Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Polityka

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• ciekawe czy Kurski teraz poleci, skoro TVP jedzie na ostro z otoczeniem premiera...

Komentarz

• Zamieszczone przez b. Zobacz posta
      Gdyby to było w drugą stronę, czyli takie seanse nienawiści, fejk niusów i propagandy z ogromnymi zasięgami były wspierane i finansowane przez PiS, to byś tu mapet pierwszy darł pizdę.

Przypominam, że domagales się tu wyjaśnienia spalonego toi-toia w pobliżu chaty tego śmiecia Brejzy, bo przecież to mogło być usiłowanie zabójstwa (oczywiście politycznego).
      Coś Ci się persony pomyliły.
      Kiedyś sprawie sobie zajebistą sygnaturkę.

Komentarz

• Blady strach dziś padł na opozycję. Obgryzają paznokcie, bo rząd musi odpalić grube taśmy aby przykryć swoją i Dworczyka niekompetencję z dzisiejszym wyjebaniem systemu szczepień w kosmos.

Komentarz

• Zamieszczone przez Złoty_Orzeł Zobacz posta
          Blady strach dziś padł na opozycję. Obgryzają paznokcie, bo rząd musi odpalić grube taśmy aby przykryć swoją i Dworczyka niekompetencję z dzisiejszym wyjebaniem systemu szczepień w kosmos.
          Ciebie jakieś lewackie okopress czy inny szb oddelegował na odcinek kibolski?. Dla kolegi pytam.

Nie streściłeś jeszcze konferencji Dworczyka. Op....lasz się. Jedziesz!.

Komentarz

• Cieszę się, że coraz więcej osób zauważa, że muppet "kibicem" Legii Warszawa został na potrzeby swojej kodziarskiej agitacji.
            Lewactwo nie jest cool!

Komentarz

• Całe szczęście, że temu ***** nie udało się przedłużyć mandatu w 2019.
              Ostatnio edytowany przez piotrek222; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Bądźmy precyzyjni. Raczej miał umiarkowane szanse, by go "przedłużyć":

https://wiadomosci.wp.pl/senator-wal...8866035250817a
                My ludzkie bydło, ludzki gnój, z suteren i poddaszy, my chcemy herb mieć swój, na zgubę wrogom naszym.

Komentarz

• Zamieszczone przez boss_corleone Zobacz posta
                  Cieszę się, że coraz więcej osób zauważa, że muppet "kibicem" Legii Warszawa został na potrzeby swojej kodziarskiej agitacji.
                  Nie wiem jak Muppet bo nie znam człowieka ale ja synku w 85 roku popierdalalem do szkoły z plecakiem „kostką” z wymalowaną w kwadracie czarną eLką.

po Twoich wypowiedziach wnioskuje ze Ciebie nie było wtedy na tym świecie.

podsuma dziś:

"Wskutek błędu systemu kilkaset tysięcy Polaków uwierzyło, że rząd działa sprawnie. Przepraszamy, pracujemy nad poprawieniem tej usterki. Minister Dworczyk"

Komentarz

• Zamieszczone przez Złoty_Orzeł Zobacz posta

Nie wiem jak Muppet bo nie znam człowieka ale ja synku w 85 roku popierdalalem do szkoły z plecakiem „kostką” z wymalowaną w kwadracie czarną eLką.

po Twoich wypowiedziach wnioskuje ze Ciebie nie było wtedy na tym świecie.

podsuma dziś:

"Wskutek błędu systemu kilkaset tysięcy Polaków uwierzyło, że rząd działa sprawnie. Przepraszamy, pracujemy nad poprawieniem tej usterki. Minister Dworczyk"
                    A gdybyś "popieraldalał" po szkole na trybuny Legii, może byś wykształcił w sobie charakter i dzisiaj nie byłbyś kodziarskim agitatorem
                    Ostatnio edytowany przez boss_corleone; [ARG:4 UNDEFINED].
                    Lewactwo nie jest cool!

Komentarz

• Hehehehehe.
                      K.O
                      "Lubię sobie jebnąć piwo"

Komentarz

• Zamieszczone przez boss_corleone Zobacz posta

A gdybyś "popieraldalał" po szkole na trybuny Legii, może byś wykształcił w sobie charakter i dzisiaj nie byłbyś kodziarskim agitatorem
                        Obawiam się, że trybuny Legii t trochę bardziej zawiła grupa niż Ci się może wyobrażać i chyba nie znasz zbyt wielu ludzi z Legii.
                        Jeśli ktoś dziś żyje w baćne, że jest sztywniutko "pisowsko" i lecimy ostro na prawo, to niedługo może się zdziwić.
                        Ja sam p*******ę komuchów, ale już rzygam upolitycznieniem w obecnej postaci. Chodzę na Legię od 95 i tak odstraszającej agitacji jak teraz nie widziałem nigdy.
                        Niestety to się odbije

