Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Polityka

Zwiń
X
 
 • Filtr
 • Czas
 • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

 • Nie wiem o co jest ta cała drama. Prezydent RP rozmawiał jedynie z rosyjskimi blogerami udającymi prezydenta mocarstwa atomowego o incydencie, który mógł wywołać wojnę Rosja-Polska, a może nawet III wojnę światową.

  Zieeeeeew.
  Ostatnio edytowany przez sephrioth1916; 157246.
  Jeśli obiecujemy, że Wam damy to Wam damy.
  I to bez względu na to, ile będziecie musieli za to wszystko zapłacić

  Komentarz


  • Zamieszczone przez bloniaq Zobacz posta
   Twoim zdaniem to jest normalne? W dniu spadnięcia rakiet i śmierci dwóch polskich obywateli służby nie potrafią/nie mają czasu zweryfikować z kim prezydent będzie rozmawiał i komu może coś istotnego chlapnąć? Już to widzę jak byś tak machnął na to ręką za Brąka i Tuska.
   +1.
   Na dodatek 2 lata temu była podobna sytuacja.

   Komentarz


   • E tam, zawsze można sobie pomyśleć co by było za PO.... pewnie by prezydenta "fachowcy" dwa razy wystawili na minę..... a nie czekaj

    Edyta
    Alek, za szybki byłeś
    http://komandir.wrzuta.pl/audio/9lE2...zek_czajkowski

    Komentarz


    • Problem w tym, że fachowcy, którzy wystawili go na minę 2 lata temu już nie pracują. I znowu to samo. Więc winni nie są ludzie tylko procedury, z którymi jak widać nic nie zrobiono.
     No ewentualnie winna jest osoba, która łączy oba przypadki. Ale ta nigdy nie przyzna się do winy.

     Komentarz


     • Nie no serio - jak ktoś uważa na poważnie, że "nic się nie stało, gównoburza i tyle", to niech spojrzy w lustro i sobie przypomni jakie były reakcje wyborców Platformy na różne medialne doniesienia, które np tu na forum komentowaliśmy w latach 2013-15.

      Jak ten Największy Strateg ma wymusić jakość na swoich podwładnych, kiedy żelaznemu elektoratowi ten paździerz nie przeszkadza, bo sobie wszystko są w stanie wytłumaczyć "gównoburzami" itp?
      Nie dotykaj forum, bo cię curva zmiecie z planszy
      -------------
      Jedynie prawda jest ciekawa

      Józef Mackiewicz

      Komentarz


      • Stare, ale jare straszenie PO i Tuskiem, czyni cuda. W te klocki, obóz Morawieckiego jest naprawdę niezły Mnie już nic nie zadziwi, zachowuje bezpieczny dystans
       http://komandir.wrzuta.pl/audio/9lE2...zek_czajkowski

       Komentarz


       • Długo jeszcze będziecie się pod to tasować

        Komentarz


        • Zamieszczone przez Budyń_70 Zobacz posta
         Długo jeszcze będziecie się pod to tasować
         a czemu pytasz? Planują po raz trzeci na tej skórce od banana się wypierd*lić ?
         http://komandir.wrzuta.pl/audio/9lE2...zek_czajkowski

         Komentarz         • "Długo jeszcze będziecie się pod to tasować "

          .................................................. ................Oskar Platformerski, Wilanów
          .................................................. ................listopad 2013, po ujawnieniu fałszu w oświadczeniu majątkowym Sławomira Nowaka
          .................................................. ................koloryzowane
          Nie dotykaj forum, bo cię curva zmiecie z planszy
          -------------
          Jedynie prawda jest ciekawa

          Józef Mackiewicz

          Komentarz


          • ​Żelazny elektorat KOD zawsze zwarty i zawsze gotowy do bronienia swoich racji, tradycyjnie z pełną gębą epitetów, no bo jakby to inaczej.
           Także też wolę zachować dystans i nie roznosić tego gówna, bo to i tak jak walka z wiatrakami.​

           Komentarz


           • Czy jest ktoś jeszcze, kto chciałby się podpisać pod opinią, że krytyka służb, które dopuściły do omawianej sytuacji, to "gównoburza"? Przez to określenie - dla jasności - rozumiem uznanie zupełnego braku podstaw do krytyki u osoby określającej swoją postawę jako propaństwową.

            E: A Ty kolego Budyń_70 - polecam doczytać co to jest epitet. Bo ja nie Ciebie nazwałem Platformerskim Oskarem, tylko obrazowo pokazałem, że Twój sposób argumentacji w mojej ocenie się nie różni - bo jedyne co masz do napisania, to to, że "wróg atakuje dobry rząd - trzeba bronić", a zero odniesienia się do bezpieczeństwa państwa - nawet nie napisałeś nic w stylu "nic złego nie mogło się stać, bo...". Może Cię to porównanie boli, ale osobiście wyśmiewałem takie reakcje wyborców Platformy te 9 lat temu, i nie mogłem zrozumieć, że nie stać ich na krytykę oczywistych błędów, i to samo dziś czytam od Ciebie. Natomiast Ty, albo mnie nazywasz elektoratem KODu - co jest tak żenujące, że dalszego komentarza nie potrzebuje (a w języku Oskara Platformerskiego pewnie było by to np moher-pisior), albo ewentualnie się wyprzesz, że to było "w powietrze", a nie do mnie - bo de facto nie jest to napisane wprost.
            Ostatnio edytowany przez bloniaq; 48555.
            Nie dotykaj forum, bo cię curva zmiecie z planszy
            -------------
            Jedynie prawda jest ciekawa

            Józef Mackiewicz

            Komentarz


            • No cóż, najsampierw Ty ("ja tego nie napisałem") rzuciłeś w "powietrze" pod moim adresem "żelazny elektorat", co jest równie żenujące, choć już kiedyś wyjaśniałem dlaczego przy urnie postępuję tak a nie inaczej, co moim zdaniem w analogiczny sposób definiuje Twoje proKODziarskie zapędy, kiedy widzę, iż w żaden sposób, nawet najmniejszy nie uświadczę u Ciebie jakiejkolwiek krytyki totalsów, a wręcz przeciwnie / dla jasności - rozumiem przez taki zupełny brak krytyki całkowitą aprobatę tego, co totalna opozycja sobą reprezentuje u osoby określającej swoją postawę jako narodowościową.
             No ale może również ewentualnie się wyprzesz, że to było "w powietrze", a nie do mnie, bo może Ci się tylko tak omsknęło.
             Ostatnio edytowany przez Budyń_70; 126028.

