Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Polityka

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Kwaśniewska się popłakała w TVN-ie.

Gdyby mój stary nałogowo pił wolałbym przeżywać to w domowym zaciszu. Co za rodzinka
    ...ta ziemia do Polski należy
    choć Polska daleko jest stąd,
    bo wolność krzyżami się mierzy
    historia ten jeden ma błąd!!!!

Better Dead Than Red!!!

Komentarz

• Sikorski n/t Fotygi :

Zrobić ministrem spraw zagranicznych osobę, która ma podstawowe trudności z komunikacją międzyludzką - to już jest mistrzostwo świata.

Ja jej nieraz słuchałem, ale nijak nie mogłem zrozumieć (chociaż słowa były po polsku). Nie mogłem zrozumieć, o co jej idzie.
      bana mu , temu pestu

Komentarz

• Zamieszczone przez mort
        Kwaśniewska się popłakała w TVN-ie.

Gdyby mój stary nałogowo pił wolałbym przeżywać to w domowym zaciszu. Co za rodzinka
        Nie ******* :O Ale w sensie, że Olka? Może to rodzaj chwytu wyborczego- u nich już nic mnie nie zaskoczy.

Wiem z dobrego zródła, że Jolka już dawno chciała go pogonić, problemy alkoholowe ma "nie od wczoraj".
        Taki miał dziwny charakter. Tylko raz w życiu sypnął i to był ostatni raz. Starsza siostra uderzyła go w złości, więc pobiegł na skargę do rodziców. Ojciec najpierw zrugał siostrę i dał jej klapsa, a potem jego przełożył przez kolano i waląc w tyłek wymawiał słowa powoli, jedno przy każdym uderzeniu:
        - Kablowanie to charakter, więc ja zamierzam połamiać ci ten charakter! Możesz pracować kiedyś jako alfons, ale nie pozwolę, żebyś miał charakter dziwki!
        Zapamiętał.

Waldemar Łysiak, "Najlepszy".

Komentarz

• A do tego córeczka nie zostaje w tyle, skoro już tak plotkujemy

Komentarz

• Skoro już tak plotkujemy to pochwale się że śmiga ze mną na siłke
            Taki miał dziwny charakter. Tylko raz w życiu sypnął i to był ostatni raz. Starsza siostra uderzyła go w złości, więc pobiegł na skargę do rodziców. Ojciec najpierw zrugał siostrę i dał jej klapsa, a potem jego przełożył przez kolano i waląc w tyłek wymawiał słowa powoli, jedno przy każdym uderzeniu:
            - Kablowanie to charakter, więc ja zamierzam połamiać ci ten charakter! Możesz pracować kiedyś jako alfons, ale nie pozwolę, żebyś miał charakter dziwki!
            Zapamiętał.

Komentarz

• A to ciekawe, bo ja z nia swego czasu tez smigałem. Sadyba?
              "Kto już raz posiadł w swych granicach Kijów i tyle kroci prawosławnych, ten nie mógł pozwolić, aby za jej granicami tworzył się osobny ośrodek dla tychże i powinien był dotrzeć aż do Kremlu i tak problem rozwiązać."

Komentarz

• Zamieszczone przez Z.
                A to ciekawe, bo ja z nia swego czasu tez smigałem. Sadyba?
                Może na priv, mam wielu wrogów

Zapamiętał.

Komentarz

• a piła na tej siłce?

Komentarz

• http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/...d9a8cca05.html czyżby śmietnik historii?? :\
                    W świecie pełnym baranów wolimy być wilkami

Komentarz

• Zamieszczone przez warszawiakowicz
                      http://pl.youtube.com/watch?v=uozi9-X7jkU - spot PO "Układ"
                      Nie bardzo rozumiem emotkę - możesz przybliżyć skąd pomysł na jej umieszczenie?
                      From flood into the fire
                      One thousand voices sing
                      We're in this together
                      For whatever fate may bring

Komentarz

• Zamieszczone przez casual
                        Zamieszczone przez mort

Nie ******* :O Ale w sensie, że Olka? Może to rodzaj chwytu wyborczego- u nich już nic mnie nie zaskoczy.

Wiem z dobrego zródła, że Jolka już dawno chciała go pogonić, problemy alkoholowe ma "nie od wczoraj".

No Olka, Olka...... W mordę co za menażeria :\
                        ...ta ziemia do Polski należy
                        choć Polska daleko jest stąd,
                        bo wolność krzyżami się mierzy
                        historia ten jeden ma błąd!!!!

Better Dead Than Red!!!

Komentarz

http://www.onet.tv/30121,,1,2762606,1,1,0,0,wideo.html

o to Ci chodzi?

Komentarz

Jasne, lepiej zalać kanał poza małżeństwem z gościem powiązanym z partią której tatuś szczerze nienawidzi To jest dopiero rodzinka.

Komentarz

• Warto pamiętać takie, "argumenty merytoryczne" jak powyższe. Właśnie do takich emocji odwoływał się motyw z publiką PO na debacie

Oczywiście możnaby zauważyć, że Kwaśniewscy robią szopkę, a Kaczyńscy uważają, że to prywatna sprawa córki Lecha i starali się dbać o nie absorbowanie sobą mediów... Jak by nie było, plus za obywatelska postawę w obronie PO-LiDu
                              My ludzkie bydło, ludzki gnój, z suteren i poddaszy, my chcemy herb mieć swój, na zgubę wrogom naszym.

Komentarz

• Nie absorbowali mediów - wzruszające
                                Powinni się raczej ze wstydu zapaść.

Komentarz

Pracuję...
                                X