Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Polityka

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Moim zdaniem zwycięstwo Tuska bezapelacyjne. Ja rozumiem Fizi, ze trzeba trzymac fason nawet po takiej debacie, ale z te Twoim zdaniem zmiażdżenie Tuska w pierwszej rundzie to można to skwitować tylko tak

Kaczor tak chwalony za opanowanie i nie danie się sprowokować Kwaśniewskiemu, dziś sam zaczął pojazdy, wycieczki osobowe i szyderstwa w kierunku Tuska. Zatwardziali zwolennicy PiS-u po takiej debacie jeszcze bardziej znienawidzą PO, bo ich guru został pokonany, ale ludzie którzy do tej pory są niezdecydowani, po takiej debacie myśle ze przychylą się do głosu na PO. Najśmieszniejsze było to, ze w sytuacjach na prawde kryzysowych Kaczyński zamiast odpowiadać konkretami zaczał swoją starą śpiewkę " wy nie dopuściliście","wasza wina"," gdyby nie wy" itp.

No nic spodziewałem sie , ze to "szef" Kwaśniewski rozłoży Kaczyńskiego, a tutaj "pomocnik" Tusk nie dość ze bije swojego "szefa" na głowę to jeszcze utarł nosa Kaczyńskiemu
    "I tak Legia panowie, i tak Legia mistrzem"

Komentarz

• Zamieszczone przez CywiL
      Bardzo przyjemnie zaskoczył mnie Tusk bo myślałem ,że przegra to starcie, a jednak dał radę. Ogólnie duzo ciekawiej niż z Kwasniewskim co tylko potwierdza teze, że wczesniejsza debata była niepotrzebna.
      Byla potrzebna PiSowi zeby spopularyzowac LiD kosztem PO.

Komentarz

• A co mi tam i ja się wypowiem. Obejrzalem debatę z ciekawości, poprzedniej nie oglądalem, więc nie mam porównania, natomiast moje odczucia są takie, że jezeli ktoś wczesniej mial np. wątpliwości, czy zaglosowac na PO, czy PiS ( czysto hipotetycznie ), to po tej debacie nie powinien mieć najmniejszych.
        Może bez masakry, ale debata zdecydowanie dla Tuska.
        Takie meczowe pewne 3:1.
        My na monopol mamy prawdę!

Komentarz

• Maski spadły. Zwolennicy Tuska w studio pokazali swoją prawdziwą twarz. Agresja zawoalowała strach przed porażką. Początkowo speszony Kaczyński dał sobie narzucić styl dialogu Tuska. W miarę rozwoju debaty przejmował inicjatywę i precyzyjnie, bez pardonu wypunktował "pana Donalda". Efekty zobaczymy 21.10 o 20.00.
          "Lecz przyjdą czasy, że te kutasy będą przed nami na baczność stać,
          Ręka nie zadrży jak liść osiki, gdy będziem w głupie mordy prać.
          Więc pijmy zdrowie szwoleżerowie niech smutki zginą w rozbitym szkle,
          Gdy nas nie będzie nikt się nie dowie czy dobrze było nam czy źle.
          "
          Janusz Waluś - czekaMY!

Komentarz

• Zamieszczone przez e(L)egion
            Zatwardziali zwolennicy PiS-u po takiej debacie jeszcze bardziej znienawidzą PO, bo ich guru został pokonany, ale ludzie którzy do tej pory są niezdecydowani, po takiej debacie myśle ze przychylą się do głosu na PO. Najśmieszniejsze było to, ze w sytuacjach na prawde kryzysowych Kaczyński zamiast odpowiadać konkretami zaczał swoją starą śpiewkę " wy nie dopuściliście","wasza wina"," gdyby nie wy" itp.
            No właśnie, wahałem się do dzisiaj i już się przestałem wahać. Zagłosuje na PO, chociaż tak naprawdę nie ma partii, która by mi pasowała na 100%. A co do drugiego zdania w cytacie e(L)egiona to też mnie to uderzyło i było zajebiście irytujące. Poprzedniej debaty nie oglądałem, ale w tej mam odczucie, że Pan Jarosław przegrał zdecydowanie.
            ...zmartwychwstałe miasto rodzi ludzi nieśmiertelnych...

Komentarz

• Jak dla mnie debata dla Kaczyńskiego. Mnie osobiscie rozwaliło to iz podobno Kaczyński powiedział "Ciebie zabić to dla mnie jak splunąć" :O Ciężko stwerdzić ile w tym prawdy...
              „Odzyskuje wiarę w miasto krwawych historii,
              wielkiej piłki i najlepszego rapu z Polski”

Komentarz

• Zamieszczone przez Jaco
                Efekty zobaczymy 21.10 o 20.00.
                otóż to.

To ciągłe gadanie Kaczyńskiego o koalicji Po-LiD

Pytany przez dziennikarzy po zakończeniu debaty, kto był zwycięzcą, Jarosław Kaczyński odparł: "ja".

Donald Tusk na to samo pytanie odrzekł: Będę zadowolony, jeżeli moi rodacy uwierzą, że można Polskę zmienić na lepsze 21 października. I proszę o ten jeden wysiłek, bo to jest możliwe. Możemy zrobić porządek z tym całym bałaganem - podkreślił Tusk.

Komentarz

• yyyy przepraszam, na wasz głos ma wpływ wynik debaty telewizyjnej?