             Komentarz             • A to o to chodzi.

              Dla mnie osobiście, to że komuś "nie przeszkadza ten paździerz" jest (z grubsza) warunkiem koniecznym i wystarczającym, do przypisania do "żelaznego elektoratu". To znaczy żelazny elektorat, to właśnie taki, któremu nie przeszkadza ten paździerz. Albo "komuś nie przeszkadza paździerz" (p) => "jest żelaznym elektoratem" (q). Obaleniem takiej implikacji byłoby wskazanie żelaznego elektoratu, któremu paździerz przeszkadza. Natomiast o ile implikacja jest prawdziwa, to albo pozwolenie na omawianą sytuację jest przejawem paździerzu - a wtedy tych, którym on nie przeszkadza zasadnie można posądzać o bycie żelaznym elektoratem, albo nie jest przejawem paździerzu i wtedy tematu nie ma. Tylko że ja wątpliwości, że to jest przejaw paździerzu, akurat nie mam. Więc nie wypieram się, że to było w powietrze - to było o Tobie. Natomiast wypieram się, że to było równie żenujące, co zarzucanie mi proKODziarskich zapędów na podstawie braku krytyki totalsów. Stawianie równości między brakiem krytyki, a aprobatą to jakieś Himalaje żenady - jakoś nie kojarzę Twojej krytyki dajmy na to zabójstwa księdza 11 listopada ubiegłego roku w Siedlcach - byłbym rozsądny zakładając, że je aprobujesz?.
              Co więcej, PA TERA:


              Obrzydliwa hipokryzja. Symbolem zdrady jest dla niego człowiek, który zrobił praktycznie to samo, co najświeższe przerzuty do jego ugrupowania, co sam świętuje.

              https://twitter.com/SchetynadlaPO/st...85146347343874
              Ponownie - obrzydliwa hipokryzja. To nie działania PiS były przyczyną utraty przez Polskę funduszy (bo inne państwa w analogicznych sytuacjach nie przechodziły podobnych problemów), tylko działania Platformy i stronników w PE.

              Czyli w ciągu 2 minut i odwiedzin na dwóch kontach TT pierwszych totalsów, którzy mi przyszli do głowy, sytuacja "zupełnego braku krytyki" upadła, a tym samym, jakiekolwiek podstawy do Twojego zarzucania mi proKODziarskich zapędów. Oczywiście mógłbym też skorzystać z opcji "szukaj" na forum i znaleźć jakąś istniejącą egzemplifikację krytyki w nieedytowanym poście, ale dla pokazania tego absurdu - tak było szybciej. Natomiast Twoje ewentualne przejście od stanowiska, że to "gównoburza", do "krytyka jest uzasadniona" - no chyba sam przyznasz, że byłoby dość wesołe.

              Co przyznaję, to to, że "żelazny elektorat" faktycznie mogłeś uznać za obraźliwe. Nie wkładałem w tamto zdanie jakichś emocji, i nie sądziłem, że na to określenie jesteś wyczulony. Nie starałem się Ciebie obrazić, tylko odnieść się do mojej, z pewnością nudnej już, tezy, że na mierną jakość rządów PiSu w głównej mierze wpływa poziom przyzwolenia na mierną jakość rządów u ich wyborców, wyrażany w sondażach. Przepraszam. Postaram się zostawić na przyszłość to wyrażenie dla siebie, bo nawet jeśli tak o kimś myślę, czy nawet jeśli potrafię to uzasadnić, to jednak nie powinniśmy się tu obrażać nawzajem i nie jest to warte zaniżania poziomu.
              Ostatnio edytowany przez bloniaq; 48555.
              Nie dotykaj forum, bo cię curva zmiecie z planszy
              -------------
              Jedynie prawda jest ciekawa

              Józef Mackiewicz

              Komentarz


              • Spodziewałem się elaboratu na pół strony, nie zawiodłem się, niemniej nie przekonałeś mnie co do autorefleksji dotyczącej Twojego zawoalowanego wsparcia KODziarstwa, jak również nie zgadzam się z Twoją subiektywną oceną "żelaznego elektoratu" + zdecydowanie za dużo filozofujesz na zdawałoby się proste zagadnienia.

               Komentarz


               • Uczciwie opisuję swój tok rozumowania. Tak, żeby można było wytknąć mój ewentualny błąd, na czym sam skorzystam. Dlatego wychodzi to na pół strony. Można też to w tani sposób skwitować "nie zgadzam się" - z krytyką służb, z zaproponowaną definicją żelaznego elektoratu, czy "nie przekonałeś mnie", ale nie podać żadnych kontrargumentów. Widocznie nie są to dla Ciebie takie proste zagadnienia...
                Nie dotykaj forum, bo cię curva zmiecie z planszy
                -------------
                Jedynie prawda jest ciekawa

                Józef Mackiewicz

                Komentarz

                Pracuję...
                X