Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Polityka

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Przecież sprawa wrześniowego ewentualnego (nie)przedłużenia koncesji dotyczy tylko TVN24. Nie wiem, w jaki sposób ewentualna jej blokada miałaby wzmocnić PiS. No i Discovery ma wiele formalnych możliwości, by taką blokadę obejść (o czym szczegółowo w tym temacie już pisałem).

No cóż, czekamy
    My ludzkie bydło, ludzki gnój, z suteren i poddaszy, my chcemy herb mieć swój, na zgubę wrogom naszym.

Komentarz

• Główny kanał TVN ma czas do 2024 a TVN7 do lutego 22. Oba są rozsiewane, wiec musza mieć Polska koncesje. Reszta może sobie lecieć w satelitach na byle jakiej z Unii.
      Lex TVN zmusza discovery do zmian wlascicielakich do lutego, a najdalej do 2024

a to co się dziś wyprawia w sejmie to jest kpina z Państwa.
      "W kraju, w którym ludzie nienawidzą swoich rodaków" - Taco
      „Was, przyjaciele, czeka wspólna praca. Rządźcie, niech chory kraj do zdrowia wraca”. - Szekspir

Komentarz

• Nie dotykaj forum, bo cię curva zmiecie z planszy
        -------------
        Jedynie prawda jest ciekawa

Józef Mackiewicz

Komentarz

• Można być za, można być przeciw, ale sposób uchwalenia oraz kurwienie i kurwienie się kukizowców między głosowaniami to dla mnie szczyt wszystkiego. Upadek obyczajów, utrata honoru, zeszmacenie się. Można by długo wymieniać, ale po co?

Komentarz

• Zamieszczone przez Onomatopej Zobacz posta
            Można być za, można być przeciw, ale sposób uchwalenia oraz kurwienie i kurwienie się kukizowców między głosowaniami to dla mnie szczyt wszystkiego. Upadek obyczajów, utrata honoru, zeszmacenie się. Można by długo wymieniać, ale po co?
            Kukizować — robić bardzo brzydkie rzeczy, być dość obleśnym w swoich aktywnościach i bezgranicznie bezczelnym w ich wyjaśnianiu.
            Bazinga!
            Przecież i im i mnie chodzi tylko o dobro naszego klubu.

Komentarz

• A macie jakikolwiek na to dowód czy typowo dla was pierdolicie 3 po 3 ?
              Lieber tot als rot!!

Komentarz

• Zamieszczone przez TNTP Zobacz posta
                A macie jakikolwiek na to dowód czy typowo dla was pierdolicie 3 po 3 ?
                Ciekawe czy pisali tak, jak skurwił się z PSL-em. Nie chce mi się szukać.
                Pijemy dalej, czy wymiękasz i robisz przysiad?

Komentarz

• - To pomyłka - powiedział poseł Kukiz'15 Jarosław Sachajko, pytany o to, dlaczego głosował za wnioskiem o odroczenie obrad Sejmu do września. Dodał, że tak samo należy rozumieć głosowanie innych członków Kukiz'15

- Niestety, siedzimy rozproszeni - ja zrobiłem pomyłkę, i pozostali też- zaznaczył.

I wszystko jasne, jedna wielka pomyłka ) Dobrze, że tej pomyłki po następnych wyborach w sejmie nie będzie. Posłowie to też niezłe bydło. Zero merytorycznej dyskusji tylko mordę na siebie potrafią drzeć. Gorzej jak dzieci w piaskownicy. Cały dzień i w sumie może z dwie ogarnięte wypowiedzi posłów i to poza salą sejmową... Tragedia kto nas jako naród tam reprezentuje.

Komentarz

• Zamieszczone przez Tomereek Zobacz posta

Ciekawe czy pisali tak, jak skurwił się z PSL-em. Nie chce mi się szukać.
                    Zasadniczo to oburzanie się na sam fakt teoretycznego politycznego dilu (którego w tym wypadku nie było) który jestimmanentną cechą polityki, brzmi trochę naiwnie.

