Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Polityka

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez rolnik
    Będąc numerem 1 na liście można się do parlamentu nie dostać (vide sprawa Giertycha z wyborów 2005 roku) więc teoretycznie i z pomocą Opatrzności Miller może zostać odpulony.
    Myślę, że o to chodziło Cywilowi.
    Wiem

Ale wg. mnie nie ma to znaczenia bo wątpię aby pomógł Samoobronie przeskoczyć 5%
    From flood into the fire
    One thousand voices sing
    We're in this together
    For whatever fate may bring

Komentarz

• Re: re

Zamieszczone przez CywiL
      Zamieszczone przez kamilsson
      Myslicie ze Miller wygra z Olejniczakiem w Łodzi??

Boże chroń Polskę przed tą kurwą.
      ale ktora? jeden lepszy od drugiego

Komentarz

• Zamieszczone przez Nazgul
        Zamieszczone przez rolnik
        Będąc numerem 1 na liście można się do parlamentu nie dostać (vide sprawa Giertycha z wyborów 2005 roku) więc teoretycznie i z pomocą Opatrzności Miller może zostać odpulony.
        Myślę, że o to chodziło Cywilowi.
        Wiem

Ale wg. mnie nie ma to znaczenia bo wątpię aby pomógł Samoobronie przeskoczyć 5%
        Oby
        jest cynizm w skurwysynach...

Komentarz

• a ja mysle ze pare zrytych beretow ta ***** miller pociagnie za soba.

Komentarz

• - W imieniu Samoobrony prowadzę rozmowy z Piotrem Ikonowiczem nt. współpracy oraz jego startu do Sejmu z warszawskiej listy Samoobrony - powiedział portalowi Gazeta.pl rzecznik Samoobrony, poseł Mateusz Piskorski. Jak dodał, możliwy jest start lidera Nowej Lewicy z pierwszego miejsca na liście Samoobrony. Piskorski i Ikonowicz doszli do wstępnego porozumienia, które teraz przestawią władzom swoich partii. Ogłoszenia decyzji możemy się spodziewać w niedzielę.
            Do tego jeszcze dochodzi Ikonowicz

Komentarz

• Same gwiazdy
              jest cynizm w skurwysynach...

Komentarz

• Re: re

Zamieszczone przez kamilsson
                szybkie pytanie do zwolennikow PiS
                Czy uwazacie ze przesluchania prokuratury ,akurat teraz,ludzi zwiazanych z PO w sprawie wyborow 2005,to czysty przypadek ?l.
                trochę obok:

mój brat jest jedną z osób, które w tej sprawie były przesłuchiwane

czuje się tak zmaltretowany i prześladowany przez upolitycznioną prokuraturę państwa policyjnego , jakim jest IV RP , że w najbliższych wyborach zamierza głosować na swoich prześladowców

to jeszcze jeden z tych, którzy po utrąceniu konserwatywnego skrzydła PO i odejściu Rokity, nie zamierzają popierać przyszłego koalicjanta czerwonych
                "No pasaran!" ???

HEMOS PASADO !!!

Komentarz

• O przypadkach rozmawiamy to podzielę się kilkoma moimi dzisiejszymi przemyśleniami:

Jak to zwykle bywa po porażce Legii złapałem chandrę. A że chandra to u mnie zjawisko niepożądane (ma ktoś inaczej?) coś z nią trzeba było zrobić. Najlepiej zapić, ale ponieważ akurat nic w lodówce nie było to zacząłem od niechcenia łazić po starych newsach i tak skacząc po Googlu doszedłem do zeszłorocznej jesieni i wniosku o ekstradycję Edwarda Mazura. Staroć nieaktualna już całkowicie, prawda? Ano niekoniecznie - jak pamiętamy sprawa ciągnęła się dziewięć miesięcy i zakończyla się haniebną odmową z jeszcze bardziej haniebnym (dla polskich organów ścigania) uzasadnieniem decyzji odmownej - polska prokuratura po prostu ten wniosek schrzaniła koncertowo co chórem wyśmiały nieprzychylne rządowi media. Nie byłoby w tym niczego nadzwyczajnego gdyby nie to, że:

Według "Rzeczpospolitej" Prokuratura Krajowa jest winna opóźnieniu w ekstradycji Edwarda Mazura. Dziennik twierdzi, że Amerykanie nie mają nic przeciwko wydaniu biznesmena, który jest podejrzany o zlecenie zamordowania byłego szefa policji generała Marka Papały. Według gazety Amerykanie mają zastrzeżenia do szefa Wydziału Obrotu Prawnego z Zagranicą Prokuratury Krajowej Andrzeja Kępińskiego. Zarzucają mu niedokładne przygotowanie dokumentów ekstradycyjnych i opóźnianie procedury.

W ogóle wniosek był przygotowywany przez prokuraturę krajową a szefem prokuratury krajowej był wówczas pan Janusz Kaczmarek (znany ze spraw np. Centrozap (wcześniej) czy CBA i Krauze (ostatnio)), krecik i kłamczuszek co skłania mnie do zadania pytania: Czy z wnioskiem do USA trafiły naprawdę wszystkie niezbędne do wydania Mazura dokumenty sprawy zabójstwa Marka Papały?

Tak mnie dziś naszło i myślę, że ktoś po wyborach powinien się tej sprawie bacznie przyjrzeć. Bo to nie wygląda na przypadek. A już zupełnie nie w porównaniu z tym o co Ty pytasz, Kamilsson. Bo Ty w sposób nie wprost proponujesz aby na czas kampanii wyborczej organy ścigania i wymiaru sprawiedliwości zawieszały swą działalność...
                  From flood into the fire
                  One thousand voices sing
                  We're in this together

Komentarz

• nie no panowie ja raczej luźno podchodze do tych spraw ,chociaz mam sprecyzowane poglady.Ogolnie jestem zwolennikiem "teorii spisku",wszedzie szukam dugiego dna, i stad te pytanie o przesluchania.

Komentarz

• Zamieszczone przez kamilsson
                      nie no panowie ja raczej luźno podchodze do tych spraw ,chociaz mam sprecyzowane poglady.Ogolnie jestem zwolennikiem "teorii spisku",wszedzie szukam dugiego dna, i stad te pytanie o przesluchania.
                      Jak już pisał chyba Foxx przesłuchiwani członkowie PO zeznają sprawie na swoją korzyść więc nie widzę powodu dla którego mieliby się niepokoić... No chyba, że sami się okradli... Albo uważają że dobre jest wszystko co da powód nasikania na PiS
                      From flood into the fire
                      One thousand voices sing
                      We're in this together

Komentarz

• Kwasula znowu się nachlała i narobiła obory w Kijowie
                        "No pasaran!" ???

HEMOS PASADO !!!

Komentarz

• Zamieszczone przez Fizi
                          Kwasula znowu się nachlała i narobiła obory w Kijowie
                          i to tvn go wsypał :O

ale co fryzke miał
                          Czas kończyć z baranami na forumce

Komentarz

• Szanuję Rosję, szanuję Rosję, szanuję...
                            Pewnie znów goleń go bolała

ps. ale Mężydło przywalił teraz :O Ciekawe ile w tym prawdy

Komentarz

• Zamieszczone przez daimler
                              Szanuję Rosję, szanuję Rosję, szanuję...

Pewnie znów goleń go bolała
                              E tam.

Pewnie go mdliło - ile można wytrzymać karmienie przez żonę bezami?
                              From flood into the fire
                              One thousand voices sing
                              We're in this together

Komentarz

• Zamieszczone przez Fizi
                                Kwasula znowu się nachlała i narobiła obory w Kijowie
                                Mógłby ktoś miej więcej przetłumaczyć jego słowa?

Komentarz

Pracuję...
                                X