Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Polityka

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• UE nie chce przyczyniać się do wysokich cen i niedoborów żywności, które już teraz dotykają w szczególności Afrykę i Bliski Wschód. Rosja od dawna twierdzi, że unijne sankcje utrudniają jej eksport zboża i nawozów. Bruksela utrzymuje, że dostawy żywności nie są utrudniane, a skargi odrzuca jako mylące gesty Moskwy.

Mimo to, Unia Europejska chce dostosować zakazy, które nałożyła na Rosję. Plany te mają być zatwierdzone przez kraje UE w środę. Mogą one wtedy uwolnić niektóre zamrożone konta kluczowych banków, takich jak VTB, VEB i Bank Rossiya. Pod warunkiem, że zostanie ustalone, że są one "niezbędne do zakupu, importu lub transportu produktów rolnych i spożywczych, w tym zboża i nawozów”.
    I wkurzaj się na nasz charakter strączku łuskany
    Spytasz skąd jestem? Powiem z dumą: z Warszawy

To warszawskie ballady ...

Komentarz

• Znana i ceniona marka Red is Bed w której hula nawet PAD szyje nie tylko ciuchy ale i przetargi. Właściciel firmy założył spółkę 27.04 po czym wygrał po 3 tygodniach przetarg za 5 mln na szycie flag zorganizowany przez KPRM. Opis wymagań odnośnie użytych materiałów i jakości w SIWZ skopiowany z ich strony.
      "W kraju, w którym ludzie nienawidzą swoich rodaków" - Taco
      „Was, przyjaciele, czeka wspólna praca. Rządźcie, niech chory kraj do zdrowia wraca”. - Szekspir

Komentarz

• To kiepsko - biorąc pod uwage nazwę firmy obawiam się, że flagi będą całe białe.
        Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
        St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Komentarz

• Zamieszczone przez księciuniu Zobacz posta
          To kiepsko - biorąc pod uwage nazwę firmy obawiam się, że flagi będą całe białe.
          Ustawowo, powininen być karmazyn, nie czerwony tak więc nie widzę żadnych problemów
          http://komandir.wrzuta.pl/audio/9lE2...zek_czajkowski

Komentarz

• Zamieszczone przez Hazardzista Zobacz posta
            Nie ma węgla dlatego każdy kto potrzebuje dostanie od Państwa 3 tysiące złotych na jego zakup. Ma to sens. Inflacja lubi to - 11,5 mld w rynek.
            Na każdy problem mają jedno rozwiązanie - dodrukować szmal i dać ludziom, żeby na Warszawę nie poszli.

Podobno chcieli dodrukować węgiel. ale drukarka nie ma takiej funkcji.

Komentarz

• Co do przetargu - fantastyczny wałek. Co by o tych kurvach nie mówić - nikt nie kradł na taką skalę i w takim stylu jak oni. Nie mogę się nigdzie dokopać dlaczego druga oferta, która była tańsza, została odrzucona.

Komentarz

• Nie znam się za bardzo na prawie bankowym, ale podobno razem z ustawą o węglu wrzucili jakiś patent na przejmowanie prywatnych banków, ktoś może coś więcej wyjaśnić?

Komentarz

• Są w tym projekcie m.in.zmiany Pr. bankowego i ustawy o BFG, ale ja tam wprowadzania wieszczonego na TT przejmowania banków przez państwo nie widzę.
                  Jakby cos druk sejmowy, art 15-17 https://orka.sejm.gov.pl/Druki9ka.ns...4File/2471.pdf
                  Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
                  St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Komentarz

• Ułatwienie przymusowej restrukturyzacji wszczętej przez BFG, jak mówię nie znam się. Dlatego pytam czy to po prostu bicie piany czy faktycznie coś co ułatwi przejmowanie prywatnych banków.

Komentarz

• Zamieszczone przez zbinky Zobacz posta
                      Co do przetargu - fantastyczny wałek. Co by o tych kurvach nie mówić - nikt nie kradł na taką skalę i w takim stylu jak oni. Nie mogę się nigdzie dokopać dlaczego druga oferta, która była tańsza, została odrzucona.
                      O kurva Już pomijam nadzwyczaj krótką pamięć albo szczenięcy wiek. Ale przecież nawet jeśli tam były jakieś nieprawidłowości, to to nawet nie jest aferka na skalę PiS, tylko medialne pierdololo
                      Ostatnio edytowany przez BlackAdder; 51375.
                      "Jak się wyrosło w komunizmie, to nie można było nie mieć antykomunistycznego nastawienia"

WOLNOŚĆ dla JANUSZA WALUSIA!