Komentarz

• Zdaniem głównego ekonomisty banku BPH Ryszarda Petru, część gospodarczą piątkowej debaty premiera Jarosława Kaczyńskiego z Donaldem Tuskiem, wygrał lider PO. W opinii eksperta, Tusk był lepiej przygotowany, lepiej też "wskazywał mechanizmy, które funkcjonują w gospodarce".

W części gospodarczej ewidentnie lider PO Donald Tusk zaskoczył, tzn. wygrał tę część debaty, był bardzo dobrze do niej przygotowany - powiedział Petru.

Podkreślił, że w kwestiach statystyki premier nie był w stanie odpowiedzieć na pytania Tuska. Co więcej, pojawiła się kwestia finansowania ochrony zdrowia - tutaj mieliśmy sytuację, w której Donald Tusk był dużo lepiej do tej części debaty przygotowany niż premier Kaczyński - podkreślił ekspert.

Petru przyznał, że premier ma rację, mówiąc, że wzrost gospodarczy jest kluczowy. Pytanie, czy jest to zasługa obecnego rządu, czy wcześniejszej transformacji - podkreślił.

Pamiętajmy, że debata gospodarcza trwała 20 minut i była pojedynkiem politycznym. Nie pokazała ona, jakie są programy gospodarcze obu partii, nakreśliła tylko ich zarysy - uważa Petru. (aka)

Komentarz

• Tak jeszcze co do szczegółów, to jak dla mnie Kaczyński przygasił Donalda na dobre tylko w momencie, gdy ten spytał o wycofanie wojsk z Iraku. Odpowiedź K. o dezercji i w ogóle Ale poza tym momentem, to tak jak napisał daimos ciągłe LiD-PO albo "to Wy nie chcieliście", "to przez Was" itp. to już kaszana na maxa była.
                      ...zmartwychwstałe miasto rodzi ludzi nieśmiertelnych...

Komentarz

Maski spadły. Zwolennicy Tuska w studio pokazali swoją prawdziwą twarz. Agresja zawoalowała strach przed porażką.
                        Jaco proszę Cię, powazny facet jesteś, a wyciągasz wnioski na podstawie jakiś debili w studiu. Równie dobrze ja moge napisać, że maski spadły na konwencji PiSu jak jakiś dziad napierdalał torba w kamere TVN....badźmy powazni, tym bardziej, że ocena publiczności wszystkich w tym temacie jest jednakowa niezaleznie od sympatii politycznych.
                        Pierdolę to ! Do niczego się nie zmuszam ,chcę to się wybijam - nie chcę no to się nie ruszam !
                        Grupa Trzymająca Wagę - Dzieki nam monopolowe nie martwią się o plajtę !!!

Komentarz

• Zamieszczone przez CywiL
                          Zamieszczone przez Jaco
                          Maski spadły. Zwolennicy Tuska w studio pokazali swoją prawdziwą twarz. Agresja zawoalowała strach przed porażką.
                          Jaco proszę Cię, powazny facet jesteś, a wyciągasz wnioski na podstawie jakiś debili w studiu. Równie dobrze ja moge napisać, że maski spadły na konwencji PiSu jak jakiś dziad napierdalał torba w kamere TVN....badźmy powazni, tym bardziej, że ocena publiczności wszystkich w tym temacie jest jednakowa niezaleznie od sympatii politycznych.
                          To jeśli jesteśmy poważni, to czytajmy uważnie.
                          "Lecz przyjdą czasy, że te kutasy będą przed nami na baczność stać,
                          Ręka nie zadrży jak liść osiki, gdy będziem w głupie mordy prać.
                          Więc pijmy zdrowie szwoleżerowie niech smutki zginą w rozbitym szkle,
                          Gdy nas nie będzie nikt się nie dowie czy dobrze było nam czy źle.
                          "
                          Janusz Waluś - czekaMY!

Komentarz

• Daimler - z Petru to dałes do pieca . Mam dwie propozycje. Pierwsza - wrzuć w google'a to nazwisko, a druga - szczegółowa prezentacja jego "opinii"

http://foxx.salon24.pl/33541,index.html

Śmiech na sali.

PS Debata: 3:2 dla Kaczora.
                            My ludzkie bydło, ludzki gnój, z suteren i poddaszy, my chcemy herb mieć swój, na zgubę wrogom naszym.

Komentarz

Zamieszczone przez CywiL
                              Zamieszczone przez Jaco
                              To jeśli jesteśmy poważni, to czytajmy uważnie.
                              No to jesli chodzi o publikę co to za tekst "Maski spadły"...jakbyś conajmniej miejsce ukrycia Bursztynowej Komnaty znalazł.
                              Pierdolę to ! Do niczego się nie zmuszam ,chcę to się wybijam - nie chcę no to się nie ruszam !
                              Grupa Trzymająca Wagę - Dzieki nam monopolowe nie martwią się o plajtę !!!

Komentarz

• Zamieszczone przez dyha
                                yyyy przepraszam, na wasz głos ma wpływ wynik debaty telewizyjnej?
                                Na mój akurat sama debata nie bedzie miala żadnego, choć sam podalem to jako przyklad - teoretyczny. Natomiast to czy i jaki debaty wplyw na wyniki wyborów maja to jest zupenie inna bajka.
                                My na monopol mamy prawdę!

Komentarz

Pracuję...
                                X