Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Polityka

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Wiem, że pijesz do Foxxa, ale może śpi, a ja też uważam się za "taktycznego", więc pozwolę sobie odpowiedzieć. Akurat o Kurze i jego kurwizji "taktyczni" mają od dawna wyrobione zdanie, stoczyła się w kierunku DT. Jednakże jako że, najbardziej ceniąc dorzeczy, czytam prawie każdą prawicową prasę, to powiem Ci, że nczas zmierza w tym samym kierunku: histeryczne podbijanie każdego info, które może uderzyć w rząd (u Kury - w opozycję). Nota bene w jaki sposób Kura jest nie do ruszenia nie kumam, ale podobnie jest odnośnie paru innych osób, np. Gliński. Podobnie jako że "taktyczni" pierwsze 19 lat życia przeżyli w PRL, cenią sobie wolność jednostki w kontrze do omnipotencji państwa, nota bene będącą fundamentem naszej cywilizacji. I dlatego jestem przeciwny jakiejkolwiek segregacji sanitarnej, mimo, że sam się zaszczepiłem z przyczyn turystycznych (ale kombinuję, jak nie zaszczepić córki 14 lat tak, żeby nie dotknął jej ostracyzm warszafki ; w takiej Włodawie byłoby to dużo prostsze). Jakiejkolwiek, a to co mówi p. Kraska, to jest kompletna żenada.

Także nie każdy, kto nie głosuje na Konfę, jest zerojedynkowy .
    "Jak się wyrosło w komunizmie, to nie można było nie mieć antykomunistycznego nastawienia"

WOLNOŚĆ dla JANUSZA WALUSIA!

Komentarz

• Reszta taktycznych bywalców nie zechce się podzielić tym co ich uwiera, swędzi i piecze przez dom uciech, który sami wybrali?
      ​​​

Komentarz

• Być może reszta "stałych bywalców" poniższego wątku nie ma odpowiedniego wykształcenia pozwalającego mierzyć się z czyimiś fobiami, paranojami, urojeniami, frustracjami itp. itd.
        Lieber tot als rot!!

Komentarz

• Nawet od forumowego omnibusa wtracającego swoje skromne zdanie w niejednym wątku, nikt nie wymagał mierzenia się z bolączkami jego współplemieńców Jeśli jednak rozterki taktycznych określane są jako fobie, paranoje, urojenia i frustracje... i to nie przez byle konfederatę, kuca, meteora czy nawet platfusa lub innego kodziarza a przez jednego z forumowych rycerzy dobrej zmiany, to źle sie dzieje w księstwie nowogrodzkim​​​​​​

Komentarz

• „Inflacja jest formą podatku, którą można nałożyć bez ustawy” – Milton Friedman

"W kraju, w którym ludzie nienawidzą swoich rodaków" - Taco
            „Was, przyjaciele, czeka wspólna praca. Rządźcie, niech chory kraj do zdrowia wraca”. - Szekspir

Komentarz

• Zamieszczone przez itakpowiem Zobacz posta
              Nawet od forumowego omnibusa wtracającego swoje skromne zdanie w niejednym wątku, nikt nie wymagał mierzenia się z bolączkami jego współplemieńców Jeśli jednak rozterki taktycznych określane są jako fobie, paranoje, urojenia i frustracje... i to nie przez byle konfederatę, kuca, meteora czy nawet platfusa lub innego kodziarza a przez jednego z forumowych rycerzy dobrej zmiany, to źle sie dzieje w księstwie nowogrodzkim​​​​​​
              Związek przyczynowo skutkowy pomiędzy "Jeśli jednak rozterki taktycznych określane są jako fobie, paranoje, urojenia i frustracje" a "źle sie dzieje w księstwie nowogrodzkim​​​​​​" jest nad wyraz widoczny. Ale to swego rodzaju standard w Waszym mitomańskim świecie
              Lieber tot als rot!!