Komentarz

Co do przetargu - fantastyczny wałek. Co by o tych kurvach nie mówić - nikt nie kradł na taką skalę i w takim stylu jak oni. Nie mogę się nigdzie dokopać dlaczego druga oferta, która była tańsza, została odrzucona.
                        A ty zdajesz sobie sprawę, tęczowa dziwko, że odrębne spółki się rejestruje przed każdym przetargiem? Takie prawo i wymagania? Ty aidsie, kurwiesynie, podszywający się pod konfederatów, że są inne wyznaczniki w przetargach. Ty drugi, pierdolony mapecie, tefałenowska kurwo, ideologiczny spermiarzu.
                        Się kueff namnożyło, mea culpa i wasza culpa. Przynajmniej tu powinniśmy dać radę.

Komentarz

• W sobotę, 23 lipca o godzinie 20:00 Legia Warszawa zagra pierwszy mecz nowego sezonu na własnym stadionie. Jej przeciwnikiem będzie Zagłębie Lubin. Rozpoczęła się sprzedaż biletów na to spotkanie.

Panie zbinky, konfederacie spotkasz się Pan??

Komentarz

• Zamieszczone przez szaka Zobacz posta

A ty zdajesz sobie sprawę, tęczowa dziwko, że odrębne spółki się rejestruje przed każdym przetargiem? Takie prawo i wymagania? Ty aidsie, kurwiesynie, podszywający się pod konfederatów, że są inne wyznaczniki w przetargach. Ty drugi, pierdolony mapecie, tefałenowska kurwo, ideologiczny spermiarzu.
                            Się kueff namnożyło, mea culpa i wasza culpa. Przynajmniej tu powinniśmy dać radę.
                            ty h u j u do szczania - tęczową dzivkę to sobie być może masz u siebie w chacie - nie mam pojęcia. Nie mam pojęcia także kiedy ale pewnie gdzieś się spotkamy i zobaczymy jaki wtedy będziesz twardy szmatławcu. Zresztą ja tak naprawdę w przeciwieństwie do ciebie tak w 100% anonimowy nie jestem i jak będziesz chciał to na pewno do mnie dotrzesz. Bo ja na pewno dotrę do ciebie wcześniej lub później.

Komentarz

• Zamieszczone przez szaka Zobacz posta

I jeszcze h u j u do szczania bardziej merytorycznie. Gówno wiesz o przetargach. Odrębne spółki przed każdym przetargiem? Sufit ci na tej melinie na pusty łeb pier do lnął?

A teraz już do ogółu pomijając tą parówę. Zadałem sobie ten trud i przeczytałem SIWZ - zero wymagań dot. doświadczenia oferentów, w zasadzie żadnych wymagań co samo w sobie jest mega niespotykane, tym bardziej biorąc pod uwagę wartość przetargu. Do tego brak wadium. I jeszcze na dokładkę zabezpieczenie należytego wykonania na poziomie 0,5% wartości oferty - przecież to śmiech na sali.

Komentarz

I jeszcze h u j u do szczania bardziej merytorycznie. Gówno wiesz o przetargach. Odrębne spółki przed każdym przetargiem? Sufit ci na tej melinie na pusty łeb pier do lnął?

A teraz już do ogółu pomijając tą parówę. Zadałem sobie ten trud i przeczytałem SIWZ - zero wymagań dot. doświadczenia oferentów, w zasadzie żadnych wymagań co samo w sobie jest mega niespotykane, tym bardziej biorąc pod uwagę wartość przetargu. Do tego brak wadium. I jeszcze na dokładkę zabezpieczenie należytego wykonania na poziomie 0,5% wartości oferty - przecież to śmiech na sali.
                                Mała kurewko. Spotykamy się przed meczem, ze wszelkimi konsekwencjami? Zagwarantuję odpowienich i godnych arbitrów.

Komentarz

Pracuję...
                                X