Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Polityka

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez gizo Zobacz posta

A co cię niby tak cieszy?
    nic mnie tu nie cieszy, o czym ty piszesz?
    Fanatyczny Tarchomin

Komentarz

• Zamieszczone przez Neg Zobacz posta

"Ze względu na niezaprzestanie wydobycia węgla brunatnego w kopalni Turów, Polska zostaje obowiązana do zapłaty na rzecz Komisji Europejskiej okresowej kary pieniężnej w wysokości 500 000 euro dziennie" - czytamy w komunikacie prasowym Trybunału Sprawiedliwości Unii Europejskiej."
      E tam, nie ma o co kruszyć kopii. Zaczną trzaskać z 8000 testów dziennie mniej i jakby tej kary nie było
      http://komandir.wrzuta.pl/audio/9lE2...zek_czajkowski

Komentarz

• Czas utworzyć korytarz do Niemiec i Czech i przestać bawić się w jakieś zasady.
        Zaraz u tych skurwieli wybory więc na razie siedzą cicho. Po wyborach i tak w nas tym uderzą, że nieludzko traktujemy biednych uchodźców, głodzimy i mordujemy.
        Już brakuje nam miejsc do ich przechowywania a to dopiero początek. O kosztach tego cyrku Łukaszenki nie wspomnę.

Komentarz

• Zamieszczone przez gizo Zobacz posta
          Czas utworzyć korytarz do Niemiec i Czech i przestać bawić się w jakieś zasady.
          Zaraz u tych skurwieli wybory więc na razie siedzą cicho. Po wyborach i tak w nas tym uderzą, że nieludzko traktujemy biednych uchodźców, głodzimy i mordujemy.
          Już brakuje nam miejsc do ich przechowywania a to dopiero początek. O kosztach tego cyrku Łukaszenki nie wspomnę.
          Z otwartą przyłbicą to nie ma co się łudzić, że Morawiecki i spółka tak postąpi ale zacząć działać nieporadnie i zasłonić się "polnischewirtschaft" to chyba by mogli ? Nim by się niemiaszki połapały i zaczęły przeciwdziałać na Odrze, to trochę na wschodniej granicy by się zluzowało dla nowych Tyle że to wszystko półśrodki, tak jak i ten "płot".... wygląda na to, że póki tandem zza wschodu nie odpuści to mamy przejebane W sumie na własne życzenie

P.S. Generalnie otwarta "wojenka" z Niemcami nam się nie będzie opłacała. Możemy się szczypać, kopać po kostkach z uśmiechem ale jeżeli tak na serio wk*rwimy "niemiaszków" to w obecnej sytuacji wejdziemy w dupę jeszcze głębiej. Lepiej próbować się przeprosić z Alaksandrem albo przetrzymać go, ze szczelną granicą, licząc, że gdy "kostucha" go skasuje to nowe rozdanie kart będzie korzystniejsze dla nas, oby
          Ostatnio edytowany przez Citlivu; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Zamieszczone przez boss_corleone Zobacz posta
            PiS dostał karę, bo przecież nie Polska.
            ​​​​​Każdy szanujący się kodziarz jest dzisiaj Czechem
            Czyli teraz kodziarz to Skodziarz
            Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
            St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Komentarz

• Tak z ciekawości, mocno naciągane ja wiem ale już nie takie numery widziałem Z tego co słyszałem to jest jakiś program/programy ułatwiające Białorusinom o angaż w Polsce ? Czy gdyby Alaksandr tym swoim turystom nadał obywatelstwo Białoruskie, plus jakieś papiry co to ukończyli wyższą szkołę gotowania na gazie i informatyki w trybie ekspresowym to czy wtedy taki "Białorusin" na legalu mógłby do nas wjechać i dostałby pomoc państwa? Gdyby tak testowo zdecydował się np grupce 10 taki numer wykonać ? Nawet dając im papiery, że Białorusinami to oni są od 2010 jak nie pozniej. Wszystko w ramach jedzenia małą łyżeczką. Nasze Państwo z dykty ogarnęłoby w porę taki numer ? Ja tylko pytam. Najbardziej absurdalny numer może się okazać prawdziwy Btw. Jeżeli chodzi o kartę Polaka, to łatwo wychwycić lewy papier? Jak myślicie? Dużo zamieszania by to stworzyło?

Komentarz

• Mnie bardziej interesuje, co się dzieje z Cichanauską. Cała awantura z Białorusią zaczęła się przecież od tego, że razem z Litwą oficjalnie ją poparliśmy. Przez to Łukaszenka m.in całkowicie wycofał się z portu w Kłajpedzie (30% obrotu to towary do/z Białorusi).

Tysiąc lat przeminie, Żyleta nie zginie... !

Komentarz

• Jakoś niedawno w mediach Kurskiego się wypowiadała jednoznacznie, że to wszystko prowokacja i wymysł Łukaszenki. W pełni krytykowała przepuszczanie migrantów i sprowadzanie tego towarzystwa przez władze Łukaszenki. A tak ogólnie to co u niej?! Pewnie dalej szuka poparcia dla opozycji i męża, który siedzi w pierdlu.

Nie uważam, żebyśmy mieli nagle umierać za naród Białoruski, musi on sam sobie wywalczyć wolność ale je*ac Łukaszenkę i układy z autorytarnymi reżimami. Mamy problem?! I **UJ jeżeli nie jesteśmy państwem z dykty to sobie z tym poradzimy. Ja mam nadzieję, że kiedyś uda się doprowadzić do tego, że tego typu ludzie będą na światowym forum uznawani za terrorystów i wystawiany będzie list gończy. A najlepiej zamiast listu od razu wystartuje dron.

