Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Polityka

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• że Rosja kiedyś będzie w nato, że dziewczynom trzeba patrzeć w oczy, ale być ostrożnym i że czas biegnie szybciej niż nam się wydaje

"No pasaran!" ???

HEMOS PASADO !!!

Komentarz

• i że szanuje Rosję, szanuję Rosjan, szanuje rosyjskiego prezydenta, szanuje...

Komentarz

• i że szanuje Rosję, szanuję Rosjan, szanuje rosyjskiego prezydenta, szanuje...

To tak jak w Kilerze, kiedy "rozweselony" Siara mówi:
        "Kiler, ja Cię lubię, bo ty jesteś fajny i ... fajny"

Mamy swojego Jelcyna.
        Ciekawe kiedy Kwas będzie dyrygował orkiestrą.

Komentarz

• czerwona hołota
          brak

Komentarz

• Zamieszczone przez daimler
            i że szanuje Rosję, szanuję Rosjan, szanuje rosyjskiego prezydenta, szanuje...
            oczywiście szanujemy go...
            "Możesz sprzedawać Lewandowskiego, mamy Arruabarrenę" - Mirosław Trzeciak, najbardziej profesjonalny z profesjonalnych

Komentarz

• http://www.onet.tv/28962,4451,1,2693...0,0,wideo.html
              dla tych, co nie widzieli.

ps.
              będzie nowy 13 grudnia 1981 roku
              przeżałosne

Komentarz

• IMO skurwysyńskie zachowanie Kaczyńskiego, biorąc pod uwagę start z list PO np. Borusewicza.

A tak na marginesie: właśnie Borusewicz i Mężydło przekonali mnie na kogo głosować.
                "Współczuję tym, którzy nie piją. Wstają rano i wiedzą, że cały dzień będą się czuć tak samo."
                F. Sinatra

Komentarz

• Nie podoba mi się retoryka Kaczora, ale o całkowitym braku podstaw do niej trudno mówić. Poniżej kolejny fakt, który przepłynął obok "głównego nurtu" walki "kaczystów" z "antykaczystami". Wiele mówiący fakt:

http://foxx.salon24.pl/34207,index.html

Mnie też Borusewicz utwierdził w przekonaniu na kogo głosować
                  My ludzkie bydło, ludzki gnój, z suteren i poddaszy, my chcemy herb mieć swój, na zgubę wrogom naszym.

Komentarz

• Nie podoba mi się retoryka Kaczora, ale o całkowitym braku podstaw do niej trudno mówić.
                    możesz jaśniej?
                    rozumiem, że to niby nie dosłownie, ale mimo wszystko dla mnie to wystąpienie było co najmniej niesmaczne. Do tego było całkowicie nieprzypadkowe, bo przecież Jarosław już raz nie tak dawno temu wypowiedział podobną kwestię stawiając wszystkich poza PiS tam, "gdzie stało ZOMO". Wyjątkowo (mimo mojej niechęci do tej osoby) zgadzam się w tej sprawie z Komorowskim, który w "Kawa na ławę" powiedział, że Kaczyński o stanie wojennym nie powinien się wypowiadać, "bo go tam nie było". A wielu ludzi którzy są dziś w PO było. Nie tylko Borusewicz i Mężydło.

Nie istotne czy to mówi PiS, PO, SLD czy Bóg wie kto. Pewnych chwytów w kampanii nie powinno się stosować. Bez kitu, na dzień dzisiejszy w całym tym bajzlu najlepsze wrażenie wywiera na mnie Pawlak :O

ps. tak całkowicie na marginesie rozbawiła mnie informacja, że w dniu dzisiejszym zabroniono transmitować ekipie TVN24 konwencję PiS z własnych kamer

Komentarz

• Zamieszczone przez daimler
                      Nie podoba mi się retoryka Kaczora, ale o całkowitym braku podstaw do niej trudno mówić.
                      możesz jaśniej?
                      Wszystko masz pod linkiem, który wrzuciłem poniżej przytoczonej przez Ciebie kwestii.

Zamieszczone przez daimler
                      Wyjątkowo (mimo mojej niechęci do tej osoby) zgadzam się w tej sprawie z Komorowskim, który w "Kawa na ławę" powiedział, że Kaczyński o stanie wojennym nie powinien się wypowiadać, "bo go tam nie było". A wielu ludzi którzy są dziś w PO było. Nie tylko Borusewicz i Mężydło.
                      Napisałem już na innym forum, więc tylko przekleję:

Komorowski niech się lepiej nie wygłupia . Chętni niech sobie porównają oba życiorysy:

Działalność opozycyjna

W PRL działał w opozycji demokratycznej jako podziemny wydawca, współpracował między innymi z Antonim Macierewiczem przy wydawaniu miesięcznika Głos. W 1980 skazany razem z działaczami Ruchu Obrony Praw Człowieka i Obywatela na 1 miesiąc więzienia za zorganizowanie manifestacji w dniu 11 listopada 1979 (rozprawie przewodniczył sędzia Andrzej Kryże). 1980-1981 pracował w Ośrodku Badań Społecznych NSZZ "Solidarność". 27 września 1981 był jednym z sygnatariuszy deklaracji założycielskiej Klubów Służby Niepodległości. Internowany w czasie stanu wojennego. 1981-1989 nauczał w Niższym Seminarium Duchownym w Niepokalanowie.
                      http://pl.wikipedia.org/wiki/Bronis%C5%82aw_Komorowski_(polityk)

Opozycja demokratyczna w PRL

Od lat 70. był zaangażowany w działalność opozycyjną, współpracował z Komitetem Obrony Robotników oraz w latach 80. z Komitetem Helsińskim. Był pracownikiem Biura Interwencji Komitetu Samoobrony Społecznej KOR, gdzie zajmował się m. in. przypadkami morderstw dokonanych przez funkcjonariuszy MO i SB. W latach 80. był członkiem oraz doradcą podziemnych władz krajowych NSZZ "Solidarność", między innymi w 1980 był sekretarzem Krajowej Komisji Wykonawczej, a w latach 1981-1982 kierownikiem działu w Ośrodku Badań Społecznych Regionu Mazowsze. 27 września 1981 był jednym z sygnatariuszy deklaracji założycielskiej Klubów Służby Niepodległości.

