Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Polityka

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez Herman Zobacz posta

Obawiam się, że trybuny Legii t trochę bardziej zawiła grupa niż Ci się może wyobrażać i chyba nie znasz zbyt wielu ludzi z Legii.
    Jeśli ktoś dziś żyje w baćne, że jest sztywniutko "pisowsko" i lecimy ostro na prawo, to niedługo może się zdziwić.
    Ja sam p*******ę komuchów, ale już rzygam upolitycznieniem w obecnej postaci. Chodzę na Legię od 95 i tak odstraszającej agitacji jak teraz nie widziałem nigdy.
    Niestety to się odbije
    Anty KOD nie jest tożsame za poparciem i agitacją dla PiSu. Kilka osób z Legii znam, tak samo jak z Ruchu, Lechii, Motoru, Śląska. Ostro na prawo leci się coraz mniej. Ale jest jeszcze w Polsce wiele bastionów, jak choćby w/w. W Sosnowcu mam mnóstwo kumpli jebiących "pisiorów" i lubiących się zabawić. Ale jeszcze mocniej jebiących antifę i to co kryje się pod pojęciem KOD. Z wpojonymi zasadami honor, ojczyzna. To jest zdrowe podejście. Obstawiam, że mimo iż trybuny w Polsce to była, jest i będzie najbardziej złożona i zawiła grupa społeczna, to jako żywy organizm i jeden głos - zawsze dawały opór wszystkiemu co można ubrać w słowo lewactwo. Ewentualnie podaj proszę przykład klubu w którym od lat 90 do obecnych czasów w młynie byłaby tolerancja dla takowego. Nie, Polonia się nie liczy.
    Ostatnio edytowany przez boss_corleone; [ARG:4 UNDEFINED].
    Lewactwo nie jest cool!

Komentarz

• Zamieszczone przez boss_corleone Zobacz posta

A gdybyś "popieraldalał" po szkole na trybuny Legii, może byś wykształcił w sobie charakter i dzisiaj nie byłbyś kodziarskim agitatorem
      No chyba że spotkałby tam akurat piotrka222.

Komentarz

• Zamieszczone przez Foxx Zobacz posta
        Jakieś przykłady?
        No coż, jak by spojrzeć powiedzmy te 10 lat wstecz to mam wrażenie, że chociażby tu na forumce było znacznie mniej upolitycznienia i klasyfikacji wszystkiego. Przecież i Ty sam drogi Foxxie w ostatnich latach (przynajmniej w moim odczuciu) zrobiłeś się bardziej aktywny w poparciu konkretnej strony. Oczywiście każdy ma do tego prawo, to nie jest zarzut jakiś.
        Może rzeczywiście trochę mi się ulało, bo akurat wczoraj byłem na małym spotkaniu gdzie było dwóch dawno niewidzianych kolegów z trybun, zeszło na politykę, a koledzy akurat byli właśnie mocno agitujący. Tak więc było dobre spotkanie kolegów po szalu w starym stylu, aż nie zeszło na politykę. Po prostu naszło mnie jakieś takie wrażenie, że kiedyś nie było takiej polaryzacji, a może po prostu byłem młodszy i na pewne rzeczy mniej zwracałem uwagę
        Jak ktoś mój post odczytał jako jakąś zapowiedź rewolucji to
        Udanych świąt wszystkim życzę!
        LEGIA&FC DEN HAAG

Komentarz

• Zamieszczone przez Herman Zobacz posta
          No coż, jak by spojrzeć powiedzmy te 10 lat wstecz to mam wrażenie, że chociażby tu na forumce było znacznie mniej upolitycznienia i klasyfikacji wszystkiego. Przecież i Ty sam drogi Foxxie w ostatnich latach (przynajmniej w moim odczuciu) zrobiłeś się bardziej aktywny w poparciu konkretnej strony. Oczywiście każdy ma do tego prawo, to nie jest zarzut jakiś.
          Nie, nie jestem bardziej aktywny - wystarczy przejrzeć ten temat. No i stanowczo odrzucam zarzut o agitację. Sytuacja, w której na tę forumkę są targane "newsy" z kartelu fejków często przez użytkowników niekojarzonych z realu po prostu inaczej ustawia dyskusje . Poziom mojego zaangażowania można też sprawdzić przeglądając notki z mojego bloga z pierwszych lat (zacząłem w 2006). Napisałbym raczej, że w porównaniu z tamtym momentem generalnie pozbyłem się złudzeń.