Lieber tot als rot!!

Komentarz

• tvn i tak będzie nadawać, nawet jeśli będzie musiał się delikatnie pogimnastykować, za to dostanie paliwo do przypisywania sobie ostatniej niezależnej stacji leżącej Rejtanem u wrót rzekomej dyktatury. Do tej niezależności będą starać się dołożyć jeszcze jako synonim obiektywizm i jeśli poszerzą grono wyznawców to tylko dzięki rządzącym. Sięrmieżność tvp i cyrki z reasumpcjami też działają na ich korzyść

pis wzmacnia potworka, ale chyba nie zdaje sobie z tego jeszcze sprawy...
                      Ostatnio edytowany przez itakpowiem; [ARG:4 UNDEFINED]. Powód: literówki

Komentarz

• Ciekawe co obiecali Kukizowi?
                        On za darmo tych głosów nie oddał.

Komentarz

• Zamieszczone przez TNTP Zobacz posta

Zasadniczo to oburzanie się na sam fakt teoretycznego politycznego dilu (którego w tym wypadku nie było) który jestimmanentną cechą polityki, brzmi trochę naiwnie.
                          No to trzeba było się dogadać i zrobić "polityczny dil" PRZED głosowaniem i sprawa wyglądałaby zupełnie inaczej. A przeforsowanie reasumpcji sprawiło, że doszło do ośmieszenia siebie i Państwa przez niektóre osoby oraz do zeszmacenia się. Naprawdę wierzysz, że ktoś POMYLIŁ SIĘ przy takim głosowaniu? Mam nadzieję, że odpowiesz konkretnie - TAK lub NIE.

Komentarz

• A może w podobnym trybie co wczoraj w Sejmie, dałoby się zrobić reasumpcję wyborów?
                            Jestem pewien, że znajdzie się kilka osób, co się pomyliło.

Komentarz

• Zamieszczone przez Foxx Zobacz posta
                              Przecież sprawa wrześniowego ewentualnego (nie)przedłużenia koncesji dotyczy tylko TVN24. Nie wiem, w jaki sposób ewentualna jej blokada miałaby wzmocnić PiS. No i Discovery ma wiele formalnych możliwości, by taką blokadę obejść (o czym szczegółowo w tym temacie już pisałem).

No cóż, czekamy
                              O, na wielu poziomach, najbardziej prostacki sposób to przekaz do betonu albo do takich maruderów jak ja, że ta "krowa" nie tylko dużo muuuczy Dodatkowo, LexTVNenem PiS załatwia/załatwił sobie kilka spraw pobocznych. Jeżeli przy okazji jest szansa aby TVN dostał po palcach to nie pozostaje mi tylko nic jak przyklasnąć. Apropo spraw pobocznych, nie rozumiem oburzenia niektórych, że odbywa się to tak brzydko... Dla mnie środowisko skupione wokół tej stacji jest tak syfiaste, że każdy kij im w szprychy cieszy mnie i gotowy jestem popierać samego diabła jeżeli zdecydowałby się im życie uprzykrzyć O ile nie podoba mi się obecny PiS u władzy i chętnie bym poszedł na przodzie pochodu aby go usunąć, a dalej niech się dzieje wola nieba, to generalnie uważam środowisko TVN za dużo większe zło i niebezpieczeństwo dla mocarstwowych i imperialnych planów Polski Jak jest szansa zająć się tym tematem, to kupuje popcorn, nie marudzę i czekam

http://komandir.wrzuta.pl/audio/9lE2...zek_czajkowski

Komentarz

• Zamieszczone przez KrzychuS Zobacz posta
                                A może w podobnym trybie co wczoraj w Sejmie, dałoby się zrobić reasumpcję wyborów?
                                Jestem pewien, że znajdzie się kilka osób, co się pomyliło.
                                Ja bym chętnie zrobił reasumpcję wtorkowego meczu .
                                Bazinga!
                                Przecież i im i mnie chodzi tylko o dobro naszego klubu.

Komentarz

Pracuję...
                                X