Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Polityka

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez Nazgul
    Patrz jak PO rządzi Warszawą i jak rządziła przed Kaczyńskim, patrz do robiły AWS z UW w latach 1997-2001. I zapytaj sam siebie czy są widoki na zmianę.
    A jak rządził Kaczyński? Za PO chociaż są realizowane jakieś inwestycje.

Komentarz

• Zamieszczone przez adomin
      Zamieszczone przez Nazgul
      Patrz jak PO rządzi Warszawą i jak rządziła przed Kaczyńskim, patrz do robiły AWS z UW w latach 1997-2001. I zapytaj sam siebie czy są widoki na zmianę.
      A jak rządził Kaczyński? Za PO chociaż są realizowane jakieś inwestycje.
      Taaak, oczywiście. A że nas na nie nie stać (vide wzrost deficytu) to inna sprawa Rozumiem, że Ty zadłużyłbyś się mając 900 złotych netto pensji miesięcznie? Np. na odjechaną furę?

PO kiedyś z Warszawy odejdzie, a długi pozostaną...
      From flood into the fire
      One thousand voices sing
      We're in this together
      For whatever fate may bring

Komentarz

• Nie siedzę tak głęboko w temacie jak Ty, ale chyba tegoroczne remonty nie są realizowane z kredytów?
        A nawet gdyby były to są one potrzebne Warszawie, bo za kilka lat mogła być naprawdę tragedia z naszych dróg.

Komentarz

Nie siedzę tak głęboko w temacie jak Ty, ale chyba tegoroczne remonty nie są realizowane z kredytów?
          A nawet gdyby były to są one potrzebne Warszawie, bo za kilka lat mogła być naprawdę tragedia z naszych dróg.
          Widzisz.

Moim zdaniem remonty są potrzebne, ale jeśli chcemy coś robić to nei paraliżujmy przy tym połowy miasta. Warszawie jest potrzebnych wiele nowych nitek komunikacyjnych i to moim zdaniem winien być priorytet, jeśli zamykasz jakąś drogę do remontu to zrób to tak, aby nie paraliżować miasta albo zbuduj najpierw drogę która będzie mogła służyć za objazd. Za PiS-u wyremontowano np. całe Powiśle - swego czasu codziennie jeżdziłem Kruczkowskiego i Rozbratem - w piątek jechałem po dziurach, w poniedziałek drogą jak stół. Tak samo wyremontowano Wisłostradę od tunelu w stronę Wilanowa i Marszałkowską. Jak widać chcieć - to móc. A teraz? A teraz do remontu torowiska na Poniatowskiego nie dosyć że wyłącza się z ruchu pas na Poniatowskim to jeszcze na Śląsko-Dąbrowskim. Efekt? Śląsko Dąbrowski nieprzejezdny i co najlepsze - torowisko na Ś-D będzie wyłączone z ruchu już na stałe - bo po co mieć przejezdny most kiedy można mieć nieprzejezdny?
          Dalej - remont torowiska na Banacha. Robota do zrobienia w weekend przy pracy 24h / dobe (czyli tak jak remontowano np. Targową rok temu) zablokowała skrzyżowanie Bitwy / Grójecka / Banacha na tydzień. Efekt? Kompletnie zablokowana Bitwy, Opaczewska, Dickensa i Korotyńskiego - przejazd z ronda przy Zachodnim do rogu Dickensa i Grójeckiej - 45 minut. Ale kogo to obchodzi?
          A kto opisze co się dzieje na Puławskiej? Tam nie bywam...
          From flood into the fire
          One thousand voices sing
          We're in this together

Komentarz

• No pamiętam jak przy okazji remontu Targowej, remontowali też torowisko przy Dw. Wileńskim, to ludzie się codziennie rano zastanawiali czy korki będą do Piotra Skargi czy do Trockiej, a Ty Nazgul sugerujesz ( albo ja cos źle zrozumiałem) że remont Targowej przebiegał bez żadnych uciążliwości...... Każdy poważniejszy remont( bo nie zaliczam do tego frezowania nawierzchni, którą rzeczywiście mozna zrobić w weekend, ale też i starcza to na niewiele czasu) powoduje jakieś utrudnienia w ruchu, a stan naszych dróg nie pozwala nam czekać na budowanie najpierw objazdów, a dopiero później zabieranie się za remont głównej arterii.
            "I tak Legia panowie, i tak Legia mistrzem"

Komentarz

• W sumie masz racje, ale z Waszyngtona do Zawiszy nie ma żadnej alternatywnej drogi, musieli tak to zrobić.
              zbuduj najpierw drogę która będzie mogła służyć za objazd
              W Warszawie to raczej nie możliwe
              Warszawie przede wszystkim potrzebna jest obwodnica. To wstyd, że stolica 40mln państwa nie ma obwodnicy a buduje się je w takich miastach jak Poznań, Wrocław, Lublin.... Stolica powinna być priorytetem wszystkich działań infrastruktury transportowej.

A tak poza tym tematem. Ostatnio rozmawiałem z kumplem z ARIMR-u nie wiedziałem wcześniej, że 25% z dofinansowań z Unii idzie z naszego budżetu. I tak z naszego podatku damy rolnikom 4 mld zł przez 5 lat. Trochę to nie sprawiedliwe, że utrzymujemy rolników przez ich nierentowny KRUS a w dodatku dopłacamy im do każdego zasadzonego drzewka....

Komentarz

Trochę to nie sprawiedliwe, że utrzymujemy rolników przez ich nierentowny KRUS a w dodatku dopłacamy im do każdego zasadzonego drzewka....

Rolnik, a co Ty za drzewka tam sadzisz ?
                Pierdolę to ! Do niczego się nie zmuszam ,chcę to się wybijam - nie chcę no to się nie ruszam !
                Grupa Trzymająca Wagę - Dzieki nam monopolowe nie martwią się o plajtę !!!