Zamieszczone przez Herman Zobacz posta
          Może rzeczywiście trochę mi się ulało, bo akurat wczoraj byłem na małym spotkaniu gdzie było dwóch dawno niewidzianych kolegów z trybun, zeszło na politykę, a koledzy akurat byli właśnie mocno agitujący. Tak więc było dobre spotkanie kolegów po szalu w starym stylu, aż nie zeszło na politykę. Po prostu naszło mnie jakieś takie wrażenie, że kiedyś nie było takiej polaryzacji, a może po prostu byłem młodszy i na pewne rzeczy mniej zwracałem uwagę
          Nieporozumienie polega na tym, że swoją uwagę odniosłeś do trybun, a tu klimat zawsze był taki, że jak lata temu miały miejsce niezobowiązujące rozmowy z Ruchem Narodowym, został on uznany za... zbyt mainstreamowy . Zero partyjnej polityki na stadionie. Nic się nie zmieniło.

Prywatnie natomiast wielu chłopaków o takich, czy innych prawicowych poglądach uważa dzisiejszą stronę lewicowo-liberalną za - bez cienia przesady - współczesną Targowicę. Nawet zwracanie się do imperatorowej sąsiedniego państwa o wyegzekwowanie akurat praworządności w Polsce oraz finansowanie z zagranicy się powtarzają . Stąd pewnie emocje i determinacja. Ja ten pogląd podzielam na chłodno, uznając, że wybór mamy pomiędzy tym co leży na stole, a nie bytami idealnymi.

Zamieszczone przez Herman Zobacz posta
          Udanych świąt wszystkim życzę!

My ludzkie bydło, ludzki gnój, z suteren i poddaszy, my chcemy herb mieć swój, na zgubę wrogom naszym.

Komentarz

• Skoro sondaż został zlecony przez wpolityce.pl, to forumka uzna go za prawilny?

​​​​

Komentarz

• A tu mniej prawilny Kantar dla Polityki:

Komentarz

• A tym czasem.......

https://twitter.com/JacekJustyn/stat...41719645396993
                https://twitter.com/JacekJustyn/stat...41050142244864

***** ***, czy jakoś tak?.

Komentarz

• Jak samopoczucie po wywiadzie Niedzielskiego drodzy forumowicze? Jak to było z tymi maskami? Wpadłem zobaczyć czy przyznanie się do błędu jest tak trudne jak niektórzy twierdzą i czy dalej ma miejsce taktyczne popieranie pisu. A może syndrom sztokholmski wjechał mocniej? Napiszcie czy masońska frakcja w partii rządzącej trzyma się mocno. Albo nie piszcie. Do zobaczenia w nowym wspaniałym(?) świecie.

Komentarz

• Jeśli chodzi o mnie to mam go głęboko w d tak jak i ten bandycki rząd. Gardzę nimi po prostu nimi gardzę.
                    Mioduski ,Vukovic OUT !

Komentarz

• Jak świątecznie

Zamieszczone przez ZwykłyCzłowiek Zobacz posta
                      Jak samopoczucie po wywiadzie Niedzielskiego drodzy forumowicze?
                      Niedzielski jest nikim, decyduje o niczym i nie powiedział niczego nowego, więc... bez zmian. Dla mnie w ogóle zwracanie uwagi na wypowiedzi typa mówiącego że "jak by on wprowadził godzinę policyjną..." to jednak abstrakcja. Godzinę policyjną to może wprowadzać swojemu chomikowi wyjmując kółko z klatki.

Jak to było z tymi maskami? Wpadłem zobaczyć czy przyznanie się do błędu jest tak trudne jak niektórzy twierdzą
                      Czyje przyznanie i do którego błędu?

i czy dalej ma miejsce taktyczne popieranie pisu.
                      Moja odpowiedź dwa posty nad Twoim.

