Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Polityka

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez Mrugs Zobacz posta
    Podał wynik, jednak nie wskazał jak go osiągnął, jeśli nie umiesz czytać ze zrozumieniem to po prostu stul jadaczkę, wyjdź i przeproś.
    Tradycyjnie bez pozdrowień.
    Ja jełopie nie piłuję jadaczki, tylko co najwyżej stukam w klawisze, a przepraszać ciebie to nie bardzo nie wiem za co, wszak to nie ja jestem winien twym ograniczeniom, także zgodnie z tradycją dużooooo zdrowiaaaa.
    Lieber tot als rot!!

Komentarz

• Noworoczni goście w Tvp to burmistrz Zakopanego i Jacek Kurski. Mają rozmach
      Mioduski ,Vukovic OUT !

Komentarz

• Stuknąć to się mozesz w łeb byle mocno.

Tymczasem ZUS w gore. Tanie państwo tak to chyba szło. Urwy jedne

https://strefabiznesu.pl/od-stycznia...ar/c3-15901647

Komentarz

• Zamieszczone przez Mrugs Zobacz posta
          Stuknąć to się mozesz w łeb byle mocno.

Tymczasem ZUS w gore. Tanie państwo tak to chyba szło. Urwy jedne

https://strefabiznesu.pl/od-stycznia...ar/c3-15901647
          No ale to chyba jak zwykle wiąże się z płaca minimalna itp a nie jest to kwestia jakiejś decyzji.
          349meczów*
          71 goli*
          58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

• Gdybym miał taką potrzebę to może bym i się stuknal, także póki co to rady oparte, ani chybi na własnych doświadczeniach dawaj debilom twego pokroju. Zdrówka
            Lieber tot als rot!!

Komentarz

• Zamieszczone przez TNTP Zobacz posta
              Gdybym miał taką potrzebę to może bym i się stuknal, także póki co to rady oparte, ani chybi na własnych doświadczeniach dawaj debilom twego pokroju. Zdrówka
              Zyskujesz czy tracisz na nowym wale? Personalnie.
              "W kraju, w którym ludzie nienawidzą swoich rodaków" - Taco
              „Was, przyjaciele, czeka wspólna praca. Rządźcie, niech chory kraj do zdrowia wraca”. - Szekspir

Komentarz

• Zamieszczone przez Hazardzista Zobacz posta

Zyskujesz czy tracisz na nowym wale? Personalnie.
                Nowym czym ? O czym Ty do mnie rozmawiasz ?
                Lieber tot als rot!!

Komentarz

• Zamieszczone przez TNTP Zobacz posta

Nowym czym ? O czym Ty do mnie rozmawiasz ?
                  Nie rob z siebie głupszego niż jesteś Nowy Ład. Tracisz czy zyskujesz? To co na konto, bez otoczenia makro.
                  „Was, przyjaciele, czeka wspólna praca. Rządźcie, niech chory kraj do zdrowia wraca”. - Szekspir

Komentarz

• Zamieszczone przez Hazardzista Zobacz posta

Nie rob z siebie głupszego niż jesteś Nowy Ład. Tracisz czy zyskujesz? To co na konto, bez otoczenia makro.
                    Ty za to nic nie musisz robić, ani tym bardziej udawać.
                    Także z mega przyjemnością mogę ci odpowiedzieć na twe pytanie, ale pod warunkiem, że wyjaśnisz mi dlaczego rzeczony "Nowy Ład" jest dla Ciebie "Nowym Wałem" ?
                    Pytam się zupełnie szczerze. Bo czy to proces legislacyjny, czy też jego efekt w postaci ->https://dziennikustaw.gov.pl/D202100...qMHCn-yBiI0It8 są jak najbardziej transparentne. No chyba, że za rzeczony "wał" uznajesz każdą ustawę przegłosowaną przez PiS, ale w tym wypadku to nie wiem czy jest sens tracić swój CENNY czas.
                    Lieber tot als rot!!

Komentarz

• Jestem na liniowym, dla mnie to 4,9% więcej podatku.

Komentarz

• Ktoś tu siebie gryzie
                        Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa: unknown.png?width=554&height=837.png
Wyświetleń: 902
Rozmiar: 29,4 KB
ID: 2612812

Komentarz

• Zamieszczone przez Benek Zobacz posta

No ale to chyba jak zwykle wiąże się z płaca minimalna itp a nie jest to kwestia jakiejś decyzji.
                          Ustawowe zwiększenie płacy minimalnej ma bezpośredni wpływ na sposób wyliczenia składki. Podnosząc płace minimalną ustawowo i to w drastyczny sposób zwiększa się podstawę wyliczenia składki. Więc jest to decyzja stricte polityczna, w moim odczuciu idiotyczna.
                          Pomijając fakt że nowy system podatkowy u mnie w kieszeni pozostawią kilkuset złotową dziurę miesięcznie i nijak jest w stanie tego zoptymalizować zmieniając formę opodatkowania, której nie jest w stanie odzyskać bo wg rządu jest już bogaczem, krezusem i zaraz prześcignę Solorza w rankingu najbogatszych Polaków.

Komentarz

• Z rzeczy poważnych - dzisiaj mamy narodowy dzień podwyższenia raty kredytowej, jestem ciekawy czy będzie to comiesięczna tradycja. W Polsce jest trochę mniej niż 20 mln ludzi z kredytem hipotecznym.
                            Jeśli obiecujemy, że Wam damy to Wam damy.
                            I to bez względu na to, ile będziecie musieli za to wszystko zapłacić

Komentarz

• Stopy znów w górę, drożyzna bije po oczach, a gazu czy światła aż strach włączać.
                              Do tego hasło: Nowy ład pieniądze ludziom skradł powoli staje się faktem.

Komentarz

• Któż by się spodziewał, że drukowanie pieniędzy w opór do tego doprowadzi. Inflacja oficjalna 7,8%, stopa 2,25%.

Jedyny powód dla którego stopa procentowa podnoszona jest tak powoli jest taki, że nie rząd nie chce skokowego wzrostu rat kredytowych dla prawie 20 mln Polaków. Banki dość optymistycznie szacują 3% do połowy roku.

Kto może niech nadpłaca kredyt bo będzie tylko gorzej.
                                Jeśli obiecujemy, że Wam damy to Wam damy.
                                I to bez względu na to, ile będziecie musieli za to wszystko zapłacić

Komentarz

Pracuję...
                                X