Komentarz

• hehe. Jak dzis dojechac z Rozdroża na Stegny? 159.
                  Skąd wziąc rozkład jazdy? Od kierowcy :/
                  podpis cyfrowy <--------
                  ================
                  Zaprawdę powiadam wam, nie ma takiej siły jak ta.... LEGIA! LEGIA! LEGIA!

Komentarz

• Obwodnica swoją drogą - potrzebne są przede wszystkim przepusty przez linie kolejowe. Np na wysokości Ursusa gdzie mieszkam przedostać się przez tory można tylko tunelem na Włochach albo przy Zachodnim. Na Pradze z kolei przejazd z Grochowa na Targówek drogą inną niż Targowa - Radzymińska jest niemożliwy, podobnie ma się sprawa między Ochotą i Mokotowem (Marynarska). Moim zdaniem to jest priorytet.

A'propos wyborów - będzie debata:

http://rydzykfizyk.salon24.pl/34861,index.html

From flood into the fire
                    One thousand voices sing
                    We're in this together

Komentarz

• Zamieszczone przez CywiL
                      Zamieszczone przez adomin
                      Trochę to nie sprawiedliwe, że utrzymujemy rolników przez ich nierentowny KRUS a w dodatku dopłacamy im do każdego zasadzonego drzewka....

Rolnik, a co Ty za drzewka tam sadzisz ?
                      to oczywiście był tylko przykład

Komentarz

• Debata Kaczyński - Kwaśniewski zapowiada się ciekawie

Kaczyński zapomniał o jednym - Kwas to nie Tusk, a patrząc na te śmieszne sondaże "zaufania do polityków" oraz bezdyskusyjne talenty w zakresie PR Kwaśniewskiego, jestem skłonny postawić tezę że Jarosław wjebał się na dobrą minę

Komentarz

• "talenty w zakresie PR" . Jak już kilku dziennikarzy napisało, Kwaśniewski politycznie "wychował" się w medialnym puchu (Kaczyński dla odmiany odwrotnie). W obecnych realiach za taki Charków, czy ucieczkę przed dziennikarzami po drabinie przez okno Kancelarii Prezydenta byłby zmiażdżony. Z mojej perspektywy to pojedynek "głodnego" z "sytym", więc...

jestem skłonny postawić tezę że Jarosław wjebał się na dobrą minę
                          Może się założymy o jakiś browarek? . Obawiam się, że po debacie "pierwszy atustokrata III RP" będzie musiał... uciec w alkohol
                          My ludzkie bydło, ludzki gnój, z suteren i poddaszy, my chcemy herb mieć swój, na zgubę wrogom naszym.

Komentarz

• ciekaw jestem ile z tych remontów, którymi chwali się Hanka, jest realizacją projektów i przetargów sporządzonych i rozstrzygniętych przed jej kadencją, a coś mi się zdaje, że raczej więcej niż mniej.
                            "No pasaran!" ???

HEMOS PASADO !!!

Komentarz

• Zamieszczone przez Foxx
                              "talenty w zakresie PR" . Jak już kilku dziennikarzy napisało, Kwaśniewski politycznie "wychował" się w medialnym puchu (Kaczyński dla odmiany odwrotnie). W obecnych realiach za taki Charków, czy ucieczkę przed dziennikarzami po drabinie przez okno Kancelarii Prezydenta byłby zmiażdżony. Z mojej perspektywy to pojedynek "głodnego" z "sytym", więc...

jestem skłonny postawić tezę że Jarosław wjebał się na dobrą minę
                              Może się założymy o jakiś browarek? . Obawiam się, że po debacie "pierwszy atustokrata III RP" będzie musiał... uciec w alkohol
                              Foxxie, mnie o jakąkolwiek sympatię dla tej czerwonej świni posądzać nie możesz Jedynie oceniam to, co widzę. Kwaśniewski "od młodych lat" wychowywany był przez czerwonych na prezydenta. Jest obyty, zna języki, umie się zachowywać przed kamerą. Jarosław w tej dziedzinie przyznasz zbyt mocny nie jest. Gra elementami, które akurat w TV najważniejsze nie są. Liczy się "to coś" (mowa ciała, aparycja, sposób mówienia, na pewno wiesz o czym mówię), czego Jarosław nie posiada. Lech Kaczyński w tej dziedzinie jest dużo lepszy co pokazał nie raz. Odnoszę wrażenie, że Jarosława czerona lampka nad obiektywem paraliżuje, a w takich debatach to się liczy bardziej niż jakiekolwiek argumenty.

Sympatia jaką Kwaśniewski cieszy się w narodzie i to pomimo faktów które przytaczasz a o których pamiętaMY tylko potwierdza moją tezę. Za to, co ten człowiek ma na sumieniu nie tylko powinien być napiętnowany przez media, ale również spalony w opinii społecznej.

Tak nie jest, ludzie mu ufają, lubią go. Właśnie dlatego, że oceniają go przez zupełnie inny pryzmat, również pryzmat żony która zawsze miała mocne notowania. Kwas w takich sprawach jak debaty w TV jest niemiłosiernie mocny i nie sądzę, aby Jarosław wyszedł z tego bez szwanku...

A browarek zawsze chętnie

Komentarz

• Zamieszczone przez Fizi
                                ciekaw jestem ile z tych remontów, którymi chwali się Hanka, jest realizacją projektów i przetargów sporządzonych i rozstrzygniętych przed jej kadencją, a coś mi się zdaje, że raczej więcej niż mniej.
                                Czyli to wina PIS-u że mamy korki?

Komentarz

Pracuję...
                                X