Napiszcie czy masońska frakcja w partii rządzącej trzyma się mocno. Albo nie piszcie.
                      Zdecyduj się na coś. No i o którą masońską frakcję chodzi, Wielką Lożę Narodową Polski, czy Wielki Wschód Polski?

My ludzkie bydło, ludzki gnój, z suteren i poddaszy, my chcemy herb mieć swój, na zgubę wrogom naszym.

Komentarz

• Wieka loża PiSowska. Skala obłudy i kolesiostwa dawno przebiła licznik. Wyjebalo skale.

Zamieszczone przez Foxx Zobacz posta
                        Niedzielski jest nikim, decyduje o niczym i nie powiedział niczego nowego.
                        To po **** jest?
                        Ostatnio edytowany przez Złoty_Orzeł; [ARG:4 UNDEFINED].
                        Kiedyś sprawie sobie zajebistą sygnaturkę.

Komentarz

Czyje przyznanie i do którego błędu?
                          Czyli nie. W sumie spodziewałem się, ale ok, oczywiscie masz prawo
                          Cytat który wkleiłes nie jest najważniejszy. Może wkleję.

Tylko co to znaczy dziś "normalny" dla pana?

Jeśli mnie pytacie, czy wrócimy do czasów sprzed pandemii, to nie. Nie wrócimy. Nigdy.

Co to znaczy "nigdy"? Przez rok? Dwa lata?

Nigdy! Nigdy już nie wrócimy do świata sprzed pandemii. Część z nas już zawsze będzie używała maseczek i będzie trzymała dystans w obawie przed zakażeniem.

A co będzie potem? Przyjdzie kolejny koronawirus? Wersja nie brytyjska, nie afrykańska, tylko jeszcze inna?

Dokładnie tak. I powiem więcej: my musimy być świadomi i pewni takiego zagrożenia.

Panie ministrze, czy nasze pokolenie…

Jeśli chcą mnie państwo zapytać, czy pokolenie dzisiejszych 50- i 40-latków będzie do końca swoich dni żyło w stanie zagrożenia epidemicznego, to odpowiedź brzmi: absolutnie tak.

Mocna teza, że Niedzieski jest nikim, bo na dzisiaj wygląda to tak jakby nikim był Kaczyński. Chyba, że prezes specjalnie się schował. Jak można obserwować to co się dzieje i nie widzieć że ten rząd realizuje globalistyczny plan i to co robi, nie ma nic wspólnego z działaniem w interesie państwa, a już na pewno nie działaniem w interesie narodu. Jest działaniem nie tylko antyindywidualistycznym, ale na pewno antynarodowym i antyludzkim. Niszczenie klasy średniej, zwiększenie ucisku, zamordyzmu, skłócanie przeciwko sobie społeczeństwa po to, żeby łatwiej nim zarzadzać, sprowadzanie ludzi do roli niewolników jak u Orwela. Wszystko zgodnie ze scenariuszami fundacji Rockefelera i forum w Davos. Dziwię się, że inteligentni i prawi wydawałoby się ludzie jak Ty (tak mi się wydaje, chociaż osobiście się nie znamy) to kurestwo popierają. To dzieje się w całym tzw zachodnim świecie. U nas bankster Morawiecki co wypowiedź przypomina jak to ważne żeby się szczepić i że tylko to może 'nas uratować' dziwnym trafem nie powiedził jak będzie wygladać rzeczywistość po szczepieniach, o ludziach którzy umarli w wyniku szczepienia albo mieli ciężkie powikłania jakoś nie wspomina. Teraz ten siwy frajer, mowi wprost, cos o czym bardziej przenikliwi ludzie, którzy interesują się tematem ostrzegają od dawna: ""Normalność" już nigdy nie wróci". Ludzie mają być przestraszeni i ślepo wykonywać polecenia rządu niezależnie od tego jak wiele ich to kosztuje, jak bardzo te nakazy są faktycznie skuteczne i czy są zgodne ze stanem prawnym. Mają się słuchać globalistycznych zaleceń nie wiadomo kogo i nie wiadomo na jakiej podstawie faktycznej. Przecież to jest totalitaryzm. To już chyba nie czas na łapanie za słówka, erystyczne przepychanki czy unoszenie się ego. Pora się obudzić i spojrzeć w prawdzie gdzie nas prowadzą i jak chcą, żeby ten świat wyglądał.

