Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Polityka

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez Foxx
    Daimler - z Petru to dałes do pieca . Mam dwie propozycje. Pierwsza - wrzuć w google'a to nazwisko, a druga - szczegółowa prezentacja jego "opinii"

http://foxx.salon24.pl/33541,index.html

Śmiech na sali.

PS Debata: 3:2 dla Kaczora.
    dałem cytat bez komentarza, choc akurat w temacie opieki zdrowotnej podzielam tę opinię. To po pierwsze. Po drugie skołuj sobie lepszy serwer

Komentarz

• Obydwu panów nie lubię ale chyba jednak wygrał Tusk - z tym, że łatwiej jest zawsze atakować rządzących. Ale znowu mało faktów, durna publika....jeden wątek ciekawy czyli..."zabawy z bronią 2"
      http://www.dziennik.pl/Default.aspx?...rticleId=63943

Komentarz

• Subiektywnie: Tusk debatę wygrał.

Dlaczego?

Bo jest bardziej wyrachowany i cyniczny i w tym jest lepszy od Kaczyńskiego.

Merytorycznie obydwaj byli słabi.

Na ogół gardzę ludźmi porównującymi Kaczyńskiego do Hitlera ale pod jednym względem mają rację: Kaczyńskiemu podobnie jak Hitlerowi brakuje zimnej krwi, wyrachowania cynizmu. Reaguje emocjonalnie, bierze słowa Tuska do siebie. Tym Tusk go przykrył. To co mówił mu Premier spływało po nim jak po kaczce, sam z kolei potrafił go wyprowadzić z równowagi, zaplątać, spowodować wypadnięcie Kaczora z toku myślenia.

Lekcja na przyszłość: Zatyczki w uszy i mówić swoje.
        From flood into the fire
        One thousand voices sing
        We're in this together
        For whatever fate may bring

Komentarz

• Tusk był lepiej przygotowany. Ale nie merytorycznie co powiedziałbym technicznie. Zarzucał chwytliwe hasło typu 3 mln mieszkań czy 300 mln na kancelarie i weź mu odpowiedz w minutę... Sam nie odpowiadał na pytania tylko prowokował pyskówki albo zmieniał temat.

Tak czy siak sprytnie, bo większość laików politycznych łyknie "wynik" debaty.

Zwolennicy PO w studio - bydło. No ale w tym środowisku nie ma innych młodzieżowców niż fanatyczne kołki...
          Legia Varsovia - semper invicta...

Urodzić się białym to duma i zaszczyt...

Komentarz

• Gazeta.pl - 13168 głosów
            Tusk - 89 proc.
            Kaczyński - 8 proc.
            Jest remis - 4 proc.

Onet.pl - głosy oddało 14,5 tys osób
            Donald Tusk - 83 proc.
            Jarosław Kaczyński - 15 proc.
            remis - 1 proc.
            nie wiem - 3 proc.

Interia.pl - 9236 głosów
            Tusk - 78 proc
            Kaczyński - 22 proc

WP.pl - 6115 głosów
            Tusk - 79 proc.
            Kaczyński - 16 proc.
            remis - 1 proc.
            nie wiem - 1 proc.

Zamieszczone przez Foxx
            PS Debata: 3:2 dla Kaczora.

Komentarz

• Zamieszczone przez Sharn
              Tak czy siak sprytnie, bo większość laików politycznych łyknie "wynik" debaty.
              Przecież wlaśnie po to robi się debaty.
              My na monopol mamy prawdę!

Komentarz

• Kosciesz portale internetowe są w rękach układu przecież.
                Pierdolę to ! Do niczego się nie zmuszam ,chcę to się wybijam - nie chcę no to się nie ruszam !
                Grupa Trzymająca Wagę - Dzieki nam monopolowe nie martwią się o plajtę !!!

Komentarz

• Kościesz - no i co Ty chcesz człowieku ode mnie? Po debacie z Kwachem też wszystkie portale w ciągu kilku godzin odtrąbiły zwycięstwo "boskiego Ola". A PiS w sondażach dużych ośrodków zanotowało 10% wzrostu. Proste
                  My ludzkie bydło, ludzki gnój, z suteren i poddaszy, my chcemy herb mieć swój, na zgubę wrogom naszym.

Komentarz

• Zamieszczone przez e(L)egion
                    Moim zdaniem zwycięstwo Tuska bezapelacyjne. Ja rozumiem Fizi, ze trzeba trzymac fason nawet po takiej debacie, ale z te Twoim zdaniem zmiażdżenie Tuska w pierwszej rundzie to można to skwitować tylko tak
                    e(L)egion - właśnie dlatego napisałem, że każdy to może widzieć inaczej

ja np widziałem, jak Tusk rzuca chwytliwymi sloganami pod publikę, hasłami, ale nie realnymi danymi
                    a gwoździem do trumny dla niego w tej rundzie było dla mnie osobiście to, że albo udawał, że nie wie, albo naprawdę nie wiedział o jakim projekcie ustawy JK mówił

w konkursie esemesowym na seksownego Dżordża rzeczywiście mógł w tej rundzie zostać uznany za zwycięzcę - tyle , że gdy się patrzy na to z punktu widzenia merytoryki, to przegrał

a , że debata to właśnie dla ogółu raczej konkurs na seksownego Dżordża , a nie rozmowa o konkretach to taki a nie inny wynik

z ta ustawą zaś szczególny dla mnie problem jest taki, że dzięki Donaldowi własnie i jego formacji przebudowa domu przesuwa mi się o jakieś pół roku, własnie dzięki jego rzekomej walce z formalizmem , który to własnie formalizm w procedurach budowlanych uwaleniem projektu ustawy tak pięknie zakonserwował

siłą więc rzeczy także fragment, w którym była mowa o korupcji i gdzie Tusku tak się produkował z tymi korupcjogennymi ograniczeniami wynikającymi z przepisów, była w moich oczach popisem hipokryzji , nie mogła więc być dla mnie uznana za wygrana - dla innych, być może tak
                    "No pasaran!" ???

