Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Polityka

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zależy, kto co czyta
    My ludzkie bydło, ludzki gnój, z suteren i poddaszy, my chcemy herb mieć swój, na zgubę wrogom naszym.

Komentarz

• Yevaud - Poza "Michnikowszczyzną" RAZ napisał kilka innych książek (o jego działalności w UPR już nie wspominając)

Foxx - nieźle podsumowane, ale dorzucił bym jeszcze Legutkę.

Komentarz

• Zamieszczone przez CywiL
        Zamieszczone przez daimler
        Dla mnie ideałem by było gdyby Rakita, Marcinkiewicz i Płażyński założyli prawdziwie centroprawicową partię, liberalną ekonomicznie i zorientowaną na prawo w sensie światopoglądowym, tyle, że bez jakiegoś wyraźnego związku z Kościołem tak jak ma to miejsce w przypadku PiS - Rydzyk. I nie istotne kto by był w miejscu Rydzyka.

Zamieszaliby cholernie - jak dla mnie bardzo in plus
        ...ta ziemia do Polski należy
        choć Polska daleko jest stąd,
        bo wolność krzyżami się mierzy
        historia ten jeden ma błąd!!!!

Better Dead Than Red!!!

Komentarz

• Zamieszczone przez mort
          Zamieszczone przez CywiL
          Zamieszczone przez daimler
          Dla mnie ideałem by było gdyby Rakita, Marcinkiewicz i Płażyński założyli prawdziwie centroprawicową partię, liberalną ekonomicznie i zorientowaną na prawo w sensie światopoglądowym, tyle, że bez jakiegoś wyraźnego związku z Kościołem tak jak ma to miejsce w przypadku PiS - Rydzyk. I nie istotne kto by był w miejscu Rydzyka.

Zamieszaliby cholernie - jak dla mnie bardzo in plus
          Mogliby, ale PiS ma jeden zasadniczy atut - politykę zagraniczną. Elektorat PiS wie że partia ta będzie trzymać zdecydowany kurs wobec UE i Rosji - wynika to z polskiego tradycjonalizmu. Dzięki temu Kaczyńscy mają dość komfortową sytuację, to ich adwersarze mają zgryz.
          From flood into the fire
          One thousand voices sing
          We're in this together
          For whatever fate may bring

Komentarz

• Foxx - to byl pomysl Daimlera, ktory jak skomentowałem, mówiac, ze nie ma racji bytu.

Pozdr
            "Kto już raz posiadł w swych granicach Kijów i tyle kroci prawosławnych, ten nie mógł pozwolić, aby za jej granicami tworzył się osobny ośrodek dla tychże i powinien był dotrzeć aż do Kremlu i tak problem rozwiązać."

Komentarz

• Zamieszczone przez L. Mo BeMoWo
              Yevaud - Poza "Michnikowszczyzną" RAZ napisał kilka innych książek (o jego działalności w UPR już nie wspominając)

Foxx - nieźle podsumowane, ale dorzucił bym jeszcze Legutkę.
              "Pieprzony los Kataryniarza", czy "Cala kupa wielkich braci" choc sa naprawde fajna literatura (michnikowszczyzny nie czytalem) tez jeszcze nie czynia z RAZa tytana intelektu. Dzilalnosc w jakiekolwiek partii takze nie.

Nevermind.
              koko koko Skorza spoko...

Komentarz

• Zamieszczone przez Nazgul
                Mogliby, ale PiS ma jeden zasadniczy atut - politykę zagraniczną. Elektorat PiS wie że partia ta będzie trzymać zdecydowany kurs wobec UE i Rosji - wynika to z polskiego tradycjonalizmu. Dzięki temu Kaczyńscy mają dość komfortową sytuację, to ich adwersarze mają zgryz.

Brawo Nazgul.

Rozbawiles mnie jak malo kto.

Brak polityki zagranicznej nazwac "zdecydowanym kursem". jeden z lepszych dowcipow.

Prawie tak dobry jak ten:
                Jaki jes szczyt chamstwa?
                - zaglosowac na PiS i wyjechac do Irlandii.
                koko koko Skorza spoko...

Komentarz

• Dopiero teraz przeczytałem posta Foxxa - Taka partia to jest to. Plus Gęsicka.

A tych trzech "leni" jak to ładnie Foxxie ująłeś bardzo by im sie przydało - jako twarze kampanii
                  ...ta ziemia do Polski należy
                  choć Polska daleko jest stąd,
                  bo wolność krzyżami się mierzy
                  historia ten jeden ma błąd!!!!

Better Dead Than Red!!!

Komentarz

• Zamieszczone przez Yevaud
                    Zamieszczone przez Nazgul

Brawo Nazgul.

Rozbawiles mnie jak malo kto.
                    To nie jest argument Co najwyżej na to że masz kiepskie poczucie humoru

http://www.dziennik.pl/Default.aspx?...rticleId=54124

Jakieś pytania? Dziś nawet Sierakowski w Tok FM nie miał. Powiedział wprost: Polityka zagraniczna to wielki sukces PiS. Co bardzo mnie zdziwiło.

Edit:

Wiadomości Polsatu:
                    From flood into the fire
                    One thousand voices sing
                    We're in this together

Komentarz

• Nie ma na portalu Dziennik.pl. Polecam końcowy fragment.

