Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Polityka

Zwiń
X
 
 • Filtr
 • Czas
 • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

 • Ty zapewne tak samo łykałeś kilka lat temu rewelacje z podsłuchów w pewnej restauracji. Ale to była przecież zupełnie inna sytuacja.
  Bazinga!
  Przecież i im i mnie chodzi tylko o dobro naszego klubu.

  Komentarz


  • Nie, no - jasne, że motyw z Dworczykiem jest identyczny, jak ten, w którym współpracownik prawdopodobnie dwóch polskich służb zorganizował nagranie m.in. szefa MSW, który podsumował własne państwo tekstem o "kamieni kupie". Sytuacja, w której sąd wydając wyrok na Falentę (2,5 roku bezwzględnego) uznając autentyczność nagrań (których treści nikt z nagranych nie prostował) to wypisz-wymaluj "harcerzyk na Telegramie". To oczywiste.

   PS Dla przypomnienia skala tematu:

   https://www.rmf24.pl/raporty/raport-...ost/stenogramy
   My ludzkie bydło, ludzki gnój, z suteren i poddaszy, my chcemy herb mieć swój, na zgubę wrogom naszym.

   Komentarz


   • Kamieni kupa wciąz aktualna,

    nadal cale autobusy kolesiow otrzymuja fuchy (ustawka pod publiczke pisu nic nie zmienila), dalej mamy afery o zabarwieniu korupcyjnym z brakiem jakiejkowiek winy i kary, obecna wladza również kompromituje się wyciekami, wyprzedaż najlepszych kąsków ssp wciąż aktualna...

    ​​​​​całe szczeście znajdą się obrońcy jedynej slusznej partii i przybiją ruskiego szpiona każdemu kto nie klaszcze z nimi w rytm melodii z partyjnego wiecu

    Komentarz


    • Zamieszczone przez Foxx Zobacz posta
     uznając autentyczność nagrań (których treści nikt z nagranych nie prostował)
     Chyba przeoczyłem sprostowania rzekomych(?) uczestników korespondencji w kwestii tego, co rzeczywiście do siebie pisali a co dołożył przebrzydły ruski trol

     Komentarz


     • ... a biorąc pod uwagę skale tych sytuacji oraz to, co publikowana treść mówi o podejściu do państwa w przypadku Sowy & Co. zetknąłeś się z czymś podobnym?

      https://www.polsatnews.pl/wiadomosc/...ncja-ministra/

      Dworczyka przesadnie nie bronię, ale różnica między mafią i amatorką nie jest przesadnie trudna do uchwycenia w takim porównaniu. I teoretyczny ruski troll ma z tym średni związek. Zwłaszcza, że mocniejsze rzeczy dzieją się w tak "poważnych" państwach, jak jankesi. Taki mamy klimat.      My ludzkie bydło, ludzki gnój, z suteren i poddaszy, my chcemy herb mieć swój, na zgubę wrogom naszym.

      Komentarz


      • to zupełnie inna skala sytuacji, oni mielii gorsze podejście do państwa (miska ryżu się nie liczy), poza tym też nie odnieśli sie merytorycznie do treści rozmów, pis to amatorzy po to mafia (bardzo ciekawe w kontekscie umiejetnosci utrzymania władzy), a poza tym takie rzeczy się dzieją w nawet w USA, tak to już jest, nie ma co robic afery

       Komentarz


       • Zamieszczone przez TNTP Zobacz posta

        Krótkie pytanie kto sie wjebał na konto Dworczykowi ?
        A to że łykacie te wrzutki jak pelikany to mnie akurat kompletnie nie dziwi
        Archetypy młodych wykształconych
        Nie takich młodych
        kto sie wjebał nie wiem, wiem natomiast ze z uwagi na niekompetencje Dworczyka mógł to zrobić każdy w miare ogarniety haker.

        Szkoda natomiast ze nie odniosłeś sie do nieudolnych prób naszych milusińskich usunięcia tych maili.
        Czyli jak jest - chca kasowac nieprawdziwa ruska wrzutke czy faktycznie to byly maile Dworczyka (bo się juz gubie w propagandzie rodem z Woronicza)?