Komentarz

• Zamieszczone przez ZwykłyCzłowiek Zobacz posta
                            Czyli nie. W sumie spodziewałem się, ale ok, oczywiscie masz prawo
                            Dzięki A teraz napisz, kto i do czyich błędów miałby się przyznać.

Mocna teza, że Niedzieski jest nikim, bo na dzisiaj wygląda to tak jakby nikim był Kaczyński. Chyba, że prezes specjalnie się schował.
                            No to moje "sprawdzam". Np. z wczoraj:

https://wydarzenia.interia.pl/raport...po,nId,5148839

A tu bieżąca medialna aktywność Kaczyńskiego:

Link

Jak można obserwować to co się dzieje i nie widzieć że ten rząd realizuje globalistyczny plan i to co robi, nie ma nic wspólnego z działaniem w interesie państwa, a już na pewno nie działaniem w interesie narodu.
                            Oj, spokojnie można. Trafnie to ujął Ziemkiewicz. Bakterie i ich szczepy istnieją? Istnieją. Widzimy je na co dzień? Nie. Mogą działać w efekcie niszcząc ludzki organizm? Owszem. Czy to oznacza, że ze sobą współpracują?

EDIT: Dla odmiany o braku wpływu Kaczyńskiego na większą politykę:

https://www.rp.pl/Prawo-i-Sprawiedli...wogrodzka.html

https://www.rp.pl/Unia-Europejska/21...su-Europy.html
                            Ostatnio edytowany przez Foxx; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

Oj, spokojnie można. Trafnie to ujął Ziemkiewicz. Bakterie i ich szczepy istnieją? Istnieją. Widzimy je na co dzień? Nie. Mogą działać w efekcie niszcząc ludzki organizm? Owszem. Czy to oznacza, że ze sobą współpracują?
                              Czyli nie twierdzisz, że rząd Morawieckiego nie działa zgodnie z planem globalistycznych antyludzkich sił, tylko, że nie ma na to dowodów i równie dobrze może być inaczej? Szkoda, że gdzieś w tych metaforach gubi się najważniejsze. To, że ludziom odbierana jest wolność, finansowa samodzielność, są uprzedmiatawiani i skazywani w długoterminowej perspektywie na łaskę państwa i korporacji. O to, że pod pretekstem wirusa zostaje wprowadzana wszechobecna kontrola, nie w interesie ludzi, a przeciwko im. Porównanie do niszczenia organizmu wydaje się trafne.
                              Widzisz, powiedzieć Kaczyński sobie może wszystko, można też prowadzić jakieś pozorowane działania w jakichś mało istotnych sprawach ku uciesze zaślepionej, popierającej gawiedzi i żeby się uwiarygodnić. Tylko, że nic realnego z tego nie wynika. Realne jest za to odbieranie ludziom możliwości zarabiania na życie i prawa do prowadzenia normalnego życia, dociskanie po to, żeby nauczyli się, kto tu rządzi i nie mieli siły przeciwstawić się wielkim społecznym zmianom które kroczek po kroczku następują. Realne znaczenie mają czyny i ich skutki, a nie słowa. Można też ten teatrzyk łykać jak pelikan i się cieszyć, na szczęście coraz mniej ludzi tak ma. Niedługo głosowanie nad ustawą o zasobach własnych i przedstawienie nowego ładu (mocno masońska nazwa swoja drogą, przypadek, nie?). Być może zobaczymy trochę więcej.

Popieranie, czy usprawiedliwianie tego, co robi teraz rząd jest błedem i działaniem na szkodę samego samego siebie, swoich dzieci i przyszłych pokoleń. Chyba, że ma się w tym jakiś swój partykularny interes (każda zapłata, to i tak będzie za mało) albo nie potrafi się dostrzec długoterminowych skutków (o co Cię nie posądzam) czy też jakiejś ślepej wiary/ogłupienia. Myślę, że teraz napisałem dostatecznie jasno.

