Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Polityka

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• ... poza tym dziennikarze "G.P." piszą wprost, że na trop naprowadziła ich informacja, że pan doktor w tym samym czasie pracował w dwóch publicznych szpitalach: Grochowskim i Międzyleskim Szpitalu Specjalistycznym, więc tekst o ich "braku zainteresowania" jest...
    My ludzkie bydło, ludzki gnój, z suteren i poddaszy, my chcemy herb mieć swój, na zgubę wrogom naszym.

Komentarz

• Widzę ze po prostu inaczej interpretujemy cel tego artykułu. Dla mnie osoba lekarza i źródła jego zarobków są w tym artykule sprawą drugorzędną, bo artykuł ma całkiem inny cel niż zainteresowanie nas zarobkami tego człowieka. Ale jak już się czepiamy słówek to napisałem, że się "średnio interesują", a to nie to samo co "brak zainteresowania".
      "I tak Legia panowie, i tak Legia mistrzem"

Komentarz

• Dość oczywiste jest, że celem autorów artykułu była weryfikacja "informacji" zawartych w spocie. Dla każdego, kto chociaż w ogólnym zarysie zna sytuację lekarzy, rzecz zwracała uwagę. Wielkiej filozofii w tym nie ma.
        My ludzkie bydło, ludzki gnój, z suteren i poddaszy, my chcemy herb mieć swój, na zgubę wrogom naszym.

Komentarz

• Znalezione w necie:

Historia którą tu przytoczę miała miejsce w ubiegłym roku w szpitalu w Warszawie.

Moj znajomy przyjezżdżał z chorym ojcem na badania i zabiegi.

Gdy się pojawiał na umówioną godzinę to się okazywało że pielęgniarka mówiła iz ma czekać bo lekarza jeszcze nie ma.

W tym czasie gdy niby go nie było to czasami faktycznie był

Pielegniarka wywoływała pacjentów po nazwisku często tych którzy pojawiali się po moim znajomym. Nazwiska te miała w jakimś swoim zeszycie.

Tak więcgdy mój znajomy przyjeżdżał z chorym ojcem na umówioną godzinę to pielęgniarka wyczytywała do lekarza osoby z zeszytu które były w kolejce po moim znajomym.

Ponieważ ta sytuacja ciągle się powtarzała mój znajomy tak się wkurzył iż zaczął się rwać do bicia lekarza, jakimś cudem do tego nie doszło bo lekarz uciekł.

Pielegniarka wytłumaczyła mu że jak chce być przyjmowany w wyznaczonym terminie i nie czekać godzinami przed gabinetem to musi dać łapówkę, wtedy ona go wpisze do zeszytu i będzie przyjmowany o wyznaczonej godzinie.

Mój znajomy dał łapówkę i od tej pory nie czekał godzinami przed gabinetem.

Pielęgniarka w tym procederze sprawuje rolę zwykłego naganiacza który organizuje wymuszanie łapówek

Skutki tego są takie że mojego znajomego stać było na łapówkę ale tysiące ludzi jest nie stać na łapówkę i wtedy są oni ciągle na końcu kolejki.

Degeneruje to cały system leczenia i konkretnie te pielęgniarki i lekarzy - nie wszystkich ale większość. Najlepiej potwierdza to tłumaczenie tych środowisk że wymuszają łapówki bo za mało zarabiają - mówią to praktycznie otwartym tekstem.

Tłumaczą że tylko prywatyzacja zlikwiduje ten problem - czy sądzicie że Ci skorumpowani i źli ludzie w prywatnym szpitalu nagle zaczną być uczciwi?????

Jest oczywiste że nie - natychmiast zaczną się zastanawiać n.t. nowych możliwości oszukiwania, wyłudzania, kradzieży, itp. I wtedy otworzy się całkiem nowe, dużo większe pole do tych działań -
          ukrywanie przestępców, fałszywe zaświadczenia i fałszywe historie choroby, usmiercanie pacjentów, okaleczanie pacjentów i handel ich organami, i wiele innych.

Metoda wymuszania łapówek, którą tu opisałem jest prawdopodobnie jedną z wielu i dość powszechnie obowiązującą.
          Z powyższego wnioskuję, że rzecz działa się w państwowym szpitalu, w godzinach pracy i dotyczyła osób płacących regularnie składki...

TYLKO PRYWATYZACJA!
          From flood into the fire
          One thousand voices sing
          We're in this together
          For whatever fate may bring

Komentarz

• Zamieszczone przez Sharn

Ja się z tym nie zgodzę. Jeśli załóżmy prowadzę szkolenia z funduszy inwestycyjnych dla pośrednika finansowego "x" w wymiarze godzin 5h w tygodniu i dostanę za to miesięcznie 1000 zotych to mam powiedzieć że firma "x" gówniano płaci bo 1000 zł miesięcznie?

.

Nie bardzo rozumiem o co Ci w tym momencie chodzi....
            Dla mnie sprawa jest prosta, spot pokazuje ile lekarz zarabia normalnie bez boków, to co robi po pracy to jego prywatna sprawa.
            Dobry ktoś podał przykład z nauczycielką, korepetycje po lekcjach te jej prywatny biznes i **** komu do tego.
            A tu jeszcze lekarzowi tantiemy za książkę doliczają - co to ma ***** do rzeczy ???

