Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Polityka

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez hummel_155 Zobacz posta

Jestem tu na forum od 2007r. Ostatnie wybory głosowałem na PiS tak jak i przedostatnie. Serio z perspektywy czasu dałem się nabrać. I też nigdy bym nie przypuszczał , że po akcji widelec i aresztach wydobywczych dobrych chłopaków przejdzie mi przez myśl głosowanie na PO. Ale niestety dzieje się tragedia w tym panstwie większa niż to co od.j.ebywało PO niestety... Zdecydowanie wolalem Tuska który wychodził i mówił wprost , że nie ma pieniedzy na to na siamto i byliśmy dzięki temu zieloną wyspą wzrost gospodarczy , ceny były okey. Teraz jest super i kolorowo rozdawnictwo pełną gębą a później mamy inflacje jaka mamy i czasy jakie mamy , że każdemu jest cięzko.
    Sorry ale wybór na ten moment jest tylko jeden PO. I z całego serca przepraszam chłopaków którzy maja zadre przez nich bo stracili przez nich część życia w kryminałach. Niestety tu nie ma wyboru kto dobry a kto lepszy , na daną chwilę wybiore " mniejsze zło "
    Całkiem zabawne wciąż jest, jak jeden mapet produkuje ciągle nowe multikonta, zamieszczając cyklicznie te same treści, do których potem przekonuje inne multikonta innego mapeta.
    Przydajcie się choć raz na jedno i odpowiedzcie na nurtujące wielu pytanie, czy schizofrenia naprawdę nie boli?
    Użytkownika, nie otoczenie, rzecz jasna.

Komentarz

• Zamieszczone przez b. Zobacz posta

Głosuj
      Baciek szkoda , że cytujesz tylko kawałek posta a nie całość. Wybieram mniejsze zło.
      Tomeerek - pełna zgoda !

Komentarz

Baciek szkoda , że cytujesz tylko kawałek posta a nie całość. Wybieram mniejsze zło.
        Tomeerek - pełna zgoda !
        Żeby była jasność, to ***** też PO
        Pijemy dalej, czy wymiękasz i robisz przysiad?

Komentarz

• Zamieszczone przez Tomereek Zobacz posta

Żeby była jasność, to ***** też PO
          Absolutnie się zgadzam. Żadnym fanem nie jestem

Komentarz

• Jak ktoś krytykuje PO bo było im wygodnie bo zamykali kibiców i było to widać publicznie to szkoda , że nie krytykuje pis które wsadza za byle co i wymyśla jakieś totalne absurdry łamiąc prawo i albo zapłacisz albo Cie zamykamy. Tylko o tym się nie mówi. Wiem na własnej skórze bo w maju tego roku wyskoczyłem zza muru. Ale dalej kochajcie Ziobre i Jareczka

Komentarz

• Ale że zapłaciłeś, komu, Jarkaczowi zabuliłeś

Komentarz

• Zamieszczone przez szaka Zobacz posta

Całkiem zabawne wciąż jest, jak jeden mapet produkuje ciągle nowe multikonta, zamieszczając cyklicznie te same treści, do których potem przekonuje inne multikonta innego mapeta.
                Przydajcie się choć raz na jedno i odpowiedzcie na nurtujące wielu pytanie, czy schizofrenia naprawdę nie boli?
                Użytkownika, nie otoczenie, rzecz jasna.
                Całkiem zabawny mapecie jestes , że na priv nie potrafisz odpisać

Komentarz

• Zamieszczone przez Murphy Zobacz posta

Ja bym powiedział że w PiSie coraz bardziej zaczynają wierzyć w globalny krach systemu bankowego, do tego stopnia że Morawiecki zaczyna puszczać oko w kierunku rzeczywistego poparcia dla transformacji opartej na kryptowalutach, bo w tym wszystkim "wiele trzeba zmienić by zostało po staremu", podmienią kukiełki, wyzerują konta i jadymy od nowa.

Obecnie istnieją dwie koncepcje dla świata zachodniego:

Pierwsza to degradacja obecnej pozycji banków komercyjnych do roli pośrednictwa pomiędzy klientem a bankiem centralnym, oparta na e-płatnościach lecz z ograniczonym czasem ich skonsumowania od momentu dokonania wypłaty, co w efekcie prowadzi do żywota z dnia na dzień.