Komentarz

• Jak wrażenia po przyznaniu koncesji dla TVN24? Coś się ogólnie zmieniło przez ostatnie 2 miesiące, kiedy to panowało przekonanie, że TVN nie spełnia warunków przyznania im koncesji?
                    Nie dotykaj forum, bo cię curva zmiecie z planszy
                    -------------
                    Jedynie prawda jest ciekawa

Józef Mackiewicz

Komentarz

• Wp:
                      Spór o Turów. Morawiecki rezygnuje z udziału ze szczytu w Budapeszcie. Powodem obecność Babisa

Abstrahując od samej decyzji TSUE, czy strategią naszej dyplomacji jest obraza na Czechów i płacenie 150 baniek Euro miesięcznie?
                      Lewactwo nie jest cool!

Komentarz

• Zamieszczone przez bloniaq Zobacz posta
                        Jak wrażenia po przyznaniu koncesji dla TVN24? Coś się ogólnie zmieniło przez ostatnie 2 miesiące, kiedy to panowało przekonanie, że TVN nie spełnia warunków przyznania im koncesji?
                        Standardowa aferka, zrzucenie na innych jej rozpętanie i głowa w piasek.

Zamieszczone przez boss_corleone Zobacz posta
                        Wp:
                        Spór o Turów. Morawiecki rezygnuje z udziału ze szczytu w Budapeszcie. Powodem obecność Babisa

Abstrahując od samej decyzji TSUE, czy strategią naszej dyplomacji jest obraza na Czechów i płacenie 150 baniek Euro miesięcznie?
                        15 baniek
                        Jakiej dyplomacji?

Z sąsiadów została nam Litwa, Ukraina i Słowacja.
                        "W kraju, w którym ludzie nienawidzą swoich rodaków" - Taco
                        „Was, przyjaciele, czeka wspólna praca. Rządźcie, niech chory kraj do zdrowia wraca”. - Szekspir

Komentarz

• Zamieszczone przez Pan Kracy Zobacz posta
                          Jakoś niedawno w mediach Kurskiego się wypowiadała jednoznacznie, że to wszystko prowokacja i wymysł Łukaszenki. W pełni krytykowała przepuszczanie migrantów i sprowadzanie tego towarzystwa przez władze Łukaszenki. A tak ogólnie to co u niej?! Pewnie dalej szuka poparcia dla opozycji i męża, który siedzi w pierdlu.
                          Bardziej mi chodzi o jakieś działania, bo to, że udziela wywiadów to wiem

Nie uważam, żebyśmy mieli nagle umierać za naród Białoruski, musi on sam sobie wywalczyć wolność ale je*ac Łukaszenkę i układy z autorytarnymi reżimami. Mamy problem?! I **UJ jeżeli nie jesteśmy państwem z dykty to sobie z tym poradzimy. Ja mam nadzieję, że kiedyś uda się doprowadzić do tego, że tego typu ludzie będą na światowym forum uznawani za terrorystów i wystawiany będzie list gończy. A najlepiej zamiast listu od razu wystartuje dron.
                          IMHO na Białoruś powinniśmy przede wszystkim patrzeć przez pryzmat rodaków tam mieszkających oraz interesów(które przy okazji odciągałyby ją od Rosji). A z tego co widzę, to dzieje się zupełnie odwrotnie.
                          Tysiąc lat przeminie, Żyleta nie zginie... !

Komentarz

• Zamieszczone przez MarkoOHT Zobacz posta
                            IMHO na Białoruś powinniśmy przede wszystkim patrzeć przez pryzmat rodaków tam mieszkających oraz interesów(które przy okazji odciągałyby ją od Rosji). A z tego co widzę, to dzieje się zupełnie odwrotnie.
                            Przecież prawie wszystko co robiła nasza szerokopojęta dyplomacja na odcinku białoruskim przez ostatnie 25 lat to było wpychanie Białorusi w ręce Rosji. Jak Zachód chciał ocieplać stosunki to byliśmy ostatni, jak chciał dać im po łapkach to byliśmy pierwsi. I ten cały Biełsat - wydawanie naszych pieniędzy na promowanie demokracji społeczeństwu, które w warunkach demokracji od razu zostanie kupione przez Rosję.
                            Ostatnio edytowany przez bloniaq; [ARG:4 UNDEFINED].
                            Nie dotykaj forum, bo cię curva zmiecie z planszy
                            -------------
                            Jedynie prawda jest ciekawa

Józef Mackiewicz

Komentarz

• E: wcześniej byłem przekonany, że ten film ma zostać dopiero wyemitowany ale chodziło o niedoszła wczorajszą emisję ocenzurowaną przez pisfunkcjonariusza służalca opłacanego z naszej kasy sakiewicza
                              https://mobile.twitter.com/ewa_stank...49345198108673

Mam nadzieję, że będzie nam dane obejrzeć więcej niż zajawke
                              https://mobile.twitter.com/KtoManipuluje/status/1441373922910375944

A naimski dotrzymał słowa, zerwał Jej ten program... Pomyśleć, że kiedyś widziałem w republice zalążek wolnych mediów....
                              ​​​​
                              Ostatnio edytowany przez itakpowiem; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Maksymalne stawki podatku od nieruchomości w górę od przyszłego roku, supcio
                                Samorządy mają wolną rękę.

Komentarz

Pracuję...
                                X