Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Polityka

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Są tacy na forum ,którym podoba się socjalizm oferowany przez Pis.
    Mioduski ,Vukovic OUT !

Komentarz

• Za mało podatków... Nie dość, że sprzęt komputerowy z różnych przyczyn jest drogi od jakiegoś czasu(nie mówiąc o marży nakładanej przez producenta u nas) to po wprowadzeniu tego producenci z automatu jeszcze te ceny podwyższą. Fantastyczny pomysł.
      Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Komentarz

• Polecam obejrzeć:

Ceny z kosmosu? Oto, jak zmasakrować motoryzację wierząc w cuda

Jeśli obiecujemy, że Wam damy to Wam damy.
        I to bez względu na to, ile będziecie musieli za to wszystko zapłacić

Komentarz

• Takie coś próbuje wprowadzić miłościwie nam panująca władza:

"Art. 15ze1 . 1. Wysokość świadczeń uprawnionego z tytułu używania powierzchni handlowej należnych udostępniającemu na podstawie zawartej przed dniem 14 marca 2020 r. umowy najmu, dzierżawy lub innej podobnej umowy, przez którą dochodzi do oddania do używania powierzchni handlowej, w okresie obowiązywania zakazu prowadzenia działalności w obiektach handlowych o powierzchni sprzedaży powyżej 2000 m2 zgodnie z właściwymi przepisami, ulega obniżeniu do 20% wysokości tych świadczeń należnych udostępniającemu na podstawie umowy przed dniem 14 marca 2020 r., a w okresie trzech miesięcy od dnia zniesienia każdego zakazu – do 50% wysokości tych świadczeń należnych udostępniającemu na podstawie umowy przed dniem 14 marca 2020 r."

W skrócie - chodzi o obniżenie czynszów w centrach handlowych. Problem w tym, że zostają one obniżone na koszt właścicieli powierzchni.

Ciekawe czy wartość obniżonych czynszów jest uwzględniona we wszelkich prezentacjach, w których rząd chwali się wysokością udzielonej pomocy.

A tutaj komentarz Polskiej Rady Centrów Handlowych:
          https://retailnet.pl/2021/05/11/8631...enie-art-15ze/

Komentarz

• Pancernik wypłynął na szerokie wody i odpalił działa .
            Bazinga!
            Przecież i im i mnie chodzi tylko o dobro naszego klubu.

Komentarz

• Zamieszczone przez Moriarty Zobacz posta
              Pancernik wypłynął na szerokie wody i odpalił działa .
              Trzymając się tej konwencji i obsadzając Banasia w roli admirała von Spee, zobaczymy za jakiś czas, czy to dla niego bardziej bitwa pod Coronelem czy pod Falklandami, między oboma upłynął miesiąc tak więc myślę, że w takim terminie sporo się wyjaśni.
              http://komandir.wrzuta.pl/audio/9lE2...zek_czajkowski

Komentarz

• Zamieszczone przez Citlivu Zobacz posta

Trzymając się tej konwencji i obsadzając Banasia w roli admirała von Spee, zobaczymy za jakiś czas, czy to dla niego bardziej bitwa pod Coronelem czy pod Falklandami, między oboma upłynął miesiąc tak więc myślę, że w takim terminie sporo się wyjaśni.
                Ewidentnie widać, że najlepsze zostawił sobie na później.
                Bazinga!

Komentarz

• To jeszcze dziś czy o jutro o 6.00 kominiarze zupełnie przypadkiem bez związku z tematem wbiją się na chatę jego syna lub kogoś innego bliskiego z rodziny/pracy?

Komentarz

• Zamieszczone przez Mrugs Zobacz posta
                    To jeszcze dziś czy o jutro o 6.00 kominiarze zupełnie przypadkiem bez związku z tematem wbiją się na chatę jego syna lub kogoś innego bliskiego z rodziny/pracy?
                    Dziś o 6 była już wizyta. Zbieżność dat zupełnie przypadkowa.
                    https://www.onet.pl/informacje/onetw...frbpp,79cfc278
                    Bazinga!

Komentarz

• No proszę, mają rozmach sk....syny

Komentarz

• Konferencja już miała się kończyć, ale Banaś zatrzymał na moment dziennikarzy, by przedstawić jeszcze jeden komunikat. - Tak się dziwnie składa, że dwa dni temu dostaliśmy maila, że jest bomba podłożona w naszych budynkach. Dziś był mail, że z kolei mój syn Jakub ma popełnić samobójstwo. Policja pojawiła się u mojej rodziny w Krakowie i u syna. O komentarz poproszę już was samych - powiedział.
                        Bazinga!

Komentarz

• Zamieszczone przez Moriarty Zobacz posta
                          Pancernik wypłynął na szerokie wody i odpalił działa .
                          Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa: E1MUgBdXsAQW7PQ?format=jpg&name=medium.jpg
Wyświetleń: 406
Rozmiar: 82,3 KB
ID: 2587903
                          Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
                          St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Komentarz

• Rząd już stwierdził, że wszystkie decyzję były podejmowane zgodnie z prawem ... więc nie bardzo wiadomo po co ta konferencja i raport NIK.
                            Sprawa zamknięta.

Komentarz

• dobra zmiana.. jakoś tak to szło...

Komentarz

• Zamieszczone przez KrzychuS Zobacz posta
                                Rząd już stwierdził, że wszystkie decyzję były podejmowane zgodnie z prawem ... więc nie bardzo wiadomo po co ta konferencja i raport NIK.
                                Sprawa zamknięta.
                                Nie zamknięta. Jeszcze odkrycie towarzyskie się nie wypowiedziało. To zamknie sprawę.
                                Bazinga!

Komentarz

Pracuję...
                                X