Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Polityka

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez Foxx Zobacz posta
    Dla mnie ciekawym zjawiskiem jest sianie paniki przez osoby krytykujące sianie paniki przy okazji korony. Jakoś nie znajdziemy tu np. takich newsów:

https://przemyslprzyszlosci.gov.pl/z...h0t8QENEAAYASA AEgLsVvD_BwE

https://ksiegowosc.infor.pl/podatki/...ty-i-mity.html

https://biznes.wprost.pl/finanse-i-i...nskim-cit.html

Ciekawe, dlaczego
    Czy już wiadomo ile firm skorzystało z dobrodziejstw PISowskiego CITu? Czy polscy przedsiębiorcy jak zwykle nie zrozumieli na czym polega dobrodziejstwo podsunięte im przez miłościwie nam panujących?
    Jeśli obiecujemy, że Wam damy to Wam damy.
    I to bez względu na to, ile będziecie musieli za to wszystko zapłacić

Komentarz

• Zamieszczone przez TNTP Zobacz posta

Ja juz dawno zostałem podsumowany jako klient Biedry z Targówka, ale choćbym miał robić w recajklingu amelinium to nie byłbym zainteresowany
      Nie odpowiedziałeś na pierwsze pytanie.

*prawdopodobnie odwiedzamy tą samą biedronkę
      Kiedyś sprawie sobie zajebistą sygnaturkę.

Komentarz

• Zamieszczone przez Złoty_Orzeł Zobacz posta

Nie odpowiedziałeś na pierwsze pytanie.

*prawdopodobnie odwiedzamy tą samą biedronkę
        Nie bądź dzieckiem - chyba że nie znasz znaczenia terminu „ciężar dowodu”
        Lieber tot als rot!!

Komentarz

• Zamieszczone przez sephrioth1916 Zobacz posta
          Czy już wiadomo ile firm skorzystało z dobrodziejstw PISowskiego CITu? Czy polscy przedsiębiorcy jak zwykle nie zrozumieli na czym polega dobrodziejstwo podsunięte im przez miłościwie nam panujących?
          Nie wiem, sprawdź to sobie. Na pewno łatwiej ustalić, ilu rolnikom zrujnowała życie "5 dla zwierząt", co obwieściłeś jako fakt już we wrześniu. Naprawdę po wczorajszym wpisie z 12:27 lepiej, żebyś tu nikogo nie zaczepiał.

,,Konserwatywna’’ Konfederacja? Nie brakuje w niej zwolenników aborcji i homozwiązków | Fronda.pl

76 proc. wyborców Konfederacji popiera postulaty Strajku Kobiet – brulion24.pl

Jak to było u Sapkowskiego?

– Kompania mi się trafiła – podjął Geralt, kręcąc głową. – Towarzysze broni! Drużyna bohaterów! Nic, tylko ręce załamać. Wierszokleta z lutnią. Dzikie i pyskate pół driady, pół baby. Wampir, któremu idzie na pięćdziesiąty krzyżyk. I cholerny Nilfgaardczyk, który upiera się, że nie jest Nilfgaardczykiem. – A na czele drużyny wiedźmin, chory na wyrzuty sumienia, bezsiłę i niemożność podjęcia decyzji – dokończył spokojnie Regis. – Zaiste, proponuję podróżować incognito, by nie wzbudzać sensacji. – I śmiechu – dodała Milva.
          My ludzkie bydło, ludzki gnój, z suteren i poddaszy, my chcemy herb mieć swój, na zgubę wrogom naszym.

Komentarz

• Czy ktoś wie, czy w Szwajcarii jest internet ?
            Lieber tot als rot!!

Komentarz

Nie wiem, sprawdź to sobie. Na pewno łatwiej ustalić, ilu rolnikom zrujnowała życie "5 dla zwierząt", co obwieściłeś jako fakt już we wrześniu. Naprawdę po wczorajszym wpisie z 12:27 lepiej, żebyś tu nikogo nie zaczepiał.

,,Konserwatywna’’ Konfederacja? Nie brakuje w niej zwolenników aborcji i homozwiązków | Fronda.pl

76 proc. wyborców Konfederacji popiera postulaty Strajku Kobiet – brulion24.pl

Jak to było u Sapkowskiego?

