Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Polityka

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez Foxx Zobacz posta
    Nie oglądam Patyr i Hołeckich, natomiast "opinia" sprowadzała się do tekstów, że po "Czajce" sms-y z ostrzeżeniem były, a po Odrze nie oraz że wtedy reakcja administracji rządowej była, a teraz nie. Tylko te sprawy spiąłem klamrą "kłamstwo". I podałem źródełka.

O samym zatruciu meritum się nie wypowiedziałem i dalej nie wypowiadam. Swoim zwyczajem chwilę poczekam.
    Tia.

Wojna tuż tuż, wszystkie służby od 5 miesięcy postawione na baczność, a tu od 2 tygodni druga największa rzeka w kraju zatruta i dopiero się za to biorą na poważnie.

Dykta.
    "W kraju, w którym ludzie nienawidzą swoich rodaków" - Taco
    „Was, przyjaciele, czeka wspólna praca. Rządźcie, niech chory kraj do zdrowia wraca”. - Szekspir

Komentarz

• Nie, kasztany. Nie zbijecie na tej katastrofie politycznego kapitału.

PS Jestem ciekawy ile poleci kurew od wolnościowców jak się okaże, że ten syf spuścił wiecznie uciemiężony przez państwo prywatny przedsiębiorca. Pewnie zero, bo się okaże, że to wina opresyjnego rządu i biedak nie miał wyjścia.

PS2. Czaskoski Grodzki Tusk
      Tysiąc lat przeminie, Żyleta nie zginie... !

Komentarz

• Ale bardzo się starają. Pewnie zaraz powiedzą, że to Morawiecki z Kaczyńskim wpuścili ten syf do rzeki.

I pomyśleć,że to ci sami, którzy nie tak dawno oskarżali innych o polityczne wykorzystywanie katastrofy...
        #MioduskiOut

Komentarz

• Kurwiszony trzymają kciuki że jako winnym wodnej „hiroszimy” jest „Polska” to Niemcy dostaną w **** wielkie odszkodowania. Stay tuned
          Lieber tot als rot!!

Komentarz

• Może ja troszkę inaczej od części forumowiczów (z jednopartyjnymi klapkami na oczach) rozumiem jak powinno działać sprawne i uczciwe państwo.

Naiwnie wydawalo mi się, że oczywistymi są dymisja i działania odpowiednich slużb pod kątem przyjęcia ewentualnych korzyści, gdy wychodzi minister i w przypływie szczerej głupoty przyznaje się do celowego zaniedbania obowiazków skutkujacych uniknięciem przez kogoś odpowiedzialności. Tylko tyle i aż tyle.

e: to ze chlop w swojej glupocie myślał, że swoja wypowiedzią pogrąża tylko dulczese niezauważając że dokonał samopodjebania siebie i swojego ziomka z wód polskich świadczy o poziomie intelektualnym pisowskich kadr

e2: deca juz zdymisjonowany (za Odrę nie za Gdańsk), witkowski nadal na stanowisku.... śledztwa nigdy się nie doczekamy...
            Ostatnio edytowany przez itakpowiem; 68553.

Komentarz

• Zamieszczone przez TNTP Zobacz posta
              Kurwiszony trzymają kciuki że jako winnym wodnej „hiroszimy” jest „Polska” to Niemcy dostaną w **** wielkie odszkodowania. Stay tuned
              Mówimy ciągle o Odrze czy o Czajce. Bo pamiętam że na forum wypowiedź ambasadora bodajże Szwecji w kwestii Czajki była odebrana z należytym przejęciem, niemniej nie spowodowała w kręgach zawiadowców narracji jakiegoś przejęcia się potencjalnymi odszkodowaniami.