W ocenie polityki zagranicznej zgadzam się z Nazgulem
                      My ludzkie bydło, ludzki gnój, z suteren i poddaszy, my chcemy herb mieć swój, na zgubę wrogom naszym.

Komentarz

• Zamieszczone przez wp.pl

Radosław Sikorski: zawiodłem się na Jarosławie Kaczyńskim
                        TVN24/Wprost - dodane 55 minut temu (aktualizacja 12:26)
                        Przyszedł czas na męską decyzję, przyszedł czas do przecięcia spekulacji na temat moich politycznych wyborów. Będę startował do Sejmu z listy Platformy Obywatelskiej. Z ciężkim sercem chcę powiedzieć, że zawiodłem się na Jarosławie Kaczyńskim - powiedział Radosław Sikorski, były szef MON podczas konferencji prasowej. W mijającej kadencji Sikorski jest senatorem bezpartyjnym, ale należącym do klubu PiS.

Ja się nie zmieniłem, nadal chcę Polski silnej, nowoczesnej, liczącej się w Europie. Dziś widzę, że tę wizję Polski może zrealizować tylko Platforma Obywatelska - powiedział Sikorski.

Były szef MON zapowiedział, że szczegóły dotyczącego jego startu w wyborach przedstawi w najbliższych dniach.

"Wprost" podaje, że Sikorski otworzy bydgoską listę kandydatów PO do Sejmu. Były szef MON ma być głównym gościem weekendowej konwencji Platformy w Gnieźnie.

Sensacyjny transfer z obozu PiS zapowiedział we wtorek lider PO Donald Tusk. – To będzie ktoś, kto wzmocni nasze listy i powie zaskakującą prawdę o tym, jak wyglądały rządy PiS. I to z samego środka – twierdził Tusk. Nie chciał jednak wówczas zdradzić nazwiska bohatera tego transferu.

Radosław Sikorski w 2005 został wybrany do Senatu jako kandydat Prawa i Sprawiedliwości w okręgu bydgoskim. W październiku 2005 został zaprzysiężony na ministra obrony narodowej.

Sikorski podał się do dymisji w lutym 2007, zastąpił go Aleksander Szczygło. W mediach jako przyczynę dymisji sugerowano konfliktu z szefem Służby Kontrwywiadu Wojskowego Antonim Macierewiczem. Oficjalnie powodem przyjęcia dymisji była negatywna ocena Ministerstwa Obrony Narodowej po przeprowadzeniu przeglądu resortów na przełomie 2006 i 2007. (mj,aka,js)
                        Pierdolę to ! Do niczego się nie zmuszam ,chcę to się wybijam - nie chcę no to się nie ruszam !
                        Grupa Trzymająca Wagę - Dzieki nam monopolowe nie martwią się o plajtę !!!

Komentarz

• Chciałoby się powiedzieć: "Idź złoto do złota"

Foxx: W LiD też nie wesoło - jest starcie partyjnego betonu z młodzieżą

Może być ciekawie bardzo
                          From flood into the fire
                          One thousand voices sing
                          We're in this together

Komentarz

• Co do Sikorskiego - sprawnie porusza się w mediach, dobra aparycja, zna języki. Dlatego w "Unii Republikańskiej" umieściłem go na stanowisku wirtualnego szefa komitetu wyborczego

A serio - jedno z moich największych rozczarowań politycznych. A z 2,5 roku temu widziałem w nim kandydata na następcę L. Kaczyńskiego... Jednak nie po tym, jak - wbrew przełożonym - pozostawiał PRL-owskich generałów w sztabie i zablokował awanse pułkownikom szkolonym już w NATO. O płaczu na defiladzie po utracie stołka nawet nie wspomne... Szkoda.

Komentarz

• Zamieszczone przez wp.pl

Fotyga nie wystartuje w wyborach
                              PAP - dodane 24 minuty temu

Szefowa MSZ Anna Fotyga nie będzie startować w wyborach - poinformował w Gdańsku dziennikarzy poseł PiS Jacek Kurski. Natomiast do piątku wicemarszałek Senatu Maciej Płażyński ma zastanowić się, czy będzie startował z listy Prawa i Sprawiedliwości do Sejmu w okręgu gdańskim.
                              Kurski dodał, że gdyby do tego doszło, Płażyński znalazłby się na pierwszym miejscu listy, a on na drugim. Na trzeciej pozycji znalazłby się poseł PiS Tadeusz Cymański.
                              Płażyński to jeden z trzech założycieli Platformy Obywatelskiej, obok Donalda Tuska i Andrzeja Olechowskiego. Odszedł z niej w 2003 roku. W ostatnich wyborach parlamentarnych dostał się do Senatu jako kandydat niezależny. (al)

Pierdolę to ! Do niczego się nie zmuszam ,chcę to się wybijam - nie chcę no to się nie ruszam !
                              Grupa Trzymająca Wagę - Dzieki nam monopolowe nie martwią się o plajtę !!!

Komentarz

• Ja w tej kwestii przyjmę postawę niewiernego Tomasza

Choć z drugiej strony nie trzeba być posłem czy senatorem by móc zostać ministrem więc
                                jest cynizm w skurwysynach...

Komentarz

Pracuję...
                                X