Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Polityka

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez cbr WF Zobacz posta

Won bezwstydna kur wo
    Z nim jak z tą zakłamaną ryżą kanalią, będziesz pluł w twarz a i tak przylezie.

Komentarz

Won bezwstydna kur wo
      55 postów z czego większość ostatnich do Hazardzisty z samymi k..wami i zjeb...ami. Zakochałeś się?
      Bazinga!
      Przecież i im i mnie chodzi tylko o dobro naszego klubu.

Komentarz

• Zamieszczone przez Moriarty Zobacz posta

55 postów z czego większość ostatnich do Hazardzisty z samymi k..wami i zjeb...ami. Zakochałeś się?
        Ja nie jestem z waszej tęczowej ekipy
        Masz czelność jeszcze bronić płatną parówę podszywającą się pod kibica Legii, mającą kilka kont? Czy może ty też jesteś kolejnym wcieleniem mapeta?

Komentarz

Ja nie jestem z waszej tęczowej ekipy
          Masz czelność jeszcze bronić płatną parówę podszywającą się pod kibica Legii, mającą kilka kont? Czy może ty też jesteś kolejnym wcieleniem mapeta?
          Ja go nie bronię. Zastanawia mnie tylko Twój pociąg do niego.
          Ale ok, masz do tego prawo. Jak nastukasz w ten sposób z 1000 postów to będziesz gość.
          Bazinga!

Komentarz

• Zamieszczone przez Moriarty Zobacz posta

Ja go nie bronię. Zastanawia mnie tylko Twój pociąg do niego.
            Ale ok, masz do tego prawo. Jak nastukasz w ten sposób z 1000 postów to będziesz gość.
            Bronisz bronisz
            I nie wyskakuj do mnie z jakimiś pedalskimi tekstami kmiocie

Komentarz

• Jeszcze tylko 943.
              Bazinga!

Komentarz

• Dobra ,tym razem udało ci się z sukcesem przelogować.
                Ale to nie zmienia jednego.
                Vypierdalaj stąd frajerze.
                Wiesz ,co oznacza "frajer"
                "Lubię sobie jebnąć piwo"

Komentarz

• Swego czasu zastanawiałem się, skąd tutaj na forumce nagle taki wysyp zwolenników „tęczowej zmiany”, ale jak by się nad tym fenomenem głębiej pochylić, to wychodzi na to, że to być może jedna i ta sama osoba nadająca z kilku-kilkunastu różnych kont, gadająca często sama ze sobą, robiąc tzw. sztuczny tłok w temacie.

Komentarz

• Potrzebna jest komisja śledcza, lub Banaś ...

"W kraju, w którym ludzie nienawidzą swoich rodaków" - Taco
                    „Was, przyjaciele, czeka wspólna praca. Rządźcie, niech chory kraj do zdrowia wraca”. - Szekspir

Komentarz

• Zamieszczone przez Banita_70 Zobacz posta
                      Swego czasu zastanawiałem się, skąd tutaj na forumce nagle taki wysyp zwolenników „tęczowej zmiany”, ale jak by się nad tym fenomenem głębiej pochylić, to wychodzi na to, że to być może jedna i ta sama osoba nadająca z kilku-kilkunastu różnych kont, gadająca często sama ze sobą, robiąc tzw. sztuczny tłok w temacie.
                      No pewka

pzdr

btw: mapet transie, ebią cię w kauflandzie (i to na zapleczu).

Komentarz

• rura NS - kwintesencja Polskiej polityki zagranicznej.

Nie chcieliśmy rury przez nasz teren lądowy w imię solidarności z Ukrainą która miała to gdzieś - rura miała iść Rosja - Białoruś - Polska.
                        Niemcy i Francuzi ramię w ramię z Ruskimi nas olali i poszli bałtykiem.
                        Teraz USA klepie rurkę za....inwestycję niemiaszków w ukraiński sektor energetyczny.

A w Polsce sterta kamieni.

"W kraju, w którym ludzie nienawidzą swoich rodaków" - Taco
                        „Was, przyjaciele, czeka wspólna praca. Rządźcie, niech chory kraj do zdrowia wraca”. - Szekspir

Komentarz

• rura Hazardzista / Złoty Orzel / **** wie co jeszcze - kwintesencja braku honoru - forumowa dziwka, która zamiast sama się zawinąć w jakiekolwiek inne miejsce w internecie dalej siedzi tutaj gdzie nikt nie bierze jej na poważnie.
                          |||||||||||||||||||||||||| ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
                          Better Dead Than Red

Komentarz

• Chyba tu też się przewinęły echa politycznej gównoburzy sprzed roku dotyczącej Listy Przebojów Trójki.

Jako postscriptum warto więc odnotować, co czas pokazał:
                            https://dorzeczy.pl/obserwator-medio...ow-trojki.html

Komentarz

• Czy my w ramach podziekowan dla jankesow za klepnięcie zgody na NS2 kupimy od nich czołgi?
                              Wstaliśmy z kolan...czy jak to, tam leciało?

P.S. czekam na szerszy kontekst, peany nad abramsami, karakale tez oczywiscie muszą się pojawić
                              ​​​​​

Komentarz

• W PiSie jeszcze wierzą że ustawa "Lex TVN" może ma być kartą przetargową w negocjacjach z Białym Domem, w związku z ponownie podjętą weryfikacją działań administracji Bidena w sprawie NS2, jako że spółka TVN należąca do podmiotu Discovery jest podobno największą inwestycją jankeską w naszym kraju, z siedzibą zarejestrowaną na lotnisku w Amsterdamie.

Poczekamy, zobaczymy.

Komentarz

Pracuję...
                                X