– Kompania mi się trafiła – podjął Geralt, kręcąc głową. – Towarzysze broni! Drużyna bohaterów! Nic, tylko ręce załamać. Wierszokleta z lutnią. Dzikie i pyskate pół driady, pół baby. Wampir, któremu idzie na pięćdziesiąty krzyżyk. I cholerny Nilfgaardczyk, który upiera się, że nie jest Nilfgaardczykiem. – A na czele drużyny wiedźmin, chory na wyrzuty sumienia, bezsiłę i niemożność podjęcia decyzji – dokończył spokojnie Regis. – Zaiste, proponuję podróżować incognito, by nie wzbudzać sensacji. – I śmiechu – dodała Milva.
              Ech i znowu to samo zajmowanie się 11 nieistotnymi posłami. Ziew.
              Widzę, że boli Cie nowy koalicjant. Nie przejmuj się - wiele już przełknąłeś, przełkniesz i to - better dead than red.

Jak kogoś interesują poważne sprawy to powiem, że 400 firm skorzystało z PIStońskiego CITu, ale za to ile prezentacji się stworzyło, ile propagandy - estoński CIT w Polsce!

Ciekawe ile kosztowało jego wprowadzenie. Z drugiej strony - kto przejmowałby się pieniędzmi w socjaliźmie.

Zamieszczone przez TNTP Zobacz posta
              Czy ktoś wie, czy w Szwajcarii jest internet ?
              Ty na pewno nie wiesz. Nie wiedziałbyś nawet jak tam podłączyć komputer.

Komentarz

Ty na pewno nie wiesz. Nie wiedziałbyś nawet jak tam podłączyć komputer.
                żeś mnie zdissował nie ma co
                tylko konkluzja o tym, że czegoś nie wiem po tym jak sam stwierdziłem, że tego nie wiem i poprosiłem takiego światowca jak Ty o pomoc jest raczej mało odkrywcza i nie najlepiej o Tobie świadczy
                Lieber tot als rot!!

Komentarz

Ech i znowu to samo zajmowanie się 11 nieistotnymi postami. Ziew.
                  Wyjątkowo trafnie oceniasz własne posty . Nie wiemm tylko po co mnie zaczepiasz na forumce. Wjeżdżasz z histerią anty-LGBT, piszesz o jakichś posłach, gdy ja nie "zająłem" się nawet jednym. Co do LGBT zaś... Się nie odniosłeś

Zamieszczone przez sephrioth1916 Zobacz posta
                  Widzę, że boli Cie nowy koalicjant.
                  W mojej ocenie nowy koalicjant niczego nie zmienia.
                  https://dorzeczy.pl/kraj/185070/adam...j-prawicy.html

Nie przejmuj się - wiele już przełknąłeś
                  Stąd moja aktywność w początkach tematu "piwo".

- better dead than red.
                  Oczywista.

Jak kogoś interesują poważne sprawy to powiem, że 400 firm skorzystało z PIStońskiego CITu,
                  Cóż, skoro księgowi odradzali... I dzisiaj te decyzje 400 firm to ta poważna sprawa, z którą uderzasz akurat do mnie?

ale za to ile prezentacji się stworzyło, ile propagandy - estoński CIT w Polsce!
                  No, ile?

Ciekawe ile kosztowało jego wprowadzenie.
                  Skoro poruszasz temat - sprawdź.

Z drugiej strony - kto przejmowałby się pieniędzmi w socjaliźmie.
                  Chyba ktoś w Konfie liczy na przyspieszone wybory skoro wlatuje taka desperacka agitacja. Masz rację: ziew
                  Ostatnio edytowany przez Foxx; 739.
                  My ludzkie bydło, ludzki gnój, z suteren i poddaszy, my chcemy herb mieć swój, na zgubę wrogom naszym.

Komentarz

Wyjątkowo trafnie oceniasz własne posty . Nie wiemm tylko po co mnie zaczepiasz na forumce. Wjeżdżasz z histerią anty-LGBT, piszesz o jakichś posłach, gdy ja nie "zająłem" się nawet jednym. Co do LGBT zaś... Się nie odniosłeś
                    Zaczepiam Cię, bo jako jedyny na tym forum, jako jedyny, broniłeś tej chorej regulacji - jak każdej inicjatywy PISu z resztą.
                    Poza tym do czego mam się odnosić? LGBT to Twoje nowe ziomki.

W mojej ocenie nowy koalicjant niczego nie zmienia.
                    https://dorzeczy.pl/kraj/185070/adam...j-prawicy.html
                    Zawsze coś postara się wywalczyć dla siebie.