W 1989 negocjował z upoważnienia "Solidarności" powołanie rządu Tadeusza Mazowieckiego. Brał aktywny udział w tworzeniu koalicji Obywatelskiego Klubu Parlamentarnego ze Zjednoczonym Stronnictwem Ludowym i Stronnictwem Demokratycznym.
                      http://pl.wikipedia.org/wiki/Jaros%C...Kaczy%C5%84ski

Gomułka siedział, a Gierek był internowany - i co z tego? Ważne, kto co robił, a pod tym względem Komorowski do Kaczora start ma umiarkowany

Zamieszczone przez daimler
                      ps. tak całkowicie na marginesie rozbawiła mnie informacja, że w dniu dzisiejszym zabroniono transmitować ekipie TVN24 konwencję PiS z własnych kamer
                      Tak to jest, jak się nie śledzi na bieżąco (PiS od początku kampanii określił, że wszystkie ekipy TV wewnątrz hal, jeżeli chcą transmitować konwencje, mają korzystać z kamer organizatorów. Tylko od dziennikarzy zależy, czy takie warunki przyjmą, czy nie. Kilka dni temu ostentacyjnie sfochowali, ale po tym jak wtedy oglądalność TVP3 skoczyła kilkakrotnie, zmienili decyzję )

PS Lider wrocławskiej listy PiS do Senatu:

http://pl.wikipedia.org/wiki/Kornel_Morawiecki
                      My ludzkie bydło, ludzki gnój, z suteren i poddaszy, my chcemy herb mieć swój, na zgubę wrogom naszym.

Komentarz

• Zamieszczone przez korniszon
                        IMO skurwysyńskie zachowanie Kaczyńskiego, biorąc pod uwagę start z list PO np. Borusewicza.

A tak na marginesie: właśnie Borusewicz i Mężydło przekonali mnie na kogo głosować.
                        Fajnie

Czyli jak pięć złotych wpadnie do szamba to szambo jest już cool? Czy po prostu piątak wypada z obiegu? A nie zapominaj że swego czasu i Wałęsa był swój chłop...

Przypominam:
                        http://oceania.salon24.pl/16914,index.html
                        From flood into the fire
                        One thousand voices sing
                        We're in this together
                        For whatever fate may bring

Komentarz

• Kompletnie nie rozumiem zajadłości części propisowców wobec PO. Ja wybierając PO nie czuję nienawiści do PiSu, co więcej podoba mi się sytuacja, że o zwycięstwo walczą właśnie te dwie partie.

Nie bierzcie paranoi Jarka tak bardzo do siebie.

I dla równowagi: wczorajsze gadanie Tuska o ofiarach na drogach żenujące. Że niby jak PO będzie rządzić nie będzie wypadków? :O

Zamieszczone przez Foxx
                          Jak to różne rzeczy różnie na ludzi wpływają.
                          "Współczuję tym, którzy nie piją. Wstają rano i wiedzą, że cały dzień będą się czuć tak samo."
                          F. Sinatra

Komentarz

Kompletnie nie rozumiem zajadłości części propisowców wobec PO. Ja wybierając PO nie czuję nienawiści do PiSu, co więcej podoba mi się sytuacja, że o zwycięstwo walczą właśnie te dwie partie.

I dla równowagi: wczorajsze gadanie Tuska o ofiarach na drogach żenujące. Że niby jak PO będzie rządzić nie będzie wypadków? :O
                            Olej to co gadają, patrz na to co robią i kogo reprezentują. Patrz jak PO rządzi Warszawą i jak rządziła przed Kaczyńskim, patrz do robiły AWS z UW w latach 1997-2001. I zapytaj sam siebie czy są widoki na zmianę. Moim zdaniem nie ma, a przejście do PO Borusewicza nie nobilituje PO. Raczej dyskredytuje Borusewicza. Jak pięć złotych w szambie...
                            From flood into the fire
                            One thousand voices sing
                            We're in this together

Komentarz

Nie wiem, do kogo to adresujesz, ale ja nie widzę paranoi Jarka, więc nie mam czego brać do siebie . I gdzie w moich postach "zajadłość"?

Zamieszczone przez korniszon
                              Zamieszczone przez Foxx
                              Jak to różne rzeczy różnie na ludzi wpływają.
                              Ja sytuację, gdy ktoś żąda gwarancji zachowania stołka (Marszałka Senatu) i po odpowiedzi, że PiS przewiduje na ten fotel Z. Romaszewskiego, strzela focha mogę widzieć tylko w jeden sposób... Dodam, że to "recydywa". W 2005, gdy Borusewicz był szefem gdańskiej UW, cała ta regionalna komórka bez konsultacji z nim, przeszła do PO - więc strzelił focha i kandydował z list PiS - mimo tego, że bliżej mu było do tamtych.

Komentarz

• Czyli wróciło złoto do złota. Jak Sikorski
                                From flood into the fire
                                One thousand voices sing
                                We're in this together

Komentarz

Pracuję...
                                X