Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Polityka

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez grodzisk1 Zobacz posta
    Ale będzie emigracja do Czech firm i spółek. Żydowski bankier zamorduje polskich przedsiębiorców, a upasie wielkie korporacje. NWO w praktyce.
    https://www.rp.pl/ZUS/307289938-Kole...ow-spolek.html
    Ja to się mało znam więc może Ty mi powiesz. Czemu oni do tej pory nie płacili nie tej składki ?
    349meczów*
    71 goli*
    58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

• Zdecydowana większość płaciła. Np w jednoosobowej sp zoo., albo kiedy wspólnik był też na etacie w sp wieloosobowej lub sp kapitałowej. Szczerze, nie znam nikogo kto by nie płacił ZUS, Tyle, że to nie było 9% samej zdrowotnej.

Komentarz

• Zamieszczone przez Benek Zobacz posta

Ja to się mało znam więc może Ty mi powiesz. Czemu oni do tej pory nie płacili nie tej składki ?
        Nie wchodząc w szczegóły , funkcja członka zarządu jest bezumowna.

Komentarz

• Chodzi tylko o to, żeby jdg nie zamieniać na sp zoo.

Komentarz

• Zamieszczone przez Runi Zobacz posta

Nie wchodząc w szczegóły , funkcja członka zarządu jest bezumowna.
            Ale pieniądze pobiera ?
            349meczów*
            71 goli*
            58 asyst*

Komentarz

• Pieniądze pobiera, i płaci od nich podatek. Składki zdrowotnej nie płaci i nie jest ubezpieczony.
              Nie dotykaj forum, bo cię curva zmiecie z planszy
              -------------
              Jedynie prawda jest ciekawa

Józef Mackiewicz

Komentarz

• Zamieszczone przez bloniaq Zobacz posta
                Pieniądze pobiera, i płaci od nich podatek. Składki zdrowotnej nie płaci i nie jest ubezpieczony.
                To chciałem wiedzieć. Dzięki
                349meczów*
                71 goli*
                58 asyst*

Komentarz

• Dobry wywiad z Sadowskim. Dla Polaków podwyżki, a dla korporacji gwarancja niskich podatków przez 5 lat.
                  https://youtu.be/SPO8EzXm7xM

E. Podwyżki nie ominęły też rządu i posłów. Sobie pensje podnieśli
                  Ostatnio edytowany przez grodzisk1; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Jeśli ktoś nie widział, polecam posłuchać co dzieję się w naszym Wojsku:
                    https://www.youtube.com/watch?v=M_e36M_MITI

Nic tylko czekać ze świeczką, kiedy to wszystko pierdolnie..
                    Fanatyczny Tarchomin

Komentarz

• Tak po 23 minucie szczególnie warty wysłuchania fragment.

Komentarz

• To więcej mówi o tym, że Konfa wykorzysta wszystko próbując rozluźnić system ku radości przeciwników polskiego państwa jako takiego. Najlepszym komentarzem jest frekwencja na sali oraz skala "afery". Nic nie pierdolnie. A po 23 minucie widzimy wykorzystywanego przedmiotowo przez polityków biedaka, który musi czytać z kartek, by pominąć drobiazg, że służy w hierarchicznej instytucji, w której prawem jest rozkaz (a ten może być ułomny, ale to inny system walutowy i odpowiedzialność dowódcy). I wszystko.

PS Nie szczepiłem się, podchodzę raczej sceptycznie do szczepionek poza grupami najwyższego ryzyka śmiertelności (np. seniorami) i oczywiście jestem skrajnym przeciwnikiem obowiązku szczepień i segregacji sanitarnej.
                        My ludzkie bydło, ludzki gnój, z suteren i poddaszy, my chcemy herb mieć swój, na zgubę wrogom naszym.

Komentarz

• Czyli z rzekomej pozycji "skrajnego przeciwnika obowiązku szczepień i segregacji sanitarnej" wg Ciebie gorsza jest demaskacja, nagłaśnianie zmuszania do (oficjalnie dobrowolnych, tak twierdzi też rządowa propaganda) i pomoc w ten sposób traktowanych tak żołnierzy niż opisywany proceder sam w sobie?

Komentarz

• Co gorsza w woju zmusza sie wolnych Polaków do mycia się i spuszczania wody w kiblu.
                            Faktycznie to wszystko musi pierdolnąć

Lieber tot als rot!!

Komentarz

• Zamieszczone przez TNTP Zobacz posta
                              Co gorsza w woju zmusza sie wolnych Polaków do mycia się i spuszczania wody w kiblu.
                              Faktycznie to wszystko musi pierdolnąć
                              Jeden z żołnierzy po zaszczepieniu się po 7-dniowej agonii zmarł z powodu alergii a ty porównujesz to do mycia kibla? Wstydu nie masz.
                              Fanatyczny Tarchomin

Komentarz

• Zrównanie spuszczania po sobie wody do udziału w eksperymancie medycznym, który może skutkować ciężkimi powikłaniami i zgonem klasyfikuje delikwenta jako niezdolnego do dyskusji.

Komentarz

Pracuję...
                                X