Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Polityka

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Określenia TKM jako pierwszy użył Jarosław Kaczyński w 1997 roku, wyjaśniając powody, dla których nie startował w wyborach do Sejmu z listy AWS, chociaż uczestniczył w powoływaniu tej formacji. Stwierdził wtedy, że w AWS zbyt wielką rolę odgrywa nieformalna partia TKM. "Partię" cechować miała chęć zajęcia stanowisk rządowych i korzystania z układów stworzonych przez poprzedników zamiast dokonywania reform. Nośność hasła TKM wynika głównie z faktu, iż nawiązuje ono do popularnych, kilkuliterowych skrótów nazw partii, w krótki i dosadny sposób opisując problematyczne zjawiska.
    http://pl.wikipedia.org/wiki/TKM
    My ludzkie bydło, ludzki gnój, z suteren i poddaszy, my chcemy herb mieć swój, na zgubę wrogom naszym.

Komentarz

• To jest dopiero samobój

http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomos...9,4520692.html

Dzisiejszy PiS miał w AWS niewiele do gadania. Mniej więcej tyle co Sobecka w PiS
      Czyli Sobecka jest ministrem w rządzie PiS tak jak np. Kaczyński w rządzie AWS?

Komentarz

• Zamieszczone przez Nazgul

Widzialeś nowy spot PO? Żenada

Żenada to teksty kolejne teksty Kaczyńskiego i spółki o "brutalnym-nikczemnym-haniebnym-ciągłym-zmasowanym-iBógwiejakimjeszcze" ataku na nieskalany PiS.
        Jak się wyjeżdża z takimi spotami jak oni to trudno wymagac żeby reszta podkuliła ogon pod siebie...nie da się dac dupy i zostac dziewicą.
        Pierdolę to ! Do niczego się nie zmuszam ,chcę to się wybijam - nie chcę no to się nie ruszam !
        Grupa Trzymająca Wagę - Dzieki nam monopolowe nie martwią się o plajtę !!!

Komentarz

• CywiL - zdaje się, że tę formę walki wyborczej zaproponowała Platforma swoją akcją plakatową.

Po raz kolejny PO wyzywa kogoś na pojedynek przy użyciu broni, która nie za bardzo potrafi się posługiwać, i po raz kolejny , gdy w tym pojedynku zbiera cięgi, zaczyna popłakiwać, że broń niehonorowa
          "No pasaran!" ???

HEMOS PASADO !!!

Komentarz

• poza konkursem:

Zamieszczone przez CywiL
            nie da się dac dupy i zostac dziewicą.

są takie cichodajki, które biorą tylko w tyłek, a ,,cnotę,, zachowują dla ,,tego jedynego ,,

"No pasaran!" ???

HEMOS PASADO !!!

Komentarz

• Dla mnie spoty i jednych i drugich są moze nie żenujące, ale raczej komiczne. Obie partie prześcigają się w "dopiekaniu" sobie nawzajem i się chyba w tym zatracili, chociaz PiS owi trzeba oddać, ze ma jakis pomysł bo nastawił się na walkę z "układem" się tego trzyma. PO raczej nie ma pomysłu i dała się w tą komiczną gierkę wciągnąć,a w walce na "ośmieszki" raczej z PiS-em nie wygrają, choc ich pierwszy spot(ten z porównaniem zarobków) był bardzo dobry i trafny. Niestety reszta dużo, dużo gorsza.
              "I tak Legia panowie, i tak Legia mistrzem"

Komentarz

• Zamieszczone przez Fizi
                CywiL - zdaje się, że tę formę walki wyborczej zaproponowała Platforma swoją akcją plakatową.

A mnie się wydaje, że wszystko zaczęło się od pewnej lodówki i pluszaka z poprzedniej kampanii.
                Pierdolę to ! Do niczego się nie zmuszam ,chcę to się wybijam - nie chcę no to się nie ruszam !
                Grupa Trzymająca Wagę - Dzieki nam monopolowe nie martwią się o plajtę !!!

Komentarz

• piszę o tej, a nie tamtej kampanii
                  "No pasaran!" ???