E: A ta wolta argumentacyjna to przecież ani chybi jest po prostu (nierelatywistyczne) wzięcie pod uwagę okoliczności. A okoliczności są takie, że tym razem ciągle nie wiadomo jak to podpiąć platfusom. Ciągle zapominam...
              Ostatnio edytowany przez bloniaq; 48555.
              Nie dotykaj forum, bo cię curva zmiecie z planszy
              -------------
              Jedynie prawda jest ciekawa

Józef Mackiewicz

Komentarz

• Zamieszczone przez bloniaq Zobacz posta

Mówimy ciągle o Odrze czy o Czajce. Bo pamiętam że na forum wypowiedź ambasadora bodajże Szwecji w kwestii Czajki była odebrana z należytym przejęciem, niemniej nie spowodowała w kręgach zawiadowców narracji jakiegoś przejęcia się potencjalnymi odszkodowaniami.

E: A ta wolta argumentacyjna to przecież ani chybi jest po prostu (nierelatywistyczne) wzięcie pod uwagę okoliczności. A okoliczności są takie, że tym razem ciągle nie wiadomo jak to podpiąć platfusom. Ciągle zapominam...
                Tak tak, jeśli tak dbasz o ścisłość to nie mówimy, tylko pieszemy i nie my tylko ja to napisałem.
                A tak poważnie to realnie chcąc porównywać te dwie gowno burze to
                - w Warszawie to spółka miejska truła (jest to mocno dyskusyjne w jakim stopniu) rzekę
                - na Odrze jednorazowo? zatruł rzekę **** wie kto

Ja rozumiem że w Waszym zabetonowanym opozycyjnym obozie wszelkie kataklizmy traktowana są jako dopust demiurga Kaczyńskiego, ale tak zwanych normalsow to po prostu bawi (oczywiście jeżeli maja iq większe niż 90)
                Takze dalej szukajcie rtęci w Odrze, czy tam czekajcie na pierdolniecie meteora (wtedy by dopiero nierząd nie zdał egzaminu)
                Lieber tot als rot!!

Komentarz

• Afera się zrobiła, nasze służby badają próbki. Wuja wiedzą co to może być. Spekulują że może za dużo tlenu w wodze, że może za mało, a może coś innego. Wyniki badań będą ekspresowo bo za tydzień...
                  Po czym przyjeżdżają Niemcy, biorą próbkę i na drugi dzień wyjaśnili - rtęć.

Tak jak piszecie, państwo z dykty. Tym razem trafiło na różne państwowe spółeczki, które nigdy "nie rzucały się w oczy" bo co tam kogo obchodzą jakieś wody, jakieś rzeki. Pochowali więc na stołkach swoich zdzisiów i innych pociotków. A jak przyszło co do czego to przez dwa tygodnie uprawiali politykę zamiast coś robić.

Efekt jest taki jak widać. Teraz ten syf dociera powoli do końca Odry, wleje się w Zalew Szczeciński. Skazi teraz nieporównywalnie większy obszar niż dotychczas.
                  Czy jest szansa, że ze względu na rozległość Zalewu, stężenie trucizn znacznie spadnie i nie wykosi całego ekosystemu z tego obszaru?

Komentarz

• Zamieszczone przez TNTP Zobacz posta

Tak tak, jeśli tak dbasz o ścisłość to nie mówimy, tylko pieszemy i nie my tylko ja to napisałem.
                    A tak poważnie to realnie chcąc porównywać te dwie gowno burze to
                    - w Warszawie to spółka miejska truła (jest to mocno dyskusyjne w jakim stopniu) rzekę
                    - na Odrze jednorazowo? zatruł rzekę **** wie kto