LEGIA&FC DEN HAAG

Komentarz

• Zamieszczone przez Herman Zobacz posta

Obawiam się, że trybuny Legii t trochę bardziej zawiła grupa niż Ci się może wyobrażać i chyba nie znasz zbyt wielu ludzi z Legii.
                          Jeśli ktoś dziś żyje w baćne, że jest sztywniutko "pisowsko" i lecimy ostro na prawo, to niedługo może się zdziwić.
                          Ja sam p*******ę komuchów, ale już rzygam upolitycznieniem w obecnej postaci. Chodzę na Legię od 95 i tak odstraszającej agitacji jak teraz nie widziałem nigdy.
                          Niestety to się odbije
                          O czym Ty w ogóle piszesz.
                          Na Legii NIGDY nie było "pisowsko" - ekipa (czy to w rozumieniu węższym - czyli poszczególne grupy, czy to w szerszym, czyli szeroko rozumiani "wyjazdowicze") jest apolityczna - w sensie ma wyjebane na poszczególne partie polityczne - i tak jest odkąd pamiętam czyli od przeszło ćwierć wieku. I oczywiście były robione podjazdy przez różne partie polityczne (zresztą tak samo jak w praktycznie wszystkich większych ekipach kibicowskich) co było szeroko komentowane przez środowisko - ale decyzja od x lat jest ta sama - czyli konsekwentne odrzucenie angażowania się w JAKĄKOLWIEK działalność partyjną, która miałaby być realizowana pod szyldem barw Legii. Oczywiście nie oznacza to tego, że osoby aktywne kibicowsko nie mają swoich poglądów politycznych - sympatii i antypatii partyjnych.
                          Ale raz, że są to rzeczy, które każdy sobie indywidualnie wybiera - nie mieszając do tego działających grup
                          Dwa, są to co do zasady sympatie dotyczące partii/partyjek/ugrupowań/środowisk prawicowych - W NAJSZERSZYM ROZUMIENIU TEGO TERMINU (to znacz wszystko co nie jest lewicą - czyli realnie od AN do PSL - czyli wypisz wymaluj to jak to widać na forumce - oczywiście nie licząc jakichś meteorów, czy tam nieweryfikowalnych pazi)

Natomiast sama ekipa również odkąd pamiętam jest ekipą PRAWICOWĄ, czyli taką dla której wartości takie jak naród, ojczyzna, tradycja są istotne - tutaj można by też na ten temat wiele się rozpisywać, bo każdy to rozumie na swój sposób. I tak, dla szeroko rozumianego lewactwa - NIE BYŁO, NIE MA, ANI NIE BĘDZIE (w najbliższej możliwej do wyobrażenia przyszłości) miejsca. Zarówno z przyczyn ideowych, jak i tych pragmatyczno-kombatanckich

Natomiast gratuluję logiki - z jednej strony piszesz, że jest jakieś mityczne "upolitycznienie" (czyli, że co jakaś młodzieżówka PiS ogarnia ultraskę ?) a z drugiej strony, że "można się zdziwić" (w tym wypadku jak mam to rozumieć ? jakaś mobilizacja na skłotach i zapisy do LFC ?)
                          Cudowny jest ten passus o "agitacji" bo szczerze to oprócz nadzwyczaj
                          a) reprezentatywnego
                          b) wpływowego
                          forum i kodziarskich meteorów to za bardzo nie wiem, o czym Ty piszesz.
                          Bo jeśli chodzi o forumkę to obstawiam, że 90% stałych-starych użytkowników pisze mniej, lub bardziej udacznie to co mu w serduchu gra, czy tam leży na wątrobie. Faktycznie agitacja jak w Korei Północnej.
                          Ostatnio edytowany przez TNTP; [ARG:4 UNDEFINED].
                          Lieber tot als rot!!

Komentarz

• [QUOTE=TNTP;n2582884]

O czym Ty w ogóle piszesz...

On chyba ma na myśli to że te małolaty co teraz latają na protestach z czerwonymi i tęczowymi w przyszłości zasilą szeregi kibiców Legii , zmienią oblicze i wszyscy staniemy się czerwonymi rewolucjonistami

Komentarz

• Zamieszczone przez Herman Zobacz posta
                              Chodzę na Legię od 95 i tak odstraszającej agitacji jak teraz nie widziałem nigdy.
                              Jakieś przykłady?
                              My ludzkie bydło, ludzki gnój, z suteren i poddaszy, my chcemy herb mieć swój, na zgubę wrogom naszym.

Komentarz

• Też nie wiem o co chodzi. Spośród znajomych, z którymi rozmawiałem na tematy polityczne co najmniej od początku pandemii, o których wiem, że są lub byli kibicowsko aktywni, to przytłaczająca większość mniej lub bardziej ciśnie po PiSie, bynajmniej nie z pozycji kodziarnianych. W zasadzie poza znajomymi forumowiczami, to przypomina mi się tylko jeden, który twardo obstaje przy tym, jaka to zmiana jakościowa nastąpiła po przyjściu PiSu do władzy. "Komunikaty z gniazda", też raczej nie są rządowi przychylne, a co najmniej są apolityczne, więc nie mam pojęcia o co chodzi z agitacją. Oczywiście badań społecznych nie robiłem, to tylko moja perspektywa. Niemniej patrząc z niej - trybuny sobie, forum sobie. Diametralnie różne proporcje poglądów.

A jeśli miałbym sie zdziwić jakimś lewactwem czy kodziarstwem na trybunie to... tak, zdziwiłbym się mocno.
                                Ostatnio edytowany przez bloniaq; [ARG:4 UNDEFINED].
                                Nie dotykaj forum, bo cię curva zmiecie z planszy
                                -------------
                                Jedynie prawda jest ciekawa

Józef Mackiewicz

Komentarz

Pracuję...
                                X