Stąd moja aktywność w początkach tematu "piwo".
                    Teraz rozumiem tylko Zbawix?

Cóż, skoro księgowi odradzali... I dzisiaj te decyzje 400 firm to ta poważna sprawa, z którą uderzasz akurat do mnie?
                    Skala i rozmach robi wrażenie.

No, ile?
                    Jeżeli taki obserwator jak ja to zauważył to musiała być duża.

Skoro poruszasz temat - sprawdź.
                    To było pytanie retoryczne. W socjaliźmie nikt takich głupot nie liczy. Liczą się tylko wielkie, słomiane inwestycje.

Chyba ktoś w Konfie liczy na przyspieszone wybory skoro wlatuje taka desperacka agitacja. Masz rację: ziew
                    Ech, i znowu ta Konfederacja. Jakby chociaż mogli na czymkolwiek zaważyć. W obecnej sytuacji ich byt nie wpływa na moje życie w ogóle - w przeciwieństwie do Lewicy.

Komentarz

• Zamieszczone przez uziek Zobacz posta
                      Osoby, których dotknie to najmocniej zapewne sobie poradzą - w końcu to "tylko" 9%, a kwoty ich dochodu są znaczne. Jest to jednak ogromny skręt w lewo, skręt niedopuszczalny dla wyborców mi podobnych, choć pewnie przesilenia z tego nie będzie..
                      Bardzo trafny komentarz.
                      Mimo całej swojej sympatii i zrozumienia dla idei pomocy potrzebującym, nie umiem patrzeć przychylnie na tę redystrybucję środków. Szczególnie w momencie, w którym sporo z tych dobrze prosperujących zebrało w ryj od COVID.

Zamieszczone przez Foxx Zobacz posta
                      Ha ha ha
                      Lewactwo nie jest cool!

Komentarz

• Zamieszczone przez uziek Zobacz posta
                        Osoby, których dotknie to najmocniej zapewne sobie poradzą - w końcu to "tylko" 9%, a kwoty ich dochodu są znaczne. Jest to jednak ogromny skręt w lewo, skręt niedopuszczalny dla wyborców mi podobnych, choć pewnie przesilenia z tego nie będzie..
                        Osoby na JDG, których „zaboli” mają zazwyczaj wystaczającą w głowie aby „zmodyfikować” swoje zatrudnienie tak żeby ewentualne straty zminimalizować.

Komentarz

Zaczepiam Cię, bo jako jedyny na tym forum, jako jedyny, broniłeś tej chorej regulacji - jak każdej inicjatywy PISu z resztą.
                          Poza tym do czego mam się odnosić? LGBT to Twoje nowe ziomki. (...)

Teraz rozumiem tylko Zbawix? (...)

Ech, i znowu ta Konfederacja. Jakby chociaż mogli na czymkolwiek zaważyć. W obecnej sytuacji ich byt nie wpływa na moje życie w ogóle - w przeciwieństwie do Lewicy.
                          Na Zbawixie też nie? Swoją drogą nieźle strzeliłeś z adresem w kontekście adresu lokalu/biura pewnej organizacji

Ogólnie naprawdę śmiech na sali, ale jak napisałem rozumiem desperację prowadzącą do tak oszczędnego gospodarowania prawdą, jak to że pisałem o jakichś posłach, czy że bronię każdej inicjatywy PiS. I to jeszcze z resztą. Jaką resztą? Naprawdę myślisz, że forumowicze nie czytają tych dyskusji? Ziew.

Komentarz

• Zamieszczone przez Runi Zobacz posta

Osoby na JDG, których „zaboli” mają zazwyczaj wystaczającą w głowie aby „zmodyfikować” swoje zatrudnienie tak żeby ewentualne straty zminimalizować.
                            Oczywiście, może np się przebranżowić i zostać rolnikiem. Wtedy płacić będzie 1 PLN (słownie: jeden złoty) lub nic jeżeli to gospodarstwo będzie poniżej 6 ha. Oczywiście nie może to być dział specjalny produkcji rolnej bo wtedy składka będzie trochę większa.
                            Oczywiście ta nierownosc PiSowskim socjalistom nie przeszkadza.

Komentarz

• https://twitter.com/GrantThorntonPL/...00633873932288

Komentarz

• https://mobile.twitter.com/GrantThor...06071428440067

Komentarz

Pracuję...
                                X