Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Polityka

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• byl tak "tepy" ze nie udalo mu sie zrobic aplikacji...
    Nie kumam. Podważasz rzetelność egzaminów na aplikacje?
    "Kto już raz posiadł w swych granicach Kijów i tyle kroci prawosławnych, ten nie mógł pozwolić, aby za jej granicami tworzył się osobny ośrodek dla tychże i powinien był dotrzeć aż do Kremlu i tak problem rozwiązać."

Komentarz

• najpozniej za 2 miechy jestem z powrotem - kupilem lornetke i bede wypatrywal

Tylko zeby mi rodacy nie zrobili numeru i na PiS nie glosowali
      ...

Komentarz

• kupilem lornetke
        Z tego samego źródła co laptopa?

:P
        "Możesz sprzedawać Lewandowskiego, mamy Arruabarrenę" - Mirosław Trzeciak, najbardziej profesjonalny z profesjonalnych

Komentarz

• to byl kopniak w jadra...

co do egzaminow...skadze znowu ja nie bo nie ja zdawalem
          ...

Komentarz

• to byl kopniak w jadra...
            Delikatny.. W dodatku w ochraniacz.

Trzymaj się
            "Możesz sprzedawać Lewandowskiego, mamy Arruabarrenę" - Mirosław Trzeciak, najbardziej profesjonalny z profesjonalnych

Komentarz

• Zamieszczone przez b3nito
              Zamieszczone przez Tuzin
              Zamieszczone przez b3nito

Zapewne jednak pan Zoll czy Kalisz -w koncu wielcy prawnicy i znawcy
              konstytucji- udowodnia ze ze zlamaniem prawa nie mialo to nic wspolnego....
              Troche szydera nie na miejscu jak na zmywakowca z Londynu.
              oceniasz ludzi po profesji? heh moj kumpel z Londynu pracuje w budowlance
              chociaz skonczyl studia prawnicze w Polsce...tylko nie mial tyle "szczescia "
              co pan Zoll czy Kalisz...byl tak "tepy" ze nie udalo mu sie zrobic aplikacji...
              On moze szydzic ? bo sie pyta...

A ja glupi zmywakowiec z Londka czekam na wielki cud gospodarczy na jaki zasluguje Polska
              Raczej tym bardziej nie moze, bo jako prawnik powinien traktowac jako autorytet kogos z kogo ksiazek sie uczyl. Ale moze ja jestem jakis staroswiecki...

Komentarz

• Zamieszczone przez Z.
                byl tak "tepy" ze nie udalo mu sie zrobic aplikacji...
                Nie kumam. Podważasz rzetelność egzaminów na aplikacje?
                Kolega b3nito siedzac na budowie zapewne przegapil ze od 3 lat mamy ,,nieco,, latwiejszy egzamin niz za czasow panow Zolla i Kalisza. Ale nic, teraz przeczyta forum i moze zrozumie ze marnuje czas.

Komentarz

• Zamieszczone przez Tuzin
                  Zamieszczone przez b3nito

Zapewne jednak pan Zoll czy Kalisz -w koncu wielcy prawnicy i znawcy
                  konstytucji- udowodnia ze ze zlamaniem prawa nie mialo to nic wspolnego....
                  Troche szydera nie na miejscu jak na zmywakowca z Londynu.
                  tym bardziej, że nie pochodzi z rodziny, w której wiadomo, że każde dziecko, które w niej zostanie spłodzone stanie się prawniczym geniuszem, no nie ?

ciekaw jestem , czy za parę lat , gdy średniowieczne korporacyjne sitwy będą miały znaczenie zdecydowanie mniejsze niż obecnie, cudowna genetyka nadal będzie głównym źródłem genialnych prawników itd , czy też może okaże się, że pospólstwo też miewa nie tylko głupie dzieci
                  "No pasaran!" ???

HEMOS PASADO !!!

Komentarz

• heheh Tuzin powiedz to komus kto od 6 siedzi w Londynie...

PS Nie kazdy kto napisze ksiazke zasluguje na szacunek , szzcegolnie gdy wezmie
                    sie pod uwage takie rzeczy jak np. ukladzik po ktorym sie pan "pisarz " mogl
                    wylansowac...

Ale to takie czasy w ktorych kaza na sile uznawac kogos za autorytet - ja pozostane przy zdaniu ze autorytety nie potrzebuja reklamy
                    ...

Komentarz

• A ja podzielam szyderę Benita i czekam na personalną wycieczkę. Argumentacja w sam raz, gdy brak... argumentów.Zarówno Kalisz (np. opinie o decyzji PKW w sprawie finansowania SLD i PiS - w świetle wyroków SN), jak i Zoll (np. sprawa lustracji i prof. Wątora) wielokrotnie ośmieszyli się jako prawnicy, więc jak ich nazwać?

Czytając "argumenty per budovam" nie mam wątpliwości, dlaczego nie warto być po tej samej stronie, co "ludzie z przezajebistym samopoczuciem".
                      My ludzkie bydło, ludzki gnój, z suteren i poddaszy, my chcemy herb mieć swój, na zgubę wrogom naszym.

Komentarz

• Zamieszczone przez Foxx
                        Czytając "argumenty per budovam" nie mam wątpliwości, dlaczego nie warto być po tej samej stronie, co "ludzie z przezajebistym samopoczuciem".

Ciekawe, jakie by były komentarze gdyby reżim Kaczyńskich oddał do użytku tylko jedną stronę autostrady.
                        "Lecz przyjdą czasy, że te kutasy będą przed nami na baczność stać,
                        Ręka nie zadrży jak liść osiki, gdy będziem w głupie mordy prać.
                        Więc pijmy zdrowie szwoleżerowie niech smutki zginą w rozbitym szkle,
                        Gdy nas nie będzie nikt się nie dowie czy dobrze było nam czy źle.
                        "
                        Janusz Waluś - czekaMY!

Komentarz

A ja podzielam szyderę Benita i czekam na personalną wycieczkę. Argumentacja w sam raz, gdy brak... argumentów.
                          Dla przypomnienia: to broń mocno obosieczna. I nie na miejscu.

Komentarz

• Jaco a jak by to byla prawa strona ?
                            ...

Komentarz

A ja podzielam szyderę Benita i czekam na personalną wycieczkę. Argumentacja w sam raz, gdy brak... argumentów.Zarówno Kalisz (np. opinie o decyzji PKW w sprawie finansowania SLD i PiS - w świetle wyroków SN), jak i Zoll (np. sprawa lustracji i prof. Wątora) wielokrotnie ośmieszyli się jako prawnicy, więc jak ich nazwać?
                              Ciekawe jak w takim razie nazwać 2 najważniejszych w tym kraju prawników?
                              jest cynizm w skurwysynach...

Komentarz

• Czytając "argumenty per budovam" nie mam wątpliwości, dlaczego nie warto być po tej samej stronie, co "ludzie z przezajebistym samopoczuciem".
                                O co konkretnie Ci chodzi? Fakt popełnili błąd biorąc się za późno za realizacje tej inwestycji. A jeżeli nie zrozumiałeś z czego może wynikać różnica w budowie dwóch stron jezdni to po prostu nie masz pojęcia o budownictwie.

Argumenty, że autostrady buduje się szybciej niż drogę w mieście też Cię nie przekonują?

Komentarz

Pracuję...
                                X