Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Polityka

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez Z.
    Foxx - dobre to 3-2.
    Poczekamy, zobaczymy
    My ludzkie bydło, ludzki gnój, z suteren i poddaszy, my chcemy herb mieć swój, na zgubę wrogom naszym.

Komentarz

• Nie internetowy właśnie w Panoramie mówili (bodajże dla Polskiego Radia) było, o ile dobrze usłyszałem, 37:23 dla Tuska. Myślę, że wynik obiektywny.
      ...zmartwychwstałe miasto rodzi ludzi nieśmiertelnych...

Komentarz

• czyli 38 % dla Kaczyńskiego ?

hehe
        "No pasaran!" ???

HEMOS PASADO !!!

Komentarz

• Zamieszczone przez Foxx
          Poczekamy, zobaczymy
          Juz zobaczylismy. Nie musze czytac opinii dziennikarzy czy publicystów i patrzeć jaka jest tendencja w sondazach, zeby wyrobic sobie zdanie. Wiadomo, ze ani elektoratu PO, ani elektoratu PiS, nigdy taka debata nie przekona do zmiany opcji. Chodzi jednak o pewne wrazenie. Nie przez przypadek, dzis platformersi triumfują.

Nie wiem co sie stalo z Kaczorem. Z Kwachem wymiatał.
          "Kto już raz posiadł w swych granicach Kijów i tyle kroci prawosławnych, ten nie mógł pozwolić, aby za jej granicami tworzył się osobny ośrodek dla tychże i powinien był dotrzeć aż do Kremlu i tak problem rozwiązać."

Komentarz

• Z. - jeśli prawdą jest co napisał Reynevann - to ich tryumf jest zdecydowanie przedwczesny i bezsensowny - jedynie co mogli w takim układzie zdobyć to łup na LiDzie a nie na PiS-ie
            "No pasaran!" ???

HEMOS PASADO !!!

Komentarz

• Z. - a ja jednak czekam

Moja opinia o debacie tu: http://foxx.salon24.pl/38842,index.html
              My ludzkie bydło, ludzki gnój, z suteren i poddaszy, my chcemy herb mieć swój, na zgubę wrogom naszym.

Komentarz

• Foxx co do Twojej opinii to z Irakiem ok, punkt dla Kaczora, ale z Kartą to bym się nie zgodził. Tusk pojechał konkretami, a Pan Premier nie. Generalnie to taka dyskusja jaka się toczy jest czystą teorią i niestety podzielam Twoje zdanie, że zobaczymy 21.10 ze szczwanym uśmiechem w tle. Znam dużo ludzi, którzy będą głosować na PiS tylko dlatego, że "robią swoje i nie zmieniają zdania" albo "Kwach znowu ***** pokazał chorobę tropikalną" i nie obchodzi ich program czy cokolwiek innego merytorycznego.

Komentarz

• Zamieszczone przez Fizi
                  jedynie co mogli w takim układzie zdobyć to łup na LiDzie a nie na PiS-ie
                  Oczywiście ze tak. Ale PiS nie moze się zamykać na konkretny 30% elektorat.

Zamieszczone przez Foxx
                  Z. - a ja jednak czekam
                  Ja opisałem swoje zdanie. Jeśli wiekszośc bedzie miała odmienen to nie będe narzekał
                  "Kto już raz posiadł w swych granicach Kijów i tyle kroci prawosławnych, ten nie mógł pozwolić, aby za jej granicami tworzył się osobny ośrodek dla tychże i powinien był dotrzeć aż do Kremlu i tak problem rozwiązać."