Zamieszczone przez Fizi

Cywil - ja tez nie pracuję 160 godzin, ale znacznie więcej i nie zarabiam tyle, co menedżerowie spółek Skarbu Państwa, ale jakoś z tego powodu nie idę na Sejm z kłonicą hyhy
            Bo w budżetówce nie pracujesz
            Pierdolę to ! Do niczego się nie zmuszam ,chcę to się wybijam - nie chcę no to się nie ruszam !
            Grupa Trzymająca Wagę - Dzieki nam monopolowe nie martwią się o plajtę !!!

Komentarz

• Zamieszczone przez CywiL
              Zamieszczone przez Fizi

Cywil - ja tez nie pracuję 160 godzin, ale znacznie więcej i nie zarabiam tyle, co menedżerowie spółek Skarbu Państwa, ale jakoś z tego powodu nie idę na Sejm z kłonicą hyhy
              Bo w budżetówce nie pracujesz
              Praca w budżetówce demoralizuje?
              From flood into the fire
              One thousand voices sing
              We're in this together
              For whatever fate may bring

Komentarz

• Zamieszczone przez CywiL
                Dla mnie sprawa jest prosta, spot pokazuje ile lekarz zarabia normalnie bez boków, to co robi po pracy to jego prywatna sprawa.
                Zamieszczone przez Foxx
                ... poza tym dziennikarze "G.P." piszą wprost, że na trop naprowadziła ich informacja, że pan doktor w tym samym czasie pracował w dwóch publicznych szpitalach: Grochowskim i Międzyleskim Szpitalu Specjalistycznym
                ... w jednym na pół etatu, a w drugim na kontrakcie. W spocie jest tylko info o wynagrodzeniu z tytułu umowy o pracę.

Komentarz

• Ciekawe, czy jest na forum osoba, która byłaby skłonna zagłosować na tych "patriotów":

http://wiadomosci.onet.pl/1561649,12,item.html

I a propos komentarza Fiziego nieco wyżej:

http://www.wprost.pl/blogi/grzegorz_sadowski/

"Lecz przyjdą czasy, że te kutasy będą przed nami na baczność stać,
                  Ręka nie zadrży jak liść osiki, gdy będziem w głupie mordy prać.
                  Więc pijmy zdrowie szwoleżerowie niech smutki zginą w rozbitym szkle,
                  Gdy nas nie będzie nikt się nie dowie czy dobrze było nam czy źle.
                  "
                  Janusz Waluś - czekaMY!

Komentarz

• [quote="CywiL"]
                    Zamieszczone przez Sharn

:
                    to niech sie zwolni z państwowego i pracuje tylko na boku
                    Czas kończyć z baranami na forumce

Komentarz

• Cywil - to, że pracuje w publicznej placóce to tez jego prywatna sprawa - nic mi nie wiadomo o przymusie świadczenia pracy dla takiego pracodawcy, nikt nikomu nie broni podjęcia pracy w prywatnej firmie
                      "No pasaran!" ???

HEMOS PASADO !!!

Komentarz

• Zamieszczone przez Nazgul

TYLKO PRYWATYZACJA!
                        ZLIKWIDOWAĆ ZUS!
                        Only You

Komentarz

• Zamieszczone przez yusta
                          Zamieszczone przez Nazgul

TYLKO PRYWATYZACJA!
                          ZLIKWIDOWAĆ ZUS!
                          A KIEROWNICTWO ROZSTRZELAĆ

To samo z NFZ, KRUS i innymi absolutnie zbędnymi organizacjami, których jest tyle, że ich wymienianie mogłoby doprowadzić do wyczerpania miejsca na serwerze...
                          "Możesz sprzedawać Lewandowskiego, mamy Arruabarrenę" - Mirosław Trzeciak, najbardziej profesjonalny z profesjonalnych

Komentarz

• ZUS w obecnej formie to czyste złodziejstwo w majestacie prawa. W związku z powyższym obywatel kombinuje jak tu orżnąć państwo (czyt. budżet) skoro sam jest dymany. Kółko się zamyka.
                            "Współczuję tym, którzy nie piją. Wstają rano i wiedzą, że cały dzień będą się czuć tak samo."
                            F. Sinatra

Komentarz

• Zamieszczone przez korniszon
                              ZUS w obecnej formie to czyste złodziejstwo w majestacie prawa. W związku z powyższym obywatel kombinuje jak tu orżnąć państwo (czyt. budżet) skoro sam jest dymany. Kółko się zamyka.
                              Mi co miesiąc się scyzoryk w kieszeni otwiera.
                              Ja mam jeszcze luz przez jakieś 1,5 roku, bo korzystam z tej promocji dla świeżych firm, ale za Robaka płacimy ponad 800 zł miesiąc w miesiąc, ze świadomością, że gówno z tego będzie.
                              Only You

Komentarz

Pracuję...
                              X