Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Polityka

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez Nazgul
    Jak można takiemu ufać? Nielojalni - won.
    Niekompetentni - won.
    Na przyklad szefowa dyplomacji , co na pytanie o stanowisko Polski w/s TUKE odpowiada 'nie wiem , musze zapytac pana prezydenta'

Dobrze Nazgul, ze nigdy nie zostaniesz wladca zadnego panstwa. Bo w takim Nazgulstanie piewsza zasada ustrojowa byloby BMW (Bierny,Mierny ale Wierny).
    bana mu , temu pestu

Komentarz

• Zamieszczone przez Pesto
      Zamieszczone przez Nazgul
      Jak można takiemu ufać? Nielojalni - won.
      Niekompetentni - won.
      Na przyklad szefowa dyplomacji , co na pytanie o stanowisko Polski w/s TUKE odpowiada 'nie wiem , musze zapytac pana prezydenta'

Dobrze Nazgul, ze nigdy nie zostaniesz wladca zadnego panstwa. Bo w takim Nazgulstanie piewsza zasada ustrojowa byloby BMW (Bierny,Mierny ale Wierny).
      Bądź łaskaw nie używać sloganów jak jakiś za przeproszeniem Geremek

I ustosunkuj się do powyższego. Jak pisałem: Zalewski podał w wątpliwość słowa Fotygi i OBYDWU Kaczyńskich przytaczając słowa podobno premiera Portugalii. Niech się tłumaczy. Ostatnio sporo słucham - dziś znów trzasnąłem prawie 1000 kilometrów, radio grało non stop i ani razu komentując sprawę Zalewskiego nie powiedzialno o tym, co podlinkowałem post wyżej, są tylko jazdy na Kaczyńskich - także w PR1, rozgłośni podobno prorządowej.
      From flood into the fire
      One thousand voices sing
      We're in this together
      For whatever fate may bring

Komentarz

• Mam pytanie odnośnie Artura Piłki - czy to co mówi, tzn. że stosował kokainę na własny użytek to może być prawda, czy raczej buja?!

Ja wogóle nie jestem w tych klimatach, dlatego pytam czy 1 kg kokainy na 4 lata to jest ilość 'do przerobienia' przez jednego człowieka, czy raczej buja i rozprowadzał ją dalej?!

Swoją drogą

Komentarz

• Ojciec Rydzol dał do pieca
          Czas kończyć z baranami na forumce

Komentarz

• Zamieszczone przez crolick
            Mam pytanie odnośnie Artura Piłki - czy to co mówi, tzn. że stosował kokainę na własny użytek to może być prawda, czy raczej buja?!

Ja wogóle nie jestem w tych klimatach, dlatego pytam czy 1 kg kokainy na 4 lata to jest ilość 'do przerobienia' przez jednego człowieka, czy raczej buja i rozprowadzał ją dalej?!

Swoją drogą

Cholera wie, ale musiałby koleś wciągać gibona dzień w dzień, co w takich ilościach i w takim długim czasie odbiłoby się na nim niesamowicie (i na zdrowiu ogólnym i na zachowaniu). Pozatym kiogram koksu przy założeniu że nie kupował w dużych ilościach tylko często (inna cena) to jest fura pieniędzy (pewnie ze 300 tysięcy), więc odpowiedz sobie sam.

Aczkolwiek nie znam się na tym za bardzo...
            Legia Varsovia - semper invicta...

Urodzić się białym to duma i zaszczyt...

Komentarz

• Zamieszczone przez crolick
              Mam pytanie odnośnie Artura Piłki - czy to co mówi, tzn. że stosował kokainę na własny użytek to może być prawda, czy raczej buja?!

Swoją drogą
              Dla mnie bez znaczenia. Dobrze, że został od razu usunięty.
              From flood into the fire
              One thousand voices sing
              We're in this together

Komentarz

• Istota afery Rydzyka w pigułce:

Zamieszczone przez Rokita
                Jeśli ojciec Rydzyk potrafi szydzić i kpić z eutanazji, to by znaczyło, że mamy do czynienia z osobą całkowicie zdeprawowaną, zdemoralizowaną" - tak ostro o ojcu Tadeuszu Rydzyku, który według "Wprost" nazwał Marię Kaczyńską "czarownicą" i zachęcał ją do poddania się eutanazji, mówi Jan Rokita (PO)
                Ale:

Zamieszczone przez Rokita
                Nie słyszałem tych nagrań, znam je tylko z doniesień prasowych - zastrzegł Rokita w "Sygnałach Dnia".