Komentarz

• reynevann_org - Tu masz szczegóły dot. Karty Praw: http://foxx.salon24.pl/20956,index.html

Z. - i słusznie

Komentarz

• Zamieszczone przez reynevann_org
                      Foxx co do Twojej opinii to z Irakiem ok, punkt dla Kaczora, ale z Kartą to bym się nie zgodził. Tusk pojechał konkretami, a Pan Premier nie. .
                      problem jest taki, że właśnie Tusk chrzanił głupoty o Karcie Praw Podstawowych , a Kaczyński , nierstety zagłuszony przez platformiane chamowo na trybunie, celnie wskazał, że Tusk opowiada bzdury i , że gwarancje , o których wspomina są zawarte w innych regulacjach wspólnotowych, których stronami jesteśmy

znowu mamy jednak problem z tego typu plebiscytami, gdzie większość jego uczestników nie wie za bardzo o czym mowa w debacie i formułuje sądy niestety na podstawie jedynie zagrywek populistycznych a nie wiedzy merytorycznej

od siebie wrzucę Kaczyńskiemu, że szkoda , iż nie wspomniał o tym, ze np Wlk Bryt tej Karty także nie przyjmuje
                      "No pasaran!" ???

HEMOS PASADO !!!

Komentarz

• Zamieszczone przez Fizi
                        od siebie wrzucę Kaczyńskiemu, że szkoda , iż nie wspomniał o tym, ze np Wlk Bryt tej Karty także nie przyjmuje
                        Pełna zgoda. PiS po raz kolejny bardziej liberalne, niż PO...

Komentarz

• Zamieszczone przez Foxx
                          Zamieszczone przez Fizi
                          Pełna zgoda. PiS po raz kolejny bardziej liberalne, niż PO...
                          dokładnie

szkoda też , że Kaczyński nie wspomniał, że skutkiem ratyfikacji bądź nie jest np to, że w realnym życiu w Wlk Bryt możliwe są wyroki zakazujące publikacji quasipedofilskich , a np w Holandii nie - z tej przyczyny, że z powodu obowiązywania Karty w Holandii mozna te wyroki obalić na poziomie europejskim, natomiast jest to niemożliwe w wypadku Wlk Bryt , gdzie karta nie obowiązuje i niedopuszczalna jest w zw z tym europejska jurysdykcja w tych sprawach - to jest konkretny przykład zastosowania tej ,,Karty Praw Dewiacyjnych,, i tym by Tuska położył na łopaty w tej materii

nieratyfikowanie KLarty zaś nie ogranicza w żaden sposób praw spocjalnych , jak twierdził Tusk, gdyż sa one, nawet szerzej chronione innymi aktami prawa europejskiego

Tusk po prostu zupełnie nie wiedział o czym jest mowa

[ Dodano: 12 Październik 2007, 23:59 ]
                          http://www.polityka.pl/polityka/inde...t=16&page=text

jak widać - zwycięzcą Tusk jest dla połączonego elektoratu PO-LiD ( 47 % )

38 % wskazuje na remis lub zwycięstwo Kaczyńskiego

trafiłem ?
                          "No pasaran!" ???

HEMOS PASADO !!!

Komentarz

• Heh, no właśnie byłem ciekawy Waszej reakcji gdy tak napiszę (o karcie znaczy), bo była dyskusja w gronie znajomych na ten temat, gdzie brak zwolenników PiSu i tak sobie napisałem i nie zawiedliście mnie Panowie. Nie interesowałem się tym szczególnie, a takie zdanie jakie napisałem wcześniej wyrażali co niektórzy i brakowało mi argumentów. Dzięki *****, żebym ja PiSu bronił
                            No ale na usprawiedliwienie powiem, że nie mogłem już słuchać co niektórych i musiałem się postawić.

Komentarz

• tu masz jeszcze jedno potwierdzenie tych tez :

Jadwiga Staniszkis zaznaczyła, że w paru punktach było widać wyraźną przewagę Jarosława Kaczyńskiego - zwłaszcza w temacie polityki zagranicznej. Mówiąc o karcie praw podstawowych zdecydowanie rację miał premier - dodała profesor. Jak zaznaczyła, przyjęcie karty daje podstawę do występowania obywatela przed sądami międzynarodowymi, co w wypadku Polski może tworzyć w przyszłości kolizje wartości, o których mówił Kaczyński.

http://www.polityka.pl/polityka/inde...t=16&page=text
                              "No pasaran!" ???

HEMOS PASADO !!!

Komentarz

• No to tak czy siak dobrze, że się postawiłem. Teraz już i tak nie mam z kim dyskutować, pare argumentów o wielkości 0,7 litra położyło towarzystwo spać

Komentarz

Pracuję...
                                X