Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Polityka

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

Zamieszczone przez legart
    To wybory na prezydenta Polski, a nie Jamajki.
    Legart - toż Jamajczykom panuje Elżbieta II

a premierem Jamajki mógłby zostać Krzpac - zgarnąłby głosy murzyńskich nierobów.
    bana mu , temu pestu

Komentarz

Zamieszczone przez Pesto
      To wybory na prezydenta Polski, a nie Jamajki.
      Legart - toż Jamajczykom panuje Elżbieta II

a premierem Jamajki mógłby zostać Krzpac - zgarnąłby głosy murzyńskich nierobów.
      "dwa trzy Dżordi" dałby mu na wlepy kampanijne... :O
      Legia Varsovia - semper invicta...

Urodzić się białym to duma i zaszczyt...

Komentarz

widze że Gumas ma bardzo mocną pozycje ..... bo narazie do tej pory nie ma drugiego kandydata na miano prezydenta może się jednak ktoś odważy .....

Komentarz

Nie chciałbym się mądrzyć, ale trochę się temat rozmył

Komentarz

Zamieszczone przez amba
            Zamieszczone przez Raekwon99
            Gumas :> myślę, że program wyborczy już możemy zacząć omawiać

Legalizacja marihuany to po pierwsze
            To wybory na prezydenta Polski, a nie Jamajki. Chcociaż swoją drogą chciałbym zobaczyć jak Lepper rządzi na Jamajce i walczy o dopłaty do uprawy konopi.
            padłem

Komentarz

No i Cimoszewicz będzie startował .... W sondażach wszedzie prowadzi a tu proszę ... 0 głosów

Komentarz

mój śp dziadek nauczył mnie jednego: nigdy nie głosować na czerwonego. jakkolwiek by się nie nazwał (socjaldemokratą czy innym ******-mujem) to i tak pozostanie tylko i wyłącznie czerwonym/komuchem
                Mortui sunt, ut liberi vivamus

Komentarz

Zamieszczone przez jasin
                  mój śp dziadek nauczył mnie jednego: nigdy nie głosować na czerwonego. jakkolwiek by się nie nazwał (socjaldemokratą czy innym ******-mujem) to i tak pozostanie tylko i wyłącznie czerwonym/komuchem
                  No to Ci zostaje tylko nieważny glos...
                  From flood into the fire
                  One thousand voices sing
                  We're in this together
                  For whatever fate may bring

Komentarz

Janusz Korwin-Mikke
                    "Cave me, Domine, ab amico, ab inimico vero ipse cavebo"

Komentarz

Zamieszczone przez jasin
                      I bardzo słusznie
                      A jak słysze pier e cimoszki jaki to on bezpartyjny i demokratyczny kandydat bez związków z sld to aż mi się nuż w kieszeni otwiera.
                      Jeszcze nie wiem na kogo bede głosował ale na wybory na pewno ide.
                      I na pewno będe głosował przeciwko komuchom
                      Powiedz mamo powiedz tato czy policja to gestapo. Ależ owszem drogi synu, trzeba tępić skurwysynów!!!
                      GRUPA TRZYMAJĄCA WAGE

Komentarz

Jest tylko jeden powazny ZONK:
                        Po prawej stronie sceny politycznej nie ma nikogo na kogo warto oddac swoj glos! No bo tak: Kaczynski to jakas pomylka, Tusk moze i cos w tej glowie ma, ale zgrywajac radykala (jak cala Platforma od jakiegos czasu, chcaca podebrac elektorat PiS) jest troche smieszny.... Ogolnie mnie nie przekonuje. Najgorsze jest to ze jedynym ktorego widze na tym fotelu jest Cimoszewicz, wiem ze bylby dobrym prezydentem i nie przynioslby nam wstydu za granica, ale to klania sie post Jasina. Cimoszewicz jest czerwony. Jak bardzo wyblakly by nie byl, to nadal czewony... :/ Wiec kto zostaje? Religa niech lepiej zajmie sie sercami pacjentow. Z czystym sumieniem oddalbym glos na Fasyniuka. Szkoda e sie nie zdecydowal, tylko wystawil jakas babke ktorej nazwiska nawet nie pamietam.....

Komentarz

Nazwisko tej babki to Bochniarz - Henryka Bochniarz, przewodnicząca Polskiej Konfederacji Pracodawców Prywatnych bodajże. Przedtem szefowała Polskiej Radzie Biznesu.
                          Tak więc jeśli chodzi o aspekt gospodarczy to stoi, chyba jako jedyny kandydat (poza JKM, który jest jednak bardziej kabareciarzem) po właściwej stronie. Jako polityk - wielka niewiadoma....
                          Stąd też kandydatura chyba jednak mało poważna
                          koko koko Skorza spoko...

Komentarz

Trzeba się zmobilizować na te wybory bo znowu będzie rządził nami jakiś komuch Cimoch.

Komentarz

Zamieszczone przez (L)uko
                              Trzeba się zmobilizować na te wybory bo znowu będzie rządził nami jakiś komuch Cimoch.
                              Hehe, no wlaśnie. Na kogo zagłosowałbyś, gdyby w drugiej rundzie starł się Cimoszenko z Lepperem?
                              From flood into the fire
                              One thousand voices sing
                              We're in this together
                              For whatever fate may bring

Komentarz

Cimoszka pewnie śni po nocach o takim rozwoju wydarzeń
                                Jezu jak się cieszę z tych króciutkich wskrzeszeń
                                Kiedy pelną kieszeń znowu mam
                                Znowu mogę myśleć trochę jakby ściślej
                                I obmyślać śmialo nowy plan

Komentarz

Pracuję...
                                X