Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Polityka

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Ja widzę Kwasa jadącego na PiS, Tuska jadącego na Kwacha (PZPR i komuna).

A Kaczyńskiego nie ma. I to jest chyba najważniejsze w całym tym teatrzyku.

Nazgul, mniej kawy

Ale się Kwas wystawił pytaniem o aborcję, eutanazję i Kościół
    Nie w tym kraju, nie w tym społeczeństwie takie pytania. To tak jakby zapytał ile to jest 2+2...

Komentarz

• Tak na moje oko to prowadzi Tusk, choć Kwachowi jedna wypowiedz sie udała...
      ŻYLETA

Komentarz

• Zamieszczone przez Nazgul
        Zamieszczone przez Tuzin
        Kaczor jedzie Kwacha potem Donald jedzie Kaczora, a na koniec Kwach jedzie Donalda.
        To kto jest Królem Debat?
        Nie widzę jechania Donalda. Widzę Wersal.
        Pojebało Ci się. Było napisać Salon.

Komentarz

• Po raz kolejny Kwaśniewski się wystawił pytaniem o CBA, korupcję etc...
          Traci wszystko, co wypracował w pierwszej części, w mojej ocenie oczywiście.

Komentarz

• W drugiej części debaty Tusk zdecydowanie osiągnął przewagę moim zdaniem
            Ja to widzę tak: 2-1 dla Tuska.

Która publiczność była głośniejsza na koniec?

Komentarz

• Tusk żebrzący o głosy komuchów... ')
              Żenada.
              "Lecz przyjdą czasy, że te kutasy będą przed nami na baczność stać,
              Ręka nie zadrży jak liść osiki, gdy będziem w głupie mordy prać.
              Więc pijmy zdrowie szwoleżerowie niech smutki zginą w rozbitym szkle,
              Gdy nas nie będzie nikt się nie dowie czy dobrze było nam czy źle.
              "
              Janusz Waluś - czekaMY!

Komentarz

• Dobra, koniec.
                Powiem jedno - Donald Tusk powinien na kolanach do Częstochowy popierdalać i na tacę grubo dać za to, że część z Młotkowskim była jako pierwsza.

Pierwsza część zdecydowanie dla Kwaśniewskiego.
                Dwie kolejne delikatnie dla Tuska.

Można powiedzieć, że suma sumarum lepszy Kwaśniewski, ale w mojej opinii lepsze wrażenie po sobie pozostawił Tusk. Właśnie dlatego, że dupy dał na samym początku, a potem skutecznie odrabiał straty.

Komentarz

• Zamieszczone przez Tuzin
                  Kaczor jedzie Kwacha potem Donald jedzie Kaczora, a na koniec Kwach jedzie Donalda.
                  Mam identyczne wrażenia.

Tusk chyba dobrze zagrał podsumowaniem do elektoratu LiDu - PO idealna nie jest, ale to ona a nie LiD jest w stanie realnie odebrać władzę PiSowi.

Komentarz

• W pierwszym starciu Tusk na deskach

śmieszne było, gdy Donek zaczął cos bełkotać w odpowiedzi na pytanie o to, jakie to podatki są w Irlandii, o której tak słodko i namiętnie wkółko ********

okazało się, że nie wie, że są tam stawki zbliżone systemowo do propozycji PiS-owskich

Kwacdhu bardzo fajnie skontrował to co skutecznie odstawił Tusk w debacie z Kaczyńskim - to smieszne rzucanie cyferkami wyjętymi z tyłka i kompromitujace go jako liberała narzekanie, że jabłka podrozały, wódka podrozała, wszystko podrożało

Później więcej Wersalu , ale Kwachu bardzo dobrze usiłował wykazać ( z jego pkt widzenia ), że PO i PiS dla lewicowego wyborcy to własciwie to samo

knockdown Tuska - drugi w debacie - kwestia ułaskawienia
                    Tusk chyba rzeczywiście kłamał

generalnie myslę, że Kwachu odbierze kilka pkt procentowych Platformie, zdobytych przez nią w debacie z Kaczyńskim na lewicy

jak dla mnie przebieg tej debaty jak marzenie
                    "No pasaran!" ???

HEMOS PASADO !!!

Komentarz

• Jaco nie zgadzam się. On nie żebrał o głosy komuszków, tylko głosy tych niezdecydowanych mających dość rządów PiSu. Tak mi się wydaje. Beton i tak zagłosuje na beton.

Zamieszczone przez kosciesz
                      Tusk chyba dobrze zagrał podsumowaniem do elektoratu LiDu - PO idealna nie jest, ale to ona a nie LiD jest w stanie realnie odebrać władzę PiSowi.
                      dokładnie, wykazanie, że wygrać może tylko jedna z dwóch partii i jeśli ktoś nie chce PiSu, powinien zagłosować na PO. Bardzo dobre zagranie.

Komentarz

• Zamieszczone przez daimler
                        Ja widzę Kwasa jadącego na PiS, Tuska jadącego na Kwacha (PZPR i komuna).

A Kaczyńskiego nie ma. I to jest chyba najważniejsze w całym tym teatrzyku.

Nazgul, mniej kawy
                        Jak dla mnie to są wszystko ruchy pozorne, np. sprawa prywatyzacji służby zdrowia która została wyciągnięta dlatego że nikt tak naprawdę nie bierze jej poważnie a u PO była ona nawet nie kiełbasą wyborczą - była balonem próbnym. Dla nich sprywatyzować służbę zdrowia to wypuścić z rąk gigantyczny strumień kasy z którego zawsze można uszczknąć coś dla siebie (Nauman). Ot, takie pozory walki, coś jak z walkami Hulka Hogana. Balet na ringu a nie walka.

Jak pisałem gdzieś indziej - źle że Kaczor przyjął debatę z Tuskiem. W piątek było widać że kiepsko radzi sobie w konfrontacji z cynicznym łgarzem. Poza tym albo ktoś jest szlachcicem i się z nim idzie na ubitą ziemię albo nie jest i się go każe hajdukom kijami obić. Kaczor najpierw kazał obić (pomagier Kwaśniewskiego) a potem poszedł z nim na szable? Albo albo...

Porównajmy sobie przebieg debaty piątkowej i dzisiejszej. Dzisiejsza to jak już pisałem - Wersal. Negocjacje koalicyjne.
                        From flood into the fire
                        One thousand voices sing
                        We're in this together
                        For whatever fate may bring

Komentarz

• Zakończony błaganiem wyborców LiD o głosy

PS Zgoda z Fizim.
                          My ludzkie bydło, ludzki gnój, z suteren i poddaszy, my chcemy herb mieć swój, na zgubę wrogom naszym.

Komentarz

• Zamieszczone przez Nazgul
                            źle że Kaczor przyjął debatę z Tuskiem.
                            nie ma tu wątpliwości, sztab PiS strasznie spieprzył ostatni tydzień swojej kampanii.

Komentarz

• No trzeba powiedzieć, że w kwestii ułaskawienia ostro się pożarli
                              podpis cyfrowy <--------
                              ================
                              Zaprawdę powiadam wam, nie ma takiej siły jak ta.... LEGIA! LEGIA! LEGIA!

Komentarz

• Zamieszczone przez Fizi
                                kwestia ułaskawienia
                                Tusk chyba rzeczywiście kłamał
                                Jemu chyba chodziło o tego drugiego - http://pl.wikipedia.org/wiki/Artur_Bryli%C5%84ski
                                Jeszcze nigdy tak wielu nie zawdzięczało tak wiele, tak nielicznym.

Komentarz

Pracuję...
                                X