Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Polityka

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Ma ktoś linka do debaty? Albo wie kiedy powtórka?

pliz
    "Współczuję tym, którzy nie piją. Wstają rano i wiedzą, że cały dzień będą się czuć tak samo."
    F. Sinatra

Komentarz

• A jednak znalezli sie PiS-owcy w Londynie ')

Debata... zalezy kto na co patrzyl ale Tusk sie przygotowal to fakt.
      Publika PO - nawet nie dno tylko mul i wodorosty- wlasnie to moze
      zdecydowac ze Tusk tej debaty faktycznie nie wygra( nie przekuje tego
      na wynik wyborczy)
      ...

Komentarz

• Zamieszczone przez e(L)egion
        Zamieszczone przez Fizi
        Kurski na konwencji w Gdańsku nawiązując do wczorajszej debaty jedzie z Tuskiem jak z burą suką
        Taka reakcja tylko potwierdza, że wczoraj zostali upokorzeni
        Typowa reakcja wyborcza, czują się niepewnie po wczorajszej debacie, mogą stracić kilka punktów procentowych, to kują żelazo. Jak "mają coś" na Donalda i "mogą wykazać" że mówił nieprawde to właśnie to robią. Muszą odzyskać punkty%
        Their fight is your fight their freedom-your freedom WARSAW '44'
        Miasto, które przeżyło własną śmierć !

Legia Warszawa - nie dla ITIotów !

- Nie ma wykładów o tym co robić z martwą prostytutką - odparł Lash. - To zupełnie inny kurs. Nauki polityczne, zdaje się. C. Moore.

Komentarz

• No dla PiS-u to Tusk się pewnie prawie w każdym zdaniu "mijał z prawdą" i to mnie specjalnie nie dziwi, bo trzeba jakoś odwrócić kota ogonem. Zresztą szybciutko przygotowana wczoraj konferencja prasowa premiera i dzisiejsze wypowiedzi Kurskiego, świadczą iż PiS nie czuje się po wczorajszym dniu komfortowo Dodatkowo płaczliwe teksty o publiczności są moim zdaniem żenujące, bo jak już krytykować publiczność(która moim zdaniem była żenująca) to jako całość,gdyż zwolennicy PiS-u też świeci nie byli i to oni zaczęli głupawe darcie ryja "Czas!! Czas!!" jak Tusk przekraczał czas swojej wypowiedzi, potem to już się zaczęła jazda na maxa
          "I tak Legia panowie, i tak Legia mistrzem"

Komentarz

• Zamieszczone przez korniszon
            Ma ktoś linka do debaty? Albo wie kiedy powtórka?

pliz
            uk.youtube.com/view_play_list?p=DDF1DB9901C25261
            TranceAddict

Komentarz

• Zamieszczone przez MałolaT_TS
              Zamieszczone przez korniszon
              Ma ktoś linka do debaty? Albo wie kiedy powtórka?

pliz
              uk.youtube.com/view_play_list?p=DDF1DB9901C25261

podziękował.

Masz u mnie browara, jak da radę gdzieś tak w grudniu.
              "Współczuję tym, którzy nie piją. Wstają rano i wiedzą, że cały dzień będą się czuć tak samo."
              F. Sinatra

Komentarz

No dla PiS-u to Tusk się pewnie prawie w każdym zdaniu "mijał z prawdą" i to mnie specjalnie nie dziwi, bo trzeba jakoś odwrócić kota ogonem. Zresztą szybciutko przygotowana wczoraj konferencja prasowa premiera i dzisiejsze wypowiedzi Kurskiego, świadczą iż PiS nie czuje się po wczorajszym dniu komfortowo Dodatkowo płaczliwe teksty o publiczności są moim zdaniem żenujące, bo jak już krytykować publiczność(która moim zdaniem była żenująca) to jako całość,gdyż zwolennicy PiS-u też świeci nie byli i to oni zaczęli głupawe darcie ryja "Czas!! Czas!!" jak Tusk przekraczał czas swojej wypowiedzi, potem to już się zaczęła jazda na maxa
                Tusk wcale dziś nie idzie na fali wczorajszej debaty i nie podejmuje tej samej retoryki co wczoraj w swoich spotkaniach z wyborcami ?

Co do zachowania publiczności to daruj sobie porównania PO do PiS, bo było to wczoraj niebo a ziemia. Ja nie wiem jakie było kryterium dobierania tych ludzi, ale zachowanie wskazywałoby, że brani byli najwięksi krzykacze.