Ja rozumiem że w Waszym zabetonowanym opozycyjnym obozie wszelkie kataklizmy traktowana są jako dopust demiurga Kaczyńskiego, ale tak zwanych normalsow to po prostu bawi (oczywiście jeżeli maja iq większe niż 90)
                    Takze dalej szukajcie rtęci w Odrze, czy tam czekajcie na pierdolniecie meteora (wtedy by dopiero nierząd nie zdał egzaminu)
                    Otóż:
                    1) nie "my", tylko ja - traktuję taki kataklizm (i konkretne okoliczności jakie mu towarzyszą) jako symptom słabości państwa (skoro zdaje się że o temacie zanieczyszczeń w Odrze alarmowały lokalne media od dłuższego czasu) i jednocześnie przyczynek do wyciągnięcia wniosków, jak i konsekwencji wobec winnych i wobec odpowiedzialnych i do rzetelnej naprawy. Za PiSu symptomy widać tak samo jak za każdej innej władzy (jeśli nie bardziej - ale być może po prostu toczymy się dalej na tej równi pochyłej), natomiast tak samo nie widać ani wniosków, ani konsekwencji, ani naprawy. Tak samo jak za poprzedników. Tu muszę oczywiście zaznaczyć, że ja nie biorę pod uwagę okoliczności że teraz ekipa ma gołębie serca, patriotyczne fraz... pardon - nastawienie, a platfusiarnia to były zdrajcy i zaprzańcy. Po odarciu z tych okoliczności - nie widać różnicy. I za normalsa to ja uważam siebie, natomiast Ciebie mam za fascynata okoliczności, który takie samo gówno pokazuje jako rzekomo cenniejsze ze względu na nie właśnie.

2) jakoś udało Ci się nie napisać nic ani na temat komitywy PiSu i Dulczessy ani na temat trzymania przez kurwiszony kciuków za odszkodowania dla państw Bałtyckich z okazji awarii kolektora podwiślańego. Szacun.
                    Ostatnio edytowany przez bloniaq; 48555.
                    Nie dotykaj forum, bo cię curva zmiecie z planszy
                    -------------
                    Jedynie prawda jest ciekawa

Józef Mackiewicz

Komentarz

• Zamieszczone przez Kalle Zobacz posta
                      Afera się zrobiła, nasze służby badają próbki. Wuja wiedzą co to może być. Spekulują że może za dużo tlenu w wodze, że może za mało, a może coś innego. Wyniki badań będą ekspresowo bo za tydzień...
                      Po czym przyjeżdżają Niemcy, biorą próbkę i na drugi dzień wyjaśnili - rtęć.
                      A skąd ta niezachwiana wiara we wszystko co napiszą media naszych zachodnich przyjaciół?

Zamieszczone przez Anna Moskwa
                      "Otrzymaliśmy oficjalnie od strony niemieckiej aktualne wyniki badań wody. Nie stwierdzono obecności rtęci. Analizy po obu stronach granicy wykazują wysokie zasolenie. W Polsce trwają kompleksowe badania toksykologiczne. Poinformujemy o kolejnych wnioskach" – napisała Anna Moskwa na Twitterze.
                      Tysiąc lat przeminie, Żyleta nie zginie... !

Komentarz

• Ostatnie wybory prezydenckie. Połowa ujków zostaje w pieleszach u mamusi. Połowa z połowy głosuje na tęczusia.
                        Wolnościowcy. Konserwatyści. Chrześcijanie.
                        Jedyne, na co ich stać, to powielanie przekazów, jak mapet.
                        Hasełka z tłiterka.
                        Mentalni palikociarze (a bardzo wielu tam się przepisało).
                        4 wam w 4.
                        Wyłącz tv, włącz myślenie
                        Mitomany i króle Maciusie.

Komentarz

• Sytuacja jest prosta jak drut. W sprawnie działającym państwie premier nie musiałby się nawet odzywać, a odpowiednie instytucje same załatwiają sprawę szybko i sprawnie. I nie ważne czy sprawcą był ten chvj prywaciarz, POwski samorząd czy PISowski rząd, Niemieccy naziści z LGBTQWERTY czy Putin z uśmiechem Goluma wpuszczający o 5 rano truciznę pod Oławą.