HEMOS PASADO !!!

Komentarz

• Mój znajomy dziś nawet fajnie wszystko podsumował:

skoro tak PiS wpycha PO w ręce LiDu, skoro straszy że po wyborach będzie rządziła koalicja PO-LiD, to po co w ogóle Kaczyński startuje w wyborach? Przecież oddaje władzę walkowerem!

idźmy dalej - w takim wypadku zakłądając że PiS wygra wybory, to z kim będą rządzili? Z PO przecież nie,m z LiDem też nie (czy aby na pewno? ). Pewnie więc Kaczyński modli się, żeby do sejmu wszedł ktoś jeszcze. Kto? ano może wejść Samoobrona. I to by było piękne! Jarosław Kaczyński i Leszek Miller w jednym szeregu! Ale pewnie i na to znalazłoby się jakieś wytłumaczenie. Jak zawsze

Spot PO... cóż, lepszy był ten oryginalny lekko zretuszony przez Olejnik

Komentarz

• Fizi ... w której Donald w maju 2005 nazwał PiS "socjalistami". Później już poszło. A kto okazał się "socjalistą", wystarczy sprawdzić głosowania w sprawie dubeltowego "berecikowego", czy giertychowej podwójnej ulgi na dziecko.

Daimler - a jeżeli PiS zbierze większość liczniejszą, niż zjednoczony PO-LiD?

PS Jaka szybka edycja
                      My ludzkie bydło, ludzki gnój, z suteren i poddaszy, my chcemy herb mieć swój, na zgubę wrogom naszym.

Komentarz

• wystarczy sprawdzić głosowania w sprawie dubeltowego "berecikowego"
                        Co po rozwiązaniu Parlamentu Jarek przedstawiał jako sukces swoje partii. Podobnie jak program "zero tolerancji" i mundurki szkolne...
                        "Możesz sprzedawać Lewandowskiego, mamy Arruabarrenę" - Mirosław Trzeciak, najbardziej profesjonalny z profesjonalnych

Komentarz

• Rad0 - proszę, nie rozśmieszaj proszę . To, że Kurski dał się Giertychowi zrobić, jak dziecko nie znaczy, że ten drugi miał cień racji w wystąpieniu, które doprowadziło do orgazmu jego zwyczajowych przeciwników (i antykaczystów zarazem, oczywiście). W sprawach, o których mówił Kurski (a nie Kaczyński), były składane dwie propozycje ustaw. Pierwsze głosowane były przedłożenia rządowe (opracowane przez PiS), a jako drugie - warianty Giertycha (podwajające kwoty i popierane przez "liberałów" - dzięki czemu obowiązują dwie ustawy na raz - ewenement na skalę światową ). Giertych pokazał stenogramy głosowań nad projektami LPR, a ****** Kurski tego nie skontrował zapisami głosowań nad przedłożeniami rządu.

Komentarz

• Foxx, na prawdę wierzysz że przy obecnej ordynacji jest szansa, żeby jakaś partia dostała 231?
                            Ja takiej szansy nie widzę, musiałoby nastąpić jakieś trzęsienie ziemi...

Komentarz

• Ależ ja nic podobnego nie napisałem. Stwierdziłem tylko, że realna jest opcja, gdy PiS zbierze więcej mandatów dla swojego rządu, niż PO-LiD (np. z LPR i/lub PSL).

Komentarz

• Widze SO już nie bierzmy pod uwagę?
                                LPR/PSL jeśli wejdą do sejmu, to na granicy progu, więc ich siła liczebna będzie mierna. PiS w tej sytuacji będzie musiał w wyborach zdobyć co najmniej 200-210 miejsc w Parlamencie.

A co, gdy sytuacja będzie taka?:
                                PiS: 190
                                PO: 160
                                LiD: 110

Nie można przecież tego wykluczyć. LiD na debacie Kwasa zyska, pytanie tylko czy kosztem PO czy PiS. Dużo będzie zależało od zachowania Tuska na drugi dzień po debacie. Ale znając jego "talenty", to pewnie wszystko spierdoli

Komentarz

Pracuję...
                                X