No i nie mam pytań

Poczekam na wersję audio. Jakby co drukowana jest tu:

From flood into the fire
                One thousand voices sing
                We're in this together

Komentarz

• Gronkiewicz-Waltz: protest pielęgniarek legalny

Hanna Gronkiewicz-Waltz
                  TVN24

Hanna Gronkiewicz-Waltz powiedziała w TVN 24, że protest pielęgniarek jest legalny i nie widzi przesłanek do jego przerwania.
                  Zdaniem prezydent Warszawy, wie o tym także wojewoda Jacek Sasin, policja oraz premier.

Według Hanny Gronkiewicz-Waltz, w przypadku protestu pielęgniarek nie ma zagrożenia zdrowia ani życia, dlatego nie widzi potrzeby delegalizacji "białego miasteczka". Wojewoda mazowiecki Jacek Sasin w swoim piśmie z piątku, adresowanym do Hanny Gronkiewicz - Waltz wezwał do, jak napisał " podjęcia działań w celu usunięcia działań niezgodnych z prawem", uznając za nielegalne funkcjonowanie "białego miasteczka" na trawniku przed siedzibą premiera.

Odpowiedzią prezydent stolicy na wniosek wojewody Sasina będzie przedstawienie oceny prawnej prawników Urzędu Miasta Warszawy, z którego wynika, że protest odbywa się w świetle prawa.

Hanna Gronkiewicz-Waltz dodała, że wojewoda dostał partyjne polecenie "gnębienia" jej. Związane jest to z sukcesem, jaki PO osiągnęło w Warszawie, doprowadzając do wzrostu inwestycji i rozstrzygnięcia strategicznych przetargów.
                  Zwrócił moją uwagę ostatni fragment.

Legia Varsovia - semper invicta...

Urodzić się białym to duma i zaszczyt...

Komentarz

• LEPPER WYWALONY Z RZĄDU!!!

CBA ma coś na niego - ponoć chodzi o grubą korupcję

Edit: Lipca też śmignęli...
                    From flood into the fire
                    One thousand voices sing
                    We're in this together

Komentarz

• "No pasaran!" ???

HEMOS PASADO !!!

Komentarz

• Według nieoficjalnych informacji "Wprost" kierownictwo PiS podejmie kroki, by we wrześniu odbyły się przedterminowe wybory parlamentarne. Decyzja ma związek z odwołaniem wicepremiera i ministra rolnictwa Andrzeja Leppera.

Odwołanie ma związek z działaniami Centralnego Biura Antykorupcyjnego dotyczącymi korupcji na wielką skalę. W związku z tą sprawą zostały aresztowane dwie osoby.

Według nieoficjalnych informacji "Wprost" kierownictwo PiS podejmie kroki, by we wrześniu odbyły się przedterminowe wybory parlamentarne. Decyzja ma związek z odwołaniem wicepremiera i ministra rolnictwa Andrzeja Leppera.

"Lecz przyjdą czasy, że te kutasy będą przed nami na baczność stać,
                        Ręka nie zadrży jak liść osiki, gdy będziem w głupie mordy prać.
                        Więc pijmy zdrowie szwoleżerowie niech smutki zginą w rozbitym szkle,
                        Gdy nas nie będzie nikt się nie dowie czy dobrze było nam czy źle.
                        "
                        Janusz Waluś - czekaMY!

Komentarz

• Który to już raz Leppera wywalają?
                          Tym razem przynajmniej obyło się bez przysięgania "w tym świętym miejscu"

Komentarz

• Hmmmm.

W przedterminowe wybory nie wierzę. Bardziej wiarygodny scenariusz wg. mnie to inny minister rolnictwa - oczywiście z SO.

BTW mamy niezłe przesilenie w parlamencie. Ciekaw jestem stanowiska PO
                            From flood into the fire
                            One thousand voices sing
                            We're in this together

Komentarz

• Czarnecki własnie w TVN 24 stwierdził,że niezgadza się z Lepperem w kwestii końca koalicji.
                              ...ta ziemia do Polski należy
                              choć Polska daleko jest stąd,
                              bo wolność krzyżami się mierzy
                              historia ten jeden ma błąd!!!!

Better Dead Than Red!!!

Komentarz

• Chce przejac paleczke?
                                Niech każdy kibic w sercu to wyzna: Bóg, Honor i Ojczyzna

Komentarz

Pracuję...
                                X