Druga to system kryptowalutowy gdzie banki komercyjne przejmują funkcję aplikacji w których dokonuje się e-płatności, koncerny IT sieci urządzeń elektronicznych peer-to-peer (90% kompów obsługujących subskrypcje systemów operacyjnych "okien i nadgryzionego jabłka"), operatorzy/sieci telekomunikacyjne odpowiedzialne za software-hardware, systemy antyhakerskie tworzące zapory zabezpieczeń oraz koncerny energetyczne zasilające owe sieci/urządzenia sieciowe. Gdzie w tym wszystkim jest miejsce dla państwa? Otóż w państwie w którym to wszyscy obywatele będą się "bogacić", brak podatku dochodowego od pracy zostanie zastąpiony wyższą inflacją, VATem i innymi pomniejszymi podatkami. Można to podsumować w ten sposób, dopóki nikt się nie interesował bitcoinem ani innymi kryptowalutami dopóty stanowiło to eldorado dla ich klientów.
                  Uff kamień z serca...
                  A już się obawiałem, że morawiecki idzie w kierunku obniżania naszych oczekiwań razem z całą resztą zachodnich elit, którą tak podziwiał. Wiadomo mu jest nie od dziś, że jak jest kryzys a później ludzie zapierdalają za miskę ryżu to gospodarka się odbudowuje. Chłop zna się na rzeczy, realizuje to w co wierzył i co mówił - słowny jest. Tylko trzeba słuchać słów, które mówił do ziomeczków od szklaneczki u Sowy a nie na wyborczych wiecach.

Komentarz

• Właściwie cały tort został już dawno podzielony pomiędzy państwo a korporacje w przypadku ewentualnej finalizacji nowego systemu i teraz już tylko czeka aby go przyklepać z dnia na dzień, bo jeśli rzeczywiście miałoby się coś dokonać to w niezapowiedziany sposób z bardzo krótkim okresem transformacyjnym.

Ministerstwo Finansów uznało bitcoina i opublikowało automatyczny projekt, za pomocą którego każdy Polak może poprawić swoje samopoczucie…

W dniu 07.07.2022 r. Minister Finansów RP uznał, że kryptowaluta jest obecnie najbezpieczniejszym i najbardziej niezawodnym sposobem zarabiania pieniędzy. Na comiesięcznym spotkaniu Gabinetu Ministrów Mateusz Morawiecki powiedział, że otwiera się w Polsce projekt zarabiania Immediate Edge dla wszystkich mieszkańców naszego kraju, aby pomóc przeciętnej polskiej rodzinie żyć w dobrobycie i po prostu zwiększyć ogólny poziom gospodarka.

Komentarz

• Z ciekawości - powyższy cytat to jakieś oficjalne info? Bo ESET mi blokuje próbę wejścia w link, a tłumaczenie jest nieudolne, w stylu spamu jaki dostaję na firmową skrzynkę.
                      Bo wolność krzyżami się mierzy
                      Historia ten jeden ma błąd​

Komentarz

Jestem tu na forum od 2007r. Ostatnie wybory głosowałem na PiS tak jak i przedostatnie. Serio z perspektywy czasu dałem się nabrać. I też nigdy bym nie przypuszczał , że po akcji widelec i aresztach wydobywczych dobrych chłopaków przejdzie mi przez myśl głosowanie na PO. Ale niestety dzieje się tragedia w tym panstwie większa niż to co od.j.ebywało PO niestety... Zdecydowanie wolalem Tuska który wychodził i mówił wprost , że nie ma pieniedzy na to na siamto i byliśmy dzięki temu zieloną wyspą wzrost gospodarczy , ceny były okey. Teraz jest super i kolorowo rozdawnictwo pełną gębą a później mamy inflacje jaka mamy i czasy jakie mamy , że każdemu jest cięzko.
                        Sorry ale wybór na ten moment jest tylko jeden PO. I z całego serca przepraszam chłopaków którzy maja zadre przez nich bo stracili przez nich część życia w kryminałach. Niestety tu nie ma wyboru kto dobry a kto lepszy , na daną chwilę wybiore " mniejsze zło "
                        Nie no, ja w pełni rozumiem wk*rw na PiS. Każdy ma swoje powody do tego. Osobiście też mam na nich wyj*bane i to mimo wspierania ciągle od 2005 roku. Rozczarowanie ogromnie boli ale nie wyobrażam sobie jak głosowanie na PO można postrzegać jako mniejsze zło? Przecież te k*rwy robiłyby obecnie to samo i z takim samym efektem. Mniejszym złem jak dla mnie jest po prostu niegłosowanie. Nie mój cyrk, nie moje małpy, mam ważniejsze sprawy na głowie niż w ramach "obowiązku patriotycznego" załatwiać takiemu czy innemu cwelowi koryto.
                        http://komandir.wrzuta.pl/audio/9lE2...zek_czajkowski

