Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Polityka

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• To nie jest moja formacja, nigdy do żadnej nie należałem A "przeskakiwać" nie ma czego. Jak napisałem, kryteria są jasne i oficjalne. Post wyżej masz kontekst międzynarodowy. Ty po prostu Braunowi i temu oficerowi wierzysz i uderzasz z wysokiego "Ceee..." ( ), a ja im nie wierzę obszernie uzasadniając swoje stanowisko.

My ludzkie bydło, ludzki gnój, z suteren i poddaszy, my chcemy herb mieć swój, na zgubę wrogom naszym.

Komentarz

• Podbijam bo na razie cisza. Może np Bedeker po polskich szpitalach psychiatrycznych coś wie.
      Zamieszczone przez bloniaq Zobacz posta
      A w innym temacie: czy ktoś dotarł już, jakie w tym wyjściowym kształcie Polskiego Ładu obciążenia dołożył PiS korporacjom? Wszyscy mówią o dokładaniu M i Ś przedsiębiorcom, no ale przecież nie będę słuchać ludzi wrogich partii i rządowi, które to (partia i rząd) przecież doskonale wiedzą, że najbardziej nas kołują międzynarodowe koncerny. Jak to ma być zrobione, żeby z nich wycisnąć kasę dla nas?
      Nie dotykaj forum, bo cię curva zmiecie z planszy
      -------------
      Jedynie prawda jest ciekawa

Józef Mackiewicz

Komentarz

• Spytaj może lepiej tych „wszystkich” omnibusów, którzy „mówią”.
        Lieber tot als rot!!

Komentarz

• Nie, nie. To są wszystko złe języki ludzkie, pomówienia. Ja pytam tych, których poglądy można w mniejszym lub większym przybliżeniu sprowadzić CO NAJMNIEJ do taktycznego popierania PiSu. Tacy nie będą pod tezę podkreślać negatywów, tylko uczciwie streszczą pozytywne rozwiązania. Bo przecież takie są, prawda? Przecież PiS by nie oparł nowych obciążeń podatkowych wyłącznie na Polakach, tyle lat utrzymując narrację, że chcą zmusić międzynarodowych grubasów do zostawiania tu części swoich dochodów zarobionych na naszym terenie.
          Ostatnio edytowany przez bloniaq; [ARG:4 UNDEFINED].
          -------------

Józef Mackiewicz

Komentarz

• Dyskusja o konkretnych rozwiązaniach na tym etapie:

https://legislacja.gov.pl/projekt/12...05420#12805420

... ma tyle sensu, co zawierucha po zgłoszeniu kretyńskiej "5 dla zwierząt" z twierdzeniami, że już w chwili ogłoszenia projektu tysiące polskich rolników straciło dorobek życia. Jeżeli ktoś chce się w to bawić, niech to robi. Omówienie projektu, niespodzianka, jest tu:

https://www.gov.pl/web/finanse/proje...-konsultacjach

Widać, że interesującego Ciebie tematu nie ma (wyjątek - próba utrudnienia rozliczania w "rajach podatkowych"), więc albo MF na tym etapie nie chce zwracać publicznej uwagi na ten wątek, albo... jest w konsultacjach.
            My ludzkie bydło, ludzki gnój, z suteren i poddaszy, my chcemy herb mieć swój, na zgubę wrogom naszym.

Komentarz

• Oj tam, oj tam zamiast mydlić wolnym Polakom oczy, to może w końcu napisałbyś prawdę o planach rządu dotyczących depopulacji (tych o których wszyscy mówią - na czele z generałem Jabłonowskim)
              Lieber tot als rot!!

Komentarz

• Tak myślałem, że z tymi szpitalami psychiatrycznymi to nie może być przypadek.
                -------------

Józef Mackiewicz

Komentarz

• „Białe imperium ciągle rośnie
                  Choć niewidzialne, przeraża was, przeraża was
                  przeraża was”
                  Lieber tot als rot!!

Komentarz

• Rośnie?
                    -------------

Józef Mackiewicz

Komentarz

• Niezwyciężona armia.
                      Lieber tot als rot!!

Komentarz

• No ale ja, to chyba wiadomo, że sobie ironizuję. Zakładam, że każdy dowcip rozumie, nawet jeśli nie uważa go za zabawny. A Twój performens coś za sobą niesie?
                        -------------

Józef Mackiewicz

Komentarz

• Adekwatność
                          Lieber tot als rot!!

Komentarz

• A tymczasem TK Przyłębskiej zbada na wniosek Ziobry, czy art. 6 Europejskiej Konwencji Praw Człowieka mówiący o prawie każdego człowieka "do sprawiedliwego i publicznego rozpatrzenia jego sprawy w rozsądnym terminie przez niezawisły i bezstronny sąd" jest zgodny z polską Konstytucją. No tego jeszcze nie grali .
                            Bazinga!
                            Przecież i im i mnie chodzi tylko o dobro naszego klubu.

Komentarz

• Zamieszczone przez TNTP Zobacz posta
                              Adekwatność
                              Raczej buldupizm i jałowość w pomysłach na ripostę.
                              -------------

Józef Mackiewicz

Komentarz

• Ależ oczywiście zważywszy na lekkość i celność Twej ironii nie pozostaje mi nic innego niźli „buldupy”
                                Lieber tot als rot!!

Komentarz

Pracuję...
                                X