Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Polityka

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Rewolucja w partii rządzącej. W SSP nie będzie można zatrudniać członków rodzin nie posiadających kompetencji.

Nie dotykaj forum, bo cię curva zmiecie z planszy
    -------------
    Jedynie prawda jest ciekawa

Józef Mackiewicz

Komentarz

• Zamieszczone przez bloniaq Zobacz posta

Rewolucja w partii rządzącej. W SSP nie będzie można zatrudniać członków rodzin nie posiadających kompetencji.

Dlaczego zinterpretowałeś tylko pierwsza część zdania? Bo w całości nabiera innego znaczenia?
      Mogłeś napisać w SSP nie będzie można zatrudniać członków rodzin posiadających kompetencje i doświadczenie, u których nie doszło jednocześnie do nadzwyczajnej sytuacji życiowej.

Komentarz

• Zamieszczone przez wolsz17 Zobacz posta

Dlaczego zinterpretowałeś tylko pierwsza część zdania? Bo w całości nabiera innego znaczenia?
        Mogłeś napisać w SSP nie będzie można zatrudniać członków rodzin posiadających kompetencje i doświadczenie, u których nie doszło jednocześnie do nadzwyczajnej sytuacji życiowej.
        Oczywiście dlatego, że chciałem podstępnie zasiać w wyboracach PiS ziarno zwątpienia, i liczyłem, że po przeczytaniu mojego komentarza nikt nie zwróci uwagi na treść z fotografii dokumentu - wrzuciłem ją w zasadzie w ramach blefu. No ale oddaję: istotnie, nie dość, że muszą być kompetentni, to jeszcze być w trudnej sytuacji życiowej. Przyznaje, że w tej sytuacji, w tym tempie, w drugiej połowie stulecia będą z tego PiSu ludzie
        Ostatnio edytowany przez bloniaq; [ARG:4 UNDEFINED].
        Nie dotykaj forum, bo cię curva zmiecie z planszy
        -------------
        Jedynie prawda jest ciekawa

Józef Mackiewicz

Komentarz

Oczywiście dlatego, że chciałem podstępnie zasiać w wyboracach PiS ziarno zwątpienia, i liczyłem, że po przeczytaniu mojego komentarza nikt nie zwróci uwagi na treść z fotografii dokumentu - wrzuciłem ją w zasadzie w ramach blefu. No ale oddaję: istotnie, nie dość, że muszą być kompetentni, to jeszcze być w trudnej sytuacji życiowej. Przyznaje, że w tej sytuacji, w tym tempie, w drugiej połowie stulecia będą z tego PiSu ludzie
          Jakbyś od razu tak napisał i nie zmienił sensu zdania, tylko wyśmiał jego drugą część to bym nie reagował
          ​​​​​​​Dla mnie również np. przeprowadzka w związku z zajmowaniem wysokiego stanowiska i trudna sytuacja życiowa nie idą w parze, a jak już tworzą taki przepis i dzięki temu chcą poprawić wizerunek to bez sensu robić wyjątki i zostawiać furtkę na kombinowanie.

Komentarz

Rewolucja w partii rządzącej. W SSP nie będzie można zatrudniać członków rodzin nie posiadających kompetencji.
            Sobolewski poinformował o rezygnacji żony z zasiadania w radach nadzorczych spółek skarbu państwa.

"W kraju, w którym ludzie nienawidzą swoich rodaków" - Taco
            „Was, przyjaciele, czeka wspólna praca. Rządźcie, niech chory kraj do zdrowia wraca”. - Szekspir

Komentarz

• Zamieszczone przez Neg Zobacz posta

To nie ja wyskakuje z linkiem do zje banego portalu

Zamieszczone przez Hazardzista Zobacz posta

Sobolewski poinformował o rezygnacji żony z zasiadania w radach nadzorczych spółek skarbu państwa.

Wstydu nie masz, że jeszcze tu się udzielasz?

Komentarz

• No przecież właśnie nie mają - od tuskowego Über-trolla do forumkowego untermensch-trolla

My ludzkie bydło, ludzki gnój, z suteren i poddaszy, my chcemy herb mieć swój, na zgubę wrogom naszym.

Komentarz

• Zamieszczone przez Neg Zobacz posta

Neg
                  jak coś czereśnie ostatnio kupowałem za 14 zł/kg podać namiary ?

Komentarz

• Szwagrowie, zięciowie, synowe, kuzynostwo i cala reszta innych pociotków dalej bedą mieć sie dobrze. Zawsze można też przeskoczyć do jednej z przystawek (np. Bielana) lub być posłem niezależnym startującym z listy zp. Aaa i zupełnie przypadkiem pominięto europosłów i ich rodziny w tej partyjnej uchwale pod publiczke

Sobolewski, którego żona "sama sobie załatwiła" oświadczy że zrezygnowała i po temacie. Ciemny lud 2 lata przed wyborami to kupi i zapomni 8 lat wciskania gdzie sie tylko da pisowskich miernot

Komentarz

• Zamieszczone przez Alek Zobacz posta

Neg
                      jak coś czereśnie ostatnio kupowałem za 14 zł/kg podać namiary ?
                      Na Bemowie 7-9 zł w sobotę to była norma, nie zepsute, normalne do jedzenia.
                      W niedzielę można było "od chłopa" pod kościołem wziąć już po 6 zł
                      Z końmi się nie kopię bo przegram, z idiotami staram się nie dyskutować bo sprowadzają dyskusję do swojego poziomu, na argumenty ad personam staram się nie reagować, patrz wcześniejsze punkty - no i tylko krowa nie zmienia zdania ...

Komentarz

• Zamieszczone przez Jestem Zobacz posta

Na Bemowie 7-9 zł w sobotę to była norma, nie zepsute, normalne do jedzenia.
                        W niedzielę można było "od chłopa" pod kościołem wziąć już po 6 zł
                        Dodaj do "chłopa" vat i podatki i będziesz mieć "normalną" cenę
                        Bazinga!
                        Przecież i im i mnie chodzi tylko o dobro naszego klubu.

Komentarz

• Zamieszczone przez Moriarty Zobacz posta

A do Twoich postów odrobinę inteligencji to będziesz miał „normalnego” forumowicza.
                          Lieber tot als rot!!

Komentarz

• Zamieszczone przez TNTP Zobacz posta

A do Twoich postów odrobinę inteligencji to będziesz miał „normalnego” forumowicza.
                            Za to do Twoich trochę kultury. Ale wiem, za dużo wymagam.

I wytłumacz maluczkim Krynico Mądrości, co takiego "nieinteligentnego" napisałem.
                            Ostatnio edytowany przez Moriarty; [ARG:4 UNDEFINED].
                            Bazinga!
                            Przecież i im i mnie chodzi tylko o dobro naszego klubu.

Komentarz

• Zamieszczone przez Moriarty Zobacz posta

czyli 8zł z groszami. No i po tyle mniej więcej chodzą.

Komentarz

• Bartłomiej Wróblewski został członkiem komitetu politycznego PiS. Apolityczny RPO.
                                "W kraju, w którym ludzie nienawidzą swoich rodaków" - Taco
                                „Was, przyjaciele, czeka wspólna praca. Rządźcie, niech chory kraj do zdrowia wraca”. - Szekspir

Komentarz

Pracuję...
                                X