        Komentarz


        • Zamieszczone przez ZwykłyCzłowiek Zobacz posta
         to zupełnie inna skala sytuacji, oni mielii gorsze podejście do państwa (miska ryżu się nie liczy), poza tym też nie odnieśli sie merytorycznie do treści rozmów, pis to amatorzy po to mafia (bardzo ciekawe w kontekscie umiejetnosci utrzymania władzy), a poza tym takie rzeczy się dzieją w nawet w USA, tak to już jest, nie ma co robic afery
         Ależ rób ile chcesz, w końcu dzisiaj internety głównie - poza inwigilacją - do tego służą

         Napisałem po prostu, że te sytuacje są nieporównywalne, podając źródła. Wiem, że czasem ciężko sie klika, więc naprawdę ( ) w skrócie.

         Taśmy:

         - współpracownik MSW organizuje nagrywanie przez lata ważnej części rządu, w tym szefa MSW oraz zaplecza rządu

         kampania wyborcza

         "Brakuje pieniędzy w budżecie (...). Mamy osiem miesięcy do wyborów i PiS ma 43 procent w sondażu" - tak według nagrania uzyskanego przez tygodnik "Wprost" minister spraw wewnętrznych Bartłomiej Sienkiewicz miał w zeszłym roku przekonywać szefa Narodowego Banku Polskiego do udzielenia wsparcia finansowego dla rządu Donalda Tuska. Na nagraniach słychać, jak prezes NBP zgadza się na to, ale w zamian żąda dymisji ówczesnego ministra finansów Jacka Rostowskiego.
         - polityka wschodnia, pierwsze ślady sprawy Sławko Zegarenko (określenie z Ukrainy)

         Po bulwersującym nagraniu ujawnionym przez tygodnik "Wprost", w sieci pojawił się drugi fragment zarejestrowanej rozmowy polskich polityków. Mieli w niej brać udział były minister transportu Sławomir Nowak, były wiceminister finansów Andrzej Parafianowicz oraz były szef GROM-u Dariusz Zawadka. Politycy rozmawiają o żonie Nowaka. "I chcą ją [moją żonę - red.] trzepać. Cały 2012 rok" - żali się były szef transportu. Zapis nagrania podaje TVN 24.
         jaki jest ciąg dalszy?

         We wtorek do sądu trafił pierwszy akt oskarżenia w śledztwie przeciwko Sławomirowi Nowakowi. Dariusz Z., były szef jednostki "GROM" miał żądać wielomilionowych łapówek od firm starających się o kontrakty na remont dróg na Ukrainie, które miały zostać wpłacone jako opłata za fikcyjne usługi doradcze na konto cypryjskiej spółki, którą miał założyć na polecenie Nowaka.

         Prokuratura Okręgowa w Warszawie skierowała we wtorek do sądu akt oskarżenia przeciwko Dariuszowi Z., jednemu z podejrzanych w śledztwie dotyczącym zorganizowanej grupy przestępczej założonej i kierowanej przez Sławomira N. Oskarżonemu zarzuca się udział w grupie przestępczej, żądanie korzyści majątkowej oraz przyjmowanie jej obietnicy, jak również czynienie przygotowań do prania pieniędzy pochodzących z przestępstw korupcyjnych - przekazała prok. Aleksandra Skrzyniarz, rzeczniczka Prokuratury Okręgowej w Warszawie.
         - "wolne media", "jak jest połapana oligarchia w Polsce"

         Jan Kulczyk podczas rozmowy z Pawłem Grasiem miał obiecać interwencję u niemieckich właścicieli w sprawie zwolnienia redaktora naczelnego „Faktu" Grzegorza Jankowskiego.

         Ich zdaniem miał on nadmiernie krytykować rząd i popierać PiS. Kilka tygodni później Jankowski stracił fotel naczelnego tabloidu i odszedł z wydawnictwa.
         Maile, ktoś się włamuje na niezabezpieczoną skrzynkę Dworczyka:

         kampania wyborcza

         Politycy w wymianie wiadomościami e-mail rozmawiają o polityce prorodzinnej i propozycjach, jakie Andrzej Duda może ogłosić w swojej kampanii wyborczej w 2020 r.

