Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Polityka

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Forumowiczom, czyli mi jak również innym czytelnikom/użytkownikom forum. Nie widzę powodów aby się skupiac na formule zdania miast na konkretach. Mam wątpliwości, zapytałem, liczyłem że wyjaśnisz.

Napisałeś, że przejęcie Lotos i PGNiG akurat złota akcję wzmacnia. Ciekawiło mnie co rozumiesz przez wzmocnienie..

Przy braku zmiany struktury akcjonariatu Orlenu, takie przejęcie wzmacnia uzależnienie kontroli państwa od obowiazywania złotej akcji. Przed przejęciami Energa, Lotos i PGNiG zwykłą wiekszością udziałów były kontrolowane przez Skarb Państwa. Po przejęciach tylko złota akcja (rozumiana jako wszystkie regulacje dające preferencyjne prawo głosu SP, również w momencie gdy jego udział będzie mniejszościowy) zabezpiecza przed utratą kontroli...

Komentarz

• Polityka, światopogląd, nepotyzm, afery i aferki. Wszystko to ****. Za to co na wykresie, obecnie rządzący powinni abdykować, a lud żądać ścięcia.

Kiedyś sprawie sobie zajebistą sygnaturkę.

Komentarz

• Jesteś nienormalny.

Komentarz

• Poseł Maksymowicz odchodzi z PiS. Ciekawe czy koalicja dotrwa do wyborów?
          z jednej strony przez ponad dwa lata mogą się paść z rodzinami w spółkach, spoleczkach i radach nadzorczych.
          Z drugiej taka Solidarna Polska może podjąć ryzyko i zdobyć upragnione 5% jak dostaną błogosławieństwo z Torunia jako ci bardziej prawicowi od PiS, a Gowinowcy dogadają się z PSLem i ewentualnie konserwami z PO i mogą połasić sie o jakieś 10 proc biorąc uwagę, że PO pod wodzą Budki i tęczowego Rafała poszło w lewo.

Komentarz

• Ziobryści nie mają szans na 5%, o taki wynik otrzeć sie może jakiś Gowinowo-PSLowo-Kukizowy twór ale na 10 to nie mają żadnych szans. Chociaż nie wiem na ile te mariaże realne. Te wojenki w ZP od zawsze wygladały tak, jakby dla ogłupienia wyborcy dawano pozorny wybór między frakcjami. Czy teraz będzie inaczej? Wątpie...

Komentarz

• To ściema jest. Tłuste koty robią pod publiczkę.

Komentarz

• Na pierwszy rzut oka pozostanie w OFE z haraczem 15% a przeniesienie do ZUS bez możliwości dziedziczenia brzmi jak wybór między kiła a rzeżączka (bankowo zrobiłem ze trzy błędy w tym słowie, za co z góry przepraszam ).
                Ale może jednak są w tej ustawie jakieś potencjalne korzyści dla obywateli, których zwykły szaraczek nie dostrzega?

Komentarz

• Zamieszczone przez gizo Zobacz posta
                  Jesteś nienormalny.
                  Ja?

„Kryzys w niektórych branżach oraz jego skutki ekonomiczne mają dużo większy zasięg od wstępnie szacowanego” – napisał wiceminister rozwoju Jarosław Gowin.

Prezydent o pandemii: sytuacja wygląda lepiej, niż się spodziewano.

wykresy pokazują inne życie niż rząd się spodziewa.
                  Ostatnio edytowany przez Złoty_Orzeł; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Zamieszczone przez Warto Rozmawiac
                    (@WartoRozmawiac) Napisał/a: Szanowni Państwo, na 5 minut przed emisją dzisiejszego programu otrzymaliśmy informację, że zostanie on nagrany i wyemitowany w innym terminie. O nowej porze emisji powiadomimy niezwłocznie po uzyskaniu informacji w tej kwestii.
                    https://twitter.com/WartoRozmawiac/s...602771461?s=20
                    Ostatnio edytowany przez itakpowiem; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• K*rwy j*bane totalniackie i tyle.
                      Władza się zmienia, a Pospieszalski cały czas ma pod górkę.