Ale my żyjemy w Polsce więc jak PIS się dorwał do władzy to jedyne o czym myślały tzw kadry to dorwać jakieś ciepłe stanowisko i przeczekać ile tylko naiwny naród pozwoli. Więc teraz mamy takich asów jak ród Sasina, który się czego nie dotknie to spierd..., akurat padło na Wody Polskie. Teraz rozwiązaniem będzie stworzenie nowych instytucji do kontroli starych. Wiadomo, że tam trzeba zatrudnić zaufanych ludzi, więc kuzyn ze strony prababci Suskiego, który akurat zdał maturę na 32%, ale jest młody i ambitny, znajdzie ciepłą posadkę i daj Bóg przekula tam kilka lat.

Po PIS Polacy oczywiście wybiorą PO, gdzie tamtejsze kadry tylko przebierają nogami, żeby zająć ciepłe posadki i przeczekać ile naród im pozwoli.

I tak nam się 3RP kręci, od afery do afery. Czasami nasi władcy rzucą kogoś na pożarcie wygłodniałym lwom.
                          Jeśli obiecujemy, że Wam damy to Wam damy.
                          I to bez względu na to, ile będziecie musieli za to wszystko zapłacić

Komentarz

• Zamieszczone przez sephrioth1916 Zobacz posta
                            Sytuacja jest prosta jak drut. W sprawnie działającym państwie premier nie musiałby się nawet odzywać, a odpowiednie instytucje same załatwiają sprawę szybko i sprawnie. I nie ważne czy sprawcą był ten chvj prywaciarz, POwski samorząd czy PISowski rząd, Niemieccy naziści z LGBTQWERTY czy Putin z uśmiechem Goluma wpuszczający o 5 rano truciznę pod Oławą.

Ale my żyjemy w Polsce więc jak PIS się dorwał do władzy to jedyne o czym myślały tzw kadry to dorwać jakieś ciepłe stanowisko i przeczekać ile tylko naiwny naród pozwoli. Więc teraz mamy takich asów jak ród Sasina, który się czego nie dotknie to spierd..., akurat padło na Wody Polskie. Teraz rozwiązaniem będzie stworzenie nowych instytucji do kontroli starych. Wiadomo, że tam trzeba zatrudnić zaufanych ludzi, więc kuzyn ze strony prababci Suskiego, który akurat zdał maturę na 32%, ale jest młody i ambitny, znajdzie ciepłą posadkę i daj Bóg przekula tam kilka lat.

Po PIS Polacy oczywiście wybiorą PO, gdzie tamtejsze kadry tylko przebierają nogami, żeby zająć ciepłe posadki i przeczekać ile naród im pozwoli.

I tak nam się 3RP kręci, od afery do afery. Czasami nasi władcy rzucą kogoś na pożarcie wygłodniałym lwom.
                            Nic dodać, nic ująć.
                            Bazinga!
                            Przecież i im i mnie chodzi tylko o dobro naszego klubu.

Komentarz

• Zamieszczone przez sephrioth1916 Zobacz posta
                              Sytuacja jest prosta jak drut. W sprawnie działającym państwie premier nie musiałby się nawet odzywać, a odpowiednie instytucje same załatwiają sprawę szybko i sprawnie. I nie ważne czy sprawcą był ten chvj prywaciarz, POwski samorząd czy PISowski rząd, Niemieccy naziści z LGBTQWERTY czy Putin z uśmiechem Goluma wpuszczający o 5 rano truciznę pod Oławą.
                              Ale dasz chłopie, przykład takiego państwa?
                              Czy się zadowolisz taktycznym klakierem GazWoszernych??

Komentarz

• Zamieszczone przez szaka Zobacz posta

Ale dasz chłopie, przykład takiego państwa?
                                Czy się zadowolisz taktycznym klakierem GazWoszernych??
                                Mam antyprzykład - Polska.
                                Jeśli obiecujemy, że Wam damy to Wam damy.
                                I to bez względu na to, ile będziecie musieli za to wszystko zapłacić

Komentarz

Pracuję...
                                X