Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Polityka

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez sephrioth1916 Zobacz posta

Mam antyprzykład - Polska.
    Aha. Zajebisty Ty.

Komentarz

• Zawsze se można pogadać z mapetami, krzysiami, i tymi na m, wszystko multikonciarze.
      Dobre słowo zawsze u pedałów uzyskasz.
      Pytanie co dalej, Upierdolisz kurdupla. na K. No i? Lepiej się poczujesz? Za dwa lata zapytasz, co takiego z Polską się stanęło, jak z francuzikami czy hiszpańczykami.
      Znaj miarę. Lepiej mądrze stać, niż etc.
      Ostatnio edytowany przez szaka; 2273. Powód: zmiana z głupio na mądrze, powód: alko.

Komentarz

• Ale to Twoje szczekanie obelg nic nie wnosi. Mamy to co mamy nie dlatego, że ktoś nie poszedł oddać głosu na Dudę, tylko dlatego że tacy jak Ty wierzą że popelina w piórkach patriotycznych jest jakąś niepopeliną. Skąd ten ****** PiS ma wiedzieć że robi coś źle, skoro z sondaży widzi że wszystko jest dobrze?
        Nie dotykaj forum, bo cię curva zmiecie z planszy
        -------------
        Jedynie prawda jest ciekawa

Józef Mackiewicz

Komentarz

• Nie nie nie, drogi kolego.
          Wszystko popelinopodobne, w przypadku pisu, wynika tylko z błędów ludzkich i słabości materiału. I z tego, że jeszcze nie wynaleziono grabi, które by grabiły od siebie. Większość ich wyborców to widzi, uwierz mi na słowo. Gwarantuję, że u Ciebie byłoby to samo, nawet jakbyś jednoosobowo, od dziś, objął władzę.
          Jeśli robisz ze mnie takiego fanatyka samej nazwy, oblukaj sobie mój wpis z czasów, kiedy próbowali wprowadzać jakąś piąteczkę dla zwierzątek. Szybko pójdzie, aż tak wiele tych wpisów nie mam, przez tyle lat.
          Ale co, ja jestem całymi sondażami?? Pochlebiasz mi, ale to nieprawda. No przecież Ty też jesteś ich częścią. Dla równowagi, tacy jak Ty (niby inteligentni, niby z właściwym kręgosłupem moralnym), z każdym miesiącem robią z tego pisu imperium zła, część ogólnoświatowego spisku. Nakręcacie się sami sobą i sami między sobą. Weź sobie kiedyś coś na uspokojenie i na chłodno przeanalizuj swoje wpisy, choćby z ostatniego roku. Łatwo widzieć źdźbło w oku bliźniego, nieprawdaż?

Komentarz

• Tymczasem podobno trwają pracę nad zmianą ordynacji wyborczej, na korzystniejszą dla dużych partii. Na dzień dzisiejszy najwięcej zyskałaby... tak, tak partia rzadząca.

Jak nie pomysl jednorazowego wydłużenia kadencji samorządowej do 6 lat, to teraz zmiana ordynacji tuż przed wyborami...wszystko oczywiście dla dobra Polski gdzie by tam interes partyjny wplywał na decyzje....

https://wiadomosci.dziennik.pl/polit...jm-zmiany.html

Komentarz

• Może Antek M. zrobi testy i udowodni że to wina niemca z tą Odrą?
              "W kraju, w którym ludzie nienawidzą swoich rodaków" - Taco
              „Was, przyjaciele, czeka wspólna praca. Rządźcie, niech chory kraj do zdrowia wraca”. - Szekspir

Komentarz

• Zamieszczone przez Hazardzista Zobacz posta
                Może Antek M. zrobi testy i udowodni że to wina niemca z tą Odrą?
                Ty się kiedyś doigrasz, pocieszny grubasku na motorku. Licz dalej, że cierpliwość kulturalnych ludzi jest nieskończona.

Komentarz

• Polecam posłuchać i dać suba. Facet interesuje się rzekami zanim to było modne.

Komentarz

• Zamieszczone przez szaka Zobacz posta

Ty się kiedyś doigrasz, pocieszny grubasku na motorku. Licz dalej, że cierpliwość kulturalnych ludzi jest nieskończona.
                    Co Ty masz z tym grożeniem? Jakieś manie prześladowcze…

Rtęć, sręć. Teraz będą udowadniać że rtęci nie ma, a rzeka jak zdychała z jakiegoś powodu tak zdycha.
                    "W kraju, w którym ludzie nienawidzą swoich rodaków" - Taco
                    „Was, przyjaciele, czeka wspólna praca. Rządźcie, niech chory kraj do zdrowia wraca”. - Szekspir

Komentarz

• Kupował ktoś opał na tę zimę? W jakiej cenie udało Wam się kupić?

Komentarz

• Jak pisałem ostatnio, że rząd każdemu da to były głosy sprzeciwu. A tu proszę nawet Ukrainki dostaną, co prawda tylko 10 tysięcy złotych i pula mała (8 mln) ale może opozycja wymusi więcej. Wspaniały do rząd, który dba o każdego

https://twitter.com/pisorgpl/status/...NRDyAfWp_pGHsg

Komentarz

• Chwalić Boga mamy tak empatycznych rządzących. Wielu Polaków pomyśli sobie jakich wspaniałych mamy polityków odmawiając prezentu dziecku na święta.
                          Jeśli obiecujemy, że Wam damy to Wam damy.
                          I to bez względu na to, ile będziecie musieli za to wszystko zapłacić

Komentarz

• Wiele jakby wiedziało że dostaną takie zapomogi, to by się dało wziąć do niewoli jeszcze raz.

Komentarz

• Pieniądza mają byc wypłacane w hrywnach, bo rząd ocknął się jak wielu beneficjentów polskiego socjalu przebywana stałe za Bugiem?

Komentarz

• Zgodnie ze specjalną ustawą związaną z pobytem w Polsce uchodźców wojennych z Ukrainy, wielu rodzinom, które przekroczyły polsko-ukraińską granicę po 23 lutego 2022 r. przysługują świadczenia takie same jak te, które otrzymują Polacy. Należy do nich m.in. 500 plus. O świadczenia rodzinne z ZUS mogą wystąpić także obywatele Ukrainy, którzy już wcześniej zamieszkiwali w Polsce, ale ich dzieci, na które ubiegają się o świadczenie, przybyły do Polski z Ukrainy po 23 lutego 2022 r.
                                Warto jednak pamiętać o tym, że świadczenia przysługują wyłącznie w tym okresie, w którym Ukraińcy przebywają w Polsce. Jeśli wyjadą na dłużej niż 30 dni, 500 plus przepada i ZUS może zażądać zwrotu pieniędzy.

REKLAMA

W takim przypadku świadczenie wychowawcze 500 plus nie przysługuje od miesiąca następującego po miesiącu, w którym osoba wyjechała z Polski. Jeśli jednak zostało wypłacone za miesiąc następujący po miesiącu, w którym osoba wyjechała z Polski, jest ono nienależne i trzeba je zwrócić.

Dlatego tak kursują w obie strony.

Komentarz

Pracuję...
                                X