Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Polityka

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Jestem coraz bardziej przekonany że w świetle tego typu precedensów należałoby nasze członkostwo w Eurosojuzie jeszcze raz dokładnie przemyśleć...
    Też jestem za przemyśleniem naszego członkostwa w UE, w końcu co to jest 27,8mld euro dla Polski z funduszy UE na samą infrastrukturę.

Komentarz

• Zamieszczone przez Ars
      Jestem coraz bardziej przekonany że w świetle tego typu precedensów należałoby nasze członkostwo w Eurosojuzie jeszcze raz dokładnie przemyśleć...
      Też jestem za przemyśleniem naszego członkostwa w UE, w końcu co to jest 27,8mld euro dla Polski z funduszy UE na samą infrastrukturę.
      A jak się od tego odejmie składki to ile zostaje?
      From flood into the fire
      One thousand voices sing
      We're in this together
      For whatever fate may bring

Komentarz

• Tak sobie przegladam czasem wypowiedzi w tym temacie i dochodze do wniosku
        ze jest jakby troszke inne spojrzenie na rozne sprawy w porownianiu z powiedzmy 2005 rokiem In plus oczywiscie
        ...

Komentarz

• Zamieszczone przez Nazgul
          Zamieszczone przez Ars
          Jestem coraz bardziej przekonany że w świetle tego typu precedensów należałoby nasze członkostwo w Eurosojuzie jeszcze raz dokładnie przemyśleć...
          A jak się od tego odejmie składki to ile zostaje?
          22,3 mld euro

Komentarz

• Nazgul kto jak kto, ale Polska z pewnością nie jest płatnikiem UE

Komentarz

• Zamieszczone przez daimler
              Nazgul kto jak kto, ale Polska z pewnością nie jest płatnikiem UE
              Jeszcze się taki nie urodził co by nie chciał żeby mu się kasa zgadzała. Jeśli chwilowo nie płacimy to tym gorzej dla nas bo długi rosną...
              From flood into the fire
              One thousand voices sing
              We're in this together
              For whatever fate may bring

Komentarz

• 22,3 mld euro
                E, nie warto... Lepiej dostać 0 (zero).
                Prawda Nazgul?
                "Możesz sprzedawać Lewandowskiego, mamy Arruabarrenę" - Mirosław Trzeciak, najbardziej profesjonalny z profesjonalnych

Komentarz

• Na rozluźnienie, płatna wkładka do dzisiejszego "Dziennika"

Prawie, jak czarny niepodpisany bilboard z białym napisem "pogarda"
                  My ludzkie bydło, ludzki gnój, z suteren i poddaszy, my chcemy herb mieć swój, na zgubę wrogom naszym.

Komentarz

• Tytus agitatorem ?

Wyrzucam komiksy ze strychu.
                    Pierdolę to ! Do niczego się nie zmuszam ,chcę to się wybijam - nie chcę no to się nie ruszam !
                    Grupa Trzymająca Wagę - Dzieki nam monopolowe nie martwią się o plajtę !!!

Komentarz

• Prawie, jak czarny niepodpisany bilboard z białym napisem "pogarda" pimp
                      NA pewno równie żałosne...
                      "Możesz sprzedawać Lewandowskiego, mamy Arruabarrenę" - Mirosław Trzeciak, najbardziej profesjonalny z profesjonalnych

Komentarz

• Tytus agitatorem ?

Wyrzucam komiksy ze strychu. foch
                        A gdzie czasy gdy imprezował z Fidelem?

Komentarz

• Taa i tańcował na obozie konsomolskim.

Farbowany lis, można powiedzieć - coś jak Kryże.
                          Pierdolę to ! Do niczego się nie zmuszam ,chcę to się wybijam - nie chcę no to się nie ruszam !
                          Grupa Trzymająca Wagę - Dzieki nam monopolowe nie martwią się o plajtę !!!

Komentarz

• A mi się podoba - zwłaszcza luźna gumka w ogóle i ogłoszenia drobne w szczególe
                            My ludzkie bydło, ludzki gnój, z suteren i poddaszy, my chcemy herb mieć swój, na zgubę wrogom naszym.

Komentarz

• Jak Kryże? Moim zdaniem, jeżeli już, to raczej jak Śledzińska-Katarasińska:

Iwona Śledzińska-Katarasińska

Polityk, posłanka Platformy Obywatelskiej, była dziennikarka

Urodziła się 3 stycznia 1941 roku w Komornikach

Wykształcenie
                              Ukończyła Wydział Filologiczny Uniwersytetu Łódzkiego

W PRL związana była z "Głosem Robotniczym" - organem Komitetu Wojewódzkiego PZPR w Łodzi. W latach 80. była działaczką opozycji z zakazem wykonywania pracy dziennikarza. Jako pierwszy redaktor naczelny po 1989 roku tworzyła łódzki dodatek "Gazety Wyborczej".

Od 1991 roku jest posłanką na Sejm - początkowo z ramienia Unii Demokratycznej, a od 1993 r. do 1997 r. Unii Wolności. W 1997 roku była kandydatką na stanowisko ministra kultury i sztuki w gabinecie Jerzego Buzka. Wycofała się na skutek protestu AWS po ujawnieniu jej udziału w antysemickiej nagonce w 1968 roku.

Do Sejmu IV i V kadencji została wybrana z ramienia Platformy Obywatelskiej z najwyższym poparciem w okręgu łódzkim. Od 9 listopada 2005 roku jest wiceprzewodniczącą sejmowej Komisji Kultury i Środków Przekazu. Do maja 2006 roku przewodniczyła Zarządowi Regionu Łódzkiego Platformy Obywatelskiej.

W czerwcu 2005 roku posłanka PO spowodowała wypadek, kierując samochodem po spożyciu alkoholu (0,24 promila w wydychanym powietrzu). W maju 2006 roku postawiono jej zarzut jazdy po spożyciu alkoholu, spowodowania kolizji drogowej i odjechania z miejsca zdarzenia bez podania danych. W grudniu 2006 roku sąd skazał ją na karę 3 tys. zł grzywny i zakaz prowadzenia pojazdów przez pół roku.
                              http://www.wprost.pl/ar/113687/Sledz...nie-kandyduje/

Po prostu kariera w oryginalnej III RP w pigule. Kryże nie był ani w PZPR, ani nie jest w PiS

Komentarz

• re

szybkie pytanie do zwolennikow PiS
                                Czy uwazacie ze przesluchania prokuratury ,akurat teraz,ludzi zwiazanych z PO w sprawie wyborow 2005,to czysty przypadek ?
                                ps
                                Rydzyk domaga sie przeprosin za spot PO,obludny ********.

Komentarz

Pracuję...
                                X