         Obecny wiceszef MSZ zauważa, że istnieje ryzyko, że temat LGBT rozbije kampanię wyborczą

         "Też uważam, że to ostatni moment, aby wypełniając treścią Kartę Rodziny rozładować zagrożenia wywołane eskalacją LGBT"
         - stwierdza w wiadomości e-mail Michał Dworczyk
         polityka wschodnia

         Premier zauważa, że na arenie międzynarodowej to Litwa "gra pierwsze skrzypce" w kwestii protestów na Białorusi. "No a przy całym szacunku do Litwy............" - pisze Morawiecki

         Szef rządu prosi swoich współpracowników o rady i je otrzymuje; zapada decyzja o wzroście liczby komunikatów w języku angielskim dotyczących działań Polski w kwestii Białorusi

         Wyciekł również skrót rozmowy między szefami MSZ Polski i Litwy na temat protestów na Białorusi. Wynika z niego, że duża aktywność Litwy w tym temacie może być "poważnym utrudnieniem"
         Kolejne wiadomości, które miały zostać pobrane przez hakerów z prywatnej skrzynki szefa Kancelarii Premiera Michała Dworczyka dotyczą sytuacji na Białorusi po wyborach prezydenckich.

         Premier Mateusz Morawiecki wysłał wiadomość do rzecznika rządu Piotra Müllera wiceszefa MSZ Pawła Jabłońskiego i Michała Dworczyka. Szef rządu oczekiwał analizy w sprawie udziału Rosji w wyborach na Białorusi, zaplecza kandydatki opozycji Swietłany Cichanouskiej oraz stanowiska Stanów Zjednoczonych.

         "Z całym szacunkiem dla walki Białorusinów, to też jest polityczne złoto dla nas" - miał napisać premier Morawiecki.
         Każdy na własną rękę może stwierdzić, czy ujawnione fakty pokazują takie samo podejście do państwa. Ja tylko korzystam ze swojego prawa do komentarza takiej koncepcji

         My ludzkie bydło, ludzki gnój, z suteren i poddaszy, my chcemy herb mieć swój, na zgubę wrogom naszym.

         Komentarz


         • Jankowski były naczelny Faktu wafel i sługus Niedzielskiego przypominam też to zagorzały polonista.
          Mioduski ,Vukovic OUT !

          Komentarz


          • Ciekawe spotkanie, rzućcie sobie okiem:

           Komentarz


           • Polecam

            zwłaszcza te twarze w około

            Komentarz


            • Co tu oglądać, mała ryża zakłamana morda przyjechała jątrzyć i jeszcze bardziej dzielić.
             Niemal w każdym słowie widać ile on ma w sobie nienawiści do swoich oponentów.

             Komentarz


             • Tusk teraz będzie się przystawiał do Konfy, bo sam nie jest w stanie ogarnąć zwycięstwa...
              I wkurzaj się na nasz charakter strączku łuskany
              Spytasz skąd jestem? Powiem z dumą: z Warszawy

              To warszawskie ballady ...

              Komentarz


              • Zamieszczone przez Budyń_70 Zobacz posta
               Co tu oglądać, mała ryża zakłamana morda przyjechała jątrzyć i jeszcze bardziej dzielić.
               Niemal w każdym słowie widać ile on ma w sobie nienawiści do swoich oponentów.
               Obejrzyj TVP jak sobie z tym radzą, posłuchaj Witek.
               "W kraju, w którym ludzie nienawidzą swoich rodaków" - Taco
               „Was, przyjaciele, czeka wspólna praca. Rządźcie, niech chory kraj do zdrowia wraca”. - Szekspir

               Komentarz


               • Zamieszczone przez Hazardzista Zobacz posta

                Obejrzyj TVP jak sobie z tym radzą, posłuchaj Witek.

                Won bezwstydna kur wo

                Komentarz

                Pracuję...
                X