Komentarz

• I jeszcze ta Lichocka
                        349meczów*
                        71 goli*
                        58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

• https://www.topagrar.pl/articles/akt...razy-mniejsze/
                          Nie dotykaj forum, bo cię curva zmiecie z planszy
                          -------------
                          Jedynie prawda jest ciekawa

Józef Mackiewicz

Komentarz

• Rozumiem, że polityka twitterowa to potęga. Przemknęło mi jednak niedawno, że Konfa jest do czegoś potrzebna. W aktualnym zachwianiu równowagi Kukiz robi politykę (poparcie za własne postulaty), lewizna próbuje. A Konfa, jak zwykle. Perfect stand-up.

My ludzkie bydło, ludzki gnój, z suteren i poddaszy, my chcemy herb mieć swój, na zgubę wrogom naszym.

Komentarz

• Zamieszczone przez [url
                              https://www.topagrar.pl/articles/aktualnosci/wojciechowski-fermy-drobiu-w-polsce-powinny-20-razy-mniejsze/[/url]
                              Już nawet zostawię kwestię czy to rynek powinien sam zdecydować czy nie. Tylko gdzie niby te fabryki smrodu miałyby powstawać? Nikt nie chce a raczej nie jest w stanie obok czegoś takiego mieszkać. Jest takie miasteczko na S7 nazywa się Wiśniewo. Człowiek raz w życiu akurat tam zdecydował się kupić fajki i coś do picia na drogę i zapamiętał nazwę totalnego zadupia. Smród do pożygu, z samochodu następne 50 km nie mogłem się pozbyć. Ludzie na przeszczęśliwych to nie wyglądali. Można im tylko współczuć no bo nawet jakby ktoś chciał się wyprowadzić, to domu raczej nie sprzeda.Skoro Wojciechowski taki mądry to niech spróbuje w jakiejś gminie postarać się o decyzję środowiskową. Mieszkańcy na taczkach by go wywieźli z widłami w plecach,

Komentarz

• Zamieszczone przez Foxx Zobacz posta
                                Rozumiem, że polityka twitterowa to potęga. Przemknęło mi jednak niedawno, że Konfa jest do czegoś potrzebna. W aktualnym zachwianiu równowagi Kukiz robi politykę (poparcie za własne postulaty), lewizna próbuje. A Konfa, jak zwykle. Perfect stand-up.
                                Od naszego narodowego komisarza unijnego oczekuję działania w interesie polskiego rolnictwa, jako kluczowej gałęzi naszej gospodarki, niezależnie od tego co w tym czasie robi Kukiz, Lewica czy Konfa. Poza tym, przeczuwam pewną nadinterpretację co oznaczały słowa, że ktoś do czegoś potrzebuje Konfy, ale drążyć tematu nie zamierzam, bo strzelam, że jeszcze dane mi będzie nie raz dowiedzieć się co miałem na myśli pisząc te słowa (chociaż nikt o to oczywiście nie zapyta), a zresztą wystarczająco wiele mówi sam fakt, że wobec "wątku Konfy", temat samej wypowiedzi, czyli postulowanie rozdrabniania polskich przedsiębiorstw, przez polityka namaszczonego przez PiS, od którego raczej coś zależy jeśli chodzi o WPR, pozostał w Twoim komentarzu nietknięty. No cóż, widocznie Ciebie zainteresowało tylko co na to Konfa. Pozwolę sobie skwitować, że bardzo propaństwowa postawa.
                                Ostatnio edytowany przez bloniaq; [ARG:4 UNDEFINED].
                                Nie dotykaj forum, bo cię curva zmiecie z planszy
                                -------------
                                Jedynie prawda jest ciekawa

Józef Mackiewicz

Komentarz

Pracuję...
                                X