Komentarz

• Używanie liczby mnogiej np. Waszym zamiast Twoim było dość powszechne wśród partyjnych aparatczyków prlu.

Jak chcesz, kultywuj niesławne tradycje komuchów i ich towarzyszy od wódeczki w magdalence ale mnie w to nie mieszaj

Komentarz

Używanie liczby mnogiej np. Waszym zamiast Twoim było dość powszechne wśród partyjnych aparatczyków prlu.

Jak chcesz, kultywuj niesławne tradycje komuchów i ich towarzyszy od wódeczki w magdalence ale mnie w to nie mieszaj
                  aha

Zamieszczone przez itakpowiem Zobacz posta
                  Jeśli jednak rozterki taktycznych
                  Zgodnie z moimi przewidywaniami urojenia, majaki, za dalekie odloty, w sumie nic nowego.

Oczywiscie mógłbym brnąc w Twój stan świadomości dociekając w jaki sposób używanie przeze mnie „liczby mnogiej” wiąże Cię z „towarzyszami od wódeczki w Magdalence” ale wszystko ma swe granice
                  Lieber tot als rot!!

Komentarz

• Najwidoczniej umiejetność czytania ze zrozumiem jest u Ciebie bezobjawowa

Komentarz

Najwidoczniej umiejetność czytania ze zrozumiem jest u Ciebie bezobjawowa
                      Używanie takich określeń wobec polskich patriotów było dość powszechne wśród funkcjonariuszy RSHA.

Jak chcesz, kultywuj niesławne tradycje nazistów i ich towarzyszy od wódeczki w Cafe Club, ale mnie w to nie mieszaj.
                      Lieber tot als rot!!

Komentarz

• Sprawdzam
                        Przytoczona przeze mnie liczba mnoga i aparat prlu: Wielu z forumowiczów niestety to pamięta, mlodzież może z filmów, dla wszystkich jest to raczej jasne ale aby nie być gołosłownym:

Zamieszczone przez Wikipedia
                        ..Po rozpowszechnieniu się w polszczyźnie zaimków pan, pani, państwo z czasownikiem w 3. osobie, forma „per wy” straciła na znaczeniu, a stała się nielubiana przez zwykłych obywateli, gdy uczyniono z niej obowiązkową formę zwrotu rządzącej w PRL PZPR..

​​​​​​Czekam na dowiedzenie przez Ciebie, iż funkcjonariusze rsha lub innych nazistowskich organizacji używali "bezobjawowości" jako określenia braku umiejetności czytania ze zrozumieniem.

Oczywiście możesz brnąć w goebbelsowskie kłamstwa, ale 1 września szczególnie nie wypada. Możesz też sie przestać produkować lub/i przeprosić Na przyszłość nie wycieraj sobie gęby polskimi patriotami, gdy nie radzisz sobie w gadce na forum.

Komentarz

Sprawdzam
                          Przytoczona przeze mnie liczba mnoga i aparat prlu: Wielu z forumowiczów niestety to pamięta, mlodzież może z filmów, dla wszystkich jest to raczej jasne ale aby nie być gołosłownym:

​​​​​​Czekam na dowiedzenie przez Ciebie, iż funkcjonariusze rsha lub innych nazistowskich organizacji używali "bezobjawowości" jako określenia braku umiejetności czytania ze zrozumieniem.