Komentarz

• Zamieszczone przez Citlivu Zobacz posta
                          nie wyobrażam sobie jak głosowanie na PO można postrzegać jako mniejsze zło? Przecież te k*rwy robiłyby obecnie to samo i z takim samym efektem.
                          No.
                          Już widzę jak PO broni Turowa i granicy PL/BY, przekopuje mierzeję, idzie w Baltic Pipe czy tworzy tarcze dla przedsiębiorców.
                          Tysiąc lat przeminie, Żyleta nie zginie... !

Komentarz

• ... jak obniża PIT, znacznie powiększa rezerwy złota przed kryzysem, spłaca część zagr. długu, odkupuje (sprzedaną wcześniej przez PO) cysternową flotę Orlenu (kwestia realnej kontroli nad dostawami), zamiast paraliżu rafinerii w Możejkach czyni z Orlenu Lietuva firmę o największych dochodach na terytorium tamtego państwa czarterując na 10 lat gazowy terminal w Kłajpedzie, odtwarza (zlikwidowane przez PO) jednostki wojskowe na wschód od Wisły (w tym broniące stolicy - sic!), odtwarza (zlikwidowane przez PO) lokalne poczty, komendy i połączenia infrastrukturalne (czyli... państwo na prowincji)...

A, nie - czekaj... przecież już to sprawdziliśmy. Skokowe podwyżki VAT, brak obniżek PIT (ile to miało być? 3 x 15? 16? 17? - sami nie wiedzą), dynamika długu zmuszająca do skoku na OFE mimo braku pandemii czy wojny, 100% uzależnienie od ruskiej rury (planowali do 2035 - musiała ich przystopować KE), "zielone światło" dla sprzedaży Lotosu ruskim, doprowadzenie LOT-u na skraj przepaści i rozmowy z... Lufthansą o przejęciu, rozwałka stoczni, brak jakichkolwiek inwestycji (poza zaczętymi wcześniej)... I symbol, o którym czasem wspominam jako najlepszej ilustracji tej filozosi - sprzedaż Warnerowi Polskich Nagrań ze wszystkimi archiwaliami włącznie z przedwojennymi za... 8 mln zeta.

Naprawdę dobre

My ludzkie bydło, ludzki gnój, z suteren i poddaszy, my chcemy herb mieć swój, na zgubę wrogom naszym.

Komentarz

• Widzę, że koledzy mają bardzo szeroką definicję słowa - obecnie Dobrze, że nie dojechaliście do epoki Popiela

Pozwolę sobie przytoczyć definicję słowa obecnie za PWN, uwaga:

obecnie «teraz»

Jak ktoś nie wierzy to link poniżej

Troszkę to zawęża działalność o jakiej myślę i nie ma potrzeby sięgać do historycznych działań, za które oczywiście biję pokłony

P.S. Lubię ten bon mot- Jesteś tak dobry jak Twój ostatni mecz
                              Ostatnio edytowany przez Citlivu; 27016.
                              http://komandir.wrzuta.pl/audio/9lE2...zek_czajkowski

Komentarz

• Zamieszczone przez Murphy Zobacz posta
                                Właściwie cały tort został już dawno podzielony pomiędzy państwo a korporacje w przypadku ewentualnej finalizacji nowego systemu i teraz już tylko czeka aby go przyklepać z dnia na dzień, bo jeśli rzeczywiście miałoby się coś dokonać to w niezapowiedziany sposób z bardzo krótkim okresem transformacyjnym.

Komentarz

Pracuję...
                                X