- Nie ma wykładów o tym co robić z martwą prostytutką - odparł Lash. - To zupełnie inny kurs. Nauki polityczne, zdaje się. C. Moore.

Komentarz

• ktos wczęsniej (Fizi,Foxx?) wspominał o Karcie Praw Podstawowych.
                  Polska,podobnie jak i Wielka Brytania prosiła o wyłączenie jej stosowania
                  Chyba niektórym się wydaje,że jako "Chrystus Narodów" możemy prosić i robić co nam się podoba.
                  Mamy manda - i tyle.Nic ponad niego.Starajmy się go wypełnić.

Co do debaty to + dla Tuska.Kaczor widać po koniec wyraźnie zdenerwowany.
                  Szkoda,że znów głos na mniejsze zło.Chociaż wole to mniejsze - zagadniete po angielsku przynajmniej potrafi odpowiedziec

polska polityka bleeee
                  LEGIA&FC DEN HAAG

Komentarz

• Tusk z Kaczyńskiego zrobiło jeszcze bardziej małego. Miał dane i cyfry, Kaczka miał swoją formułkę.
                    Ta publiczność i miłość do kraju to lekka przesada.

Komentarz

• Zamieszczone przez hatchet

Co do zachowania publiczności to daruj sobie porównania PO do PiS, bo było to wczoraj niebo a ziemia. Ja nie wiem jakie było kryterium dobierania tych ludzi, ale zachowanie wskazywałoby, że brani byli najwięksi krzykacze.
                      Czytając wypowiedzi zwolenników PiS, nasuwa sie tylko jeden wniosek - publiczność jest winna porażki
                      "I tak Legia panowie, i tak Legia mistrzem"

Komentarz

• Zamieszczone przez Fizi
                        Kurski na konwencji w Gdańsku nawiązując do wczorajszej debaty jedzie z Tuskiem jak z burą suką
                        Taa, właśnie oglądałem fragmenty... nieźle się ten frajer czegoś nawąchał
                        jest cynizm w skurwysynach...

Komentarz

Zamieszczone przez hatchet
                          Czytając wypowiedzi zwolenników PiS, nasuwa sie tylko jeden wniosek - publiczność jest winna porażki
                          Odpuść sobie, bo nigdzie, niczego podobnego nie napisałem
                          Ale rozumiem, że kultura osobista to takie novum dla co poniektórych

Komentarz

• Paradoksalnie Tusk i PO bardzo skorzysta na tym, że w początkowej fazie "debatowych ustaleń" Kaczyński chciał go "zmarginalizować", nie chciał debaty, wołał gadać z "szefem" etc. Odbyła się debata Kaczyński - Kwaśniewski i co? Kto ją jeszcze pamięta? A teraz wygląda to tak: 9 dni przed wyborami Tusk ma jedną debatę (godzinna obecność w mediach), a na 6 dni przed wyborami kolejną!

Używając terminologii kolarskiej - Tusk (pewnie nieco przypadkowo, dzięki błędom rywali) został na finiszu rozprowadzony najlepiej. Czy będzie to miało wpływ na wynik? Pewnie niewielki, ale zawsze jakiś.

Komentarz

• Zamieszczone przez Herman
                              ktos wczęsniej (Fizi,Foxx?) wspominał o Karcie Praw Podstawowych.
                              Polska,podobnie jak i Wielka Brytania prosiła o wyłączenie jej stosowania
                              Chyba niektórym się wydaje,że jako "Chrystus Narodów" możemy prosić i robić co nam się podoba.
                              Mamy manda - i tyle.Nic ponad niego.Starajmy się go wypełnić.
                              Możesz rozwinąć? Jaki "Chrystus"? Jakich "Narodów"?

Polecam:
                              http://foxx.salon24.pl/38934,index.html

Zamieszczone przez Herman
                              Co do debaty to + dla Tuska.Kaczor widać po koniec wyraźnie zdenerwowany.
                              Szkoda,że znów głos na mniejsze zło.Chociaż wole to mniejsze - zagadniete po angielsku przynajmniej potrafi odpowiedziec
                              Dla mnie jednak nieco ważniejsze jest, co się mówi - niezaleznie od języka.

e(L)egion - też niczego podobnego nie pisałem. Może dlatego, ze nie pisałem o porażce
                              My ludzkie bydło, ludzki gnój, z suteren i poddaszy, my chcemy herb mieć swój, na zgubę wrogom naszym.

Komentarz

• http://pl.youtube.com/watch?v=uozi9-X7jkU - spot PO "Układ"

Komentarz

Pracuję...
                                X