HEMOS PASADO !!!

Komentarz

• Zamieszczone przez Fizi
                      debata to właśnie dla ogółu raczej konkurs na seksownego Dżordża , a nie rozmowa o konkretach
                      kiedykolwiek i gdziekolwiek na świecie było inaczej?

Komentarz

• Kosciesz - Takie ankiety są o kant dupę...

Komentarz

• Foxx zgoda tyle, że po debacie Kwach - Kaczor zwycięstwo Kwacha było minimalne (wg portalów itp.), a tutaj nie.

Fizi sloganami rzucał również Kaczor. W takiej debacie generalnie chodzi właśnie o przekonanie tych niezdecydowanych, bo jak ktoś wcześniej pisał twarde elektoraty PO i PiS i tak na te partie zagłosują i żadna debata tego nie zmieni. A gdyby zaczęli rzucać liczbami i konkretami to primo nie starczyło by im czasu, a sekundo duża część niezdecydowanych nie rozumiała by o czym mowa, bo oni lecą właśnie na slogany.
                          Ja byłem niezdecydowany, aczkolwiek tylko dlatego, że program żadnej partii mi w 100% nie pasuje i się wahałem, ale to się już zmieniło i to właśnie po tej debacie.
                          ...zmartwychwstałe miasto rodzi ludzi nieśmiertelnych...

Komentarz

• Tusk jawić się będzie Polakom po tej debacie jako sympatyczny, miły człowiek, z uśmiechem na twarzy a przy tym pewny swoich racji. Dla wielu większe znaczenie ma wygląd, prezencja, sympatyczny ryj niż realnie to co Tusk ma do powiedzenia. Tusk był niesamowicie spokojny. I głównie tym spokojem wypunktował Kaczyńskiego, który chyba był w sporym szoku patrząc na to co mówił i jak się zachowywał Tusk. Niestety, ale debata dla POwca. Tak jak Kwaśniewski dostał solidną szkołę w poprzedniej debacie- tak w tej niestety uczniem był premier RP Jarosław Kaczyński. Niestety ale dla wielu do tej pory niezdecydowanych laików politycznych wybór między PO a PiSem będzie nieco bardziej klarowny. Powtarzam raz jeszcze- niestety. (obym się mylił)

Debata Kwaśniewski- Tusk nie będzie miała rzecz jasna żadnego znaczenia.
                            Taki miał dziwny charakter. Tylko raz w życiu sypnął i to był ostatni raz. Starsza siostra uderzyła go w złości, więc pobiegł na skargę do rodziców. Ojciec najpierw zrugał siostrę i dał jej klapsa, a potem jego przełożył przez kolano i waląc w tyłek wymawiał słowa powoli, jedno przy każdym uderzeniu:
                            - Kablowanie to charakter, więc ja zamierzam połamiać ci ten charakter! Możesz pracować kiedyś jako alfons, ale nie pozwolę, żebyś miał charakter dziwki!
                            Zapamiętał.

Waldemar Łysiak, "Najlepszy".

Komentarz

• Zamieszczone przez casual
                              Debata Kwaśniewski- Tusk nie będzie miała rzecz jasna żadnego znaczenia.
                              Bedzie miala. Po pierwsze prawdopodobnie wykluczy POLiD (PO zaczyna isc ostro w góre i pewnie skonczy na PSL), poza tym wzmocni Kwacha (tak samo jak po debacie z Kaczyńskim - tylko, ze potem zanotowal wpadke w Szczecinie). Aha, no i bedzie miala najwiekszy wpływ na "niezdecydowanych" wyborców, bo bedzie najblizej wyborów.

Foxx - dobre to 3-2.
                              "Kto już raz posiadł w swych granicach Kijów i tyle kroci prawosławnych, ten nie mógł pozwolić, aby za jej granicami tworzył się osobny ośrodek dla tychże i powinien był dotrzeć aż do Kremlu i tak problem rozwiązać."

Komentarz

• tak na zimno, to myślę , że jeśli wyjdzie na to, że Kaczyński wygrał tę debatę w oczach 35 lub więcej procent , to będzie to jego zwycięstwo - bo każdy punkt będzie punktem ponad ,,żelazny elektorat,,

a uważam tak dlatego, że Tusk w tym plebiscycie zogniskuje nie tylko swoich zwolenników, ale i zwolenników pozostałych opcji, zjednoczonych jedynie niechęcią do Kaczyńskich

poczekajmy do sondaży ,,nieinternetowych,, , ponieważ te wirtualne mają się zawsze zupełnie nijak do rzeczywistości
                                "No pasaran!" ???

HEMOS PASADO !!!

Komentarz

Pracuję...
                                X