądź tak doświadczony polityk jak Kwaśniewski, tak się wystawia pytaniami o aborcję, eutanazję, kościół i korupcję. Na co on liczył? Że co Tusk powie?
              on się nie wystawiał

on zaznaczał odrębność LiD od PO-PiS w tych kwestiach
              "No pasaran!" ???

HEMOS PASADO !!!

Komentarz

• Zamieszczone przez Fizi
                Zamieszczone przez daimler
                Jeszcze jedna refleksja. Jestem zaskoczony, że bądź co bądź tak doświadczony polityk jak Kwaśniewski, tak się wystawia pytaniami o aborcję, eutanazję, kościół i korupcję. Na co on liczył? Że co Tusk powie?
                on się nie wystawiał

on zaznaczał odrębność LiD od PO-PiS w tych kwestiach
                Problem w tym, że naszym kraju na dzień dzisiejszy to polityczny samobój.

Komentarz

• jak dla kogo - on nie walczy o większość, on walczy o kilkanaście procent , dlatego tym pojechał, bo to jest coś co dla tych kilkunastu procent jest ważne , jest czymś w czym PO nie bardzo się rózni od PiS

Kwachu pijaczek niby, ale wiedział co robi
                  "No pasaran!" ???

HEMOS PASADO !!!

Komentarz

• Wszyscy:

Mój pogląd ma podstawy w tym:

http://www.youtube.com/watch?v=NmO22mLgX3M

I mam nadzieję, że nie będzie możliwości ponownie potwierdzić tego w praktyce.
                    From flood into the fire
                    One thousand voices sing
                    We're in this together
                    For whatever fate may bring

Komentarz

• Co do ułaskawień - umknęło wam chyba stwierdzenie Olka, że nie ułaskawił Sobótki, jemu zamienili wyrok na zawiasy

Ah, i wypowiedź o tym, że to lewica rozpoczęła walkę z korupcją

Nie lubię jednego i drugiego - choć z dwojga złego bohater "Nocnej zmiany" lepszy niż czerwony kłamczuch! Zatem trafiły do mnie jego delikatne uszczypliwości odnośnie przeszłości, Oleksego, niegodnego zachowania za granicą etc.

heh, Donald miał Kwaśniewskiego raz na widelcu, ale zamiast walić między oczy, się obsrał... Kwaśniewski pouczający o tym, że istnieją takie miejsca jak U. of Georgetown to już naprawdę ponury żart :O znalazł się wieczny student, absolwent, pardon, miłośnik Absolwenta
                      Legia

Komentarz

• Jak dla mnie debata na remis. Każdy uważał aby nie dać sobie za mocno po gębie. Moim zdaniem po tej debacie między LiD-em i PO zostanie status quo, a stracić może, tak jak przewiduje daimler, głównie PiS, bo z tych trzech debat najgorzej zostanie zapamiętany Kaczyński. Przegrał zdecydowanie w piątek i nie będzie miał okazji swojego wizerunku poprawić, tak jak miał okazję i zrobił to dzisiaj Kwaśniewski. "Beton" i tak zagłosuje na swoich, ale wszystko zależy od niezdecydowanych.
                        "I tak Legia panowie, i tak Legia mistrzem"

Komentarz

• "Olek" walczył o swój mały cel - obronę elektoratu, i to mu się raczej udało. Tusk nic raczej nie zyskał, ale chyba specjalnie nie stracił

Ciekawe, że z chwilą dogonienia Tuska przez Kwaśniewskiego sondaż podebatowy po prostu zniknął z onetu
                          podpis cyfrowy <--------
                          ================
                          Zaprawdę powiadam wam, nie ma takiej siły jak ta.... LEGIA! LEGIA! LEGIA!

Komentarz

• "No pasaran!" ???

HEMOS PASADO !!!

Komentarz

• Oglądacie "Panoramę"? To o terrorystach i atakach na polskich żołnierzy przez "nieznane dotąd grupy terrorystyczne"?
                              A słyszeliście przed chwilą dyskusję na temat Iraku między Kwachem a Tuskiem?
                              A pamiętacie co mówiłem o Kwachu i Tusku - że obaj to nie politycy tylko aparatczycy którzy bez Moskwy, Kijowa, Berlina i Brukseli nic nie znaczą?

"Nieznanych dotąd grup terrorystycznych" będzie coraz więcej.

No, chyba że PO albo LiD wygra wybory. I Rosja i Niemcy są tym żywotnie zainteresowani.

Byłem przeciwny wysłaniu wojsk do Iraku i cały czas jestem za ich jak najszybszym wycofaniem ale teraz mam wrażenie że tymi ludźmi zaczęło się grać.
                              From flood into the fire
                              One thousand voices sing
                              We're in this together
                              For whatever fate may bring

Komentarz

• Premier w "Teraz my". Początek programu, a mi się już poziom nie podoba. I to nie poziom Kaczyńskiego bynajmniej
                                "Możesz sprzedawać Lewandowskiego, mamy Arruabarrenę" - Mirosław Trzeciak, najbardziej profesjonalny z profesjonalnych

Komentarz

Pracuję...
                                X