Oczywiście możesz brnąć w goebbelsowskie kłamstwa, ale 1 września szczególnie nie wypada. Możesz też sie przestać produkować lub/i przeprosić Na przyszłość nie wycieraj sobie gęby polskimi patriotami, gdy nie radzisz sobie w gadce na forum.
                          Cytując klasyka kim Ty ***** jesteś żeby oceniać kogokolwiek z tego jak sobie "radzi z gadki na forum" to po 1
                          Po 2 sam gościu bełkoczesz coś pisząc w liczbie mnogiej - vide przytoczone przeze mnie "rozterki taktycznych" do których jakoby się odnosisz to nie dziw się, że do tych taktycznych się zwracam (chyba, że jest to tylko i wyłącznie Twa schizofrenia)
                          Po trzecie to faktycznie jakiekolwiek pisanie do Ciebie jest bezprzedmiotowe, bo nie raz i nie dwa udowodniłeś, że dyskutujesz nie z argumentami, tylko własnymi rojeniami.
                          Ale masz racje określenie "rozterk taktycznych" mianem "fobii, paranoi, urojeń i frustracji" jest ani chybi dowodem na to, że "źle sie dzieje w księstwie nowogrodzkim" - wygrałeś.
                          A i po czwarte Twe oburzenie na treści zawarte w moich posatch w kontekście tego, że Ty, czy tam Twój friend używacie chociażby na tej stronie określeń
                          - "bywalcy burdelu"
                          - "kurwy jebane i tyle",
                          - czy tam przyrównanie mojej skromnej osoby do osób które z komuchami fraternizowały się w Magdalence (czy tam do komunistycznych oprawców)...dlatego, że na publicznym forum zwróciłem się do szerszego grona odbiorców moich treści w liczbie mnogiej
                          jest po prostu paradne i wcale, a wcale nie świadczy o bałaganie na strychu
                          Lieber tot als rot!!

Komentarz

• Zamieszczone przez TNTP Zobacz posta

Cytując klasyka kim Ty ***** jesteś żeby oceniać kogokolwiek z tego jak sobie "radzi z gadki na forum" to po 1
                            Po 2 sam gościu bełkoczesz coś pisząc w liczbie mnogiej - vide przytoczone przeze mnie "rozterki taktycznych" do których jakoby się odnosisz to nie dziw się, że do tych taktycznych się zwracam (chyba, że jest to tylko i wyłącznie Twa schizofrenia)
                            Po trzecie to faktycznie jakiekolwiek pisanie do Ciebie jest bezprzedmiotowe, bo nie raz i nie dwa udowodniłeś, że dyskutujesz nie z argumentami, tylko własnymi rojeniami.
                            Ale masz racje określenie "rozterk taktycznych" mianem "fobii, paranoi, urojeń i frustracji" jest ani chybi dowodem na to, że "źle sie dzieje w księstwie nowogrodzkim" - wygrałeś.
                            A i po czwarte Twe oburzenie na treści zawarte w moich posatch w kontekście tego, że Ty, czy tam Twój friend używacie chociażby na tej stronie określeń
                            - "bywalcy burdelu"
                            - "kurwy jebane i tyle",
                            - czy tam przyrównanie mojej skromnej osoby do osób które z komuchami fraternizowały się w Magdalence (czy tam do komunistycznych oprawców)...dlatego, że na publicznym forum zwróciłem się do szerszego grona odbiorców moich treści w liczbie mnogiej
                            jest po prostu paradne i wcale, a wcale nie świadczy o bałaganie na strychu

Można Ci jakoś pomóc? Poważnie pytam.

Komentarz

• Zamieszczone przez ZwykłyCzłowiek Zobacz posta

Można Ci jakoś pomóc? Poważnie pytam.
                              Bardzo Ci dziękuje za troskę dobry człowieku, ale wątpię, czy podołałbyś zmierzyć się z mymi rozterkami, tudzież potrzebami...chociaż https://forum.legionisci.com/forum/p...01#post2598101

Tefal S95, Viomii, a może Roomba ?
                              Lieber tot als rot!!

Komentarz

• Mam prośbę do kibiców wszystkich klubów - proszę uratujcie Polaków, Polskę i Was samych. Zjednoczcie się i jedźcie do Warszawy porozmawiać z Rządem. To co się dzieje to już nie są żarty to jest tyrania i ubezwłasnowolnienie a to tylko początek..................

Komentarz

Pracuję...
                                X