Komentarz

• Zamieszczone przez ZwykłyCzłowiek Zobacz posta
                                Czyli nie twierdzisz, że rząd Morawieckiego nie działa zgodnie z planem globalistycznych antyludzkich sił, tylko, że nie ma na to dowodów i równie dobrze może być inaczej? Szkoda, że gdzieś w tych metaforach gubi się najważniejsze. To, że ludziom odbierana jest wolność, finansowa samodzielność, są uprzedmiatawiani i skazywani w długoterminowej perspektywie na łaskę państwa i korporacji. O to, że pod pretekstem wirusa zostaje wprowadzana wszechobecna kontrola, nie w interesie ludzi, a przeciwko im. Porównanie do niszczenia organizmu wydaje się trafne.
                                Porównanie dotyczy faktu, że mamy do czynienia z wieloma procesami i podmiotami, a nie realizacją globalnego planu.

Widzisz, powiedzieć Kaczyński sobie może wszystko, można też prowadzić jakieś pozorowane działania w jakichś mało istotnych sprawach ku uciesze zaślepionej, popierającej gawiedzi i żeby się uwiarygodnić. Tylko, że nic realnego z tego nie wynika.
                                Punktem wyjścia było twierdzenie, że Niedzielski nie jest pionkiem, a Kaczyński zniknął, więc pewnie jest. Łatwo wykazałem, że nie zniknął, mówi czym ma być "nowy ład" przy okazji przecząc paranoi Niedzielskiego. To raz. Zinstytucjonalizowany sojusz z Orbanem i Salvinim na forum europejskim, którego Kaczyński jest współtwórcą i który, tak się składa, jest skierowany przeciwko lewackiemu eurofederalizmowi to dwa. Polecam jednak lekturę tekstów z podawanych linków, będzie łatwiej dyskutować

Realne jest za to odbieranie ludziom możliwości zarabiania na życie i prawa do prowadzenia normalnego życia, dociskanie po to, żeby nauczyli się, kto tu rządzi i nie mieli siły przeciwstawić się wielkim społecznym zmianom które kroczek po kroczku następują. Realne znaczenie mają czyny i ich skutki, a nie słowa.
                                No i część z tych czynów spowodowała błędy z poluzowaniem przed drugą falą. Efekt jest taki, że ci sami, którzy żądali otwarcia szkół i uczelni później mają pretensje, że władzuchna się na tę falę nie przygotowała.

Można też ten teatrzyk łykać jak pelikan i się cieszyć, na szczęście coraz mniej ludzi tak ma. Niedługo głosowanie nad ustawą o zasobach własnych i przedstawienie nowego ładu (mocno masońska nazwa swoja drogą, przypadek, nie?). Być może zobaczymy trochę więcej.
                                A, to na tym polega wrzutka o "masońskiej frakcji w PiS" Braun już przedstawił choćby cień cienia poszlaki, że kozacki watażka Krzywonos w rzeczywistości był Szkotem o nazwisku Cameron, identycznym jak brytyjski premier sprzed jakiegoś czasu? Przypadek?

Popieranie, czy usprawiedliwianie tego, co robi teraz rząd jest błedem i działaniem na szkodę samego samego siebie, swoich dzieci i przyszłych pokoleń. Chyba, że ma się w tym jakiś swój partykularny interes (każda zapłata, to i tak będzie za mało) albo nie potrafi się dostrzec długoterminowych skutków (o co Cię nie posądzam) czy też jakiejś ślepej wiary/ogłupienia. Myślę, że teraz napisałem dostatecznie jasno.
                                Oczywiście, że jasno. Tyle, że w moim przypadku to jest taktyczne (z braku wyboru) popieranie mimo popełnianych błędów, co najwyraźniej dość słabo się przebija. Inna rzecz, to świadomość złych skutków pośpiechu w pilnych działaniach przy naciskach z różnych stron. No i "elementu ludzkiego". Niedzielski z Horbanem to dramat, ale na szczęście już wielokrotnie się okazało, że z ich kłapania niewiele wynika.

Komentarz

Pracuję...
                                X